Lista startowa

"Się biega, się pomaga"
Czyli 26 godzinny bieg, na 26 finał WOŚP.

Opalenica, 13.01.2018



Liczba zgłoszonych zawodników: 206


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dyscyplina -> Numery wybranych pętli ->
1. Adam Sebastian 1990 Rakoniewice Bieg 7,8
2. Adamczak Honorata 1972 Opalenica Bieg 50,52
3. Adamczak Mariusz 1982 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1,2,3,10,30,31,38,43,49,52
4. Adamek Natalia 2000 mundurówka Bieg 47, 52
5. Andrzejczak Anna 1984 Nowy Tomyśl Bieg 13, 14
6. Badyna Adam 1983 Kenenisa Bekele Team Bieg 7,8,42,43,44,45.
7. Bartkowiak Piotr 1976 Grodziski Klub Biegacza Bieg 11,12
8. Bendowska Paulina 1993 Biegam z Kamilem Bieg 4
9. Biegańska Magda 1980 Opalenica Bieg 32,33,48
10. Bielawa Kamila 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 6,7,8
11. Błachowiak Dominik 1980 Swarzędz Bieg 1,2
12. Bogucka Barbara 1970 Rakoniewice Bieg 7
13. Bogucki Piotr 1971 Rakoniewice Bieg 7
14. Borowczak Mikołaj 2000 Spartanie Opalenica Bieg 52
15. Brambor Zuzanna 1995 Nowy Tomyśl Bieg 1
16. Brudło Marcin 1978 Sielinko Bieg Brudło 43,44
17. Burkowska Kamila 1983 chyża Bieg 35
18. Buszkowski Filip 1974 Filon Team Bieg 3,4
19. Chatka Mateusz 1998 OSP Kamieniec Bieg 11
20. Cichowlas Paweł 1983 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1,2,49,50,51,52
21. Cichowlas Weronika 1987 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1,43,44,52
22. Cichy Tomasz 1985 Opalenica Bieg 1,2,51,52
23. Cybal Maciej 1998 mundurówka Bieg 52
24. Cypel Remigiusz 1983 Bukowski Klub Biegacza Bieg 41,42
25. Cyprian Paula 1992 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1,52
26. Ćwiklińska Anna 1977 Poznań Bieg 1,2,3,4
27. Dembiński Marek 1974 Wójtowicz TRI Team Bieg 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38
28. Dobierzyńska Katarzyna 1994 Rakoniewice Bieg 46
29. Dokowicz Jarek 1973 Team Berotu Bieg 11,12,13,15,16
30. Domagalski Marcin 1962 OKBOpalenica Bieg 1.30,41,50.
31. Drobnik Błażej 1987 Promień Opalenica Bieg 9,10,33,34
32. Drozdowski Paweł 1984 Drexit Bieg 37,51
33. Dudzińska Magdalena 1977 Opalenica Bieg 4,31,32, 52
34. Dura Robert 1989 Grupa Piątkowa Bieg 10
35. Flak-Marcinkowski Jacek 1967 KB Maraton Turek Bieg 3,4,35,36,37,50
36. Fleiszar Tymoteusz 1974 Wójtowicz TRI TEAM Bieg 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38
37. Flis Magdalena 2000 mudurówka Bieg 52
38. Fórmaniak Paweł 1999 mudurówka Bieg 47, 52
39. Gajewska Malwina 2000 mundurówka Bieg 47
40. Galas Rafał 1976 KAPSEL TEAM Bieg 1,14,21,35,52
41. Gawarzewski Tomasz 1989 Opalenicki Klub biegacza Bieg 1, jakoś w nocy , 26 dostosuje się
42. Giełda Tomasz 1975 Bukowski Klub Biegacza/ Bukowski Klub Morsa Bieg 26, 27, 28, 29, 30
43. Gluza Janusz 1964 OKB Opalenica Bieg 15,16,17,18
44. Gluza Radosław 1991 CITYZEN_ Bieg 15 / 16 / 17 / 18
45. Golczak Aleksandra 1994 Drużyna Szpiku Bieg 3
46. Górczak Wojciech 1969 Opalenica Bieg 31,32
47. Graś Marcin 1998 mundurówka Bieg 47, 52
48. Grelka Adrianna 1991 OSP Opalenica Bieg 1
49. Grelka Marta 1995 rossbiegana Bieg 11,12
50. Grześkowiak Adam 1960 Opalenica Bieg 1
51. Grześkowiak Michalina 2001 Opalenica Bieg 12
52. Hamrol Adrian 1999 mundurówka Bieg 52
53. Haremza Maciej 1984 Kung Fu Małpy/ DąbrowskiTeam Bieg 16,17
54. Jakubowski Patryk 1980 OPALENICA Bieg 1, 52 😉
55. Jankowska Barbara 1975 Poznań Bieg 1,2,3,4,5,6,7,8
56. Janowicz Honorata 1995 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1, 2, 33, 34, 41,42, 52... się zobaczy;)
57. Janowicz Romualda 1965 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1,2,35,36
58. Janowicz Zbigniew 1958 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 13,14,15, 31,32
59. Jaroszyk Karol 1985 Drexit Bieg 17,37,51
60. Jastrzębski Kamil 1984 Opalenica Bieg 33
61. Jaśkiewicz Patrycja 1979 Opalenica Bieg 42
62. Jendruch Mateusz 1988 Michorzewko Bieg 9,10
63. Jędrzejczak Mateusz 1991 Klub Biegacza Bolewice Bieg 1
64. Kabza Grzegorz 1969 NKB Chyży Nowy Tomyśl SKATE2CITY Bieg 8,9
65. Kaczmarek Dariusz 1978 Opalenica Bieg 8
66. Kaczmarek Maciej 2001 mundurówka Bieg 52
67. Kaczmarek Marcin 1983 Opalenica Bieg 41
68. Kałek Filip 1989 Opalenica Bieg 1,2,51.52
69. Kałek Jagoda 1994 Dirty Sparrows Bieg 1
70. Kałek Przemyslaw 1985 Opalenica Bieg 1,2,51,52
71. Kasperska Justyna 1985 Grodzisk Wielkopolski Bieg 32
72. Kawczyńska Maria 1999 mudurówka Bieg 47
73. Kaźmierczak Andrzej 1977 Wójtowicz Tri Team Bieg 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38
74. Kąkolewska Kornelia 1997 Zbąszyń Bieg 41
75. Kąkolewski Patryk 1982 UMiG Opalenica Bieg 17,37,51
76. Kempiński Paweł 1971 parkrun Poznań Bieg 1,2,3
77. Kiersztan Łukasz 1990 Lwówek Bieg 45
78. Kiljańska Hanna 1984 Grodziski Klub Biegacza Bieg 13
79. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM Bieg 1
80. Klorek Tomasz 1987 Bukowiec Bieg 1
81. Kmiecik Mirosław 1978 Rakoniewice Bieg 7,8
82. Kolecka Sylwia 1977 KolecTEAM Zbąszynek Bieg 48,49,50,51,52
83. Kolecki Damian 1976 KolecTEAM Zbąszynek Bieg 48,49,50,51,52
84. Konieczny Dariusz 1992 Opalenica Bieg 50, 51
85. Konieczny Piotr 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 6, 7, 8
86. Końka Magdalena 1985 Team Berotu Bieg 32,33,34,35
87. Końka Tomasz 1980 Team Berotu Bieg 11,12,13,15,16
88. Koprucki Roman 1961 Wojnowicka setka Bieg 1,2,51,52
89. Kosicki Tomasz 1989 Lusówko Bieg 38,39,40
90. Kościelniak Dagmara 1977 Czerwonak Biega Bieg 1, 2, 16
91. Kościelniak Maciej 1997 Czerwonak Biega Bieg 1,2
92. Króliczak Agata 1989 - Bieg 2
93. Krysmalski Maciej 1979 Wolsztyn Bieg 1,2,3 i może 4
94. Kryś Aleksandra 1992 Opalenica24.info Bieg 6, 7, 8, 9, 10, 11 i może coś jeszcze 😋
95. Kryś Marta 1988 Opalenica Bieg 18
96. Krzywinski Arkadiusz 1992 Postęp Pniewy Team Bieg Krzywinski 34, 35
97. Krzyżanek Magdalena 1997 Opalenica Bieg 7
98. Kucharski Maciej 1982 Opalenica Bieg 1 5 10
99. Kufel Magdalena 1993 Dobieżyn Bieg 38,39
100. Kukawa Hubert 1983 opalenicki klub biegacza Bieg 1,7,8,9,10,23,24,45,46,52
101. Kukawa Izabela 1983 opalenicki klub biegacza Bieg 1,25,27,39,48,52
102. Kuleczka Łukasz 1994 Osp Karczewo Bieg 11, 12
103. Kunc Anna 1986 OPALENICKI KLUB BIEGACZA Bieg 1,2,4,5,7,8,31,32,52
104. Kupczyński Dawid 1984 Opalenica Bieg 9, 52
105. KuraŚ Szymon 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 13, 14
106. Kurek Tomasz 1977 Opalenica Bieg 9,52
107. Kurpisz Izabela 1997 - Bieg 7
108. Łakomy Waldemar 1959 Bukowski Klub Biegacza Bieg 5,6,7,35,36,37
109. Łodyga Marcin 1981 GRODZISKI KLUB BIEGACZA Bieg 11,12
110. Łodyga Milena 1991 Hernik Team Bieg 7,8
111. Maciałek Paweł 1976 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1, 6, 12, 14, 52
112. Maik Iwona 1974 Skate2City Bieg 3,4
113. Maik Jarosław 1976 Skate2City Bieg 3
114. Majewski Piotr 1955 SKATE2CITY Bieg 7 GODZ.20 13 STYCZNIA
115. Mańczak Kacper 2001 mundurówka Bieg 52
116. Marcinkowski Wojciech 2001 Opalenica Bieg 12
117. Markiewicz Jagoda 1997 OSP Kamieniec Bieg 7
118. Mądroszyk Dawid 1989 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 38,39,40,41,52
119. Michalak Grzegorz 1997 DANFLOR TEAM Bieg 11,12
120. Mortka Elżbieta 1971 mundurówka Bieg 47, 52
121. Mułkowski Daniel 1984 Sielinko Bieg 9,52
122. Mysio Lech 1956 Morsy Poznań Bieg 7,8,9,10
123. Netka Zofia 1995 Opalenica Bieg 11
124. Nowak Agnieszka 1982 Opalenica Bieg 1
125. Nowak Karolina 1983 niezrzeszona Bieg 35
126. Nowak Przemysław 1976 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 3,4,13,14,27,28,29,47,48,52
127. Nyga Emila 1989 Team Berotu Bieg 32,33,34,35
128. Odważny Mariusz 1989 OSP Kamieniec Bieg 7
129. Paluch Marta 1992 Opalenica Bieg 42
130. Perz Marzenna 1968 Bukowiec Bieg 31,32,33,34,35,36
131. Piasek Wojciech 1990 Wolsztyńska Akademia Biegowa Bieg 1,2,3
132. Polaszek Paweł 1985 MAFiJA Bieg 10
133. Popowicz Katarzyna 1995 POPKI TEAM Bieg 5,6
134. Popowicz Piotr 1992 POPKI TEAM Bieg 5
135. Prządka Michał 1979 OPALENICKI KLUB BIEGACZA Bieg 11,12,38,49
136. Przewoźna Jolanta 1975 POPKI TEAM Bieg 5
137. Przewoźny Krzysztof 1968 POPKI TEAM Bieg 5,6
138. Przybyłek Joanna 1983 PKO BANK POLSKI Bieg 1
139. Przybysz Marcin 1982 Sępólno Krajeńskie Bieg 1,2,3,4,5,6,7,8
140. Przybysz Sławek 1983 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 21,22,23,34,35,52
141. Reczek Adrianna 1998 Opalenica Bieg 50, 51
142. Rychter Piotr 1981 OPALENICKI KLUB BIEGACZA Bieg 1, 36, 37, 40
143. Sieroń Kamil 1991 TEAM BEROTU Bieg 4
144. Skotarek Sławomir 1967 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 19,20,21,22,23,24,25
145. Skuza Daria 1994 Rudniki Bieg 10
146. Smyk Andrzej 1969 Bukowski Klub Biegacza Bieg 1,2.19,52
147. Sniegocki PaweŁ 1978 Tarnowo Podgórne Biega/Pomorski Team Biegowy Bieg 5,6
148. Sobek Mateusz 1987 Kung fu małpy: od chlania do biegania Bieg 16,17
149. Stępień Magdalena 1987 Grodziski Klub Biegacza Bieg 8,9
150. Sutkowska Patrycja 2000 mudurówka Bieg 52
151. Szarawaga Agata 1982 Skate2City Bieg 7, 10
152. Szczepaniak Bartosz 1983 Opalenica Bieg 10
153. Szułczyński Michał 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 6,7,8
154. Szypura Karol 2001 Opalenica Bieg 1,15,52
155. Szypura Katarzyna 1972 Opalenica Bieg 1,2, 15,52
156. Szypura Robert 1970 Opalenica Bieg 1,2,15,52
157. Śniegocka Magdalena 1979 Tarnowo Podgórne Biega Bieg 5,6
158. Świtała Kacper 2000 mundurówka Bieg 47, 52
159. Targosz Wojciech 1976 Opalenica Bieg 1,2,w nocy ...,...,...,...,51,52
160. Tata Damian 1990 Drexit Bieg 17,37,51
161. Tomczak Tomasz 1977 Team Berotu Bieg 11,12,13,15,16
162. Trzciński Rafał 1992 Drexit Bieg 37,51
163. Tylkowski Mateusz 2000 mundurówka Bieg 47, 52
164. Uryzaj Karolina 1974 SKATE2CITY Bieg 7 GODZ.20 13 STYCZNIA
165. Uryzaj Kinga 1996 SKATE2CITY Bieg 7 GODZ.20 13 STYCZNIA
166. Voss Piotr 2000 mundurówka Bieg 47, 52
167. Walaszczyk Klaudiusz 2001 Oś AZS Poznań Bieg 15, 16, 17
168. Walkowiak Waldemar 1990 - Bieg 11
169. Wencel Agnieszka 1988 Opalenicki KLub Biegacza Bieg 11
170. Wencel Paweł 1990 Opalenicki KLub Biegacza Bieg 11
171. Weroniczak Karolina 2000 mundurówka Bieg 47
172. Wojciechowski Krystian 2000 Opalenica Bieg 51 52
173. Wojciechowski Robert 1971 Lech 1929 Opalenica Bieg 9,10,49,50
174. Wos Lukasz 1976 brak Bieg 1,2
175. Woźnicki Adam 1986 Buk Bieg 19, 20, 21
176. Wróblewski Rafał 1989 Opalenica Bieg 11
177. Zdziarski Tomasz 1978 Kopanki Bieg 20.21.22
178. Zielonka Mariusz 1970 PKB Endorfina Piotrków Trybunalski/Poznań Bieg 1,2,3,4,5,6,7,8,9
179. Ziemek Tomasz 1979 Team Berotu Bieg 11,12,13,15,16
180. Zienkiewicz Zuzanna 1998 mundurówka Bieg 52
181. Zięciak Karolina 1986 Komorniki Bieg 1
182. Zimna Marta 1993 - Bieg 1,2,52
183. Żurek Krzysztof 1979 Wolsztyński Klub Biegowy Bieg 1, 2
184. Bortnik Milena 1983 Róża NW 39
185. Bruździńska Sławomira 1968 Nowy Tomysl NW 39
186. Domagalska Maria 1969 OKBOpalenica NW 1,39,52.
187. Gawarzewska Danuta 1963 Opalenica NW 39
188. Gawarzewski Krzysztof 1964 Opalenica NW 39
189. Groszkowski Grzegorz 1978 NOWY TOMYSL NW 39
190. Guzek Jacek 1976 Nowy Tomyśl NW 39
191. Guzek Magdalena 2001 Nowy Tomyśl NW 39
192. Guzek Mateusz 2001 Nowy Tomyśl NW 39
193. Jandy Krzysztof 1950 amator NW 39
194. Kaczmarek Bernadetta 1983 Sątopy NW 39
195. Lotka Izabela 1983 Stary tomyśl NW 39
196. Lotka Jakub 1983 Stary tomyśl NW 39
197. Nosko Bożena 1953 amator NW 39
198. Parniewicz Maria 1953 amator NW 39
199. Polaszek Elżbieta 1955 Opalenica NW 39
200. Sekuła Edyta 1975 Wójtowicz TIR TEAM NW 39
201. Sekuła Marika 1985 Grodzisk Wlkp NW 39
202. Stankowiak Marek 1964 NOWY TOMYSL NW 39
203. Teleszyńska Urszula 1947 - NW Marsz Nordic Walking 5 km
204. Teleszyński Wojciech 1951 - NW Marsz Nordic Walking 5 km
205. Zawarta Ewa 1970 Nowy Tomyśl NW 39
206. Zawarta Gabriela 1963 Nowy Tomysl NW 39