Lista startowa

"Się biega, się pomaga"
Czyli 26 godzinny bieg, na 26 finał WOŚP.

Opalenica, 13.01.2018



Liczba zgłoszonych zawodników: 206


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dyscyplina -> Numery wybranych pętli ->
1. Kurpisz Izabela 1997 - Bieg 7
2. Teleszyńska Urszula 1947 - NW Marsz Nordic Walking 5 km
3. Teleszyński Wojciech 1951 - NW Marsz Nordic Walking 5 km
4. Walkowiak Waldemar 1990 - Bieg 11
5. Zimna Marta 1993 - Bieg 1,2,52
6. Króliczak Agata 1989 - Bieg 2
7. Jandy Krzysztof 1950 amator NW 39
8. Parniewicz Maria 1953 amator NW 39
9. Nosko Bożena 1953 amator NW 39
10. Bendowska Paulina 1993 Biegam z Kamilem Bieg 4
11. Wos Lukasz 1976 brak Bieg 1,2
12. Woźnicki Adam 1986 Buk Bieg 19, 20, 21
13. Perz Marzenna 1968 Bukowiec Bieg 31,32,33,34,35,36
14. Klorek Tomasz 1987 Bukowiec Bieg 1
15. Smyk Andrzej 1969 Bukowski Klub Biegacza Bieg 1,2.19,52
16. Cypel Remigiusz 1983 Bukowski Klub Biegacza Bieg 41,42
17. Łakomy Waldemar 1959 Bukowski Klub Biegacza Bieg 5,6,7,35,36,37
18. Giełda Tomasz 1975 Bukowski Klub Biegacza/ Bukowski Klub Morsa Bieg 26, 27, 28, 29, 30
19. Burkowska Kamila 1983 chyża Bieg 35
20. Gluza Radosław 1991 CITYZEN_ Bieg 15 / 16 / 17 / 18
21. Kościelniak Maciej 1997 Czerwonak Biega Bieg 1,2
22. Kościelniak Dagmara 1977 Czerwonak Biega Bieg 1, 2, 16
23. Michalak Grzegorz 1997 DANFLOR TEAM Bieg 11,12
24. Kałek Jagoda 1994 Dirty Sparrows Bieg 1
25. Kufel Magdalena 1993 Dobieżyn Bieg 38,39
26. Drozdowski Paweł 1984 Drexit Bieg 37,51
27. Tata Damian 1990 Drexit Bieg 17,37,51
28. Jaroszyk Karol 1985 Drexit Bieg 17,37,51
29. Trzciński Rafał 1992 Drexit Bieg 37,51
30. Golczak Aleksandra 1994 Drużyna Szpiku Bieg 3
31. Buszkowski Filip 1974 Filon Team Bieg 3,4
32. Kasperska Justyna 1985 Grodzisk Wielkopolski Bieg 32
33. Sekuła Marika 1985 Grodzisk Wlkp NW 39
34. Kiljańska Hanna 1984 Grodziski Klub Biegacza Bieg 13
35. Bartkowiak Piotr 1976 Grodziski Klub Biegacza Bieg 11,12
36. Stępień Magdalena 1987 Grodziski Klub Biegacza Bieg 8,9
37. Łodyga Marcin 1981 GRODZISKI KLUB BIEGACZA Bieg 11,12
38. Dura Robert 1989 Grupa Piątkowa Bieg 10
39. Łodyga Milena 1991 Hernik Team Bieg 7,8
40. Galas Rafał 1976 KAPSEL TEAM Bieg 1,14,21,35,52
41. Flak-Marcinkowski Jacek 1967 KB Maraton Turek Bieg 3,4,35,36,37,50
42. Badyna Adam 1983 Kenenisa Bekele Team Bieg 7,8,42,43,44,45.
43. Jędrzejczak Mateusz 1991 Klub Biegacza Bolewice Bieg 1
44. Kolecka Sylwia 1977 KolecTEAM Zbąszynek Bieg 48,49,50,51,52
45. Kolecki Damian 1976 KolecTEAM Zbąszynek Bieg 48,49,50,51,52
46. Zięciak Karolina 1986 Komorniki Bieg 1
47. Zdziarski Tomasz 1978 Kopanki Bieg 20.21.22
48. Haremza Maciej 1984 Kung Fu Małpy/ DąbrowskiTeam Bieg 16,17
49. Sobek Mateusz 1987 Kung fu małpy: od chlania do biegania Bieg 16,17
50. Wojciechowski Robert 1971 Lech 1929 Opalenica Bieg 9,10,49,50
51. Kosicki Tomasz 1989 Lusówko Bieg 38,39,40
52. Kiersztan Łukasz 1990 Lwówek Bieg 45
53. Polaszek Paweł 1985 MAFiJA Bieg 10
54. Jendruch Mateusz 1988 Michorzewko Bieg 9,10
55. Mysio Lech 1956 Morsy Poznań Bieg 7,8,9,10
56. Flis Magdalena 2000 mudurówka Bieg 52
57. Kawczyńska Maria 1999 mudurówka Bieg 47
58. Sutkowska Patrycja 2000 mudurówka Bieg 52
59. Fórmaniak Paweł 1999 mudurówka Bieg 47, 52
60. Voss Piotr 2000 mundurówka Bieg 47, 52
61. Hamrol Adrian 1999 mundurówka Bieg 52
62. Kaczmarek Maciej 2001 mundurówka Bieg 52
63. Mańczak Kacper 2001 mundurówka Bieg 52
64. Weroniczak Karolina 2000 mundurówka Bieg 47
65. Gajewska Malwina 2000 mundurówka Bieg 47
66. Tylkowski Mateusz 2000 mundurówka Bieg 47, 52
67. Adamek Natalia 2000 mundurówka Bieg 47, 52
68. Świtała Kacper 2000 mundurówka Bieg 47, 52
69. Zienkiewicz Zuzanna 1998 mundurówka Bieg 52
70. Graś Marcin 1998 mundurówka Bieg 47, 52
71. Mortka Elżbieta 1971 mundurówka Bieg 47, 52
72. Cybal Maciej 1998 mundurówka Bieg 52
73. Nowak Karolina 1983 niezrzeszona Bieg 35
74. KuraŚ Szymon 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 13, 14
75. Konieczny Piotr 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 6, 7, 8
76. Bielawa Kamila 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 6,7,8
77. Szułczyński Michał 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 6,7,8
78. Kabza Grzegorz 1969 NKB Chyży Nowy Tomyśl SKATE2CITY Bieg 8,9
79. Groszkowski Grzegorz 1978 NOWY TOMYSL NW 39
80. Stankowiak Marek 1964 NOWY TOMYSL NW 39
81. Zawarta Gabriela 1963 Nowy Tomysl NW 39
82. Bruździńska Sławomira 1968 Nowy Tomysl NW 39
83. Guzek Jacek 1976 Nowy Tomyśl NW 39
84. Guzek Mateusz 2001 Nowy Tomyśl NW 39
85. Guzek Magdalena 2001 Nowy Tomyśl NW 39
86. Zawarta Ewa 1970 Nowy Tomyśl NW 39
87. Andrzejczak Anna 1984 Nowy Tomyśl Bieg 13, 14
88. Brambor Zuzanna 1995 Nowy Tomyśl Bieg 1
89. Gluza Janusz 1964 OKB Opalenica Bieg 15,16,17,18
90. Domagalski Marcin 1962 OKBOpalenica Bieg 1.30,41,50.
91. Domagalska Maria 1969 OKBOpalenica NW 1,39,52.
92. Kucharski Maciej 1982 Opalenica Bieg 1 5 10
93. Paluch Marta 1992 Opalenica Bieg 42
94. Wojciechowski Krystian 2000 Opalenica Bieg 51 52
95. Nowak Agnieszka 1982 Opalenica Bieg 1
96. Targosz Wojciech 1976 Opalenica Bieg 1,2,w nocy ...,...,...,...,51,52
97. Szypura Katarzyna 1972 Opalenica Bieg 1,2, 15,52
98. Szypura Karol 2001 Opalenica Bieg 1,15,52
99. Szypura Robert 1970 Opalenica Bieg 1,2,15,52
100. Dudzińska Magdalena 1977 Opalenica Bieg 4,31,32, 52
101. Jakubowski Patryk 1980 OPALENICA Bieg 1, 52 😉
102. Górczak Wojciech 1969 Opalenica Bieg 31,32
103. Grześkowiak Adam 1960 Opalenica Bieg 1
104. Marcinkowski Wojciech 2001 Opalenica Bieg 12
105. Kurek Tomasz 1977 Opalenica Bieg 9,52
106. Reczek Adrianna 1998 Opalenica Bieg 50, 51
107. Konieczny Dariusz 1992 Opalenica Bieg 50, 51
108. Kupczyński Dawid 1984 Opalenica Bieg 9, 52
109. Adamczak Honorata 1972 Opalenica Bieg 50,52
110. Kaczmarek Marcin 1983 Opalenica Bieg 41
111. Krzyżanek Magdalena 1997 Opalenica Bieg 7
112. Gawarzewski Krzysztof 1964 Opalenica NW 39
113. Gawarzewska Danuta 1963 Opalenica NW 39
114. Kałek Przemyslaw 1985 Opalenica Bieg 1,2,51,52
115. Kałek Filip 1989 Opalenica Bieg 1,2,51.52
116. Biegańska Magda 1980 Opalenica Bieg 32,33,48
117. Cichy Tomasz 1985 Opalenica Bieg 1,2,51,52
118. Netka Zofia 1995 Opalenica Bieg 11
119. Jaśkiewicz Patrycja 1979 Opalenica Bieg 42
120. Wróblewski Rafał 1989 Opalenica Bieg 11
121. Jastrzębski Kamil 1984 Opalenica Bieg 33
122. Grześkowiak Michalina 2001 Opalenica Bieg 12
123. Kryś Marta 1988 Opalenica Bieg 18
124. Kaczmarek Dariusz 1978 Opalenica Bieg 8
125. Szczepaniak Bartosz 1983 Opalenica Bieg 10
126. Polaszek Elżbieta 1955 Opalenica NW 39
127. Kryś Aleksandra 1992 Opalenica24.info Bieg 6, 7, 8, 9, 10, 11 i może coś jeszcze 😋
128. Rychter Piotr 1981 OPALENICKI KLUB BIEGACZA Bieg 1, 36, 37, 40
129. Skotarek Sławomir 1967 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 19,20,21,22,23,24,25
130. Gawarzewski Tomasz 1989 Opalenicki Klub biegacza Bieg 1, jakoś w nocy , 26 dostosuje się
131. Kukawa Hubert 1983 opalenicki klub biegacza Bieg 1,7,8,9,10,23,24,45,46,52
132. Kukawa Izabela 1983 opalenicki klub biegacza Bieg 1,25,27,39,48,52
133. Prządka Michał 1979 OPALENICKI KLUB BIEGACZA Bieg 11,12,38,49
134. Kunc Anna 1986 OPALENICKI KLUB BIEGACZA Bieg 1,2,4,5,7,8,31,32,52
135. Cichowlas Weronika 1987 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1,43,44,52
136. Adamczak Mariusz 1982 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1,2,3,10,30,31,38,43,49,52
137. Maciałek Paweł 1976 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1, 6, 12, 14, 52
138. Przybysz Sławek 1983 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 21,22,23,34,35,52
139. Janowicz Honorata 1995 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1, 2, 33, 34, 41,42, 52... się zobaczy;)
140. Nowak Przemysław 1976 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 3,4,13,14,27,28,29,47,48,52
141. Cyprian Paula 1992 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1,52
142. Cichowlas Paweł 1983 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1,2,49,50,51,52
143. Wencel Agnieszka 1988 Opalenicki KLub Biegacza Bieg 11
144. Wencel Paweł 1990 Opalenicki KLub Biegacza Bieg 11
145. Janowicz Zbigniew 1958 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 13,14,15, 31,32
146. Janowicz Romualda 1965 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1,2,35,36
147. Mądroszyk Dawid 1989 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 38,39,40,41,52
148. Chatka Mateusz 1998 OSP Kamieniec Bieg 11
149. Markiewicz Jagoda 1997 OSP Kamieniec Bieg 7
150. Odważny Mariusz 1989 OSP Kamieniec Bieg 7
151. Kuleczka Łukasz 1994 Osp Karczewo Bieg 11, 12
152. Grelka Adrianna 1991 OSP Opalenica Bieg 1
153. Walaszczyk Klaudiusz 2001 Oś AZS Poznań Bieg 15, 16, 17
154. Kempiński Paweł 1971 parkrun Poznań Bieg 1,2,3
155. Zielonka Mariusz 1970 PKB Endorfina Piotrków Trybunalski/Poznań Bieg 1,2,3,4,5,6,7,8,9
156. Przybyłek Joanna 1983 PKO BANK POLSKI Bieg 1
157. Przewoźna Jolanta 1975 POPKI TEAM Bieg 5
158. Przewoźny Krzysztof 1968 POPKI TEAM Bieg 5,6
159. Popowicz Katarzyna 1995 POPKI TEAM Bieg 5,6
160. Popowicz Piotr 1992 POPKI TEAM Bieg 5
161. Krzywinski Arkadiusz 1992 Postęp Pniewy Team Bieg Krzywinski 34, 35
162. Jankowska Barbara 1975 Poznań Bieg 1,2,3,4,5,6,7,8
163. Ćwiklińska Anna 1977 Poznań Bieg 1,2,3,4
164. Drobnik Błażej 1987 Promień Opalenica Bieg 9,10,33,34
165. Dobierzyńska Katarzyna 1994 Rakoniewice Bieg 46
166. Bogucka Barbara 1970 Rakoniewice Bieg 7
167. Bogucki Piotr 1971 Rakoniewice Bieg 7
168. Kmiecik Mirosław 1978 Rakoniewice Bieg 7,8
169. Adam Sebastian 1990 Rakoniewice Bieg 7,8
170. Grelka Marta 1995 rossbiegana Bieg 11,12
171. Bortnik Milena 1983 Róża NW 39
172. Skuza Daria 1994 Rudniki Bieg 10
173. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM Bieg 1
174. Kaczmarek Bernadetta 1983 Sątopy NW 39
175. Przybysz Marcin 1982 Sępólno Krajeńskie Bieg 1,2,3,4,5,6,7,8
176. Mułkowski Daniel 1984 Sielinko Bieg 9,52
177. Brudło Marcin 1978 Sielinko Bieg Brudło 43,44
178. Uryzaj Karolina 1974 SKATE2CITY Bieg 7 GODZ.20 13 STYCZNIA
179. Uryzaj Kinga 1996 SKATE2CITY Bieg 7 GODZ.20 13 STYCZNIA
180. Majewski Piotr 1955 SKATE2CITY Bieg 7 GODZ.20 13 STYCZNIA
181. Maik Iwona 1974 Skate2City Bieg 3,4
182. Maik Jarosław 1976 Skate2City Bieg 3
183. Szarawaga Agata 1982 Skate2City Bieg 7, 10
184. Borowczak Mikołaj 2000 Spartanie Opalenica Bieg 52
185. Lotka Jakub 1983 Stary tomyśl NW 39
186. Lotka Izabela 1983 Stary tomyśl NW 39
187. Błachowiak Dominik 1980 Swarzędz Bieg 1,2
188. Śniegocka Magdalena 1979 Tarnowo Podgórne Biega Bieg 5,6
189. Sniegocki PaweŁ 1978 Tarnowo Podgórne Biega/Pomorski Team Biegowy Bieg 5,6
190. Końka Tomasz 1980 Team Berotu Bieg 11,12,13,15,16
191. Nyga Emila 1989 Team Berotu Bieg 32,33,34,35
192. Dokowicz Jarek 1973 Team Berotu Bieg 11,12,13,15,16
193. Sieroń Kamil 1991 TEAM BEROTU Bieg 4
194. Ziemek Tomasz 1979 Team Berotu Bieg 11,12,13,15,16
195. Końka Magdalena 1985 Team Berotu Bieg 32,33,34,35
196. Tomczak Tomasz 1977 Team Berotu Bieg 11,12,13,15,16
197. Kąkolewski Patryk 1982 UMiG Opalenica Bieg 17,37,51
198. Koprucki Roman 1961 Wojnowicka setka Bieg 1,2,51,52
199. Krysmalski Maciej 1979 Wolsztyn Bieg 1,2,3 i może 4
200. Piasek Wojciech 1990 Wolsztyńska Akademia Biegowa Bieg 1,2,3
201. Żurek Krzysztof 1979 Wolsztyński Klub Biegowy Bieg 1, 2
202. Sekuła Edyta 1975 Wójtowicz TIR TEAM NW 39
203. Kaźmierczak Andrzej 1977 Wójtowicz Tri Team Bieg 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38
204. Fleiszar Tymoteusz 1974 Wójtowicz TRI TEAM Bieg 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38
205. Dembiński Marek 1974 Wójtowicz TRI Team Bieg 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38
206. Kąkolewska Kornelia 1997 Zbąszyń Bieg 41