Lista startowa

Sztafeta Pomocy Michałowi

Poznań - Lasek Marceliński, 06.03.2022
Dystans: 4 x 3,3 km


Liczba zgłoszonych drużyn: 86


lp. Nazwa Drużyny -> Skład
1. #biegiemwlas Białe Mewy Zawodnik 1: Marzena Wyleżała
Zawodnik 2: Dobrochna Janas
Zawodnik 3: Sylwia Klich
Zawodnik 4: Marzena Kołodziej [Kapitan]
2. #biegiemwlas Lwice Zawodnik 1: Anna Wiśniewska
Zawodnik 2: Małgorzata Wawrzyniak
Zawodnik 3: Katarzyna Śpitalniak
Zawodnik 4: Emanuela Adamczyk [Kapitan]
3. #biegiemwlas Myszoskoczki Zawodnik 1: Jakub Jaeschke
Zawodnik 2: Romek Rybarczyk
Zawodnik 3: Paulina Jaeschke
Zawodnik 4: Bartosz Kabała [Kapitan]
4. #biegiemwlas Wyluzowani Zawodnik 1: Norbert Zborowski
Zawodnik 2: Ewelina Zborowska [Kapitan]
Zawodnik 3: Alina Juskowiak
Zawodnik 4: Maciej Kryszewski
5. #biegiemwlas Zielonogórscy Janusze Zawodnik 1: Paweł Jesionkowski
Zawodnik 2: Anna Firlej
Zawodnik 3: Anna Kwiatkowska
Zawodnik 4: Przemysław Wanowski [Kapitan]
6. #biegiemwlas Żbiki Zawodnik 1: Jacek Szymańczuk
Zawodnik 2: Jan Hordych
Zawodnik 3: Marcin Stachowiak [Kapitan]
Zawodnik 4: Wojciech Grabiński
7. #GIMNASTYŃCZYK Zawodnik 1: Krzysztof Grabowski
Zawodnik 2: Agnieszka Gronowska-Karolczak [Kapitan]
Zawodnik 3: Rafał Karolczak
Zawodnik 4: Michał Schlegel
8. #MichałWalcz Zawodnik 1: Marcin Witkowski [Kapitan]
Zawodnik 2: Piotr Jakubowski
Zawodnik 3: Monika Balcerek
Zawodnik 4: Monika Wojtysiak
9. 4 razy Kuba Zawodnik 1: Jakub Stawowy [Kapitan]
Zawodnik 2: Jakub Stawowy
Zawodnik 3: Jakub Stawowy
Zawodnik 4: Jakub Stawowy
10. : ) uśmiechnieci Zawodnik 1: Agnieszka Wolniewicz
Zawodnik 2: Robert Pludra [Kapitan]
Zawodnik 3: Bartosz Jujeczka
Zawodnik 4: Szymon Szurkowski
11. >> Ciocia i Spółka << Zawodnik 1: Damian Borsuk [Kapitan]
Zawodnik 2: Luiza Szaj (ciocia)
Zawodnik 3: Renata Opitz
Zawodnik 4: Małgorzata Wacławska
12. Aleksandra Zawodnik 1: Ewelina Matuła [Kapitan]
Zawodnik 2: Aleksandra Michalak
Zawodnik 3: Marcin Milke
Zawodnik 4: Magdalena Basinsk
13. Aniołki Charliego Zawodnik 1: Małgorzata Lawińska
Zawodnik 2: Anita Nowaczewska
Zawodnik 3: Izabela Janowska
Zawodnik 4: Mateusz Cieślewicz [Kapitan]
14. ANIOŁKI HERNIKA Zawodnik 1: Katarzyna Cieślewicz-Galas [Kapitan]
Zawodnik 2: Maria Lasak
Zawodnik 3: Zuzanna Kwiatkowska
Zawodnik 4: Longina Cholewińska
15. Aniołki Owoca Zawodnik 1: Kamila Łasocha [Kapitan]
Zawodnik 2: Hanna Bigosińska
Zawodnik 3: Justyna Nowacka
Zawodnik 4: Karolina Fijak
16. BIEGAJĄCE KREJZOLE Zawodnik 1: Karolina Staszyńska [Kapitan]
Zawodnik 2: Anna Siudak
Zawodnik 3: Agnieszka Pietrzak
Zawodnik 4: Sebastian Wachowiak
17. Biegające Krejzole Zawodnik 1: Przemyslaw Deigsler Serek [Kapitan]
Zawodnik 2: Adam Mucha
Zawodnik 3: Marek Rutka
Zawodnik 4: Piotr Szmyt
18. Błażeja Zawodnik 1: Anna Foltyniewicz-Wolska [Kapitan]
Zawodnik 2: Michał Foltyniewicz
Zawodnik 3: Sebastian Rosa
Zawodnik 4: Małgorzata Cicha
19. Bojowe Leniwce Zawodnik 1: Aneta Bednarek
Zawodnik 2: Arkadiusz Bednarek [Kapitan]
Zawodnik 3: Katarzyna Czarnowska
Zawodnik 4: Stefan Czarnowski
20. BORÓWKI TEAM Zawodnik 1: Przemysław Borówa [Kapitan]
Zawodnik 2: Majka Bereszyńska
Zawodnik 3: Ilona Iskańska
Zawodnik 4: Sebastian Nowacki
21. Ciastki.pz (I) Zawodnik 1: Sławka Olejniczak [Kapitan]
Zawodnik 2: Otylia Mańka
Zawodnik 3: Paulina Misiek
Zawodnik 4: Edyta Faltyńska
22. Ciastki.pz (II) Zawodnik 1: Agnieszka Gabrysz [Kapitan]
Zawodnik 2: Ewa Łaganowska
Zawodnik 3: Justyna Rau
Zawodnik 4: Agnieszka Stefańska
23. Czerwonackie Kijanki/Aktywni Razem Zawodnik 1: Dagmara Kościelniak [Kapitan]
Zawodnik 2: Karina Terebelska
Zawodnik 3: Robin Robert Błaszak
Zawodnik 4: Beata Burman
24. Czerwonackie Kijanki/Aktywni Razem Zawodnik 1: Andżelika Krupińska [Kapitan]
Zawodnik 2: Maja Łowicka
Zawodnik 3: Damian Socha
Zawodnik 4: Agnieszka Jaździkowska
25. Cztery Łapki Zawodnik 1: Dariusz Seifert
Zawodnik 2: Sandra Seifert [Kapitan]
Zawodnik 3: Klaudia Seifert
Zawodnik 4: Krzysztof Matera
26. DALEKO JESZCZE ? Zawodnik 1: Michał Warych
Zawodnik 2: Izabela Warych
Zawodnik 3: Marzena Jarosz
Zawodnik 4: Bartosz Jarosz [Kapitan]
27. DG Zawodnik 1: Marta Dreger [Kapitan]
Zawodnik 2: Krzysztof Goska
Zawodnik 3: Marta Dreger
Zawodnik 4: Krzysztof Goska
28. Dogonić wiosnę! Zawodnik 1: Ewa Wasecka [Kapitan]
Zawodnik 2: Alicja Rymkiewicz
Zawodnik 3: Zofia Bednarek
Zawodnik 4: Hania Kramer
29. Drużyna Actimela Zawodnik 1: Paulina Figlarek [Kapitan]
Zawodnik 2: Miłosz Banaśkiewicz
Zawodnik 3: Alex Biedka
Zawodnik 4: Natalia Lisowicz
30. Drużyna Kochanego Janiolka Zawodnik 1: Michał Janiol Janicki [Kapitan]
Zawodnik 2: Mateusz Baldur Wojtkowiak
Zawodnik 3: Kuba Basiński
Zawodnik 4: Grzegorz Dudziak
31. Dzikie Bobry Zawodnik 1: Leszek Darmochwał
Zawodnik 2: Seweryn Socha [Kapitan]
Zawodnik 3: Marcin Mróz
Zawodnik 4: Seweryn Socha
32. Fast & Furious Zawodnik 1: Julia Osińska [Kapitan]
Zawodnik 2: Miłosz Osiński
Zawodnik 3: Filip Graczyk
Zawodnik 4: Piotr Janiak
33. Girls Power Zawodnik 1: Marta Muszyńska [Kapitan]
Zawodnik 2: Joanna Lewandowska
Zawodnik 3: Ela Tomczyk
Zawodnik 4: Monika Sobkowiak
34. Guilty Girls Zawodnik 1: Anna Prętkiewicz [Kapitan]
Zawodnik 2: Katarzyna Przybylska Tritt
Zawodnik 3: Justyna Dykszak
Zawodnik 4: Marta Springer
35. Hambaobao Zawodnik 1: Dominik Cygalski [Kapitan]
Zawodnik 2: Denise Lum
Zawodnik 3: Maciej Piotrowski
Zawodnik 4: Piotr Bigaj
36. HERNIK TEAM SPIDER Zawodnik 1: Krzysztof Hernik [Kapitan]
Zawodnik 2: Jacek Schmidt
Zawodnik 3: Krystian Brychczyński
Zawodnik 4: Monika Pająk
37. IMMABEE TEAM Zawodnik 1: Julia Świątek [Kapitan]
Zawodnik 2: Dorota Wszedybyl
Zawodnik 3: Sara Mazur
Zawodnik 4: Katarzyna Gruszka
38. Kids Run Team Zawodnik 1: Paweł Kocjan [Kapitan]
Zawodnik 2: Daria Saturniewicz
Zawodnik 3: Damian Słowiński
Zawodnik 4: Kornelia Kozłowska
39. Kolka Team 23/20 Zawodnik 1: Piotr Cwojdziński [Kapitan]
Zawodnik 2: Julia Delmanowicz
Zawodnik 3: Ola Świstek
Zawodnik 4: Jakub Adamczewski
40. KOYOTY Z PRZYLESIA Zawodnik 1: Grzegorz Szyngiel [Kapitan]
Zawodnik 2: Dominik Machowiak
Zawodnik 3: Tomasz Pogonowski
Zawodnik 4: Piotr Święch
41. LKS Wólka Kosowska Zawodnik 1: Marek Stachowiak [Kapitan]
Zawodnik 2: Piotr Myślak
Zawodnik 3: Piotr Kowalski
Zawodnik 4: Andżelina Malinowska
42. LOS WINOGRADOS!!! Zawodnik 1: Michał Neumann
Zawodnik 2: Michał Pawełczak
Zawodnik 3: Krzysztof Mańkowski
Zawodnik 4: Hubert Borwiński [Kapitan]
43. LUMEN Zawodnik 1: Szymon Jezierny [Kapitan]
Zawodnik 2: Pedro Esteves
Zawodnik 3: Daniel Strzelbicki
Zawodnik 4: Anna Wicher
44. MANUFAKTURA MIESZKAŃ Zawodnik 1: Patryk Sobczyk [Kapitan]
Zawodnik 2: Sebastian Jastrzębski
Zawodnik 3: Karolina Klupczyńska
Zawodnik 4: Gregorz Ziembiński
45. Maratończyk Team Poznań Zawodnik 1: Natasza Słocińska [Kapitan]
Zawodnik 2: Paweł Krych
Zawodnik 3: Bartosz Bednarkiewicz
Zawodnik 4: Paweł Łodożyński
46. maSEO Zawodnik 1: Paweł Jankowski
Zawodnik 2: Joanna Osiecka
Zawodnik 3: Bartosz Szlachetka [Kapitan]
Zawodnik 4: Michał Majewski
47. MichałekTeam Zawodnik 1: Paulina Leśniczak
Zawodnik 2: Michał Dojcz
Zawodnik 3: Adrianna Dojcz
Zawodnik 4: Artur Leśniczak [Kapitan]
48. Minusy Zawodnik 1: Bożydar Muzsik
Zawodnik 2: Maria Waroczyk
Zawodnik 3: Dariusz Szczypiński
Zawodnik 4: Andrzej Kolasiński [Kapitan]
49. Muszki Owocówki Zawodnik 1: Danuta Stachowiak [Kapitan]
Zawodnik 2: Alina Licznierska
Zawodnik 3: Marcin Rabiega
Zawodnik 4: Mateusz Furmaniak
50. Naramowice Biegają Zawodnik 1: Patrycja Waszak
Zawodnik 2: Anna Swornowska
Zawodnik 3: Marta Nowak [Kapitan]
Zawodnik 4: Agnieszka Nowak-Młynikowska
51. Night Runners - Pędzące Żółwie Zawodnik 1: Małgorzata Leciejewska
Zawodnik 2: Janusz Makowski [Kapitan]
Zawodnik 3: Dorota Łagowska
Zawodnik 4: Józef Bednarski
52. Night Runners Czarne Konie Zawodnik 1: Aleksandra Żabko [Kapitan]
Zawodnik 2: Karolina Pacuła
Zawodnik 3: Michał Leśnik
Zawodnik 4: Wojciech Wilkowski
53. Night Runners Dinozaury Zawodnik 1: Adam Wrzecian
Zawodnik 2: Agnieszka Ratajczak [Kapitan]
Zawodnik 3: Łukasz Sobala
Zawodnik 4: Łukasz Ratajczak
54. Night Runners Kanapowcy Zawodnik 1: Agnieszka Borowiecka [Kapitan]
Zawodnik 2: Natalia Siciarz
Zawodnik 3: Andrzej Nowak
Zawodnik 4: Radosław Guzikowski
55. Night Runners Krejzole Zawodnik 1: Denitsa Zarkova [Kapitan]
Zawodnik 2: Agnieszka Hortensja Król-Krajewska
Zawodnik 3: Agnieszka Minkisiewicz
Zawodnik 4: Maciej Kryger
56. Night Runners Kuny Zawodnik 1: Marcin Giezek [Kapitan]
Zawodnik 2: Sebastian Krzewiński
Zawodnik 3: Rafał Grzywacz
Zawodnik 4: Sławomir Ostrowski
57. Night Runners Kuny- Sequel Zawodnik 1: Leszek Skórnicki [Kapitan]
Zawodnik 2: Mariusz Nowak
Zawodnik 3: Stachu Kmieciak
Zawodnik 4: Adam Zawiślak
58. Night Runners-Statyści Zawodnik 1: Joanna Waszkiewicz [Kapitan]
Zawodnik 2: Sylwia Kaczmarek
Zawodnik 3: Jan Fiałkowski
Zawodnik 4: Przemysław Plewiński
59. NightRunners Ślimaki "Z"winniczki Zawodnik 1: Jaromir Mikołajczak
Zawodnik 2: Paulina Bekas [Kapitan]
Zawodnik 3: Łukasz Huderek
Zawodnik 4: Izabela Lesiak
60. NPIP40SPGAP Zawodnik 1: Małgorzata Leonarska [Kapitan]
Zawodnik 2: Łukasz Smuga
Zawodnik 3: Beata Greser
Zawodnik 4: Artur Greser
61. Pędzące Kuny Zawodnik 1: Maciej Tomaszewski [Kapitan]
Zawodnik 2: Izabela Karczewska
Zawodnik 3: Agnieszka Wandel
Zawodnik 4: Krzysztof Kunowski
62. Pędzące Zajączki Zawodnik 1: Bartosz Zając [Kapitan]
Zawodnik 2: Katarzyna Grzymisławska-Zając
Zawodnik 3: Agata Zając
Zawodnik 4: Grzegorz Zając
63. Piątkowo na biegowo Zawodnik 1: Agnieszka Koziara [Kapitan]
Zawodnik 2: Anna Musialska
Zawodnik 3: Szymon Matuszewski
Zawodnik 4: Qba Szostak
64. Poznańska Wataha Zawodnik 1: Michał Piosik
Zawodnik 2: Agnieszka Karalus
Zawodnik 3: Magda Rewerenda
Zawodnik 4: Marek Dolatowski [Kapitan]
65. PROFMEDICA TEAM Zawodnik 1: Karolina Hełka [Kapitan]
Zawodnik 2: Karolina Kierzynka
Zawodnik 3: Weronika Kierzynka
Zawodnik 4: Julia Knach
66. Putin Fuj Zawodnik 1: Jakub Przybylski [Kapitan]
Zawodnik 2: Alan Mann
Zawodnik 3: Marek Całka
Zawodnik 4: Damian Lehman
67. Puzony Zawodnik 1: Piotr Winter [Kapitan]
Zawodnik 2: Dominik Iłowiecki
Zawodnik 3: Marcin Fehlau
Zawodnik 4: Łukasz Hojan
68. RENCISTA I EMERYTKI Zawodnik 1: Patryk Łukasiak [Kapitan]
Zawodnik 2: Anna Wróż
Zawodnik 3: Patrycja Heleniak
Zawodnik 4: Justyna Sobieralska
69. Roche Runners Zawodnik 1: Fabian Wiktorowski [Kapitan]
Zawodnik 2: Justyna Nowacka
Zawodnik 3: Agnieszka Tkocz
Zawodnik 4: Jakub Gromadzki
70. Ślimaki Zawodnik 1: Jagoda Charlęża [Kapitan]
Zawodnik 2: Dobromił Charlęża
Zawodnik 3: Joanna Kaźmierczak
Zawodnik 4: Miłosz Kaźmierczak
71. Świerczewo Run - 1 Zawodnik 1: Dominika Przybyszewska [Kapitan]
Zawodnik 2: Robert Kłosin
Zawodnik 3: Paulina Kujawa
Zawodnik 4: Piotr Hańczak
72. Świerczewo RUN - 2 Zawodnik 1: Lidia Grabowska [Kapitan]
Zawodnik 2: Patryk Górniak
Zawodnik 3: Sławomir Spychała
Zawodnik 4: Sabina Stołowska
73. Team Biegunka Zawodnik 1: Aleksander Lewandowski
Zawodnik 2: Michał Sobieraj
Zawodnik 3: Dawid Dudek
Zawodnik 4: Dawid Fenske [Kapitan]
74. Team Sąsiad Zawodnik 1: Paweł Paradowski
Zawodnik 2: Mateusz Sitarz
Zawodnik 3: Piotr Łachut
Zawodnik 4: Martyna Łachut [Kapitan]
75. Tej, za szybko Zawodnik 1: Filip Urbański [Kapitan]
Zawodnik 2: Jacek Drabarz
Zawodnik 3: Agnieszka Muras
Zawodnik 4: Łukasz Szcześniak
76. To Nie Są Przypadkowi Ludzie Zawodnik 1: Piotr Horbowski
Zawodnik 2: Patrycja Brukwicka
Zawodnik 3: Agnieszka Rymdejko
Zawodnik 4: Michał Brukwicki [Kapitan]
77. Trzyszcze Zawodnik 1: Daria Pohl [Kapitan]
Zawodnik 2: Kamil Wróbel
Zawodnik 3: Maciej Koprowski
Zawodnik 4: Beata Harasimowicz
78. Ultrasi Zawodnik 1: Katarzyna Paczkowska [Kapitan]
Zawodnik 2: Maciej Koszarek
Zawodnik 3: Hubert Rzyha
Zawodnik 4: Marcin Napierała
79. UNLIMITED POWER Zawodnik 1: Jarosław Olszewski [Kapitan]
Zawodnik 2: Filip Olszewski
Zawodnik 3: Kacper Michoń
Zawodnik 4: Krzysztof Kołoch
80. Walka Kostrzyn Zawodnik 1: Jowita Kruczkowska-Otto
Zawodnik 2: Szymon Zduńczyk
Zawodnik 3: Marek Bogusz
Zawodnik 4: Łukasz Szał [Kapitan]
81. WATAHA KARLIKA Zawodnik 1: Monika Gdeczyk
Zawodnik 2: Karolina Urbanek
Zawodnik 3: Krystian Zając [Kapitan]
Zawodnik 4: Tomasz Ogrodnik
82. Winogradzka Ferajna Zawodnik 1: Zbigniew Lipkowski [Kapitan]
Zawodnik 2: Magdalena Krokowska
Zawodnik 3: Aleksandra Wesołek
Zawodnik 4: Marek Prętki
83. YNRA retro Zawodnik 1: Łukasz Włodarczyk
Zawodnik 2: Tomasz Makowski
Zawodnik 3: Stanisław Rysiukiewicz
Zawodnik 4: Marcin Łuczak [Kapitan]
84. Zabiegane Dziewczyny Zawodnik 1: Sylwia Goźlińska
Zawodnik 2: Patrycja Grzelak [Kapitan]
Zawodnik 3: Karolina Kasperczak
Zawodnik 4: Hania Porzucek
85. ZAWSZE POD WIATR Zawodnik 1: Renata Sobkowiak [Kapitan]
Zawodnik 2: Damian Skiba
Zawodnik 3: Robert Kowalak
Zawodnik 4: Maciej Słonka
86. Zwinne Leśne Wiewórki Zawodnik 1: Canko Canew [Kapitan]
Zawodnik 2: Bartosz Kaczmarek
Zawodnik 3: Zbigniew Stasiak
Zawodnik 4: Krzysztof Jurga