Lista startowa

5 Sztafeta 20 października

Śrem, 22.10.2017
Dystans: 4 x 2,5 km


Liczba zgłoszonych drużyn: 131
Liczba zgłoszonych drużyn z potwierdzoną płatnością: 131


lp. Nazwa Drużyny -> Skład Opłacono ->
1. 4team4fun Zawodnik 1: Julia Kmieć
Zawodnik 2: Zuzanna Gałka
Zawodnik 3: Leszek Kmieć
Zawodnik 4: Jakub Styperek [Kapitan]
tak
2. Ale jaja!!! Zawodnik 1: Roksana Pachura
Zawodnik 2: Sandra Pachura
Zawodnik 3: Oliwia Pachura
Zawodnik 4: Julia Matuszewska [Kapitan]
tak
3. Animalia Team Zawodnik 1: Jerzy Karasiak
Zawodnik 2: Łukasz Czekała
Zawodnik 3: Sylwia Smolarek
Zawodnik 4: Tomasz Paluszkiewicz [Kapitan]
tak
4. ARKOCH Zawodnik 1: Żaneta Koch
Zawodnik 2: Przemek Koch [Kapitan]
Zawodnik 3: Agata Kmiecik
Zawodnik 4: Marcin Kmiecik
tak
5. BAE Systems & PWC Team Zawodnik 1: Hubert Rzyha [Kapitan]
Zawodnik 2: Simon Hall
Zawodnik 3: Jp Tredoux
Zawodnik 4: Clewin De-Witt
tak
6. BAKSTERZY Zawodnik 1: Dawid Łuczka
Zawodnik 2: Żaneta Łuczka
Zawodnik 3: Dorota Wożna
Zawodnik 4: Rafał Wożny [Kapitan]
tak
7. Bejot Zawodnik 1: Łukasz Adamski [Kapitan]
Zawodnik 2: Piotr Krman
Zawodnik 3: Tomasz Jakubczak
Zawodnik 4: Michal Zygmunt
tak
8. Bestia TEAM Zawodnik 1: Tomasz Kapusta [Kapitan]
Zawodnik 2: Jagoda Musielak
Zawodnik 3: Patrycja Petroczko
Zawodnik 4: Hubert Rzyha
tak
9. BESTTEAM Zawodnik 1: Bartosz Kuik [Kapitan]
Zawodnik 2: Marek Bartkowiak
Zawodnik 3: Dariusz Stempniak
Zawodnik 4: Łukasz Słowiński
tak
10. BGC RUNNERS Zawodnik 1: Bartosz Malicki [Kapitan]
Zawodnik 2: Natalia Felix
Zawodnik 3: Karolina Latanowicz
Zawodnik 4: Władysław Urbaniak
tak
11. Błyskawica Śrem Zawodnik 1: Marcin Godlewski [Kapitan]
Zawodnik 2: Edyta Nowacka
Zawodnik 3: Monika Kossowska
Zawodnik 4: Marek Jędrzejczak
tak
12. Borys Team dla Igora Zawodnik 1: Jerzy Wrzesiński
Zawodnik 2: Maciej Galewski
Zawodnik 3: Szymon Andrzejczak [Kapitan]
Zawodnik 4: Adrian Stempniak
tak
13. Brzoskwinki Zawodnik 1: Agnieszka Frąckowiak
Zawodnik 2: Marika Pabisiak
Zawodnik 3: Natalia Frąckowiak
Zawodnik 4: Elżbieta Frąckowiak [Kapitan]
tak
14. Byle do Mety Zawodnik 1: Przemysław Cejza [Kapitan]
Zawodnik 2: Agata Drymel
Zawodnik 3: Milena Glura
Zawodnik 4: Tomasz Niedziela
tak
15. ChampionMan Team Zawodnik 1: Mariola Buchert [Kapitan]
Zawodnik 2: Izabela Lisiecka
Zawodnik 3: Kazimierz Michalak
Zawodnik 4: Dariusz Lewandowski
tak
16. Chill Runners Zawodnik 1: Rafał Miękisiak [Kapitan]
Zawodnik 2: Dawid Adamiak
Zawodnik 3: Łukasz Kurdas
Zawodnik 4: Karol Krysztofiak
tak
17. Cielaki i Ślimaki Zawodnik 1: Marta Kowalska - Jankowiak [Kapitan]
Zawodnik 2: Tomasz Jankowiak
Zawodnik 3: Anna Cieślak
Zawodnik 4: Arkadiusz Cieślak
tak
18. Cwałujące wieprze Zawodnik 1: Krzysztof Maćkowiak
Zawodnik 2: Katarzyna Kukowiecka
Zawodnik 3: Joanna Maćkowiak [Kapitan]
Zawodnik 4: Maciej Maćkowiak
tak
19. Czterdziestolatkowie Runner's Power i Kamień Zawodnik 1: Marek Matuszewski
Zawodnik 2: Maciej Kaminik [Kapitan]
Zawodnik 3: Jarosław Wawrzynkiewicz
Zawodnik 4: Jacek Dziechciowski
tak
20. DoBi Zawodnik 1: Dawid Dominiczak [Kapitan]
Zawodnik 2: Franciszek Dominiczak
Zawodnik 3: Honorata Biesch
Zawodnik 4: Kacper Biesch
tak
21. Don Giovanni Trattoria Zawodnik 1: Maria Tomyślak [Kapitan]
Zawodnik 2: Milena Paprzycka
Zawodnik 3: Marta Stachowiak
Zawodnik 4: Anna Pijańska
tak
22. DREAM TEAM Zawodnik 1: Łukasz Michalak
Zawodnik 2: Jakub Ginter [Kapitan]
Zawodnik 3: Arkadiusz Murawiec
Zawodnik 4: Szymon Lange
tak
23. Dream Team Bociana 1 Zawodnik 1: Rafał Rybarczyk [Kapitan]
Zawodnik 2: Anna Włodarz
Zawodnik 3: Natalia Rozmiarek
Zawodnik 4: Daniel Finger
tak
24. Dream Team Bociana 2 Zawodnik 1: Robert Wiktor
Zawodnik 2: Kinga Miszczak
Zawodnik 3: Olga Tobys
Zawodnik 4: Mateusz Mazur [Kapitan]
tak
25. DURO TEAM Zawodnik 1: Marta Trzcińska [Kapitan]
Zawodnik 2: Wojciech Trzciński
Zawodnik 3: Agnieszka Kałuża
Zawodnik 4: Jan Trzciński
tak
26. Dutch Trade Team 1 Zawodnik 1: Maciej Marchlewski [Kapitan]
Zawodnik 2: Lidia Elman
Zawodnik 3: Aneta Marchlewska
Zawodnik 4: Łukasz Kotkowiak
tak
27. Dutch Trade Team 2 Zawodnik 1: Łukasz Dembski [Kapitan]
Zawodnik 2: Marta Sarnowska
Zawodnik 3: Natalia Polowczyk
Zawodnik 4: Karol Łabędzki
tak
28. Dzieciaki z SP 4 dla Igorka Zawodnik 1: Julia Kapturek [Kapitan]
Zawodnik 2: Adam Stangreczak
Zawodnik 3: Marta Wilkowska
Zawodnik 4: Maciej Wierski
tak
29. EKONOM Team 1 Zawodnik 1: Daniel Cicharski
Zawodnik 2: Joanna Cicharska
Zawodnik 3: Martyna Mostowska
Zawodnik 4: Damian Wiza [Kapitan]
tak
30. Ekonom Team 2 Zawodnik 1: Sebastian Grabarkiewicz
Zawodnik 2: Dawid Nowak [Kapitan]
Zawodnik 3: Krzysztof Kozłowski
Zawodnik 4: Jakub Kozłowski
tak
31. Eljan Zawodnik 1: Dominika Lis
Zawodnik 2: Mariusz Piasecki [Kapitan]
Zawodnik 3: Jolanta Rodziak
Zawodnik 4: Tomek Piasecki
tak
32. Gepardy z Hipolita Zawodnik 1: Aneta Graca
Zawodnik 2: Mikołaj Chwaliszewski
Zawodnik 3: Martyna Klauza
Zawodnik 4: Tomasz Sieradzki [Kapitan]
tak
33. Grupa Meissner Zawodnik 1: Marta Meissner [Kapitan]
Zawodnik 2: Maria Meissner
Zawodnik 3: Kuba Meissner
Zawodnik 4: Wojtek Meissner
tak
34. Gwiazdeczki MOS-u Zawodnik 1: Olga Rożek [Kapitan]
Zawodnik 2: Otylia Jurga
Zawodnik 3: Wiktoria Bartkowiak
Zawodnik 4: Sylwia Bartkowiak
tak
35. HERNIK TEAM Zawodnik 1: Mariusz Gogół [Kapitan]
Zawodnik 2: Agata Olzacka
Zawodnik 3: Agnieszka Jaśkowiak
Zawodnik 4: Wioleta Hulewicz
tak
36. IC/TC/PCP/LS Zawodnik 1: Piotr Masztalerz
Zawodnik 2: Michał Siołek
Zawodnik 3: Tomasz Gwiazdzinski
Zawodnik 4: Adam Jacol Dopierała [Kapitan]
tak
37. Jankesi Zawodnik 1: Joanna Jankowska [Kapitan]
Zawodnik 2: Kacper Jankowski
Zawodnik 3: Oliwer Jankowski
Zawodnik 4: Patrycja Gołąb
tak
38. Janusze Śrem Zawodnik 1: Mikołaj Zimoń [Kapitan]
Zawodnik 2: Michał Terpiłowski
Zawodnik 3: Paweł Ratajczak
Zawodnik 4: Tomasz Simon
tak
39. JURGA Poczuj do nas chemię... Zawodnik 1: Małgorzata Matuszewska [Kapitan]
Zawodnik 2: Malwina Jurga
Zawodnik 3: Magda Dziechciowska
Zawodnik 4: Paula Górna
tak
40. K26 Zawodnik 1: Mirosław Kaczmarek [Kapitan]
Zawodnik 2: Bartłomiej Cieślarczyk
Zawodnik 3: Dominik Nogaj
Zawodnik 4: Łukasz Nogaj
tak
41. Kanie na dziko Zawodnik 1: Magdalena Karasiak
Zawodnik 2: Maria Maćkowiak
Zawodnik 3: Joanna Maćkowiak
Zawodnik 4: Rafał Kajewski [Kapitan]
tak
42. Klasa VI A - SP4 Zawodnik 1: Oskar Lisiecki
Zawodnik 2: Julia Zięciak
Zawodnik 3: Blanka Matuszewska [Kapitan]
Zawodnik 4: Amelia Tomaszewska
tak
43. KOMETA Śrem -A- Zawodnik 1: Przemysław Zalewski [Kapitan]
Zawodnik 2: Anna Skubiszyńska
Zawodnik 3: Alina Zalewska
Zawodnik 4: Szymon Rozmiarek
tak
44. KOMETA Śrem -B- Zawodnik 1: Arkadiusz Dorszyk [Kapitan]
Zawodnik 2: Damian Kmieciak
Zawodnik 3: Antoni Zalewski
Zawodnik 4: Damian Dominiak
tak
45. KREJZOLE TUPTUSIE Zawodnik 1: Katarzyna Maciejonek [Kapitan]
Zawodnik 2: Jacek Maciejonek
Zawodnik 3: Joanna Skiba
Zawodnik 4: Andrzej Katafiasz
tak
46. Krówka Mała Zawodnik 1: Adrian Zagórski [Kapitan]
Zawodnik 2: Joanna Tempska
Zawodnik 3: Monika Zagórska
Zawodnik 4: Łukasz Ławniczak
tak
47. Leopol 1 Zawodnik 1: Mateusz Skalski [Kapitan]
Zawodnik 2: Tomasz Karolak
Zawodnik 3: Piotr Prewicz
Zawodnik 4: Przemysław Bykowicz
tak
48. Leopol 2 Zawodnik 1: Kamil Wojciechowski [Kapitan]
Zawodnik 2: Adrian Kicki
Zawodnik 3: Kamil Kiel
Zawodnik 4: Tobiasz Hołderny
tak
49. Lucky LUZers + LKB Zawodnik 1: Mateusz Kaczmarek [Kapitan]
Zawodnik 2: Arkadiusz Bednarski
Zawodnik 3: Bartosz Bieleń
Zawodnik 4: Jarosław Sajnaj
tak
50. Lucky LUZers 2 Zawodnik 1: Łukasz Padła [Kapitan]
Zawodnik 2: Wojciech Pietruszyński
Zawodnik 3: Adrian Sajnaj
Zawodnik 4: Damian Plewa
tak
51. Łącznościowcy Zawodnik 1: Anna Sarnecka [Kapitan]
Zawodnik 2: Katarzyna Detzner
Zawodnik 3: Inga Miłek
Zawodnik 4: Piotr Zieliński
tak
52. Mamy Biegamy Zawodnik 1: Joanna Konieczna
Zawodnik 2: Anita Szafczyk [Kapitan]
Zawodnik 3: Malgorzata Karolczak
Zawodnik 4: Natalia Michalak
tak
53. Maratończyk Jarocin Zawodnik 1: Damian Filipiak
Zawodnik 2: Łukasz Matan
Zawodnik 3: Patryk Michalczyk [Kapitan]
Zawodnik 4: Marcin Michalczyk
tak
54. Marten Team Zawodnik 1: Waldemar Bartkowiak [Kapitan]
Zawodnik 2: Kamil Sójka
Zawodnik 3: Dawid Linowiecki
Zawodnik 4: Łukasz Ziemba
tak
55. Masłowo biega Zawodnik 1: Agnieszka Wojciechowska
Zawodnik 2: Emilia Matuszak [Kapitan]
Zawodnik 3: Piotr Matuszak
Zawodnik 4: Mateusz Wojciechowski
tak
56. Matyje i Nowaki Zawodnik 1: Wioleta Matyja [Kapitan]
Zawodnik 2: Andrzej Matyja
Zawodnik 3: Maria Nowak
Zawodnik 4: Krzysztof Nowak
tak
57. Mieszanka Wybuchowa Zawodnik 1: Marta Gidaszewska
Zawodnik 2: Małgorzata Kaczmarek [Kapitan]
Zawodnik 3: Magdalena Padła
Zawodnik 4: Joanna Lorenc
tak
58. Minionki Zawodnik 1: Mariusz Borowski [Kapitan]
Zawodnik 2: Kinga Komorowska
Zawodnik 3: Anna Skoczyńska
Zawodnik 4: Krzysztof Sobierajski
tak
59. Misja "Szklarska" Zawodnik 1: Adam Jankowiak
Zawodnik 2: Anna Marcinkowska
Zawodnik 3: Ewelina Janiszewska
Zawodnik 4: Michał Szymaniak [Kapitan]
tak
60. MROZIKowe Foczki Zawodnik 1: Renata Marciniak [Kapitan]
Zawodnik 2: Karolina Paluszkiewicz
Zawodnik 3: Karolina Opala-Mozgwa
Zawodnik 4: Hania Kaźmierczak
tak
61. MROZIKowe Morsy Zawodnik 1: Marcin Marciniak [Kapitan]
Zawodnik 2: Michał Maćkowiak
Zawodnik 3: Bogdan Mozgwa
Zawodnik 4: Michał Marciniak
tak
62. na ostatnią chwilę Zawodnik 1: Robert Ignaszewski [Kapitan]
Zawodnik 2: Dorota Ignaszewska
Zawodnik 3: Krzysztof Ławniczak
Zawodnik 4: Marta Pazunczyn
tak
63. Najlepsi w swoim fachu Zawodnik 1: Rafał Marciniak
Zawodnik 2: Dariusz Kuderski
Zawodnik 3: Artur Łakomiak [Kapitan]
Zawodnik 4: Sylwia Marciniak
tak
64. Nationale Nederlanden i przyjaciele Zawodnik 1: Andrzej Szwarc-Bereżecki [Kapitan]
Zawodnik 2: Agata Ciszewska
Zawodnik 3: Małgorzata Barczak
Zawodnik 4: Adrian Śledzianowski
tak
65. Nie Bez Szans Zawodnik 1: Grzegorz Kołutkiewicz [Kapitan]
Zawodnik 2: Przemysław Frackowiak
Zawodnik 3: Przemysław Frąckowiak
Zawodnik 4: Andrzej Siejek
tak
66. Niepokonani Zawodnik 1: Robert Węclewski
Zawodnik 2: Izabella Węclewska
Zawodnik 3: Genowefa Genderka
Zawodnik 4: Arkadiusz Śmigielski [Kapitan]
tak
67. No Excuses Team i Przyjaciele Zawodnik 1: Dawid Plewczyński [Kapitan]
Zawodnik 2: Ireneusz Nowak
Zawodnik 3: Hubert Suchy
Zawodnik 4: Jacek Bosacki
tak
68. No name team Zawodnik 1: Cezary Walczak [Kapitan]
Zawodnik 2: Jakub Zimny
Zawodnik 3: Magdalena Zimna
Zawodnik 4: Jacek Główczewski
tak
69. Nochowo Zawodnik 1: Piotr Rożek [Kapitan]
Zawodnik 2: Adam Chudziński
Zawodnik 3: Roksana Sójka
Zawodnik 4: Daria Adamczak
tak
70. NOWAKI TEAM Zawodnik 1: Rafał Nowak [Kapitan]
Zawodnik 2: Magda Nowak
Zawodnik 3: Alicja Nowak
Zawodnik 4: Brajan Nowak
tak
71. Odlewnia Żeliwa „ŚREM” 1 Zawodnik 1: Włodzimierz Jessa
Zawodnik 2: Maciej Andrzejczak
Zawodnik 3: Jarosław Pazoła [Kapitan]
Zawodnik 4: Piotr Stojecki
tak
72. Odlewnia Żeliwa „ŚREM” 2 Zawodnik 1: Aida Wierska
Zawodnik 2: Katarzyna Siwiec
Zawodnik 3: Kamila Jędrzejczak
Zawodnik 4: Agnieszka Kołakowska [Kapitan]
tak
73. Odlewnia Żeliwa „ŚREM” 3 Zawodnik 1: Michał Jelonek
Zawodnik 2: Leszek Szwalbe [Kapitan]
Zawodnik 3: Tomasz Kubera
Zawodnik 4: Mariusz Buko
tak
74. OFLOR Team 1 Zawodnik 1: Piotr Kozłowski
Zawodnik 2: Marek Grześ [Kapitan]
Zawodnik 3: Maciej Lewek
Zawodnik 4: Tomasz Jankowski
tak
75. OFLOR Team 2 Zawodnik 1: Piotr Skotarczak [Kapitan]
Zawodnik 2: Błażej Mieloszyński
Zawodnik 3: Krzysztof Hyży
Zawodnik 4: Radosław Majchrzak
tak
76. OFLOR Team 3 Zawodnik 1: Marek Marzol [Kapitan]
Zawodnik 2: Bartosz Barwiński
Zawodnik 3: Paweł Baranowski
Zawodnik 4: Adrian Trembliński
tak
77. OFLOR Team 4 Zawodnik 1: Grzegorz Tomczyk
Zawodnik 2: Tomasz Przymus [Kapitan]
Zawodnik 3: Michał Przybylski
Zawodnik 4: Łukasz Broniarz
tak
78. OFLOR Team 5 Zawodnik 1: Adam Antoniewicz [Kapitan]
Zawodnik 2: Krzysztof Lewandowski
Zawodnik 3: Błażej Zimowski
Zawodnik 4: Marcin Wyzuj
tak
79. OFLOR Team 6 Zawodnik 1: Monika Majchrzak
Zawodnik 2: Bartosz Kozicki
Zawodnik 3: Monika Sobkowiak
Zawodnik 4: Jarosław Hołderny [Kapitan]
tak
80. OFLOR Team 7 Zawodnik 1: Izabela Ziółkowska [Kapitan]
Zawodnik 2: Tatiana Śmigielska
Zawodnik 3: Natalia Grzegorczyk
Zawodnik 4: Andrzej Czerniejewski
tak
81. OFLOR Team 8 Zawodnik 1: Dorota Skotarczak [Kapitan]
Zawodnik 2: Renata Garstka
Zawodnik 3: Beata Frąckowiak
Zawodnik 4: Agnieszka Przybył
tak
82. OFLOR Teens 1 Zawodnik 1: Zuzanna Jankowska
Zawodnik 2: Martyna Nowak
Zawodnik 3: Aleksandra Broniarz [Kapitan]
Zawodnik 4: Liwia Majchrzak
tak
83. OFLOR Teens 2 Zawodnik 1: Szymon Górczak
Zawodnik 2: Bartosz Jarzyna
Zawodnik 3: Franciszek Sobkowiak [Kapitan]
Zawodnik 4: Bartosz Pawełczyk
tak
84. Ogólniak Zawodnik 1: Jacek Szczepaniak
Zawodnik 2: Beata Marciniak
Zawodnik 3: Justyna Łuczak [Kapitan]
Zawodnik 4: Krzysztof Grzesiak
tak
85. Old Runners z Helenek Zawodnik 1: Dorota Mansfeld
Zawodnik 2: Ryszard Mitmański [Kapitan]
Zawodnik 3: Grażyna Jessa
Zawodnik 4: Roman Rożkowski
tak
86. Padera Team Zawodnik 1: Piotr Boniec
Zawodnik 2: Mateusz Bazior
Zawodnik 3: Bartosz Szolek [Kapitan]
Zawodnik 4: Jakub Szolek
tak
87. Papu Fit Zawodnik 1: Krzysia Laska
Zawodnik 2: Małgosia Urbaniak
Zawodnik 3: Marcin Urbaniak [Kapitan]
Zawodnik 4: Dawid Nolberczak
tak
88. Quarto Zawodnik 1: Jacek Frąckowiak [Kapitan]
Zawodnik 2: Michał Frąckowiak
Zawodnik 3: Justyna Grzeszkiewicz
Zawodnik 4: Przemysław Frąckowiak
tak
89. RABA TEAM Zawodnik 1: Andrzej Ławniczak [Kapitan]
Zawodnik 2: Agnieszka Ławniczak
Zawodnik 3: Roman Mędrek
Zawodnik 4: Beata Mędrek
tak
90. REHAU srem 1 Zawodnik 1: Dawid Duda [Kapitan]
Zawodnik 2: Dariusz Pietraszewski
Zawodnik 3: Damian Konieczny
Zawodnik 4: Damian Kuszyński
tak
91. REHAU srem 2 Zawodnik 1: Paweł Weber [Kapitan]
Zawodnik 2: Maciej Niemier
Zawodnik 3: Jarosław Kujawa
Zawodnik 4: Łukasz Szewczyk
tak
92. REHAU srem 3 Zawodnik 1: Marcin Gurdek [Kapitan]
Zawodnik 2: Wojciech Kaźmierczak
Zawodnik 3: Bartosz Matuszewski
Zawodnik 4: Karol Szostak
tak
93. REHAU srem 4 Zawodnik 1: Grzegorz Piasecki [Kapitan]
Zawodnik 2: Artur Dębicki
Zawodnik 3: Dawid Ptaszyk
Zawodnik 4: Walenty Grześkowiak
tak
94. Rodzinka.pl Zawodnik 1: Jędrzej Janiszewski [Kapitan]
Zawodnik 2: Paweł Janiszewski
Zawodnik 3: Ewa Janiszewska
Zawodnik 4: Szymon Janiszewski
tak
95. RunDewu Zawodnik 1: Tomasz Kasperski [Kapitan]
Zawodnik 2: Linda Kasperska
Zawodnik 3: Marek Kocik
Zawodnik 4: Agnieszka Kocik
tak
96. Running friends I Zawodnik 1: Iwona Ryś
Zawodnik 2: Klaudyna Staszewska
Zawodnik 3: Karolina Pawłowska [Kapitan]
Zawodnik 4: Aldona Górna
tak
97. Running friends II Zawodnik 1: Sebastian Pawłowski [Kapitan]
Zawodnik 2: Tomasz Majchrzak
Zawodnik 3: Przemysław Ryś
Zawodnik 4: Dominik Jankowiak
tak
98. RUUNERS GIRLS Zawodnik 1: Agnieszka Golak
Zawodnik 2: Katarzyna Burdajewicz
Zawodnik 3: Katarzyna Główczyńska [Kapitan]
Zawodnik 4: Lidia Walkowiak
tak
99. SBL TEAM Zawodnik 1: Marta Tomaszewska [Kapitan]
Zawodnik 2: Emilia Tomaszewska
Zawodnik 3: Arkadiusz Olejniczak
Zawodnik 4: Piotr Szcześniak
tak
100. Siła i Czosnek Zawodnik 1: Andrzej Ślipko [Kapitan]
Zawodnik 2: Katarzyna Mróz-Siczyńska
Zawodnik 3: Piotr Kurnatowski
Zawodnik 4: Adriana Pawelczyk
tak
101. Siła i Czosnek jako Green Bike Team Zawodnik 1: Jakub Nowak [Kapitan]
Zawodnik 2: Natalia Nowak
Zawodnik 3: Łukasz Kaczmarek
Zawodnik 4: Marta Czapik
tak
102. Starostwo Powiatowe w Śremie - gentelmen Zawodnik 1: Łukasz Musielak [Kapitan]
Zawodnik 2: Andrzej Wolsztyniak
Zawodnik 3: Marek Matuszewski
Zawodnik 4: Piotr Jankowski
tak
103. Starostwo Powiatowe w Śremie - lejdis Zawodnik 1: Natalia Walczak
Zawodnik 2: Marzena Łączna
Zawodnik 3: Katarzyna Golec [Kapitan]
Zawodnik 4: Joanna Nowak
tak
104. SYNCHRO ŚREM Zawodnik 1: Wiktoria Ochocka
Zawodnik 2: Zofia Bączkiewicz
Zawodnik 3: Dobrawa Małaszniak
Zawodnik 4: Paulina Jackowiak [Kapitan]
tak
105. Szkolny Klub Wolontariatu SP5 Śrem Zawodnik 1: Agnieszka Bolek [Kapitan]
Zawodnik 2: Alicja Piasecka
Zawodnik 3: Gracjan Wasilewski
Zawodnik 4: Hubert Dąbrowski
tak
106. SZNURA TEAM Zawodnik 1: Szymon Sznura [Kapitan]
Zawodnik 2: Paulina Jesionowska
Zawodnik 3: Mateusz Sznura
Zawodnik 4: Magdalena Sznura
tak
107. Szóstka -nauczyciele Zawodnik 1: Monika Łada [Kapitan]
Zawodnik 2: Angelika Ławniczak
Zawodnik 3: Joanna Kowalska
Zawodnik 4: Iwona Baran
tak
108. Szóstka- uczniowie Zawodnik 1: Antoni Szczepaniak [Kapitan]
Zawodnik 2: Maksymilian Bartz
Zawodnik 3: Franciszek Kowalski
Zawodnik 4: Aleksander Wojciechowski
tak
109. Szybcy i wściekli Zawodnik 1: Tomasz Wróblewski [Kapitan]
Zawodnik 2: Marcin Błaszyk
Zawodnik 3: Maciej Szłapka
Zawodnik 4: Patryk Wróblewski
tak
110. śf crew Zawodnik 1: Bartosz Pawlicki [Kapitan]
Zawodnik 2: Wojtek Rypinski
Zawodnik 3: Krzysztof Michałowski
Zawodnik 4: Sebastian Nowak
tak
111. Śremski Klub Morsów "MROZIK" 1 Zawodnik 1: Gosia Dworczak [Kapitan]
Zawodnik 2: Andrzej Dworczak
Zawodnik 3: Antoni Dworczak
Zawodnik 4: Gabrysia Dworczak
tak
112. Śremski Klub Morsów "MROZIK" 2 Zawodnik 1: Joanna Urbańska [Kapitan]
Zawodnik 2: Przemysław Helak
Zawodnik 3: Paweł Milicki
Zawodnik 4: Stanisław Menzel
tak
113. Team Zawodnik 1: Monika Kubiak [Kapitan]
Zawodnik 2: Natalia Gurdek
Zawodnik 3: Wojciech Owczarski
Zawodnik 4: Jan Kowalski
tak
114. Team Michalak Zawodnik 1: Jakub Michalak [Kapitan]
Zawodnik 2: Łukasz Frygier
Zawodnik 3: Sławomir Michalak
Zawodnik 4: Piotr Michalak
tak
115. TFP GRAFIKA 1 Zawodnik 1: Przemysław Jesionowski
Zawodnik 2: Sławomir Wachowiak
Zawodnik 3: Marek Różański
Zawodnik 4: Grzegorz Panke [Kapitan]
tak
116. TFP GRAFIKA 2 Zawodnik 1: Magdalena Michalska
Zawodnik 2: Agnieszka Jackowiak [Kapitan]
Zawodnik 3: Małgorzata Szymaniak
Zawodnik 4: Justyna Kwapich
tak
117. TFP GRAFIKA 3 Zawodnik 1: Igor Górny
Zawodnik 2: Szymon Jackowiak [Kapitan]
Zawodnik 3: Paweł Wojciechowski
Zawodnik 4: Maciej Skrzypczak
tak
118. URZĄD MIEJSKI Zawodnik 1: Adrian Wartecki [Kapitan]
Zawodnik 2: Marcin Sawicki
Zawodnik 3: Ilona Klak
Zawodnik 4: Anna Szmyt-Baranowska
tak
119. Waleczne Zdzichy Zawodnik 1: Paweł Zdziechowski [Kapitan]
Zawodnik 2: Jan Paweł Zdziechowski
Zawodnik 3: Kazimierz Zdziechowski
Zawodnik 4: Jan Kazimierz Zdziechowski
tak
120. Whisky Shop TEAM Zawodnik 1: Andrzej Grześ
Zawodnik 2: Wiktor Maćkowiak
Zawodnik 3: Bogusz Podgórski
Zawodnik 4: Damian Jendrzejczak [Kapitan]
tak
121. Wiocha Biega Zawodnik 1: Tomasz Majcher [Kapitan]
Zawodnik 2: Tomasz Mróz
Zawodnik 3: Marcin Tromski
Zawodnik 4: Tomasz Frąckowiak
tak
122. Wiocha Biega - Najładniejsi w całej wsi Zawodnik 1: Dawid Kasprzak
Zawodnik 2: Joanna Owczarzak
Zawodnik 3: Monika Maciejewska
Zawodnik 4: Jacek Dydymski [Kapitan]
tak
123. WIOCHA BIEGA VGP Zawodnik 1: Katarzyna Cekiera
Zawodnik 2: Monika Dukat [Kapitan]
Zawodnik 3: Sylwia Bartkowiak
Zawodnik 4: Agnieszka Koralewska
tak
124. Wodnik Śrem-drużyna 1 Zawodnik 1: Jakub Flasza [Kapitan]
Zawodnik 2: Michał Pietrzak
Zawodnik 3: Ksawery Owczarzak
Zawodnik 4: Wojciech Kościelniak
tak
125. Wodnik Śrem-drużyna 2 Zawodnik 1: Jagoda Lange [Kapitan]
Zawodnik 2: Filip Kaźmierczak
Zawodnik 3: Piotr Tomczak
Zawodnik 4: Wiktoria Tymecka
tak
126. Wojciechowscy Team Zawodnik 1: Dawid Wojciechowski [Kapitan]
Zawodnik 2: Julia Wojciechowska
Zawodnik 3: Izabela Wojciechowska
Zawodnik 4: Jasiu Wojciechowski
tak
127. wojownicy i łobuzy Zawodnik 1: Jerzy Wawrzyniak
Zawodnik 2: Krzysztof Ignaszewski
Zawodnik 3: Bartosz Michalak [Kapitan]
Zawodnik 4: Grzegorz Gumienny
tak
128. Zabiegane ŚrePoLe Zawodnik 1: Maciej Koszarek
Zawodnik 2: Edyta Michalska
Zawodnik 3: Grażyna Kramm [Kapitan]
Zawodnik 4: Łukasz Łuczkiewicz
tak
129. ZGOŁA Team Zawodnik 1: Marek Zgoła [Kapitan]
Zawodnik 2: Honorata Zgoła
Zawodnik 3: Mikołaj Zgoła
Zawodnik 4: Miłosz Zgoła
tak
130. Złota Czwórka Zawodnik 1: Gabriela Kusa
Zawodnik 2: Adrian Tomczak [Kapitan]
Zawodnik 3: Jolanta Lester
Zawodnik 4: Bartosz Sobczyk
tak
131. ZSP ŚREM Zawodnik 1: Paweł Bierła
Zawodnik 2: Sylwia Sapuła [Kapitan]
Zawodnik 3: Marcin Frąckowiak
Zawodnik 4: Ewelina Szłapka
tak