Lista startowa

"Się biega, się pomaga"
Czyli 25 godzinny bieg, na 25 finał WOŚP.

Opalenica 14-15.01.2017



Liczba zgłoszonych zawodników: 184


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamczak Honorata 1972 OPALENICA Bieg
2. Adamczak Maciej 1982 Wojnowicka Setka Bieg
3. Adamczak Mariusz 1982 Opalenicki Klub Biegacza Bieg
4. Adamczewski Paweł 1979 Opalenicka Izba Gospodarcza Bieg
5. Andrzejczak Andrzej 1971 21.00 Bieg
6. Badyna Adam 1983 Ambitny Amator Bieg
7. Banach Karol 1979 NKB CHYŻY Nowy Tomyśl Bieg
8. Bartkowiak Patrycja 1993 Wojnowice Bieg
9. Bartkowiak Piotr 1976 Grodziski Klub Biegacza Bieg
10. Bielawa Kamila 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg
11. Binaś Krzysztof 1987 Kibole w biegu Bieg
12. Boruch Marian 1964 Opalenica Bieg
13. Bronowicki Ryszard 1949 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg
14. Brudło Marcin 1978 Sielinko Bieg
15. Cichowlas Weronika 1987 Opalenicki Klub Biegacza Bieg
16. Cypel Remigiusz 1983 Bukowski Klub Biegacza Bieg
17. Cyprian Jarosław 1969 OSP OPALENICA Bieg
18. Cyprian Paula 1992 Opalenicki Klub Biegacza Bieg
19. Czapracki Dominik 1976 Opalenica Bieg
20. Dembiński Marek 1974 Wójtowicz TRI Team Bieg
21. Dokowicz Jarek 1973 BERO TEAM Bieg
22. Domagalska Maria 1969 okb opalenica NW
23. Domagalski Marcin 1962 Opalenicki Klub Biegacza Bieg
24. Dominiak Arkadiusz 1979 brak Bieg
25. Drobnik Błażej 1987 Promień Opalenica Bieg
26. Dudzińska Magdalena 1977 Opalenica Bieg
27. Dworzyński Miłosz 1992 Krav Maga Nowy Tomyśl Bieg
28. Fajfer Bartek 1997 AA Bieg
29. Fąferek Paweł 1972 Opalenica Bieg
30. Filipiak Monika 1973 Opalenica Bieg
31. Firlej Adrianna 1996 Przemęt Bieg
32. Flak-Marcinkowski Jacek 1967 Maraton Turek Bieg
33. Fleiszar Tymoteusz 1974 WÓJTOWICZ TRI TEAM Bieg
34. Flieger Marlena 1990 KobietyBiegają.pl Bieg
35. Fornalik Sławomir 1976 KM Lwówek Wielkopolski Bieg
36. Fórmaniak Paweł 1999 Klasa służb mundurowych Bieg
37. Fulczyk Agnieszka 1980 Koziegłowy Bieg
38. Funka Andrzej 1960 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg
39. Garczarek Marzena 1971 Opalenica NW
40. Garczarek Michalina 1999 Opalenica NW
41. Gawarzewski Tomasz 1989 Opalenica Bieg
42. Gierlińska Weronika 1992 Opalenica Bieg
43. Gindera Malwina 1996 Grotniki Bieg
44. Gintrowicz Grażyna 1970 SP Porażyn NW
45. Gluza Janusz 1964 OKB Opalenica Bieg
46. Górny Mikołaj 1999 Opalenica Fight Club Bieg
47. Graś Marcin 1998 Klasa służb mundurowych Bieg
48. Grelka Adrianna 1991 OSP Opalenica Bieg
49. Grelka Anna 1988 Grodzisk Wielkopolski Bieg
50. Grelka Marta 1995 Opalenica Bieg
51. Groszkowski Grzegorz 1978 NOWY TOMYSL NW
52. Grześkowiak Maciej 1976 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg
53. Grześkowiak Michalina 2000 Opalenica fight club Bieg
54. Guzek Jacek 1976 NOWY TOMYSL NW
55. Guzek Magdalena 2000 NOWY TOMYSL NW
56. Guzek Mateusz 2000 NOWY TOMYSL NW
57. Hildebrand Julia 1998 Opalenica Fight Club Bieg
58. Jakubowska Longina 1969 SP Porażyn NW
59. Jakubowski Patryk 1980 Opalenica Bieg
60. Janowicz Honorata 1995 Opalenicki Klub Biegacza NW
61. Janowicz Romualda 1965 Opalenicki Klub Biegacza Bieg
62. Janowicz Zbigniew 1958 Opalenicki Klub Biegacza Bieg
63. Jarmużek Aneta 1992 opalenica fight club Bieg
64. Jarmużyk Adrian 1989 Opalenica Bieg
65. Jastrzębski Olgierd 1989 Opalenica24.info / Opalenica Fight Club Bieg
66. Jastrzębski Wojtek 1986 Fabryka triathlonu Bieg
67. Jendruch Mateusz 1988 Michorzewko Bieg
68. Jędrzejczak Anna 1971 MARITA ZUMBA TEAM Bieg
69. Józefowski Karol 1990 Nowy Tomyśl Bieg
70. Kabza Grzegorz 1969 NKB Chyży Nowy Tomyśl SKATE2CITY Bieg
71. Kaczmarek Karolina 1980 SP Porażyn NW
72. Kałek Jagoda 1994 Opalenica Bieg
73. Kaniuk Sławomir 1970 GB Wielkopolscy Biegacze Bieg
74. Kasperek Renata 1964 SP Porażyn NW
75. Kazmierczak Krzysztof 1985 OPALENICA NW
76. Kaźmierowski Kacper 1998 Klasa służb mundurowych Bieg
77. Kąkolewska Kornelia 1997 Zbąszyń Bieg
78. Kiersztan Łukasz 1990 Lwówek Bieg
79. Kiljańska Hanna 1984 Grodzisk Wielkopolski Bieg
80. Konieczna Diana 1978 SP Porażyn NW
81. Konieczny Piotr 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg
82. Końka Tomasz 1980 BERO TEAM Bieg
83. Koprucki Marcin 1988 Opalenica Fight Club Bieg
84. Koprucki Roman 1961 Wojnowicka Setka Bieg
85. Kosicki Tomasz 1989 UKS Lusowo Bieg
86. Kosiorek Darek 1967 amator Bieg
87. Kozieł Marta 1989 - Bieg
88. Kropacz Jacek 1980 Poznań Bieg
89. Krysmalski Maciej 1979 Wolsztyn Bieg
90. Kryś Aleksandra 1992 CityZen Running Team Bieg
91. Kryś Kamila 1980 SP Opalenica NW
92. Kubis Agnieszka 1975 MARITA ZUMBA TEAM Bieg
93. Kucharski Maciej 1982 Opalenica Bieg
94. Kufel Magdalena 1993 Bukowski Klub Biegacza Bieg
95. Kukawa Hubert 1983 opalenicki klub biegacza Bieg
96. Kukawa Izabela 1983 Opalenicki Klub Biegacza Bieg
97. Kunc Anna 1986 Opalenicki Klub Biegacza Bieg
98. Kunc Michał 1985 Elastic Metal Michał Kunc Bieg
99. Kuraś Szymon 1981 Nowy Tomyśl Bieg
100. Laskowski Arkadiusz 1999 Klasa służb mundurowych Bieg
101. Lechniak Łukasz 1992 Nowy Tomyśl Bieg
102. Liczbańska Stefania 1950 Nowy Tomyśl NW
103. Liczbański Jan 1951 Nowy Tomyśl NW
104. Łagoda Robert 1967 Poznań Bieg
105. Łakomy Waldemar 1959 Bukowski Klub Biegacza Bieg
106. Ławniczak Alina 1981 nie zrzeszona Bieg
107. Łuczewski Jędrzej 1989 Kibole w biegu Bieg
108. Maciałek Pawcio 1976 Opalenicki Klub Biegacza Bieg
109. Maciąg Iwona 1988 Klasa służb mundurowych Bieg
110. Maciąg Magdalena 1998 Klasa służb mundurowych Bieg
111. Majewski Piotr 1955 SKATE2CITY Bieg
112. Małecka Katarzyna 1998 Opalenica Bieg
113. Marciniak Dawid 1990 Krav Maga Nowy Tomyśl Bieg
114. Marszałkiewicz Joanna 1981 NKB CHYŻY Nowy Tomyśl Bieg
115. Mazurkiewicz Monikay 1982 Nowy Tomyśl Bieg
116. Mądroszyk Dawid 1989 Opalenicki Klub Biegacza Bieg
117. Mądry Krzysztof 1961 Ośrodek Sportu i Rekreacji Bieg
118. Mikołajczak Dominik 1986 Wojnowice Bieg
119. Mikołajczak Kinga 1989 Opalenica NW
120. Miodek Adrian 1983 Dirty Sparrows Bieg
121. Mortka Elżbieta 1971 Klasa służb mundurowych Bieg
122. Myk Roger 1995 Opalenica Fight Club Bieg
123. Nosko Łukasz 1992 Nowy Tomyśl Bieg
124. Nowak Ewelina 1984 paproć Bieg
125. Nowak Karolina 1983 niezrzeszona Bieg
126. Nowak Przemysław 1976 Opalenicki Klub Biegacza Bieg
127. Panieński Paweł 1967 Poznań Bieg
128. Patelka Adrian 1992 Opalenica Fight Club Bieg
129. Pawlak Martyna 1988 SP Porażyn NW
130. Perz Marzenna 1968 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg
131. Piechota Piotr 1984 Promień Bieg
132. Piesik Marek 1977 Opalenica Bieg
133. Piotrzkiewicz Basia 1984 Opalenica Bieg
134. Prządka Hubert 1997 AA Bieg
135. Przybysz Sławek 1983 Niezrzeszony Bieg
136. Rabiega Bogusia 1988 Opalenica Bieg
137. Redlich Adam 1981 Nowy Tomyśl Bieg
138. Redlich Arleta 1985 Nowy Tomyśl Bieg
139. Rogacz Ewa 1991 Nowy Tomysl Bieg
140. Rychter Piotr 1981 OPALENICKI KLUB BIEGACZA Bieg
141. Rzanna Monika 1985 GRODZISK WIELKOPOLSKI NW
142. Rzanny Łukasz 1980 GRODZISK WIELKOPOLSKI NW
143. Sapor Anna 1977 SP Porażyn NW
144. Sekuła Marika 1985 Grodzisk Wlkp. NW
145. Sekuła Tomasz 1983 sobie biegam... Bieg
146. Sekuła-Fleiszar Edyta 1975 Gruszczyn NW
147. Słodzinka-Krupa Gabriela 1954 - NW
148. Smyk Andrzej 1969 Bukowski Klub Biegacza Bieg
149. Stankowiak Marek 1964 NOWY TOMYSL NW
150. Szafrańska Sandra 1999 Zbąszyń Bieg
151. Szarawaga Agata 1982 SP Porażyn NW
152. Szmatuła Sylwia 1977 Opalenica Bieg
153. Szmatułą Wiktoria 1999 opalenica Bieg
154. Szuwarska Aleksandra 1997 AA Bieg
155. Szypura Katarzyna 1972 Opalenica Bieg
156. Szypura Robert 1970 Opalenica Bieg
157. Świątek Agata 1993 OSP OPALENICA Bieg
158. Świtała Dawid 1998 Klasa służb mundurowych Bieg
159. Targosz Wojciech 1976 Opalenica Bieg
160. Teleszyńska Urszula 1947 - NW
161. Teleszyński Wojciech 1951 - NW
162. Tomczak Paulina 1988 Opalenica Bieg
163. Tomczak Tomasz 1977 Nowy Tomysl Bieg
164. Uryzaj Karolina 1974 SKATE2CITY Bieg
165. Uryzaj Kinga 1996 SKATE2CITY Bieg
166. Walaszczyk Grzegorz 1976 OPALENICA Bieg
167. Wesołek Eryk 1997 Aa Bieg
168. Wiśniewski Mateusz 2000 Opalenica Fight Club Bieg
169. Wojciechowski Krystian 2000 Opalenica Bieg
170. Wojciechowski Robert 1971 Lech 1929 Opalenica Bieg
171. Woźnicki Adam 1986 Sznyfin Bieg
172. Wyrwał Irena 1953 - NW
173. Zaleski Tymoteusz 1994 ZOK Zbąszynek Bieg
174. Zawarta Ewa 1970 Nowy Tomyśl NW
175. Zawarta Gabriela 1963 Nowy Tomyśl NW
176. Zawarty Paweł 1998 Klasa służb mundurowych Bieg
177. Zdziarski Tomasz 1978 Opalenica Bieg
178. Zientkiewicz Zuzanna 1998 Klasa służb mundurowych Bieg
179. Ziętarski Bogusław 1972 Drużyna Szpiku Bieg
180. Ziętek Jolanta 1970 Opalenica NW
181. Zimna Marta 1993 - Bieg
182. Zwierzchowski Bartosz 1995 Opalenica Fight Club Bieg
183. Żurawska Beata 1991 BUKOWIEC Bieg
184. Żurek Krzysztof 1979 Wolsztyn Bieg