Lista startowa

Rudawy Ultramaraton 2020

Janowice Wielkie, 03.10.2020
Dystans: 28 km | 53 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 136

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 59


Mały RUM – 28 km

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Antkowiak Klaudia 1992 Anonimowi biegacze Poznań
2. Borowiecki Krzysztof 1986 GT RAT Wrocław
3. Dzięgielewska Dominika 1988 Bolków
4. Filipiak Sebastian 1978 Ekipa Lipa Lipa
5. Gluza Sebastian 1979 run-log Opole
6. Kaczorowski Sławomir 1976 Jelenia Góra
7. Kiełbasa Paweł 1978 GT RAT Strzegom
8. Koprowski Tomasz 1986 Anonimowi Biegacze Poznań
9. Krysiewicz Marcin 1980 run-log Warszawa
10. Krysiewicz Mariusz 1976 Cofresco Brodnica
11. Kufel Marcin 1979 Git Ekipa Mysiadło
12. Lubelczyk Grzegorz 1971 Speleoclub Wrocław Miękinia
13. Markowiak Agnieszka 1994 Janowice Wielkie
14. Matusiak Jakub 1989 Piechowice
15. Mielewczyk Tomasz 1974 VERGE Jelenia Góra
16. Mitaszewski Przemysław 1980 Vulcan Jawor Jawor
17. MydŁowski Tomasz 1973 Mydłoś Rudawy Run Janowice Wielkie
18. Nowak Mikołaj 1989 Poznań
19. Oniszczuk Karol 1993 Zielona Góra
20. Pietraszek Robert 1973 Jelenia Góra
21. Piwowarski Paweł 1972 Vulcan Jawor Jawor
22. Rusnak Oleg 1984 Warszawa
23. Rybkowski Hubert 1983 Żychlin
24. Sadowski Krzysztof 2001 Janowice Wielkie
25. Salwa Emil 1985 Zawonia Zawonia
26. Sobala Łukasz 1982 Morsy Poznań Poznań
27. Sołtysiak Marta 1984 Łódź
28. Szkódliński Bartosz 1979 oddychajswobodnie.pl Poznań
29. Ślesicki Konstanty 1988 Konin
30. Waluga Michal 1978 Wrocław
31. Wróbel Maciej 1986 BeOrganic/VegeRunners/WiaraLecha/DericTechnik Poznań
32. Wróbel Marta 1988 BeOrganic/VegeRunners/WiaraLecha/DericTechnik Poznań
33. Zaleśny Krzysztof 1981 Jelenia Góra
34. Zdebska Magdalena 1987 Janowice Wielkie


Duży RUM – 53 km

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamczyk Dariusz 1979 Kamienna Góra
2. Adamczyk Łukasz 1982 Świebodzice
3. Banasiak Marcin 1975 Fujitsu Running Team Łódź
4. Bulikowski Paweł 1973 Szczecin
5. Dobrowolski Alan 1996 brak boguszów
6. Gałka Jacek 1979 Vege Runners Żmigród
7. Gąsiorek Paweł 1974 Git Ekipa Chotomów
8. Grzesik Jędrzej 1980 9 Dywersyjna Warszawa
9. Grzesik Marta 1979 9 Dywersyjna Warszawa
10. Hala Marta 1980 Tarnowo Podgórne Biega Tarnowo Podgórne
11. Hałkiewicz Marcin 1983 MTS Drużyna Szpiku KGHM Głogów
12. Jezierski Sergiusz 1974 Cała Oleśnica Biega Oleśnica
13. Kęciek Marcin 1985 Git Ekipa Warszawa
14. Kołodziej Mariusz 1977 FUNTRI Legnica
15. Kujawska Agnieszka 1977 Suchedniów
16. Miechur Bogumił 1980 Stoor RuneXTreme Jelenia Góra
17. Pilarski Tomasz 1981 Izery Bogatynia Bogatynia
18. Powałowska Danuta 1978 Gniezno
19. Rączkowski Daniel 1985 KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW Chocianów
20. Sadowski Paweł 1990 Husaria z Rudaw Janowickich Janowice Wielkie
21. Schaefer Tomasz 1975 Witl Poznań
22. Szandała Jacek 1976 Cała Oleśnica Biega Oleśnica
23. Szuba Tomasz 1991 Wrocław
24. Szumiato Jakub 1983 Szumiaki Wrocław
25. Wierzba Jacek 1978 klub biegacza sukces Żmigród Żmigród