Lista startowa

V Sucholeski Bieg DZIESIĄTKA FIGHTERA o puchar Wójta Gminy

Suchy Las 02.07.2017



Liczba zgłoszonych zawodników: 365


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adam Daria 1995 Pobiedziska bieg_5km
2. Adamczyk Dariusz 1995 Suchy Las bieg_5km
3. Adamski Robert 1967 Dynamic NW_5km
4. Andryszak Marcin 1996 Rabczyn bieg_5km
5. Andryszak Radek 1974 Rąbczyn bieg_5km
6. Andrzejak Bogumila 1969 Ruukki bieg_5km
7. Andrzejak Karol 2002 Suchy Las bieg_0,8km
8. Andrzejak Piotr 2005 Suchy Las bieg_0,8km
9. Babica Paulina 1985 Kobiety Biegają bieg_10km
10. Bagrowski Łukasz 1990 Suchy las bieg_10km
11. Banach Patrycja 1996 Mieścisko NW_5km
12. Banaszkiewicz Alicja 2008 Pani od Angielskiego. Professional Language Instructors bieg_0,8km
13. Bardzik Agata 2000 HERNIK TEAM bieg_5km
14. Bardzik Marzena 1977 HERNIK TEAM bieg_5km
15. Barełkowska Katarzyna 1972 Night Runners bieg_10km
16. Barnat Daniel 1988 Zbaszyn bieg_5km
17. Batkowski Artur 1992 Mogilno Team bieg_10km
18. Batkowski Grzegorz 1987 Mogilno Team bieg_10km
19. Bazułka - Gajewska Bogna 1983 bieg_5km
20. Bąkowska Joanna 1973 - bieg_5km
21. Bednarski Józef 1946 Night Runners bieg_10km
22. Bekas Jedrzej 1982 ACO Domofony bieg_10km
23. Bestrzyńska Joanna 1971 Gądki bieg_5km
24. Białowąs Sylwester 1972 KB UEP bieg_10km
25. Bielejewski Łukasz 1978 OFIX.PL Team bieg_10km
26. Błaszczyk Agnieszka 1994 GO SPORT RUNNERS bieg_10km
27. Bobiński Mariusz 1977 Suchy Las bieg_10km
28. Bobowik - Kowalik Aleksandra 1970 Syrena Gocław NW_5km
29. Bobrowicz Joanna 1985 Ruukki bieg_5km
30. Borysiak Karolina 1988 Poznań bieg_10km
31. Brukiewicz Mikołaj 1993 AZS bieg_10km
32. Brzewińska Angelika 1992 bieg_5km
33. Brzeziecki Robert 1980 KREISEL RUNNING TEAM bieg_10km
34. Brzostowska Julia 2006 Fighter Suchy Las bieg_0,8km
35. Bukowski Tomasz 1995 bieg_5km
36. Buzińska Karolina 1995 FitAthletica bieg_5km
37. Buzińska Małgorzata 1995 Poznań bieg_5km
38. Chmiel Ewa 1963 Suchy Las bieg_5km
39. Chojnacki Artur 1981 BÓG HONOR OJCZYZNA bieg_5km
40. Cholewińska Longina 1966 Hernik Team bieg_10km
41. Cholewiński Wojciech 1966 Hernik Team NW_5km
42. Cichowlas Sylwester 1975 Jeżyce Biegają bieg_10km
43. Cichy Michał 1971 Wolsztyńska Akademia Biegowa bieg_10km
44. Ciesielczyk Izabela 1984 1984 bieg_10km
45. Ciesielska Hanna 1956 FAST WALKER NW_5km
46. Ciesielski Krzysztof 1955 FAST WALKER NW_5km
47. Ciesielski Sebastian 1979 Kibole w biegu / Pakieciarze Team bieg_10km
48. Cieslak Gosia 1984 Poznań bieg_10km
49. Ciszak Daria 1973 Kobiety Biegają bieg_10km
50. Ciszyńska Anna 1983 LOGOS TRAVEL bieg_10km
51. Ciźla Grzegorz 1986 Escovar Team bieg_10km
52. Cypel Remigiusz 1983 Bukowski Klub Biegacza bieg_10km
53. Dardas Nina 1987 Kobiety Biegają bieg_10km
54. Domań Joanna 1976 Kiekrz bieg_10km
55. Domań Leszek 1975 Kiekrz bieg_10km
56. Dopierała Adam 1980 Szwagry bieg_10km
57. Drzymała Adam 1987 Bukowski Klub Biegacza bieg_5km
58. Dudkowiak Łukasz 1977 FWK TEAM ROGOŹNO bieg_5km
59. Dudzińska Paulina 1992 Poznań bieg_5km
60. Dybowska Joanna 1981 Fehlau RUN Team bieg_10km
61. Dymek Jan 1991 Suchy Las bieg_5km
62. Eitner Tomek 1977 Suchy Las bieg_10km
63. Fertała Wojciech 1961 Suchy Las bieg_10km
64. Galasiński Szymon 1993 Suchy Las bieg_10km
65. Gałdyńska Agnieszka 1976 Swarzędz bieg_5km
66. Gałdyński Bartosz 1976 Swarzędz bieg_10km
67. Gorski Bolek 1978 A kuku NW_5km
68. Gorzelańczyk Jakub 1991 Tour de Run bieg_10km
69. Gorzelańczyk Liliana 1987 Suchy Las bieg_10km
70. Górczyński Adam 2007 śrem bieg_0,8km
71. Górczyński Kacper 2010 Śrem bieg_0,8km
72. Gracz Katarzyna 1979 Złotniki bieg_10km
73. Grajewska Beata 1974 POZNAŃ bieg_5km
74. Grajewski Sławomir 1970 TULCE bieg_10km
75. Gratkowska Joanna 1977 Gratki Team bieg_10km
76. Gratkowski Michał 1977 Gratki Team bieg_10km
77. Grądek Filip 1993 Tour de Run bieg_10km
78. Gruszka Ilona 1978 Murowana Goślina bieg_5km
79. Grzesiak Maciej 1975 Dąbrowa bieg_10km
80. Grzeszczyk Patrycja 1988 Dąbrówka bieg_5km
81. Grzywaczyk Artur 1964 Suchy Las bieg_5km
82. Grzywaczyk Przemysław Arkadiusz 1992 Suchy Las bieg_5km
83. Gulczyńska Klaudia 1995 GNIEZNO bieg_10km
84. Guzikowski Radosław 1976 Night Runners bieg_10km
85. Hałas Renata 1969 szybciej nie mogę bieg_10km
86. Hałupka Magdalena 1986 1986 bieg_10km
87. Hartmann Grzegorz 2003 Sucholeskie Stowarzyszenie Sportowe Fighter bieg_0,8km
88. Hedzielska Weronika 1998 Golęczewo bieg_10km
89. Hedzielski Rafał 1974 By Być w Formie bieg_10km
90. Helak Rafał 1976 KLAS SZPOT SWARZĘDZ bieg_10km
91. Hoffmann Przemysław 1976 Złotkowo bieg_10km
92. Hordych Jan 1997 PCH_RUN bieg_5km
93. Jachimowska Anna 1979 Night runners bieg_10km
94. Jagła Dawid 1990 Biegacze Jarocin bieg_10km
95. Jagodzińska Anna 1984 Gniezno bieg_10km
96. Janasiak Agnieszka 1981 www.agarun.pl bieg_5km
97. Janicka Marta 1994 bieg_5km
98. Janiszewska Ewelina 1982 KGB Grzmot Komorniki bieg_10km
99. Jankowski Piotr 1980 Poznań bieg_10km
100. Jankowski Tomasz 1980 Złotniki bieg_10km
101. Jarczyńska Anna 1966 Rokietnica biega bieg_10km
102. Jarczyński Sławomir 1965 Rokietnica biega bieg_10km
103. Jazikowski Pawel 1972 Poznań bieg_10km
104. Jelonek Dariusz 1972 Chludowo bieg_10km
105. Jesionowska Edyta 1977 Poznań bieg_5km
106. Jezierski Michal 1992 Złotniki bieg_10km
107. Józefiak Grzegorz 1986 Poznań bieg_10km
108. Józefiak Jan 1985 GSK RUNNERS CLUB bieg_5km
109. Jóźwiak Maciej 1991 Poznań bieg_5km
110. Jurek Julia 1993 Stęszewko bieg_10km
111. Kaczmarek Tomasz 1984 GB Wielkopolscy Biegacze bieg_10km
112. Kaczmraek Emilia 1991 Jagoda Team bieg_10km
113. Kaczor Marek 1955 Poznań bieg_10km
114. Kaniecka Agnieszka 1979 Plewiska bieg_10km
115. Kaproń Sebastian 1974 Restauracja KURKUMA bieg_10km
116. Karkowska Wiesława 1960 BARANOWO bieg_5km
117. Karolczak Jacek 1988 Poznań bieg_10km
118. Kasperczak Emilia 1979 Hernik Team bieg_5km
119. Kasperczak Maciej 1976 Hernik Team bieg_5km
120. Kasprzyk Lilianna 1960 UKS DĄB SUCHY LAS NW_5km
121. Kędziora Magdalena 1993 bieg_5km
122. Kieliszewska-Bujna Maria 1978 Suchy Las bieg_10km
123. Kin Marcin 1989 bieg_5km
124. Klein Przemek 1987 CSWLąd Poznań bieg_10km
125. Klimaszyk Leszek 1962 Ferrodo Computer bieg_10km
126. Kluza Tomasz 1982 Night Runners bieg_10km
127. Kłoda Dominika 1996 1 Second Team bieg_5km
128. Knychała Ilona 1993 WYbiegani bieg_5km
129. Kołodziejczak-Idziak Magdalena 1973 Poznań bieg_10km
130. Komischke Monika 1984 poznań NW_5km
131. Konieczna Ewa 1980 jednoosobowy amatorski klub sportowy :) bieg_10km
132. Konopko Krzysztof 1979 Suchy Las bieg_10km
133. Kossowski Mariusz 1974 Kimball Electronics Poland bieg_10km
134. Kostrzewska Agata 1984 Gubin bieg_5km
135. Kotkowski Arthur 1989 bieg_10km
136. Kowalski Adrian 1996 "Piotr i Paweł" Marka Formy bieg_10km
137. Kozieł Szymon 1978 Tour de Run bieg_10km
138. Krajewski Sebastian 1990 Poznań bieg_10km
139. Krąpiec Waldemar 1962 Poznań bieg_10km
140. Kruk Łukasz 1982 FWK TEAM ROGOŹNO bieg_10km
141. Kruszona Daniel 1982 Armia Krajowa bieg_10km
142. Krysztofiak Slawomir 1965 1965 bieg_10km
143. Krzyżanek Magdalena 1997 Opalenica bieg_5km
144. Krzyżaniak Agnieszka 1984 Night Runners bieg_10km
145. Kubacki Gracjan 2009 Fighter bieg_0,8km
146. Kubacki Oskar 2009 Suchy Las bieg_0,8km
147. Kubel Łukasz 1985 Granowo bieg_10km
148. Kujawa Sebastian 1979 Koziegłowy bieg_10km
149. Kujawski Kamil 1989 KB FIGHTER bieg_5km
150. Kujawski Krzysztof 1977 Złotniki bieg_10km
151. Kukuła Szymon 1994 Oborniki bieg_10km
152. Kurys Robert 1981 Luboński Klub Biegacza bieg_10km
153. Kuśnierczak Mateusz 1985 Śmigiel bieg_10km
154. Kuźma Adam 1983 Parkrun bieg_10km
155. Kwiatkowski Arkadiusz 1978 Suchy Las bieg_5km
156. Lehnhardt Wiesław 1970 1970 bieg_10km
157. Lewicka Magdalena 1983 Oborniki bieg_5km
158. Listopad Roksana 1994 bieg_5km
159. Łaban Natalia 1995 FitAthletica bieg_5km
160. Łącka Irmina 1988 Vege Runners bieg_5km
161. Łocman Alicja 1980 CONNECTOR TEAM bieg_10km
162. Łodyga Damian 1988 "Piotr i Paweł" Marka Formy bieg_10km
163. Łukasiewicz Piotr 1994 bieg_5km
164. Łukaszewski Juliusz 1964 Łuk team bieg_5km
165. Łukaszewski Piotr 1984 Night Runners bieg_10km
166. Łukaszewski Tomasz 1959 Łuk Team bieg_5km
167. Maciaszczyk Marek 1965 Fwk Team Rogoźno bieg_10km
168. Maciejewska-Domańska Maria 1983 Suchy Las bieg_10km
169. Maciński Marcin 1984 Tarnowo Podgórne NW_5km
170. Maciorowska Kornelia 2008 OSP ZIELĄTKOWO bieg_0,8km
171. Majewski Gerard 2007 Fighter Suchy Las bieg_0,8km
172. Makowski Janusz 1953 Night Runners bieg_5km
173. Malinowski Henryk 1954 Rogożiński Klub Biegacza bieg_10km
174. Malinowski Marcin 1978 Piotr i Paweł Marka Formy bieg_10km
175. Małek Mateusz 1974 Poznań bieg_10km
176. Marciniak Janusz 1952 NKB \"Chyży\" bieg_10km
177. Marciniak Witold 1971 Messer bieg_10km
178. Marcinkowska Beata 1983 Rajbud Oborniki bieg_5km
179. Matyjaszczyk Marcin 1989 Suchy Las bieg_5km
180. Mazur Dariusz 1967 Vulkaneria67 bieg_10km
181. Mejer Jacek 1982 Drużyna Szpiku / tezameza.pl bieg_5km
182. Meller Piotr 1991 Gniezno bieg_5km
183. Michalak Anita 1974 Poznań bieg_5km
184. Michalak Grzegorz 1997 DANFLOR TEAM bieg_10km
185. Mielecka Agnieszka 1969 SOKÓŁ GĄSAWA NW_5km
186. Mikołajczak Dawid 2008 uks smoki bieg_0,8km
187. Milkamanowicz Marek 1976 Zalasewo bieg_10km
188. Mis Roman 1953 DRUŻYNA SZPIKU bieg_10km
189. Miszta Sławomir 1960 Poznań bieg_10km
190. Modliszewski Dariusz 1976 Orange Polska bieg_10km
191. Molecki Patryk 1997 RODZINAPL bieg_5km
192. Mroczkowska Magdalena 1978 Suchy Las bieg_5km
193. Mrówczyński Dawid 2004 Pobiedziska bieg_0,8km
194. Mrówczyński Przemysław 2002 Pobiedziska bieg_0,8km
195. Najder Karina 1977 NAJDER-ZDROWO DLA DZIECI bieg_5km
196. Nalewalski Paweł 1976 Mogilno Team bieg_5km
197. Napierała Rafał 1971 Suchy Las bieg_10km
198. Narłowski Tomasz 1970 Plewiska bieg_10km
199. Narożna Monika 1994 Dąbrowa bieg_5km
200. Nawrot Anna 1978 gRUNwald Team Poznań bieg_10km
201. Nawrot Magdalena 1994 bieg_5km
202. Nawrot Piotr 1976 gRUNwald Team Poznań bieg_10km
203. Nowak Bartosz 2006 Poznań bieg_0,8km
204. Nowak Ewa 1983 ACO DOMOFONY bieg_10km
205. Nowak Grzegorz Paweł 1989 parkrun Poznań bieg_10km
206. Nowak Józef 1955 BBC SKÓRZEWO bieg_10km
207. Nowak Mariusz 1989 Piątkowo na Biegowo bieg_5km
208. Nowak Piotr 1979 Suchy Las bieg_10km
209. Nowak Szymon 1981 ACO DOMOFONY bieg_10km
210. Nowicka Maria 1976 Złotniki bieg_5km
211. Nowicka Maria 1976 ZŁOTNIKI bieg_5km
212. Nowicka Weronika 2008 Złotniki bieg_0,8km
213. Nowodworska Kasandra 2004 Fighter bieg_0,8km
214. Nowodworska Renata 1982 Fighter bieg_5km
215. Nowodworski Dawid 2007 Fighter bieg_0,8km
216. Nowodworski Patryk 1976 Fighter bieg_5km
217. Okonek Aneta 1966 Suchy Las NW_5km
218. Okonek Paulina 1990 Suchy Las NW_5km
219. Olsztyn Dominika 2008 Oltech Sp. z o.o. bieg_0,8km
220. Olsztyn Maja 2001 Oltech Sp. z o.o. bieg_0,8km
221. Ostrowska Agnieszka 1980 Przedszkole Nr 110 bieg_5km
222. Ostwald Michał 1988 bieg_5km
223. Owczarczak Monika 1984 Night Runners bieg_5km
224. Pankowski Filip 1993 Ryczywół bieg_10km
225. Pańczak Maria 1939 Koalicja Polska bieg_5km
226. Pawlikowska Olga 1989 Poznań bieg_5km
227. Pera Marta 1978 Suchy Las bieg_10km
228. Pietrzak Patryk 1993 bieg_5km
229. Pilak Bożena 1968 Wielkopolscy Biegacze bieg_5km
230. Pilak Jacek 1963 Wielkopolscy Biegacze bieg_10km
231. Pilak Magdalena 1997 Wielkopolscy Biegacze bieg_5km
232. Pilarczyk Radosław 1993 Pobiedziska bieg_5km
233. Pilecka Lena 1984 Poznań bieg_10km
234. Przerwa Grzegorz 1975 ZŁOTNIKI bieg_10km
235. Przybylak Dariusz 1977 Przybylak Team bieg_10km
236. Przybylski Grzegorz 1964 Instytut Genetyki Człowieka PAN Poznań bieg_10km
237. Przybyszewska Dominika 1989 Świerczewo Run bieg_10km
238. Przymusiński Bartłomiej 1976 Jarocin bieg_10km
239. Przymusiński Piotr 1954 n/z NW_5km
240. Ramiączek Michał 1992 Poznań bieg_5km
241. Rączkowska Halina 1951 Biegający Wągrowiec bieg_5km
242. Rembowski Jakub 2004 Suchy Las bieg_0,8km
243. Rewers Mirosław 1975 Klub Wioślarski z Roku 1904 bieg_10km
244. Robaszkiewicz Jakub 1998 Biały Kenijczyk / AZS UAM Poznań bieg_10km
245. Roj Marcin 1994 bieg_10km
246. Rojewski Michał 1983 Naramowice Biegają bieg_5km
247. Rosada Dominik 1973 Poznań bieg_10km
248. Rosińska Agnieszka 1982 Świerczewo Run NW_5km
249. Rostecki Tomasz 1968 ROSTEAM bieg_10km
250. Roth Antek 2007 Night Runners bieg_0,8km
251. Roth Łukasz 1979 Night Runners bieg_10km
252. Rubaszniak Dariusz 1965 Luboński Klub Biegacza bieg_10km
253. Rutkowska Alina 1980 Nowołoskoniec NW_5km
254. Rybarski Rafał 1970 Murowana Goślina bieg_10km
255. Sadowy Rafał 1974 Suchy Las bieg_10km
256. Salomon Darek 1986 Kibole w biegu bieg_10km
257. Sankowska Agnieszka 1980 Biedrusko bieg_5km
258. Seifert Robert 1971 Zielątkowo bieg_5km
259. Sewiło Magdalena 1977 MARKA FORMY PIOTR I PAWEŁ bieg_10km
260. Siebert Julian 2010 KB FIGHTER bieg_0,8km
261. Siebert Mariusz 1976 KB FIGHTER bieg_5km
262. Siebert Oliwer 2005 KB FIGHTER bieg_0,8km
263. Siołek Michał 1984 Night Runners bieg_10km
264. Skórnicki Leszek 1971 Night Runners bieg_10km
265. Skrzypczak Justyna 1972 Poznań bieg_5km
266. Skrzypczak Michalina 1992 bieg_5km
267. Skupin Agata 1987 kobietybiegaja.pl bieg_5km
268. Sobolewski Tomasz 1973 Mało Aktywny Stęszew bieg_10km
269. Sokołowska Klaudia 1996 Golęczewo bieg_10km
270. Spławska Eliza 1994 bieg_5km
271. Springer Krzysztof 1987 Kowanówko bieg_5km
272. Stachura Antonina 2009 Suchy Las bieg_0,8km
273. Stachura Gaja 2013 Suchy Las bieg_0,8km
274. Stanisławski Jan 1958 Marsz po Zdrowie Poznań NW_5km
275. Staruch Mariusz 1980 biegam bo lubię bieg_10km
276. Stasiński Stanislaw 1944 KB MANIAC Poznań bieg_10km
277. Stawny Sławomir 1974 Złotniki bieg_5km
278. Stęsik Mikołaj 2011 1984 bieg_0,8km
279. Strykowska Anna 1979 Speed Szuracz bieg_10km
280. Strykowski Krzysztof 1964 Drużyna Jezusa bieg_10km
281. Strykowski Michał 1976 Speed Szuracz bieg_10km
282. Sworek Dawid 1988 poznan bieg_10km
283. Sypniewski Marcin 1986 CswLąd Poznań bieg_10km
284. Szafrański Dominik 1984 #chybaszedłteam bieg_10km
285. Szaj Luiza 1977 Luboń bieg_10km
286. Szaj Marek 1978 Luboń bieg_10km
287. Szajerka Łukasz 1973 1973 bieg_10km
288. Szajerka Tadeusz 1950 POLSKA BIEGA bieg_5km
289. Szcześniak Robert 1965 Ruukki bieg_5km
290. Szeszuła Bartosz 1986 Ujazd bieg_10km
291. Szeszuła Michał 1975 Night Runners bieg_10km
292. Sznajder Krystyna 1983 OSP CHLUDOWO bieg_5km
293. Sznajder Oliwia 2004 OSP CHLUDOWO bieg_0,8km
294. Szostak Marcin 1988 OSOM Runners bieg_10km
295. Szymańska Aleksandra 1995 bieg_5km
296. Szymańska Marcelina 1994 Krosinko NW_5km
297. Szymański Łukasz 1989 Ignaś Team bieg_10km
298. Śliwka Marek 1950 LOGOS TRAVEL bieg_10km
299. Śmichurski Kacper 1998 Cybina Team bieg_10km
300. Śmichurski Przemysław 1969 Cybina Team bieg_10km
301. Śmierzchalski Maciej 1974 Suchy Las bieg_10km
302. Świątkowska Beata 1983 Night Runners bieg_10km
303. Świt Anna 1987 Suchy Las bieg_10km
304. Tabaczka Piotr 1975 WUEF CLUB Decathlon Swadzim bieg_10km
305. Talarczyk Mateusz 1987 Swarzędz bieg_5km
306. Talarczyk Patrycja 2010 Fighter Swarzędz bieg_0,8km
307. Tecław Aurelia 2009 OSP ZIELĄTKOWO bieg_0,8km
308. Tecław Ksawery 2011 OSP ZIELĄTKOWO bieg_0,8km
309. Tomaszewski Dawid 1976 KOMORNIKI bieg_10km
310. Tomczak-Nowak Kinga 1977 Golęczewo bieg_5km
311. Tomczyk Edward 1948 Marsz po Zdrowie Poznań NW_5km
312. Torba Damian 1986 KKS LECH POZNAŃ bieg_10km
313. Torba Kacper 2007 Suchary Suchy Las bieg_0,8km
314. Torba Karol 2006 Suchary Suchy Las bieg_0,8km
315. Torba Michał 1976 Suchary Suchy Las bieg_10km
316. Trybuszewski Paweł 1985 www.strongfitwomen.pl bieg_10km
317. Uchman Natalia 1982 Tour de Run bieg_10km
318. Urbaniak Łukasz 1977 Suchy Las bieg_10km
319. Urbaniak Mateusz 1995 Sucholeskie Stowarzyszenie Sportowe Fighter bieg_5km
320. Urbańczyk Grzegorz 1987 For Run Team bieg_5km
321. Walacik Adam 1994 Wieruszów bieg_10km
322. Walacik Małgorzata 1960 Wieruszów bieg_10km
323. Walensiak Kamil 1985 Fwk Team Rogoźno bieg_5km
324. Warda Dariusz 1970 GB Wielkopolscy Biegacze bieg_10km
325. Warda Karol 2007 GB Wielkopolscy Biegacze bieg_0,8km
326. Warguła Waldemar 1980 KIBOLSKI KS bieg_10km
327. Warkocka Agnieszka 1979 Złotniki bieg_5km
328. Warkocki Mariusz 1979 Złotniki bieg_5km
329. Wdowiak Martyna 2008 Swarzędzki Klub Karate Do Fighter bieg_0,8km
330. Wełniak Bogusław 1980 Mogilno Team bieg_10km
331. Wełniak Przemysław 1981 Swarzędz - Biegam Bo Lubię... Z bieg_10km
332. Wiącek Michał 1990 Międzyrzecz bieg_10km
333. Wiczewski Grzegorz 1976 WICIU BIEGA bieg_10km
334. Widawski Andrzej 1968 Ruukki Nordic Walking NW_5km
335. Wieczorek Jarosław 1967 ROMAG bieg_10km
336. Wieczorkowska Ewa 1957 1957 bieg_5km
337. Wieczorkowski Władysław 1956 Poznań bieg_5km
338. Wieland Anna 1983 Chludowo bieg_5km
339. Wielechowski Marcin 1989 Złotniki bieg_10km
340. Wikierska Patrycja 1979 UKS CITYZEN_/BE3 bieg_5km
341. Wikierski Łukasz 1979 GB Wielkopolscy Biegacze bieg_10km
342. Wilczyńska Agnieszka 1979 Nesthorn bieg_10km
343. Wilczyński Błażej 1978 Nesthorn bieg_10km
344. Winiewicz Bartosz 2009 Fighter bieg_0,8km
345. Witczak Grzegorz 1985 KOŹMIN BIEGA bieg_10km
346. Witczak Jolanta 1966 Tarnowo Podgórne - Poziom Bliżej bieg_10km
347. Wiza Agnieszka 1979 "Piotr i Paweł" Marka Formy NW_5km
348. Włodarczak Wojciech 1994 Mosina NW_5km
349. Wojtyński Mariusz 2000 Bolechowo bieg_5km
350. Woźniak Julia 2008 Suchy Las bieg_0,8km
351. Woźniak Monika 1981 Suchy Las bieg_5km
352. Woźniak Sławomir 1972 Suchy Las bieg_10km
353. Woźniak Szymon 1987 1987 bieg_10km
354. Wójcik - Kowalczyk Joanna 1975 Kępno bieg_10km
355. Wrońska Anna 1961 Chludowo bieg_10km
356. Wzięch Piotr 1984 Wągrowiec bieg_10km
357. Zając Zuzanna 2001 Poznań bieg_0,8km
358. Zajączkowska Maria 1993 Suchy Las bieg_10km
359. Zarycka Julia 1982 LOGOS TRAVEL bieg_10km
360. Zarzyńska Joanna 2005 Fighter Swarzędz bieg_0,8km
361. Zarzyńska Klaudia 1982 Swarzędz NW_5km
362. Zbyszewska Izabela 1975 Biegne dla Oli/Zmęczeni Już Przed Biegiem bieg_10km
363. Zieliński Piotr 1978 Biegajnia Poznań bieg_10km
364. Ziółkowska Wanda 1990 BMK - Bo Misia Kazała bieg_5km
365. Zowczak Dorota 1983 Rawa Team bieg_10km