Lista startowa

Śremska Dycha

Śrem, 06.09.2020
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 300


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczak Mateusz 1993 Śrem
2. Adamski Karol 1971 ZAWISZA DOLSK
3. Akuszewska Agata 1965 Kościan Team
4. Andrzejczak Krzysztof 1991 LZS ZALESIE
5. Andrzejewski Przemysław 1980 Rataje Dream Team/WK Poznań
6. Bajońska Karolina 1980 MARCOPOLO DEVELOPMENT SPORT TEAM
7. Bajoński Krzysztof 1978 MARCOPOLO DEVELOPMENT SPORT TEAM
8. Bandurowska Aleksandra 1998 Śremski Sport
9. Bartkowiak Marcin 1981 Run.Log.
10. Bartkowiak Marek 1985 BEST TEAM ŚREM
11. Bartkowiak Sylwia 1984 BEST TEAM ŚREM
12. Berdychowski Łukasz 1990 Mrozoodporni/ Mondi
13. Białkowski Bartosz 1986 KB Aktywni Środa Wielkopolska
14. Binkowska Magdalena 1984 Poznań
15. Błaszczyk Luiza 1993 Śrem
16. Błaszczyk Mateusz 1987 Śrem
17. Błażejewski Jakub 1988 CF Kościan
18. Bogdanowicz Marcin 1987 Dziki Śrem
19. BoŃczek Michał 1977 Leszno
20. Brycka-Jaskierska Aldona 1975 Gostyń
21. Brzozowski Grzegorz 1980 Śrem
22. Buczkowski Marcin 1975 BRODNICA
23. Burdajewicz Katarzyna 1971 Runner's Power
24. Cegiełka Dawid 1981 KS Bachmaty
25. Ceremuga Piotr 1994 Horny Hornets
26. Chlebowski Krzysztof 1984 BEST TEAM ŚREM
27. Cicharski Daniel 1974 Śremski Sport
28. Cieplostanska-Malinowska Ewelina 1988 Czmoń
29. Ciesielski Maksymilian 2002 MOS Śrem
30. Cieślak Arkadiusz 1983 PROFI
31. Cieślak Bartosz 1994 Śrem
32. Cieślak Sebastian 1988 Night Runners
33. Cyrulewski Michał 1989 Śrem
34. Czerwiński Hubert 1982 wilkorun
35. Czub Łukasz 1978 Komorniki
36. Ćwiek Tomasz 1982 Śrem
37. Danielczyk Maria 1991 Run baby
38. Dekiert Artur 1969 Coffee to GO!!
39. Dembski Łukasz 1976 Śrem
40. Demel-Wieczorek Magdalena 1979 For Run Team
41. Derlatko Marek 1978 Golina Wielka
42. Donaj Łukasz 1992 Kościan
43. Dopierała Adam 1980 Śrem
44. Dopierała Sylwia 1991 Masłowo
45. Duda Dawid 1982 Rehau Crossactive
46. Duszyński Kamil 1994 Śremski Sport
47. Dworczak Andrzej 1978 Śremski Klub Morsów "Mrozik"
48. Dworczak Angelika 1989 Śrem
49. Dworczak Małgorzata 1976 Śremski Klub Morsów "MroziK"
50. Dziasek Monika 1981 Śrem
51. Dziechciowski Maciej 1980 Runner's Power
52. Ebelewicz Łukasz 1993 Śrem
53. Fiebich Zbigniew 1976 Lucky Luki
54. Figaniak Marek 1981 Dąbrowa
55. Frankowski Jarosław 1970 Zagórów
56. Frąckowiak Łukasz 1989 Śrem
57. Frąckowiak Sylwia 1989 Śrem
58. Frąckowiak Tomasz 1975 Wiocha Biega
59. Frygier Łukasz 1989 Night Runners
60. Furtak Jacek 1992 Śrem
61. Garbarek Wiesław 1954 TKKF Trucht Jarocin
62. Gargasiewicz Kacper 1998 Ratownicza Liga Biegowa
63. Ginter Jakub 1987 Śrem
64. Glapiak Piotr 1989 Glapiak biega
65. Golak Agnieszka 1976 Runner's Power
66. Gołębiowski Sławomir 1987 OSP Śrem
67. Gordziej Gniewomir 1988 ALVO Racing Team
68. Gosek Michał 1982 Kórnik
69. Gościański Łukasz 1978 schalke04
70. Gruchalski Waldemar 1980 RunMełpin
71. Grzegorczyk Agnieszka 1995 MARCOPOLO DEVELOPMENT SPORT TEAM
72. Grzesiak Krzysztof 1962 LO Śrem
73. Grześkowiak Maciej 1986 Kościan
74. Gubański Mateusz 1993 Grodzewo
75. Guzik Aleksander 1992 Tri Guziki
76. Haince Paweł 1980 Chodzież
77. Handke Joanna 1976 Gostyń
78. Hebel Marcin 1982 Niechlów
79. Hofman Małgorzata 1994 Rąbiń
80. Hope Norbert 1987 SERPOL TEAM
81. Idziak Dawid 1981 TOMCHEM
82. Izydorska Katarzyna 1982 For Run Team
83. Jagiełło Radosław 1987 Dendrorunners
84. Janiszewski Szymon 1971 Psarskie
85. Jankowiak Marta 1984 Śrem
86. Jankowiak Tomasz 1985 OSP Śrem
87. Jankowski Bartosz 1985 ŚREM
88. Jankowski Krzysztof 1981 MARCOPOLO DEVELOPMENT SPORT TEAM
89. Jankowski Maciej 1979 Poznań
90. Jankowski Tomasz 1985 WIR Książ Wielkopolski
91. Jasińska Dorota 1984 Night Runners
92. Jaskulski Arkadiusz 1975 Runner's Power
93. Jaśkowiak Agnieszka 1977 HERNIK TEAM
94. Jaśkowiak Michał 1984 Lion Proxicom Team
95. Jerzyk Grzegorz 1979 Lion Proxicom Team
96. Józiak Waldemar 1986 Pogoń Książ
97. Juskowiak Marek 1975 ACTIVE LIFESTYLE
98. Kaczan Jakub 1985 Śrem
99. Kaczmarek Michał 1975 Śrem
100. Kaczmarek Robert 1983 Śrem
101. Kaczor Marcin 1991 Kościan
102. Kalitka Monika 1997 Dworczak Team
103. Kalitka Tomasz 1973 Dworczak Team
104. Kałmuczak Monika 1989 Plexitech Running Team
105. KaŁucki Piotr 1987 Muszyna
106. Kałużny Jerzy 1987 Śrem
107. Kamiński Łukasz 1985 Kórnik
108. Kaptur Danuta 1968 Czempiń
109. Kaptur Wojciech 1963 Czempiń
110. Karasiak Jerzy 1969 Śrem
111. Kasałka Marek 1976 BBL Pleszew
112. Kasprzak Dawid 1978 Wiocha biega
113. Kasprzak Ewelina 1981 Gruszczyn
114. Kawczyński Marek 1987 Śrem
115. Kaźmierczak Maciej 1996 Ksiaz Wlkp
116. Kaźmierczak Marcin 1988 Polonia Środa
117. Kaźmierczak Piotr 1990 JARACZEWO
118. Kiereś Arkadiusz 1975 Gorzkie Pole
119. Kiersztan Leszek 1973 FILMOWA LWÓWEK
120. Kijak Agnieszka 1987 fraszkowanieibieganie.blogspot.com
121. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan Team
122. Klaczyński Norbert 1991 Śrem
123. Klisowski Grzegorz 1980 Polonia Środa
124. Knaflewska Justyna 1979 R-Team Rydzyna
125. Knaflewski Krystian 1978 R-Team Rydzyna
126. Kobus Tomasz 1986 Solid Logistics Team
127. Koch Antoni 1961 Śrem
128. Koch Przemek 1986 Psarskie
129. Koch Żaneta 1985 Psarskie
130. Kołacki Dawid 1988 Śrem
131. Kołaczkowska Katarzyna 1975 Czerwonak Biega
132. Komorowski Hubert 1988 Śrem
133. Konatkowska Marta 1983 Kórnik
134. Konieczka Krzysztof 1980 Miłosław
135. Korcz Szymon 1997 Śrem
136. Kosicka Anna 1976 Biegające Chomiki
137. Kossakowski Kacper 1999 Śrem
138. Kostrzewski Dariusz 1977 GKR Gostyń
139. Kowalski Marcin 1979 Team Chomęcice
140. Kozak Adriana 1975 ACTIVE LIFESTYLE
141. Kozicki Bartosz 1976 KS Rapid Śrem
142. Kozłowski Piotr 1977 Mechlin
143. Kramm Grażyna 1972 Zabiegane ŚrePoLe
144. Krawczyk Robert 1969 BOMBARDIER LUBOŃ
145. Królik Zenon 1946 sam sobie sterem
146. Kubicki Mikolaj 1986 CF Koscian
147. Kulak Dominika 1986 Runner's Power
148. Kulas Damian 1990 Kobierno
149. Lange Szymon 1979 Runner's Power
150. Lasik Bartłomiej 1984 Leszno
151. Lazarenko Patryk 1996 Zaniemysl
152. Lewandowski Adam 1958 Urząd Mista Śrem
153. Łaski Wojciech 1996 Pudliszki
154. Łazarski Damian 1985 ŚREM
155. Łopaczyk Magdalena 1983 Wilkowice
156. ŁowiŃski Łukasz 1981 Inteligentnafarma.pl
157. Łuczkiewicz Edyta 1982 Zabiegane ŚrePoLe
158. Łuczyk Rafał 1975 For Run Team
159. Łukaszewski Łukasz 1978 Śrem
160. Majcher Tomasz 1974 Wiocha Biega
161. Majchrzycki Sławomir 1983 KB Aktywni Środa Wielkopolska
162. Majłowska Irena 1953 Gorzów Wielkopolski
163. Majłowski Aleksander 1950 Gorzów Wielkopolski
164. Makowski Marek 1976 Śrem
165. Malusiak Bartosz 1993 Książ wielkopolski
166. Małecki Tomasz 1977 Active Nekla
167. Maruszak Monika 1993 Poznań
168. Matkowska Aleksandra 1990 Zbrudzewo
169. Matkowski Przemysław 1990 Zbrudzewo
170. Matuszak Adam 1997 Śrem
171. Matuszak Tomasz 1984 Wataha Poznań
172. Matwiejczyk Krystian 1979 Brak
173. Mączyńska Agnieszka 1975 Poznań
174. Mączyński Dominik 1975 Poznań
175. Meissner Mariusz 1990 Śrem
176. Michalak Łukasz 1982 Śrem
177. Michalak Sławek 1967 Night Runners
178. Michalski Tomasz 1981 Dworczak Team
179. Michałowski Tomasz 1973 Inov-8 Team
180. MikoŁajczak Barbara 1976 POZNAŃ
181. Mikołajczak Bartłomiej 1979 BrubeckTeam
182. MikoŁajczak Kuba 1978 POZNAŃ
183. Mikołajczyk Dawid 1989 Poznań
184. Mocek Kinga 1996 Zaniemyśl
185. Mocek Marek 1998 Danflor Team
186. Mróz Tomasz 1982 Wiocha Biega
187. Musielak Łukasz 1982 Runner's Power
188. Naglak Hubert 1995 Runaway Team
189. Niemier Leszek 1987 Luciny
190. Nowaczyk Małgorzata 1978 Grodzewo
191. Nowak Dariusz 1973 Biegacze PMI
192. Nowakowski Marek 1992 Śrem
193. Okoniewski Zbigniew 1962 Runner's Power
194. Olszewska Marta 1984 Gostyń
195. Oupniczak Rafał 1976 1517
196. Owczarczak Krystian 1987 Żona bije, ale wolno biega
197. Owczarz Aleksandra 1984 Śrem
198. Owczarzak Bartosz 1987 Śrem
199. Owsianna Katarzyna 1993 Śrem
200. Pachocki Artur 1970 Wiry
201. Pacyna Marek 1970 #BBKTS
202. Pankowski Norbert 1989 Kórnik
203. Pawlicki Bartosz 1991 Śrem
204. Paziewski Maciej 2001 ZSP Śrem
205. Pazoła Jarosław 1973 Runner's Power
206. Pecolt Jarosław 1990 OSP KSRG KOSOWO/ KPP Gostyń
207. Piasecki Grzegorz 1975 Rehau Crossactive
208. Piasecki Tomasz 1979 eljan
209. Piechowiak Paweł 1971 Kościan Team
210. Pietruszyński Gerard 1958 Biegacze PMI
211. Pietrzak Dawid 1991 ACTION TEAM
212. Płócieniak Maciej 1992 Śrem
213. Pogorzelska Monika 1967 olki biegają
214. Pogorzelski Aleksander 1965 olki biegają
215. Polowiński Piotr 1979 TFP-GRAFIKA
216. Pospieszny Krzysztof 1972 Kościan Team
217. Ptak Dariusz 1979 Psarskie
218. Ptaszyk Dawid 1988 Śrem
219. Radziejewska Julita 1991 Śrem
220. Ratajczak Agnieszka 1975 Kościan Team
221. Ratajczak Maciej 1991 Śrem
222. Ratajczak Marcin 1978 Jarocin
223. Rejek WiesŁaw 1955 Krobia
224. Rejent Wojciech 1988 Śrem
225. Robakowski Adrian 1993 KB Maratończyk Jarocin
226. Roszak Robert 1978 OSP Śrem
227. Rożkowski Roman 1958 ŚREM
228. Rudyk Bartosz 1996 Ścinawa
229. Rudyk Wojciech 1996 Olszany
230. Ruta Leszek 1976 Śrem
231. RzepczyŃski WiesŁaw 1948 NIEZRZESZONY
232. Rzepka Marta 1994 ACTION TEAM
233. Rzepka Rafał 1989 ACTION TEAM
234. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO
235. Sarbinowski Krzysztof 1983 Dworczak Team
236. Sawicki Marcin 1981 Śrem
237. Sażalski Piotr 1985 1.GPR
238. Skalski Mateusz 1990 Rehabalance Team
239. Skotarczak Krystian 2000 OSP Śrem
240. Skrzypczak Krzysztof 1978 Srem
241. Słowiński Łukasz 1983 Best Team Śrem
242. Smolich Paweł 1976 Śrem
243. Socha Szymon 1992 Horny hornets
244. Stachowiak Arkadiusz 1980 Gostyń
245. Starkiewicz Patryk 1995 Śrem
246. Stasiak Łukasz 1981 Leszno
247. Strugała Michał 1988 Śrem
248. Strugała Michał 1988 Śrem
249. Szczepaniak Anna 1981 Śrem
250. Szczepaniak Jacek 1966 Śrem
251. Szczepaniak Maciej 1981 Poznań
252. Szymański Karol 1981 Borek-Wlkp
253. Szymiczek Beata 1989 MARCOPOLO DEVELOPMENT SPORT TEAM
254. Szymiczek Sława 1989 MARCOPOLO DEVELOPMENT SPORT TEAM
255. Szymkowiak Agnieszka 1981 Bojanowo
256. Szyngiel Grzegorz 1987 Rodzinka.pl on tour
257. Śliwiński Jakub 1992 Jolka Jolka team
258. Śmidowicz Sławomir 1984 Kibole w biegu
259. Tarnawski Bartosz 1981 Śrem
260. Tomaszewski Łukasz 1998 Międzychód
261. Tomczak Henryk 1962 Masters Wroclaw
262. Ubowska Ewelina 1994 Śrem
263. Ubowski Marcin 1991 PGO Biega
264. Urbaniak Piotr 1975 PSARSKIE
265. Walczak Andrzej 1969 Śrem
266. Walczak Michał 1979 Kostomloty
267. Walendowska Monika 1977 Śrem
268. Walendowski Tomasz 1977 Śrem
269. Walkowiak Mateusz 1990 One Team
270. Walkowiak Robert 1997 OZD
271. Warczewski Tomasz 1980 Tomi
272. Wasiela Jacek 1976 Plexitech Running Team
273. Wawrzyniak Agata 1992 Śrem
274. Wawrzyniak Bartosz 1988 Śrem
275. Wawrzyniak Lukasz 1987 Dabrowa
276. Wawrzyniak Patryk 1988 Nochowo
277. Weinert Artur 1982 Runner's Power
278. Wesołek Paweł 1975 Runner's Power
279. Wesołowski Damian 1977 Śrem
280. Wichłacz Szymon 1986 Plexitech Running Team
281. WieliŃski Tomasz 1986 LZS ZALESIE
282. Witkowska Katarzyna 1994 Brodnica
283. Witomski Sebastian 1989 Śmigiel
284. Wojciechowski Krystian 1991 KB Maratończyk Jarocin
285. Wojkiewicz Tomasz 1976 Śrem
286. Wojtaszak Łukasz 1984 SULĘCINEK
287. Wojtkowiak Marta 1985 Warszawa
288. Wołodkiewicz Karolina 1994 Fitness Śremski Sport
289. Woźniak Piotr 1960 Śrem
290. Woźniewicz Joanna 1988 Poznań
291. Wujek Tobiasz 1987 WATAHA - Łączy nas bieganie
292. Wydra Mikołaj 1988 Poznań
293. Zajączkowski Marcin 1989 Marcin Zajączkowski
294. Zawartowski Bartosz 1986 ARKIDO
295. Zawartowski Dawid 1983 Kościan
296. Zawrotny Łukasz 1993 Poznań
297. Zielinski Patryk 1986 Dziki Śrem
298. Zydorczak Iwona 1984 Poznań
299. Zyffert Anna 1984 Luboń
300. Zygner Jerzy 1974 R-Team Rydzyna