Lista startowa

"Się biega, się pomaga"
Czyli 26 godzinny bieg, na 26 finał WOŚP.

Opalenica, 13.01.2018



Liczba zgłoszonych zawodników: 206


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dyscyplina -> Numery wybranych pętli ->
1. Brambor Zuzanna 1995 Nowy Tomyśl Bieg 1
2. Grelka Adrianna 1991 OSP Opalenica Bieg 1
3. Grześkowiak Adam 1960 Opalenica Bieg 1
4. Jędrzejczak Mateusz 1991 Klub Biegacza Bolewice Bieg 1
5. Kałek Jagoda 1994 Dirty Sparrows Bieg 1
6. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM Bieg 1
7. Klorek Tomasz 1987 Bukowiec Bieg 1
8. Nowak Agnieszka 1982 Opalenica Bieg 1
9. Przybyłek Joanna 1983 PKO BANK POLSKI Bieg 1
10. Zięciak Karolina 1986 Komorniki Bieg 1
11. Kucharski Maciej 1982 Opalenica Bieg 1 5 10
12. Żurek Krzysztof 1979 Wolsztyński Klub Biegowy Bieg 1, 2
13. Kościelniak Dagmara 1977 Czerwonak Biega Bieg 1, 2, 16
14. Janowicz Honorata 1995 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1, 2, 33, 34, 41,42, 52... się zobaczy;)
15. Rychter Piotr 1981 OPALENICKI KLUB BIEGACZA Bieg 1, 36, 37, 40
16. Jakubowski Patryk 1980 OPALENICA Bieg 1, 52 😉
17. Maciałek Paweł 1976 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1, 6, 12, 14, 52
18. Gawarzewski Tomasz 1989 Opalenicki Klub biegacza Bieg 1, jakoś w nocy , 26 dostosuje się
19. Galas Rafał 1976 KAPSEL TEAM Bieg 1,14,21,35,52
20. Szypura Karol 2001 Opalenica Bieg 1,15,52
21. Błachowiak Dominik 1980 Swarzędz Bieg 1,2
22. Kościelniak Maciej 1997 Czerwonak Biega Bieg 1,2
23. Wos Lukasz 1976 brak Bieg 1,2
24. Szypura Katarzyna 1972 Opalenica Bieg 1,2, 15,52
25. Szypura Robert 1970 Opalenica Bieg 1,2,15,52
26. Kempiński Paweł 1971 parkrun Poznań Bieg 1,2,3
27. Piasek Wojciech 1990 Wolsztyńska Akademia Biegowa Bieg 1,2,3
28. Krysmalski Maciej 1979 Wolsztyn Bieg 1,2,3 i może 4
29. Adamczak Mariusz 1982 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1,2,3,10,30,31,38,43,49,52
30. Ćwiklińska Anna 1977 Poznań Bieg 1,2,3,4
31. Jankowska Barbara 1975 Poznań Bieg 1,2,3,4,5,6,7,8
32. Przybysz Marcin 1982 Sępólno Krajeńskie Bieg 1,2,3,4,5,6,7,8
33. Zielonka Mariusz 1970 PKB Endorfina Piotrków Trybunalski/Poznań Bieg 1,2,3,4,5,6,7,8,9
34. Janowicz Romualda 1965 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1,2,35,36
35. Kunc Anna 1986 OPALENICKI KLUB BIEGACZA Bieg 1,2,4,5,7,8,31,32,52
36. Cichowlas Paweł 1983 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1,2,49,50,51,52
37. Cichy Tomasz 1985 Opalenica Bieg 1,2,51,52
38. Kałek Przemyslaw 1985 Opalenica Bieg 1,2,51,52
39. Koprucki Roman 1961 Wojnowicka setka Bieg 1,2,51,52
40. Kałek Filip 1989 Opalenica Bieg 1,2,51.52
41. Zimna Marta 1993 - Bieg 1,2,52
42. Targosz Wojciech 1976 Opalenica Bieg 1,2,w nocy ...,...,...,...,51,52
43. Smyk Andrzej 1969 Bukowski Klub Biegacza Bieg 1,2.19,52
44. Kukawa Izabela 1983 opalenicki klub biegacza Bieg 1,25,27,39,48,52
45. Domagalska Maria 1969 OKBOpalenica NW 1,39,52.
46. Cichowlas Weronika 1987 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1,43,44,52
47. Cyprian Paula 1992 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1,52
48. Kukawa Hubert 1983 opalenicki klub biegacza Bieg 1,7,8,9,10,23,24,45,46,52
49. Domagalski Marcin 1962 OKBOpalenica Bieg 1.30,41,50.
50. Dura Robert 1989 Grupa Piątkowa Bieg 10
51. Polaszek Paweł 1985 MAFiJA Bieg 10
52. Skuza Daria 1994 Rudniki Bieg 10
53. Szczepaniak Bartosz 1983 Opalenica Bieg 10
54. Chatka Mateusz 1998 OSP Kamieniec Bieg 11
55. Netka Zofia 1995 Opalenica Bieg 11
56. Walkowiak Waldemar 1990 - Bieg 11
57. Wencel Agnieszka 1988 Opalenicki KLub Biegacza Bieg 11
58. Wencel Paweł 1990 Opalenicki KLub Biegacza Bieg 11
59. Wróblewski Rafał 1989 Opalenica Bieg 11
60. Kuleczka Łukasz 1994 Osp Karczewo Bieg 11, 12
61. Bartkowiak Piotr 1976 Grodziski Klub Biegacza Bieg 11,12
62. Grelka Marta 1995 rossbiegana Bieg 11,12
63. Łodyga Marcin 1981 GRODZISKI KLUB BIEGACZA Bieg 11,12
64. Michalak Grzegorz 1997 DANFLOR TEAM Bieg 11,12
65. Dokowicz Jarek 1973 Team Berotu Bieg 11,12,13,15,16
66. Końka Tomasz 1980 Team Berotu Bieg 11,12,13,15,16
67. Tomczak Tomasz 1977 Team Berotu Bieg 11,12,13,15,16
68. Ziemek Tomasz 1979 Team Berotu Bieg 11,12,13,15,16
69. Prządka Michał 1979 OPALENICKI KLUB BIEGACZA Bieg 11,12,38,49
70. Grześkowiak Michalina 2001 Opalenica Bieg 12
71. Marcinkowski Wojciech 2001 Opalenica Bieg 12
72. Kiljańska Hanna 1984 Grodziski Klub Biegacza Bieg 13
73. Andrzejczak Anna 1984 Nowy Tomyśl Bieg 13, 14
74. KuraŚ Szymon 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 13, 14
75. Janowicz Zbigniew 1958 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 13,14,15, 31,32
76. Gluza Radosław 1991 CITYZEN_ Bieg 15 / 16 / 17 / 18
77. Walaszczyk Klaudiusz 2001 Oś AZS Poznań Bieg 15, 16, 17
78. Gluza Janusz 1964 OKB Opalenica Bieg 15,16,17,18
79. Haremza Maciej 1984 Kung Fu Małpy/ DąbrowskiTeam Bieg 16,17
80. Sobek Mateusz 1987 Kung fu małpy: od chlania do biegania Bieg 16,17
81. Jaroszyk Karol 1985 Drexit Bieg 17,37,51
82. Kąkolewski Patryk 1982 UMiG Opalenica Bieg 17,37,51
83. Tata Damian 1990 Drexit Bieg 17,37,51
84. Kryś Marta 1988 Opalenica Bieg 18
85. Woźnicki Adam 1986 Buk Bieg 19, 20, 21
86. Skotarek Sławomir 1967 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 19,20,21,22,23,24,25
87. Króliczak Agata 1989 - Bieg 2
88. Zdziarski Tomasz 1978 Kopanki Bieg 20.21.22
89. Przybysz Sławek 1983 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 21,22,23,34,35,52
90. Giełda Tomasz 1975 Bukowski Klub Biegacza/ Bukowski Klub Morsa Bieg 26, 27, 28, 29, 30
91. Dembiński Marek 1974 Wójtowicz TRI Team Bieg 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38
92. Fleiszar Tymoteusz 1974 Wójtowicz TRI TEAM Bieg 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38
93. Kaźmierczak Andrzej 1977 Wójtowicz Tri Team Bieg 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38
94. Golczak Aleksandra 1994 Drużyna Szpiku Bieg 3
95. Maik Jarosław 1976 Skate2City Bieg 3
96. Buszkowski Filip 1974 Filon Team Bieg 3,4
97. Maik Iwona 1974 Skate2City Bieg 3,4
98. Nowak Przemysław 1976 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 3,4,13,14,27,28,29,47,48,52
99. Flak-Marcinkowski Jacek 1967 KB Maraton Turek Bieg 3,4,35,36,37,50
100. Górczak Wojciech 1969 Opalenica Bieg 31,32
101. Perz Marzenna 1968 Bukowiec Bieg 31,32,33,34,35,36
102. Kasperska Justyna 1985 Grodzisk Wielkopolski Bieg 32
103. Końka Magdalena 1985 Team Berotu Bieg 32,33,34,35
104. Nyga Emila 1989 Team Berotu Bieg 32,33,34,35
105. Biegańska Magda 1980 Opalenica Bieg 32,33,48
106. Jastrzębski Kamil 1984 Opalenica Bieg 33
107. Burkowska Kamila 1983 chyża Bieg 35
108. Nowak Karolina 1983 niezrzeszona Bieg 35
109. Drozdowski Paweł 1984 Drexit Bieg 37,51
110. Trzciński Rafał 1992 Drexit Bieg 37,51
111. Kufel Magdalena 1993 Dobieżyn Bieg 38,39
112. Kosicki Tomasz 1989 Lusówko Bieg 38,39,40
113. Mądroszyk Dawid 1989 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 38,39,40,41,52
114. Bortnik Milena 1983 Róża NW 39
115. Bruździńska Sławomira 1968 Nowy Tomysl NW 39
116. Gawarzewska Danuta 1963 Opalenica NW 39
117. Gawarzewski Krzysztof 1964 Opalenica NW 39
118. Groszkowski Grzegorz 1978 NOWY TOMYSL NW 39
119. Guzek Jacek 1976 Nowy Tomyśl NW 39
120. Guzek Magdalena 2001 Nowy Tomyśl NW 39
121. Guzek Mateusz 2001 Nowy Tomyśl NW 39
122. Jandy Krzysztof 1950 amator NW 39
123. Kaczmarek Bernadetta 1983 Sątopy NW 39
124. Lotka Izabela 1983 Stary tomyśl NW 39
125. Lotka Jakub 1983 Stary tomyśl NW 39
126. Nosko Bożena 1953 amator NW 39
127. Parniewicz Maria 1953 amator NW 39
128. Polaszek Elżbieta 1955 Opalenica NW 39
129. Sekuła Edyta 1975 Wójtowicz TIR TEAM NW 39
130. Sekuła Marika 1985 Grodzisk Wlkp NW 39
131. Stankowiak Marek 1964 NOWY TOMYSL NW 39
132. Zawarta Ewa 1970 Nowy Tomyśl NW 39
133. Zawarta Gabriela 1963 Nowy Tomysl NW 39
134. Bendowska Paulina 1993 Biegam z Kamilem Bieg 4
135. Sieroń Kamil 1991 TEAM BEROTU Bieg 4
136. Dudzińska Magdalena 1977 Opalenica Bieg 4,31,32, 52
137. Kaczmarek Marcin 1983 Opalenica Bieg 41
138. Kąkolewska Kornelia 1997 Zbąszyń Bieg 41
139. Cypel Remigiusz 1983 Bukowski Klub Biegacza Bieg 41,42
140. Jaśkiewicz Patrycja 1979 Opalenica Bieg 42
141. Paluch Marta 1992 Opalenica Bieg 42
142. Kiersztan Łukasz 1990 Lwówek Bieg 45
143. Dobierzyńska Katarzyna 1994 Rakoniewice Bieg 46
144. Gajewska Malwina 2000 mundurówka Bieg 47
145. Kawczyńska Maria 1999 mudurówka Bieg 47
146. Weroniczak Karolina 2000 mundurówka Bieg 47
147. Adamek Natalia 2000 mundurówka Bieg 47, 52
148. Fórmaniak Paweł 1999 mudurówka Bieg 47, 52
149. Graś Marcin 1998 mundurówka Bieg 47, 52
150. Mortka Elżbieta 1971 mundurówka Bieg 47, 52
151. Świtała Kacper 2000 mundurówka Bieg 47, 52
152. Tylkowski Mateusz 2000 mundurówka Bieg 47, 52
153. Voss Piotr 2000 mundurówka Bieg 47, 52
154. Kolecka Sylwia 1977 KolecTEAM Zbąszynek Bieg 48,49,50,51,52
155. Kolecki Damian 1976 KolecTEAM Zbąszynek Bieg 48,49,50,51,52
156. Popowicz Piotr 1992 POPKI TEAM Bieg 5
157. Przewoźna Jolanta 1975 POPKI TEAM Bieg 5
158. Popowicz Katarzyna 1995 POPKI TEAM Bieg 5,6
159. Przewoźny Krzysztof 1968 POPKI TEAM Bieg 5,6
160. Sniegocki PaweŁ 1978 Tarnowo Podgórne Biega/Pomorski Team Biegowy Bieg 5,6
161. Śniegocka Magdalena 1979 Tarnowo Podgórne Biega Bieg 5,6
162. Łakomy Waldemar 1959 Bukowski Klub Biegacza Bieg 5,6,7,35,36,37
163. Konieczny Dariusz 1992 Opalenica Bieg 50, 51
164. Reczek Adrianna 1998 Opalenica Bieg 50, 51
165. Adamczak Honorata 1972 Opalenica Bieg 50,52
166. Wojciechowski Krystian 2000 Opalenica Bieg 51 52
167. Borowczak Mikołaj 2000 Spartanie Opalenica Bieg 52
168. Cybal Maciej 1998 mundurówka Bieg 52
169. Flis Magdalena 2000 mudurówka Bieg 52
170. Hamrol Adrian 1999 mundurówka Bieg 52
171. Kaczmarek Maciej 2001 mundurówka Bieg 52
172. Mańczak Kacper 2001 mundurówka Bieg 52
173. Sutkowska Patrycja 2000 mudurówka Bieg 52
174. Zienkiewicz Zuzanna 1998 mundurówka Bieg 52
175. Konieczny Piotr 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 6, 7, 8
176. Kryś Aleksandra 1992 Opalenica24.info Bieg 6, 7, 8, 9, 10, 11 i może coś jeszcze 😋
177. Bielawa Kamila 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 6,7,8
178. Szułczyński Michał 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 6,7,8
179. Bogucka Barbara 1970 Rakoniewice Bieg 7
180. Bogucki Piotr 1971 Rakoniewice Bieg 7
181. Krzyżanek Magdalena 1997 Opalenica Bieg 7
182. Kurpisz Izabela 1997 - Bieg 7
183. Markiewicz Jagoda 1997 OSP Kamieniec Bieg 7
184. Odważny Mariusz 1989 OSP Kamieniec Bieg 7
185. Majewski Piotr 1955 SKATE2CITY Bieg 7 GODZ.20 13 STYCZNIA
186. Uryzaj Karolina 1974 SKATE2CITY Bieg 7 GODZ.20 13 STYCZNIA
187. Uryzaj Kinga 1996 SKATE2CITY Bieg 7 GODZ.20 13 STYCZNIA
188. Szarawaga Agata 1982 Skate2City Bieg 7, 10
189. Adam Sebastian 1990 Rakoniewice Bieg 7,8
190. Kmiecik Mirosław 1978 Rakoniewice Bieg 7,8
191. Łodyga Milena 1991 Hernik Team Bieg 7,8
192. Badyna Adam 1983 Kenenisa Bekele Team Bieg 7,8,42,43,44,45.
193. Mysio Lech 1956 Morsy Poznań Bieg 7,8,9,10
194. Kaczmarek Dariusz 1978 Opalenica Bieg 8
195. Kabza Grzegorz 1969 NKB Chyży Nowy Tomyśl SKATE2CITY Bieg 8,9
196. Stępień Magdalena 1987 Grodziski Klub Biegacza Bieg 8,9
197. Kupczyński Dawid 1984 Opalenica Bieg 9, 52
198. Jendruch Mateusz 1988 Michorzewko Bieg 9,10
199. Drobnik Błażej 1987 Promień Opalenica Bieg 9,10,33,34
200. Wojciechowski Robert 1971 Lech 1929 Opalenica Bieg 9,10,49,50
201. Kurek Tomasz 1977 Opalenica Bieg 9,52
202. Mułkowski Daniel 1984 Sielinko Bieg 9,52
203. Brudło Marcin 1978 Sielinko Bieg Brudło 43,44
204. Krzywinski Arkadiusz 1992 Postęp Pniewy Team Bieg Krzywinski 34, 35
205. Teleszyńska Urszula 1947 - NW Marsz Nordic Walking 5 km
206. Teleszyński Wojciech 1951 - NW Marsz Nordic Walking 5 km