Lista startowa

6 Sztafeta 20 października

Śrem 07.10.2018
Dystans: 4 x 2500m


Liczba sztafet zgłoszonych do zawodów: 117

Liczba sztafet zgłoszonych z potwierdzoną płatnością: 115


lp. Nazwa Drużyny -> zawodnik 1 zawodnik 2 zawodnik 3 zawodnik 4 Opłacono ->
1. ALE JAJA!!! Julia Matuszewska Oliwia Pachura Roksana Pachura Jakub Brodniak tak
2. AP Team Jacek Smoczyński Maria Smoczyńska Maciej Podgórski Ksawery Smoczyński tak
3. Ącki Małgorzata Frąckowiak Hanna Majchrzak Robert Majchrzak Szymon Frąckowiak tak
4. BabkiWProszku Milena Glura Natalia Błąkała Agata Drymel Małgorzata Dworczak tak
5. Bejot Team I Tomasz Jakubczak Krzysztof Kozłowski Piotr Karman Michał Zygmunt tak
6. Bejot Team II Agata Durzyńska Marcin Durzyński Marek Nogaj Rafał Jankowiak tak
7. Bejot Team III Marta Meissner Leszek Repeć Wojciech Meissner Albert Roszak tak
8. BESTIA TEAM Tomasz Kapusta Jagoda Musielak Patrycja Petroczko Hubert Rzyha tak
9. BESTTEAM ŚREM Marek Bartkowiak Robert Węclewski Karol Taciak Łukasz Słowiński tak
10. Biegofile Arkadiusz Michalski Wiktor Debowski Agata Byszkiewicz-Greczuk Magdalena Michalska tak
11. Boberki z VIIA sp4 Nadia Słomczyńska Blanka Matuszewska Julia Zięciak Amelia Tomaszewska tak
12. Boks Śrem Wiktor Borysewicz Zawodnik Nr2 Zawodnik Nr3 Zawodnik Nr4 tak
13. ChampionMan Team Mariola Buchert Agata Wolff-Kaczmarek Izabela Lisiecka Aleksandra Dębowska tak
14. ChampionMan Team / Helios Czempiń Tomek Maik Michalina Krysztofiak Sandra Stachowiak Krzysztof Ślęczkowski tak
15. Championman Team/Ci od Dutka Hanna Wawrzyniak Kazimierz Michalak Katarzyna Kułek Przemysław Siczyński tak
16. Ciacho Team Triathlon Dariusz Mroziewicz Bartosz Michalak Przemysław Nowaczyk Włodzimierz Krawczyk tak
17. DESPACITO Natalia Kwasiborska Agnieszka Kwasiborska Żaneta Koch Agata Kmiecik tak
18. Dream Team Bociana 1 Krzysztof Maćkowiak Krzysztof Szeszuła Mateusz Mazur Rafał Rybarczyk tak
19. Dream Team Bociana 2 Natalia Rozmiarek Marcin Warsztynowicz Beata Grzyb Mariusz Siczyński tak
20. Drużyna M. Joanna Mądra Marek Tomczyk Michał Skrzypczak Jolanta Mądra tak
21. drużyna Z Maciej Zdziechowski Karolina Zdziechowska Kazimierz Zdziechowski Jan Zdziechowski tak
22. Dzikie Kuny ŚREM Ewelina Walczak Anna Kościelniak Marta Kopczyńska Rafał Kazyaka tak
23. Ekonom Team 1 i Przyjaciele Dorota Mansfeld Ryszard Mitmański Martyna Mostowska Damian Wiza tak
24. Ekonom Team 2 Marta Pazunczyn Daniel Kołacki Michalina Jędroszkowiak Jan Skrzypczak tak
25. Ekonom Team 3 Daniel Tomaszewski Hubert Nowak Mikołaj Szulc Jakub Kozłowski tak
26. Euro-Kamień Runner's Power Adrian Stempniak Jarosław Wawrzynkiewicz Maciej Kaminik Arkadiusz Michalski tak
27. Fc Wczorajsi Dominik Nogaj Michał Rzońca Łukasz Nogaj Mirosław Kaczmarek tak
28. Fitness Śremski Sport Martyna Turajska Aneta Sażalska Klaudia Ptak Karolina Wołodkiewicz tak
29. Frącki Agnieszka Frąckowiak Elzbieta Frąckowiak Karolina Bieluch Natalia Frąckowiak tak
30. GreenBike Jakub Nowak Łukasz Kaczmarek Nowak Jakub Kaczmarek Łukasz tak
31. Gwiazdeczki MOS-u Olga Rożek Otylia Jurga Sylwia Bartkowiak Wiktoria Bartkowiak tak
32. Helios Czempiń / ChampionMan Team Dawid Słoma Agnieszka Hahuła Łukasz Nowak Dorota Andrzejewska tak
33. Helios Czempiń/ChampionMan Team Luiza Włodarczak Małgorzata Każmierczak Marta Kowalczyk Marzena Szczawnik tak
34. Jankesi Kacper Jankowski Joanna Jankowska Patrycja Gołąb Oliwer Jankowski tak
35. JURGA Poczuj do nas chemię Małgorzata Matuszewska Malwina Jurga Magdalena Dziechciowska Paula Górna tak
36. JURGA Poczuj do nas chemię II Marek Oksiejuk Katarzyna Mróz-Siczyńska Hubert Wodnicki Marcin Puzdrowski tak
37. Kac morderca giry skręca Mateusz Maśliński Dominik Wojna Olek Kaptur Mikołaj Maśliński tak
38. Katol Magdalena Mośkowiak Tomasz Niedziela Eliasz Pawlak Cezary Lechowicz nie
39. Klub Kolarski KOMETA Śrem Antoni Zalewski Mateusz Adamczyk Szymon Rozmiarek Przemysław Zalewski tak
40. Koło Gospodyń Miejskich Monika Łada Agnieszka Szczepaniak Monika Barańska Joanna Przekop tak
41. Komenda Powiatowa Policji w Śremie Anna Tomaszewska Monika Sierant Mirella Michalak Ewa Kasińska tak
42. Kukiz'15 Śrem Artur Marciniak Mikołaj Majsner Kamil Majsner Wojciech Piasecki tak
43. Leopol Team 1 Kacper Tomczak Tomasz Karolak Stanisław Szymański Tomasz Pietrzak tak
44. Leopol Team 2 Piotr Kelak Piotr Prewicz Renata Marciniak Hanna Czapik tak
45. Leopol Team 3 Kamil Kiel Tobiasz Hołderny Andrii Boichuk Patryk Krychowski tak
46. LOFT TEAM EXTREME Dominik Różycki Anna Grajcar Magdalena Grajcar Łukasz Grajcar tak
47. LUZIK Anna Maruk Bartosz Jerzak Patryk Starkiewicz Marcin Sawicki tak
48. MAKH team Maciej Marchlewski Aneta Marchlewska Karol Łabędzki Hanna Roszak tak
49. Mali Przyrodnicy Bartosz Górniak Michał Lisiecki Renata Chuchracka Pola Wojciechowska tak
50. Malibu Damian Jackowiak Piotr Sażalski Michał Twardowski Arkadiusz Kamieński tak
51. Marcopolo Development Sport Team Krzysztof Jankowski Mariusz Piórkowski Jakub Berwid Jakub Berwid tak
52. Marcopolo Development Team Magdalena Piórkowska Beata Szymiczek Marta Ratajczak Małgorzata Leki tak
53. Matyje i 2 Nowaków biegną dla chłopaków :) Wioleta Matyja Maria Nowak Krzysztof Nowak Andrzej Matyja tak
54. Mi to tito Szymon Rybicki Natalia Kalinowska Przemysław Rodziak Robert Walkowiak tak
55. Mieszanka Wybuchowa Marta Gidaszewska Magdalena Padła Joanna Lorenc Małgorzata Kaczmarek tak
56. Mistrzowie Bartosz Michalak Łukasz Michalak Jakub Ginter Szymon Lange tak
57. MŁODE BYKI Andrzej Grześ Mikołaj Nawrot Bogusz Podgórski Wiktor Maćkowiak tak
58. Młodość i ... "RPWE" Waldemar Józiak Rafał Ajchelman Paulina Andrzejczak Emanuela Pawisiak tak
59. Mocni&ChampionMan Team Przemysław Wojciechowski Bartosz Guss Magdalena Turek Hubert Piotrowicz tak
60. MOS Śrem Filip Różański Paulina Jackowiak Julia Kmieć Adrian Tomczak tak
61. newer give up Dorota Wożna żaneta Łuczka Jola Kosowska Rafał Wożny tak
62. Nie Bez Szans Przemysław Frąckowiak Maciej Koszarek Artur Wróbel Jarosław Erbert tak
63. Niewybiegani Przemek Koch Tomasz Mańkowski Bartek Kmiecik Piotr Urbaniak tak
64. Nochowo mikst Faustyna Szłapka Tymoteusz Szłapka Olga Rożek Piotr Rożek tak
65. OFLOR Team - 1 Tomasz Jankowski Piotr Gawałek Marek Grześ Piotr Kozłowski tak
66. OFLOR Team - 2 Łukasz Broniarz Tomasz Przymus Waldemar Gruchalski Marcin Dzierżawczyk tak
67. OFLOR Team - 3 Bartosz Barwiński Paweł Baranowski Justyna Wyzuj Paweł Nowicki tak
68. OFLOR Team - 4 Marcin Wyzuj Tomasz Jackowski Dariusz Nowak Gwidon Lewandowski tak
69. OFLOR Team - 5 Adam Antoniewicz Łukasz Słomczyński Mateusz Słomczyński Karol Owsianny tak
70. OFLOR Team - 6 Jarosław Hołderny Monika Sobkowiak Monika Majchrzak Bartosz Kozicki tak
71. OFLOR Team Kids - 7 Martyna Nowak Aleksandra Broniarz Wojciech Broniarz Zuzanna Jankowska tak
72. OFLOR Team Kids - 8 Marcin Wachowiak Weronika Wachowiak Liwia Majchrzak Adam Majchrzak tak
73. Orkan Manieczki Paweł Wesołek Wiesława Skrzypczak Mariusz Szczepaniak Jerzy Kościelny tak
74. Papu Fit Marcin Urbaniak Małgosia Urbaniak Sylwia Marciniak Artur Łakomiak tak
75. Pędzimy dla Misia i Krzysia Krzysztof Ignaszewski Agnieszka Jerzyk Marek Matuszewski Agnieszka Golak tak
76. PGO Śrem Odlewnia Team 1 Maciej Andrzejczak Mariusz Buko Włodzimierz Jessa Jarosław Pazoła tak
77. PGO Śrem Odlewnia Team 2 Jagoda Talarczyk Klaudia Proch Natalia Nowak Marta Kordas tak
78. PGO Śrem Odlewnia Team 3 Mikołaj Matuszewski Bogdan Beszterda Marcin Ubowski Piotr Stojecki tak
79. Pingwiny z Madagaskaru Dawid Plewczyński Hubert Suchy Ireneusz Nowak Marek Kowalewski tak
80. poMOCNI Szymon Tomaszewski Maciej Dziechciowski Dariusz Pietraszewski Jacek Dziechciowski tak
81. PoWeR Team Szymon Stanisławski Joanna Spich Iwona Żukowska Łukasz Spich tak
82. PPHU ELJAN JAN RODZIAK Jolanta Rodziak Tomasz Piasecki Agnieszka Sójka-Gronek Bartosz Sobczyk tak
83. RABA TEAM Roman Mędrek Agnieszka Ławniczak Beata Mędrek Andrzej Ławniczak tak
84. REHAU team 1 Dawid Duda Damian Konieczny Damian Kuszyński Przemysław Śląski tak
85. REHAU team 2 Walenty Grześkowiak Karol Pawłowski Grzegorz Piasecki Dawid Ptaszyk tak
86. REHAU team 3 Maciej Niemier Paweł Ślaziński Wojciech Kaźmierczak Paweł Weber tak
87. Sii Team Tomasz Kluza Mateusz Małek Bartosz Bułczyński Seweryn Socha tak
88. SP Nochowo Agnieszka Golak Przemysław Szłapka Aleksandra Jankowska Wojciech Owczarski tak
89. SP Nochowo-chłopaki Piotr Rożek Mateusz Kudzia Adam Chudziński Kacper Hetmanowski tak
90. SP6 klasa sportowa 6c Mateusz Dukat Emil Bartkowiak Bartek Piaskowy Aleks Jechura tak
91. SP6- 7C Maksymilian Bartz Antoni Szczepaniak Franciszek Kowalski Aleksander Wojciechowski tak
92. SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W ŚREMIE-KOBIETY Anna KlaczyŃska Lucyna Pierzchlewicz Barbara Brenda Karolina Ankudowicz tak
93. SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W ŚREMIE-MEŻCZYŹNI Mirosław Kosmalski Hubert Marciniak RafaŁ Hejne Mateusz SkaŁecki tak
94. Starostwo Powiatowe w Śremie Natalia Walczak Piotr Jankowski Julia Grzegorzewska Andrzej Wolsztyniak tak
95. Śremski Klub Morsów "Mrozik" Team I Małgorzata Dworczak Andrzej Dworczak Gabriela Dworczak Antoni Dworczak tak
96. Śremski Ogólniak Marzena Mroziewicz Justyna Łuczak Jacek Szczepaniak Krzysztof Grzesiak tak
97. Świnki w błocie Marta Tomaszewska Emilia Tomaszewska Łukasz Ebelewicz Marcin Tomaszewski tak
98. TFP Grafika 1 Maciej Owsianny Sławomir Wachowiak Grzegorz Panke Marek Różański tak
99. TFP Grafika 2 Marcin Lewandowski Przemysław Jesionowski Piotr Czeterbok Igor Górny tak
100. TFP Grafika 3 Mariusz Ciesielski Patrycja Michalak Danuta Czarnecka Robert Ciachowski tak
101. UKS Sportowiec Borowo/ChampionMan Team Zofia Til Martyna Buchert Kornelia Sobieska Karolina Woźniak tak
102. VOLTA Jacek Frąckowiak Dariusz Grygowski Roman Szeląg Mateusz Bieluch tak
103. Wczorajsi Mikołaj Zimoń Paweł Ratajczak Kamil Walczak Tomasz Simon tak
104. Wiocha Biega - piękni i młodzi Jacek Dydymski Ola Dydymska Franek Skrzypek Dawid Kasprzak tak
105. Wiocha Biega - Męskie Granie Tomasz Frąckowiak Karol Adamski Jerzy Karasiak Tomasz Mróz tak
106. WIOCHA BIEGA Village Girls Power Agnieszka Koralewska Marzena Łączna Monika Dukat Katarzyna Cekiera tak
107. Wojtki Ola Zenker Norbert Musielak Zuzanna Szczepaniak Michał Ustasiak tak
108. Wszystko Jedno Dobrawa Małaszniak Zofia Bączkiewicz Wojciech Małaszniak Jakub Wesołek tak
109. Wybiegani Mateusz Lasota Aleksandra Panek Helena Żuchowska Aleksandra Hamrol tak
110. Wybrzeże Klatki Schodowej Krzysztof Nowicki Jacek Brok Łukasz Wolski Gosia Brok tak
111. ZABIEGANE Małgorzata Feliczak Grażyna Kramm Aleksandra Owczarz Małgorzata Nowaczyk-Waszak tak
112. Zajefajni Rafał Detzner Katarzyna Detzner Anna Sarnecka-Kuik Krystian Piotrowski tak
113. Zawsze dla Śremian I Daria Sroka Tomasz Wróblewski Katarzyna Główczyńska Grzegorz Wiśniewski tak
114. Zawsze dla Śremian II Łukasz Musielak Halina Pikulik Mariusz Szydłowski Maciej Pietrzak nie
115. zgoła team Marek Zgoła Honorata Zgoła Mikołaj Zgoła Miłosz Zgoła tak
116. ZSP ŚREM Paweł Bierła Bartosz Kaźmierczak Ewelina Szłapka Sylwia Sapuła tak
117. Żółwice w biegu Aldona Górna Małgorzata Szymaniak Hanna Lange Karolina Pawłowska tak