Lista startowa

VII Sucholeska DZIESIĄTKA FIGHTERA o puchar Wójta

Suchy Las 22.09.2019



Liczba zgłoszonych zawodników: 302


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamski Robert 1967 Drużyna Szpiku NW_5km
2. Adel Agnieszka 1977 poznan bieg_5km
3. Ankiewicz Anna 1972 SUCHY LASki NW_5km
4. Antkowiak Tomasz 1982 Suchy las bieg_5km
5. Bachorz Milena 1984 Lusówko bieg_10km
6. Baksalary Joanna 1982 Marsz po zdrowie NW_5km
7. Banasiak Jacek 1974 Schurnięci bieg_10km
8. Banaszkiewicz Alicja 2008 Zielątkowo bieg_dzieci_800m
9. Batko Tomasz 1983 Suchy Las bieg_5km
10. Baucz Daniel 1976 Gniezno bieg_10km
11. Baucz Joanna 1991 Gniezno bieg_10km
12. Baumgart Joanna 1983 Poznań bieg_10km
13. Bekas Jędrzej 1982 Rebel Nature Gym bieg_10km
14. Bekas Paulina 1983 Night Runners bieg_5km
15. Bocian Julian 1980 AmiBelle bieg_5km
16. Borowczyk Sonia 1993 1993 bieg_10km
17. Borsuk Damian 1985 Borsucza Osada bieg_5km
18. Bratkowski Tomasz 1985 Champignon Street bieg_10km
19. Bręk Anna 1980 NARAMOWICE Biegają bieg_10km
20. Brodowicz Jarosław 1977 Fehlau Run Team bieg_5km
21. Bryła Sebastian 1976 ZKP Suchy Las bieg_10km
22. Brzózka Jakub 1988 PRO366 bieg_10km
23. Budner Waldemar W. 1962 KB UE Poznań bieg_10km
24. Budnik Eryk 1987 Dębogóra bieg_10km
25. Ceglarz Patrycja 1996 DD RUNNING TEAM bieg_5km
26. Chamier-Ciemińska Dominika 1988 SUCHY laski NW_5km
27. Chęcińska Julka 2000 Wiry bieg_5km
28. Chudy Wiktor 2010 SKS Poznańska 13 bieg_dzieci_800m
29. Cicha Astrida 1973 Zielątkowo bieg_10km
30. Cieślak Paweł 1984 Poznań bieg_10km
31. CieŚliŃski Telesfor 1955 Swarzędz bieg_5km
32. Cimochowski Alex 2011 SKS Poznańska 13 bieg_dzieci_800m
33. Cimochowski Igor 2010 SKS Poznańska 13 bieg_dzieci_800m
34. Cyraniak Adam 1980 Rang-do Taekwondo ETA Grodzisk Wlkp. bieg_5km
35. Czechowski Mateusz 1994 Poznań bieg_10km
36. Ćwikła Monika 1982 SuchyLaski NW_5km
37. Danek Maciej 1973 Poznań bieg_10km
38. Danek Magdalena 1974 Poznań bieg_10km
39. Dembina Andrzej 1962 Promno bieg_10km
40. Di Marino Massimo 1973 Poznań bieg_10km
41. Domagała Magdalena 1996 SzymanowskiTeam bieg_5km
42. Domań Joanna 1976 Świat Biegacza Fehlau Run Team bieg_5km
43. Domań Leszek 1975 Świat Biegacza Fehlau Run Team bieg_5km
44. Domań Zuzanna 2010 Kiekrz bieg_dzieci_800m
45. Duda Jadwiga 1957 #BIEGACZE bieg_10km
46. Dudzińska Anna 1980 Rokietnica Biega bieg_5km
47. Dziedzic Julita 1986 Drużyna od serca bieg_10km
48. Ekiert Agnieszka 1981 Suchy Las bieg_10km
49. Fajfer Jacek 1960 Gruszczyn bieg_10km
50. Fehlau Marcin 1978 Świat Biegacza Fehlau Run Team bieg_10km
51. Fiałkowski Adrian 1993 Mierzyn NW_5km
52. Fligier Justyna 1983 SUCHY LASki NW_5km
53. Fluks Szymon 1983 Suchy Las bieg_10km
54. Frąckowiak Dominik 2010 SKS Poznańska 13 bieg_dzieci_800m
55. G Grzegorz 1974 Złotniki bieg_10km
56. Garsztka Krzysztof 2003 KB UE Poznań bieg_5km
57. Garsztka Mateusz 2008 - bieg_dzieci_800m
58. Garsztka Przemysław 1975 KB UE Poznań bieg_5km
59. Gendera Ewa 1971 Drużyna od serca NW_5km
60. Gidaszewska Agata 1985 VELO7 bieg_5km
61. Gidaszewski Wojciech 1981 VELO7 bieg_10km
62. Giemza Anna 1990 Złotniki bieg_10km
63. Giera Kuba 2015 Victorius bieg_dzieci_800m
64. Gierszewski Mateusz 1987 Poznań bieg_10km
65. Głuchowska Agata 1989 Poznań bieg_10km
66. Gorynia Marian 1956 KB UE w Poznaniu bieg_10km
67. Graczyk Dariusz 1978 ZKP Suchy Las bieg_10km
68. Graczyk Grażyna 1981 Poznań bieg_5km
69. Grajek Jakub 2010 SKS Poznańska 13 bieg_dzieci_800m
70. Grajek Michał 2010 SKS Poznańska 13 bieg_dzieci_800m
71. Gronowski Maciej 1999 Suchy Las bieg_5km
72. Grzeszczyk Patrycja 1988 Świat Biegacza Fehlau Run Team bieg_5km
73. Grzywaczyk Artur 1964 #BIEGACZE bieg_10km
74. Grzywaczyk Przemysław 1992 #BIEGACZE bieg_5km
75. Guzek Barbara 1978 Lusówko bieg_10km
76. Hadzik Tomasz 1971 Suchy Las bieg_10km
77. Haibach Werner 1946 UAM Triathlon bieg_10km
78. Hałupka Magdalena 1986 Mamy Biegamy bieg_10km
79. Hedzielski Rafał 1974 Drużyna Szpiku bieg_10km
80. Heldt Wojciech 1970 Bridgestone bieg_10km
81. Hibner Joanna 1975 Suchy Las bieg_5km
82. Hirsch Mariola 1963 Poznań NW_5km
83. Hirsch Zbigniew 1961 Poznań NW_5km
84. Hoffmann Przemysław 1976 Złotkowo bieg_10km
85. Jakubowicz Marzena 1964 SUCHY LASki NW_5km
86. Janiszewska Ewelina 1982 Oborniki bieg_10km
87. Jankowska Małgorzata 1974 Suchylaski NW_5km
88. Jaskólska Joanna 1977 Jaskóły bieg_10km
89. Jopek Sławomir 1968 AZS Judo Poznań bieg_10km
90. Jopek Tomesz 2009 AZS Judo Poznań bieg_dzieci_800m
91. Józefiak Jan 1985 Chludowo bieg_5km
92. Juskowiak Marcin 2008 AZS bieg_dzieci_800m
93. Kalkowska -Oborska Anna 1975 Suchy Las ki NW_5km
94. Kaysiewicz Alicja 2010 Jelonek bieg_dzieci_800m
95. Kaysiewicz Jakub 1981 Jelonek bieg_10km
96. Kazimirek Jacek 1975 Suchy Las bieg_10km
97. Kazimirek Małgorzata 1979 Suchy Las bieg_5km
98. Kazimirek Sarah 2010 Suchy Las bieg_dzieci_800m
99. Kaźmierczak Malwina 1993 Zielątkowo bieg_5km
100. Kielban Małgorzata 1983 SUCHY LASki NW_5km
101. Kieliszewska - Bujna Maria 1978 Suchy Las bieg_5km
102. Klausa-Wartacz Joanna 1981 KB DęBIEC bieg_10km
103. Klimaszyk Leszek 1962 Ferrodo Computer bieg_10km
104. Kmieciak Paweł 1980 Poznań bieg_10km
105. Koch Aleksander 1980 Suchy Las bieg_10km
106. Kołodziejczak Danuta 1976 Suchy Laski NW_5km
107. Komischke Monika 1984 BYSTRY NW_5km
108. Konopko Krzysztof 1979 Suwalski Klub Sportowy Buzun bieg_5km
109. Kosior Ewa 2007 AZS Judo Poznań bieg_dzieci_800m
110. Kosior Igor 2009 AZS Judo Poznań bieg_dzieci_800m
111. Kostura-Bieńkowska Maria 1958 SUCHYLASki NW_5km
112. Kowalkiewicz Joanna 1974 SUCHY LASki NW_5km
113. Kozanecka Małgorzata 2009 Fighter Suchy Las bieg_dzieci_800m
114. Kozanecka Martyna 2010 Fighter Suchy Las bieg_dzieci_800m
115. Kramarczyk-Hadzik Hanna 1971 Suchy Laski NW_5km
116. Król Darek 1967 HERNIK TEAM bieg_5km
117. Kubea Dawid 1981 Edek klub bieg_10km
118. Kubiak Kinga 1993 Poznań bieg_5km
119. Kujawa Marta 1987 Rokietnica bieg_5km
120. Kujawska Ewa 1967 KB fighter NW_5km
121. Kujawska Patrycja 1997 KB fighter bieg_5km
122. Kujawski Kamil 1989 KB fighter bieg_5km
123. Kujawski Krzysztof 1977 Złotniki bieg_10km
124. Kuraszkiewicz Błażej 1976 Poznań bieg_10km
125. Kustoń Piotr 1975 FTI Racing Team bieg_10km
126. Kusznierewicz Maciej 1985 DlaBiegacza.com.pl bieg_10km
127. Kwiatkowski Arkadiusz 1978 Suchy Las bieg_5km
128. Lipczyński Jan 1979 Jelonek bieg_10km
129. Lipoński Seweryn 1990 Poznań bieg_5km
130. Lisewska Anna 1977 Lusówko bieg_10km
131. Łocman Alicja 1980 CONNECTOR TEAM bieg_10km
132. Łoś Wojciech 1980 Kibole W Biegu bieg_10km
133. Łukaszewski Tomasz 1959 1959 bieg_5km
134. Maćkowiak Jakub 1990 Suchy Las bieg_10km
135. Majewska MaŁgorzata 1956 MM bieg_5km
136. Malewska-Woźniak Anna 1985 #zaliniametyteam bieg_10km
137. Matecka Barbara 1977 Czerwonak biega bieg_10km
138. Matecki Tomasz 1976 Czerwonak biega bieg_10km
139. Matusiak Jarek 1975 SOBIE BIEGAM bieg_10km
140. May-Adamek Katarzyna 1975 - bieg_10km
141. Mazurek Aniela 2011 Kruszewnia bieg_dzieci_800m
142. Mazurek Emil 2010 Szkoła podstawowa nr 2 w Zalasewie bieg_dzieci_800m
143. Mazurek Marcin 1978 Świat Biegacza Fehlau Run Team bieg_10km
144. Mazurek Patrycja 1978 Kruszewnia bieg_5km
145. Mazurek Paweł 1968 Tri PM bieg_10km
146. Mejer Izabela 1973 SUCHY LASki NW_5km
147. Michalak Grzegorz 1997 Świat Biegacza Fehlau Run Team bieg_5km
148. Michalak Mariusz 1968 Suchy Las bieg_10km
149. Michałowicz Adrian 1981 Polska, Poznań bieg_5km
150. Mielcarzewicz Antoni 2009 Jerzykowo bieg_dzieci_800m
151. Mielcarzewicz Paweł 1982 Jerzykowo bieg_5km
152. Mielcarzewicz Urszula 2007 Jerzykowo bieg_dzieci_800m
153. Migowski Igor 2010 SKS Poznańska 13 bieg_dzieci_800m
154. Miozga Artur 1976 suchylana bieg_10km
155. Miozga Joanna 1978 suchylana bieg_10km
156. Mleczak Piotr 1957 ZKP Suchy Las bieg_10km
157. Moszynski Janusz 1940 SUCHY LAS NW_5km
158. Moszyńska Monika 1970 Suchy Las bieg_5km
159. Mroczkowska Magdalena 1978 Suchy Las bieg_5km
160. Muszyński Przemysław 1996 Poznań bieg_5km
161. Myczek Ilona 1974 SUCHY LASki NW_5km
162. Namerła Maciej 1984 Jelonek bieg_10km
163. Napierała Rafał 1971 Suchy Las bieg_10km
164. Natkaniec Krystian 1973 JANJUL bieg_10km
165. Niewczas Marcin 1987 Złotniki bieg_10km
166. Nochowicz Monika 1981 ZŁOTNIKI bieg_5km
167. Nolka Marcin 1980 Poznań bieg_10km
168. Nowak Alicja 1985 Orki z Majorki bieg_10km
169. Nowak Jerzy 1950 Chludowo bieg_10km
170. Nowak Maciej 1974 gRUNwald team Poznań bieg_5km
171. Nowak Marcin 1985 Orki z Majorki bieg_10km
172. Nowak Marek 2008 ZŁOTNIKI bieg_dzieci_800m
173. Nowak Mateusz 2009 Orki z Majorki bieg_dzieci_800m
174. Nowicka Maryla 1976 Suchy Las bieg_5km
175. Nowicka Weronika 2008 SP 2 SUCHY LAS bieg_dzieci_800m
176. Nowodworska Kasandra 2004 Fighter bieg_dzieci_800m
177. Nowodworska Renata 1982 Fighter bieg_5km
178. Nowodworski Dawid 2007 Fighter bieg_dzieci_800m
179. Nowodworski Patryk 1976 Fighter bieg_5km
180. Nycz Joanna 1986 Suchy Las bieg_5km
181. Okonek Aneta 1966 UroczyPrezent team NW_5km
182. Okonek Paulina 1990 uroczyPrezent team NW_5km
183. Ostrowski Artur 1988 Poznań bieg_10km
184. Ostrowski Rafał 1981 SGS Poland Team bieg_5km
185. Pankowski Filip 1993 Ryczywół bieg_10km
186. Piasecka Sylwia 1978 Suchy Las bieg_5km
187. Piasecki Mikołaj 2004 Suchy Las bieg_dzieci_800m
188. Piechocki Marcin 1973 Poznań bieg_5km
189. Piechocki Patryk 2011 Poznań bieg_dzieci_800m
190. Piechocki Piotr 2002 Poznań bieg_5km
191. Pietrowska Marta 1982 Poznań bieg_5km
192. Pietrzak Artur 1973 ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM bieg_10km
193. Pikula Kamil 1997 MKL "Puszcza" Drezdenko bieg_5km
194. Pilarczyk Łukasz 1978 KB fighter bieg_10km
195. Pilarczyk Marcelina 2012 KB fighter bieg_dzieci_800m
196. Piotrowski Franciszek 2010 SKS Poznańska 13 bieg_dzieci_800m
197. Piotrowski Michał 1975 Poznań NW_5km
198. Podedworny Wiktor 1984 Poznań bieg_10km
199. Popielski Adam 1992 ZKP Suchy Las bieg_5km
200. Prech Bartosz 2002 Altom Gniezno bieg_10km
201. Prech Marek 1968 Altom Gniezno bieg_10km
202. Przerwa Grzegorz 1975 Złotniki bieg_10km
203. Przybylak-Torba Justyna 1979 SUCHY LASki NW_5km
204. Psik Marzena 1969 Hernik Team bieg_5km
205. Pudliszewski Ignacy 2002 Szymanowski Team/Koscian Team bieg_5km
206. Pudliszewski Ksawery 2006 PUDLISZEWSKI TEAM bieg_dzieci_800m
207. Ratajczak Hubert 1977 Bytkowiak Bytkowo bieg_10km
208. Ratajczak Przemysław 1980 Suchy Las bieg_10km
209. Rekowski Bartosz 2010 SKS Poznańska 13 bieg_dzieci_800m
210. Rędzikowska Agata 2010 Suchy Las bieg_dzieci_800m
211. Roszkiewicz Julia 1990 AZS Judo Poznań bieg_5km
212. Roszyk Agnieszka 1969 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew NW_5km
213. Roszyk Andrzej 1967 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg_10km
214. Ryba Jędrzej 2011 AZS Judo Poznań bieg_dzieci_800m
215. Ryba Tomasz 1975 AZS Judo Poznań bieg_10km
216. Rybczonek Justyna 1983 Lusówko bieg_10km
217. Rycicki Adrian 1984 Magna bieg_10km
218. Rzeźnik Bożena 1977 Brak bieg_5km
219. Sakowski Marcin 1991 Rychwał bieg_5km
220. Sekunda Agnieszka 1974 2011 bieg_5km
221. Seydlewicz Maciej 1982 Poznań bieg_10km
222. Siebert Julian 2010 KB fighter bieg_dzieci_800m
223. Siebert Mariusz 1976 KB fighter bieg_5km
224. Siebert Oliwer 2005 KB fighter bieg_dzieci_800m
225. Sikora Zuzanna 1985 Murowana Goślina bieg_5km
226. Silska Anita 1976 suchy las bieg_10km
227. Silski Maciej 1977 suchy las bieg_10km
228. Skąpski Marek 1974 ASMAS bieg_5km
229. Skrobich Marcin 1984 SUCHY LAS bieg_10km
230. Skrzypczak Hanna 1967 Browar Fortuna bieg_10km
231. Smorawińska Maria 1986 Poznań bieg_10km
232. Smorawiński Adam 1984 Przebiegli bieg_10km
233. Sójka Kamil 1989 KM PSP Poznań bieg_10km
234. Spychała Przemysław 1969 Suchy Las bieg_10km
235. Spychała Sylwia 1969 Suchy Las bieg_10km
236. Stanisławski Jan 1958 marsz po zdrowie NW_5km
237. Stankowiak Ewa Agata 1968 PnB Morsy bieg_10km
238. Stankowiak Rafał 1968 Kamionki bieg_5km
239. Stawicki Bartosz 1986 Super Stawik bieg_5km
240. Stefańska Sylwia 1982 Bystry NW_5km
241. Sworek Dawid 1988 zone3team bieg_10km
242. Swornowski Krzysztof 1975 Naramowice Biegają bieg_5km
243. Szacht Izabela 1982 Poznań bieg_5km
244. Szczepaniak Bartek 1997 KB fighter bieg_5km
245. Szcześniak Ania 1989 Świat Biegacza Fehlau Run Team bieg_5km
246. Szczupak Marcin 1983 Magna bieg_10km
247. Szczygieł Daniel 1997 Poznań bieg_10km
248. Sztul Łukasz 1991 SzymanowskiTeam bieg_10km
249. Szuda Kacper 2010 SP2 Plewiska bieg_dzieci_800m
250. Szukalska Izabela 1972 Luboń bieg_10km
251. Szymańczuk Jacek 1986 Naramowice Biegają bieg_10km
252. Szymańska Anita 1975 SUCHY LASki NW_5km
253. Szymański Aleksander 1972 Oleksy Biega bieg_10km
254. Szymański Damian 2002 Dynamo Śmiga bieg_10km
255. Szymczak Marcin 1978 Poznań bieg_5km
256. Śpiewak Malwina 2013 Suchy Las bieg_dzieci_800m
257. Śpiewak Marlena 2008 Suchy Las bieg_dzieci_800m
258. Świątnicki Grzegorz 1976 Bieganie jest przereklamowane bieg_10km
259. Świergosz Michał 2008 Złotniki bieg_dzieci_800m
260. Tacik Jakub 1997 Poznań bieg_10km
261. Teszner Stanisława 1971 SUCHY LASki NW_5km
262. Tomczak Artur 1984 OSP Ocieszyn bieg_10km
263. Tomczak Joanna 1982 OSP Ocieszyn bieg_10km
264. Tomczyk Edward 1948 Marsz po Zdrowie NW_5km
265. Torba Damian 1986 Suchy Las bieg_10km
266. Torba Karol 2006 Suchary Suchy Las bieg_dzieci_800m
267. Torba Michał 1976 Suchy Las bieg_10km
268. Tracz Jakub 2001 Swarzędz bieg_5km
269. Trydeńska Zosia 2011 Fighter Suchy Las bieg_dzieci_800m
270. Trydeński Marcin 1982 Poznań Morasko bieg_5km
271. Tylicki Robert 1972 Karkonosz Running Team bieg_10km
272. Uciński Mateusz 2007 Obornikj bieg_dzieci_800m
273. Walczak Dariusz 1972 AD NIERUCHOMOŚCI bieg_10km
274. Waśkowski Krzysztof 1988 Poznań bieg_10km
275. Weronika Weronika 2011 SKS Poznańska 13 bieg_dzieci_800m
276. Widło Agnieszka 1975 Suchy Las ki NW_5km
277. Wieczorkowski Władysław 1956 1956 bieg_5km
278. Wielechowska Anna 1990 Złotniki NW_5km
279. Wielechowski Marcin 1989 Złotniki bieg_10km
280. Wiorek Marcel 2010 SKS Poznańska 13 bieg_dzieci_800m
281. Wiśniewska Anna 1982 HERNIK TEAM bieg_10km
282. Wiśniewski Jędrzej 2007 Złotniki bieg_dzieci_800m
283. Witczak Renata 1981 Poznań bieg_5km
284. Witkowska Ewelina 2000 Poznań bieg_5km
285. Witkowska Liliana 2011 Sportowa szkoła podstawowa nr 14 Poznań bieg_dzieci_800m
286. Witkowski Maciej 1977 Poznań bieg_10km
287. Woga Andrzej 1965 KB DęBIEC bieg_10km
288. Wolak Jacek 1970 POZNAŃ bieg_10km
289. Wolny Przemo 1983 PO_Wolny bieg_10km
290. Woroch Jolanta 1987 polkowice NW_5km
291. Woroch Roman 1958 polkowice NW_5km
292. Woźniak Jerzy 1984 Przebiegli / #zaliniametyteam bieg_10km
293. Woźniak Julia 2008 Suchy Las bieg_dzieci_800m
294. Wrąbel Tomasz 1978 Poznań bieg_10km
295. Zachaj Patrycja 1997 DRUŻYNA SZPIKU bieg_5km
296. Zaród Mariusz 1983 KB Morasko bieg_10km
297. Zaród Monika 1983 KB Morasko bieg_10km
298. Zbyszewska Izabela 1975 Biegnę dla Oli bieg_10km
299. Zbyszewski Krzysztof 1974 Biegnę dla Oli bieg_10km
300. Zieliński Piotr 1978 Biegajnia Poznań bieg_10km
301. Zieliński Radomir 1977 poznań bieg_10km
302. Zydorczak Iwona 1984 Poznań bieg_10km