Lista startowa

Sztafeta Pomocy Ewelinie

Poznań - Lasek Marceliński, 29.02.2020
Dystans: 4 x 3,3 km


Liczba zgłoszonych drużyn: 91


lp. Nazwa Drużyny -> Skład
1. #teambiegiwlkp Women Zawodnik 1: Emanuela Adamczyk [Kapitan]
Zawodnik 2: Małgorzata Wawrzyniak
Zawodnik 3: Magdalena Sobczyńska
Zawodnik 4: Anna Wiśniewska
2. 🥚 Jajeczko Team 🥚 Zawodnik 1: Damian Borsuk [Kapitan]
Zawodnik 2: Justyna Krukowska
Zawodnik 3: Magdalena Pusiu Gwiazdowska
Zawodnik 4: Dawid Gwiazdowski
3. 231GO Zawodnik 1: Piotr Barański [Kapitan]
Zawodnik 2: Beata Jakubowska
Zawodnik 3: Dariusz Szwebów
Zawodnik 4: Robert Pilarczyk
4. Aleksandra Zawodnik 1: Aleksandra Michalak [Kapitan]
Zawodnik 2: Paweł Kocjan
Zawodnik 3: Agnieszka Dołęga-Kozierowska
Zawodnik 4: Maciej Dołega - Kozierowski
5. ANIOŁY I DEMONY Zawodnik 1: Maja PigŁa
Zawodnik 2: Monika Owczarczak [Kapitan]
Zawodnik 3: Aleksander PigŁa
Zawodnik 4: MichaŁ PigŁa
6. Atomówki Zawodnik 1: Lidia Sęczkowska [Kapitan]
Zawodnik 2: Katarzyna Marciniak
Zawodnik 3: Anna Dudzińska
Zawodnik 4: Joanna Bartkowiak-Wieczorek
7. Biegam, bo nie lubię Zawodnik 1: Justyna Ohla [Kapitan]
Zawodnik 2: Katarzyna Mróz-Siczyńska
Zawodnik 3: Rafał Lewandowski
Zawodnik 4: Przemysław Kózka
8. Bieganen cuzamen laufen szlaufen Zawodnik 1: Piotr Cwojdziński [Kapitan]
Zawodnik 2: Anna Bobrowska
Zawodnik 3: Paweł Kotecki
Zawodnik 4: Jakub Adamczewski
9. Biegowe (Ś)eroty Zawodnik 1: Grażyna Graczyk
Zawodnik 2: Marta Marciniak
Zawodnik 3: Marcin Ladek
Zawodnik 4: Gosia Korzeniowska [Kapitan]
10. Biegowo Mi Zawodnik 1: Miłosz Król [Kapitan]
Zawodnik 2: Kinga Kalitka
Zawodnik 3: Roman Kalitka
Zawodnik 4: Renata Popiołek
11. Brygada MAGOKAMA Zawodnik 1: Gosia Piotr [Kapitan]
Zawodnik 2: Marzena Tomalka
Zawodnik 3: Kasia Mołdrzyk
Zawodnik 4: Martyna Franczak
12. Czerwonak Skoki biegamy pomagamy Zawodnik 1: Dagmara Kościelniak [Kapitan]
Zawodnik 2: Wioletta Przybyła
Zawodnik 3: Joanna Hlożek
Zawodnik 4: Beata Kaczmarek
13. DeerTeam NRW Zawodnik 1: Bartosz Szlachetka [Kapitan]
Zawodnik 2: Basia Sworek
Zawodnik 3: Maciej Radomski
Zawodnik 4: Michał Szlachetka
14. Dinozaury NR Zawodnik 1: Agnieszka Ratajczak [Kapitan]
Zawodnik 2: Łukasz Ratajczak
Zawodnik 3: Maciej Putowski
Zawodnik 4: Łukasz Sobala
15. dobresklepymotocyklowe.pl #boroki Zawodnik 1: Małgorzata Rosińska [Kapitan]
Zawodnik 2: Edyta Amroży
Zawodnik 3: Michał Więsek
Zawodnik 4: Wojciech Fornalik
16. dobresklepymotocyklowe.pl #CwaneLisy Zawodnik 1: Joanna Krawczyk
Zawodnik 2: Bartosz Brzeziński [Kapitan]
Zawodnik 3: Patryk Michalski
Zawodnik 4: Mateusz Nurski
17. dobresklepymotocyklowe.pl #diabły Zawodnik 1: Małgorzata Chyrowska
Zawodnik 2: Agnieszka Tanalska
Zawodnik 3: Joanna Kryś
Zawodnik 4: Michał Chojnacki [Kapitan]
18. dobresklepymotocyklowe.pl #RunForrest Zawodnik 1: Anna Kędziora [Kapitan]
Zawodnik 2: Paweł Rogacki
Zawodnik 3: Martyna Dymek
Zawodnik 4: Aleksandra Kowalik
19. dobresklepymotocyklowe.pl #SuperPower Zawodnik 1: Krzysztof Rzadkowski [Kapitan]
Zawodnik 2: Agnieszka Pogorzelska
Zawodnik 3: Zuzanna Kownacka
Zawodnik 4: Nodirżon Farmonow
20. Dream Enea Team Zawodnik 1: Adriana Jasielska [Kapitan]
Zawodnik 2: Maurycy Jasielski
Zawodnik 3: Joanna Przybylska
Zawodnik 4: Adam Przybylski
21. drużyna bez nazwy Zawodnik 1: Marzena Buchowiecka [Kapitan]
Zawodnik 2: Ewa Potyralska
Zawodnik 3: Michał Nowicki
Zawodnik 4: Jacek Olma
22. Drużyna Mistrzów Zawodnik 1: Jarosław Olszewski [Kapitan]
Zawodnik 2: Wojciech Woźniak
Zawodnik 3: Michał Leśnik
Zawodnik 4: Paweł Jasiński
23. Dzikie Kuny NR Zawodnik 1: Katarzyna Binek [Kapitan]
Zawodnik 2: Aleksandra Żabko
Zawodnik 3: Kacper Michoń
Zawodnik 4: Krzysztof Kołoch
24. Enea Team Zawodnik 1: Jarek Swiatek [Kapitan]
Zawodnik 2: Daria Woźniak
Zawodnik 3: Karolina Klupś
Zawodnik 4: Joanna Mikołajczak
25. Enea Team Zawodnik 1: Anna Jankowiak [Kapitan]
Zawodnik 2: Grażyna Błauciak
Zawodnik 3: Małgorzata Kolber
Zawodnik 4: Lonia Łabenda
26. Enea Team Zawodnik 1: Marta Kędziora [Kapitan]
Zawodnik 2: Zofia Gajewska
Zawodnik 3: Przemysław Budniak
Zawodnik 4: Tomasz Nowicki
27. Enea Team - Aniołki Zawodnik 1: Paulina Walentowska [Kapitan]
Zawodnik 2: Jolanta Jurga
Zawodnik 3: Agata Dominiak
Zawodnik 4: Dorota Majdecka
28. Enea Team - ryzykanci Zawodnik 1: Katarzyna Kalczyńska
Zawodnik 2: Robert Szymaniak
Zawodnik 3: Łukasz Bogucki
Zawodnik 4: Jakub Świątek [Kapitan]
29. ENEA Team BMI+30 Zawodnik 1: Tomasz Karólczak [Kapitan]
Zawodnik 2: Michał Grubczak
Zawodnik 3: Tomasz Kaźmierczak
Zawodnik 4: Marcin Budzyński
30. Enea Team Elite Zawodnik 1: Adam Lis [Kapitan]
Zawodnik 2: Justyna Wota
Zawodnik 3: Adrian Siuber
Zawodnik 4: Tomasz Ryba
31. ENEA TEAM MEMO :-) Zawodnik 1: Aleksandra Pirańska
Zawodnik 2: Ewa Górna [Kapitan]
Zawodnik 3: Marcin Paterski
Zawodnik 4: Maciej Czerwonka
32. EneaWszystkoPrzezJarkaTeam Zawodnik 1: Monika Mitura [Kapitan]
Zawodnik 2: Aleksandra Wojtasik-Bałoniak
Zawodnik 3: Michał Fijałkowski
Zawodnik 4: Sebastian Jabłoński
33. ESC Déjà vu Zawodnik 1: Loris Dalmasso
Zawodnik 2: Pawel Paszek [Kapitan]
Zawodnik 3: Jean-Matthieu Schmerber
Zawodnik 4: Mikolaj Opat
34. Etteplan Zawodnik 1: Daniel Rogóż [Kapitan]
Zawodnik 2: Kacper Kowalski
Zawodnik 3: Michał Latuszek
Zawodnik 4: Michał Witczak
35. gRUNwald Team Poznań Zawodnik 1: Norbert Zborowski [Kapitan]
Zawodnik 2: Ewelina Firlej
Zawodnik 3: Kinga Kozłowicz
Zawodnik 4: Kamil Jagła
36. Harem Łukasza Zawodnik 1: Łukasz Kelar
Zawodnik 2: Agnieszka Wandel [Kapitan]
Zawodnik 3: Julka Dziedzic
Zawodnik 4: Ewa Gendera
37. HERNIK TEAM 1 Zawodnik 1: Roman Czajka
Zawodnik 2: SŁawomir SpychaŁa
Zawodnik 3: Krzysztof Hernik [Kapitan]
Zawodnik 4: Marcelina May
38. HERNIK TEAM 2 Zawodnik 1: Katarzyna CieŚlewicz - Galas
Zawodnik 2: Joanna MiĘŻaŁ - BasiŃska
Zawodnik 3: Maria Lasak
Zawodnik 4: Marta Sip [Kapitan]
39. HernikTeam/PiekarniaWiejskaZebowo Zawodnik 1: Damian Dimas Nowak [Kapitan]
Zawodnik 2: Bartosz Dudziak
Zawodnik 3: Rafał Wachowiak
Zawodnik 4: Ewelina Matyjasik-Lewandowska
40. Ich Czworo Zawodnik 1: Izabela Lesiak-Domagała [Kapitan]
Zawodnik 2: Rafał Grzywacz
Zawodnik 3: Tomasz Ogrodnik
Zawodnik 4: Krystian Zając
41. Kibolski KS Zawodnik 1: Robert Skośkiewicz
Zawodnik 2: Daniel Lorenz [Kapitan]
Zawodnik 3: Paweł Owczarzak
Zawodnik 4: Waldemar Warguła
42. KiW Zawodnik 1: Patryk Majewski [Kapitan]
Zawodnik 2: Emil Hrynko
Zawodnik 3: Monika Hrynko
Zawodnik 4: Natalia Madaj-Smolińska
43. KPI tempo Zawodnik 1: Mateusz Rogowski
Zawodnik 2: Martyna Warzycha [Kapitan]
Zawodnik 3: Karol Kaczmarek
Zawodnik 4: Marcin Pietras
44. KS Sobieski Poznań Zawodnik 1: Hubert Anioł [Kapitan]
Zawodnik 2: Elżbieta Anioł
Zawodnik 3: Kacper Walaszczyk
Zawodnik 4: Joanna Walaszczyk
45. Kupa Mocy Ku Pomocy vol.1 Zawodnik 1: Leszek Skórnicki [Kapitan]
Zawodnik 2: Sebastian Krzewiński
Zawodnik 3: Adam Zawiślak
Zawodnik 4: Stanislaw Kmieciak
46. Kupa Mocy Ku Pomocy vol.2 Zawodnik 1: Marcin Giezek [Kapitan]
Zawodnik 2: Mirek Miedziarak
Zawodnik 3: Mieszko Mazurek
Zawodnik 4: Mariusz Nowak
47. LazyDreamTeam Zawodnik 1: Kinga Haremza [Kapitan]
Zawodnik 2: Anna Jachimowska
Zawodnik 3: Monika Wolna
Zawodnik 4: Aleksandra Dojs
48. Light speed runners Zawodnik 1: Marcin Naskręt
Zawodnik 2: Kamil Matuszak
Zawodnik 3: Szymon Mich [Kapitan]
Zawodnik 4: Basia Gwara
49. Mamy-Biegamy Zawodnik 1: Aneta Frąckowiak [Kapitan]
Zawodnik 2: Marta Marciniak
Zawodnik 3: Katarzyna Pawlak
Zawodnik 4: Magdalena Karpińska
50. Manufaktura Mieszkań Zawodnik 1: Patryk Sobczyk [Kapitan]
Zawodnik 2: Hubert Mikołajczak
Zawodnik 3: Sebastian Jastrzębski
Zawodnik 4: Paweł Gorzelańczyk
51. Manufaktura Mieszkań - Piękne i Szybki Zawodnik 1: Tomasz Zegarlicki
Zawodnik 2: Izabela Krot
Zawodnik 3: Karolina Klupczyńska
Zawodnik 4: Natalia Janik [Kapitan]
52. MIG Zawodnik 1: Iwona Wąsiatycz [Kapitan]
Zawodnik 2: Grzegorz Wąsiatycz
Zawodnik 3: Joanna Gawron
Zawodnik 4: Maciej Wąsiatycz
53. Na lajcie i bez spiny Zawodnik 1: Wojciech Dudkiewicz
Zawodnik 2: Joanna Olejniczak [Kapitan]
Zawodnik 3: Hanna Michniak
Zawodnik 4: Jacek Hercog
54. Night Charity Crew Zawodnik 1: Agnieszka Minkisiewicz
Zawodnik 2: Maciej Kryger
Zawodnik 3: Michał Bojdo
Zawodnik 4: Jakub Romanowski [Kapitan]
55. Night Runners Zawodnik 1: Danuta Żabierek [Kapitan]
Zawodnik 2: Karol Matysiak
Zawodnik 3: Adam Wrzecian
Zawodnik 4: Jacek Kolski
56. Night Runners dla Eweliny Zawodnik 1: Jędrzej Bekas
Zawodnik 2: Tomasz Kluza [Kapitan]
Zawodnik 3: Tomasz Urbaniak
Zawodnik 4: Paulina Bekas
57. Night Runners Września 3+1 Zawodnik 1: Waldemar Antczak [Kapitan]
Zawodnik 2: Karolina Przysiuda-Kobus
Zawodnik 3: Anita Szafczyk-Małecka
Zawodnik 4: Anna Knasiak
58. NR Dinosaur Team Zawodnik 1: Krzyztof Kunowski
Zawodnik 2: Maciej Tomaszewski [Kapitan]
Zawodnik 3: Marcin Pozdrowicz
Zawodnik 4: Mikołaj Pozdrowicz
59. Nutella Zawodnik 1: Joanna Klusek [Kapitan]
Zawodnik 2: Maria Kutny
Zawodnik 3: Guillermo Portillo Martinez
Zawodnik 4: Kasia Michalak
60. OKS Podolany Zawodnik 1: Piotr Żukowski
Zawodnik 2: Adam Kromczyński [Kapitan]
Zawodnik 3: Weronika Trawińska
Zawodnik 4: Jan Włodarczak
61. Orki z Majorki Zawodnik 1: Ariel Salm
Zawodnik 2: Julia Baumann [Kapitan]
Zawodnik 3: Elzbieta Baumann
Zawodnik 4: Alex Salm
62. PAMP-INIONKI Zawodnik 1: Magdalena Krokowska [Kapitan]
Zawodnik 2: Aleksandra Wesołek
Zawodnik 3: Przemysław Plewiński
Zawodnik 4: Paweł Olejniczak
63. Pawlak&Gawlak&Friends Zawodnik 1: Marcin Bodych
Zawodnik 2: Marek Cybul
Zawodnik 3: Karolina Skubel
Zawodnik 4: Katarzyna Budziszewska [Kapitan]
64. Piękni i Bestia Zawodnik 1: Maciej Petza [Kapitan]
Zawodnik 2: Monika Wsuł
Zawodnik 3: Maciej Grzesiak
Zawodnik 4: Mateusz Cieślewicz
65. PKO BANK POLSKI Zawodnik 1: Agnieszka Niemier [Kapitan]
Zawodnik 2: Grażyna Kurasz
Zawodnik 3: Damian Kuźmicki
Zawodnik 4: Krzysztof Ptaszyński
66. Plank Girls Zawodnik 1: Anna Prętkiewicz [Kapitan]
Zawodnik 2: Małgorzata Leciejewska
Zawodnik 3: Marta Springer
Zawodnik 4: Alicja Suchanko
67. PnB Morsy I Zawodnik 1: Anna Śrama
Zawodnik 2: Michał Śrama
Zawodnik 3: Andrzej Śrama
Zawodnik 4: Ewa Felkel [Kapitan]
68. PnB Morsy II Zawodnik 1: Agnieszka Gizelska [Kapitan]
Zawodnik 2: Piotr Gizelski
Zawodnik 3: Małgorzata Dutkiewicz
Zawodnik 4: Łukasz Czajkowski
69. PnB SlowJoggersi napierają ;) Zawodnik 1: Karolina Kaczmarek [Kapitan]
Zawodnik 2: Adam Ptak
Zawodnik 3: Dorota Ptak
Zawodnik 4: Aleksandra Dutkowiak
70. Podaj dalej i nie wracaj Zawodnik 1: Monika Tomala [Kapitan]
Zawodnik 2: Weronika Kosno
Zawodnik 3: Agnieszka Borowiecka
Zawodnik 4: Andrzej Nowak
71. Podopieczni Eweliny Zawodnik 1: Dagmara Gierasińska [Kapitan]
Zawodnik 2: Kamila Dąbrowska
Zawodnik 3: Jan Hordych
Zawodnik 4: Kinga Arend
72. POFAM POZNAŃ 1 Zawodnik 1: Michał Nowak
Zawodnik 2: Dariusz Kozłowski
Zawodnik 3: Anna Gruszka [Kapitan]
Zawodnik 4: Jan Hawryliszyn
73. POFAM POZNAŃ 2 Zawodnik 1: Agnieszka Błaszczyk [Kapitan]
Zawodnik 2: Agnieszka Smerdka
Zawodnik 3: Michał Frątczak
Zawodnik 4: Magdalena Lizik
74. Pomagać zawsze warto Zawodnik 1: Monika Jeschke [Kapitan]
Zawodnik 2: Edyta Trawińska
Zawodnik 3: Anna Gawęcka
Zawodnik 4: Michał Gawęcki
75. Pomagamy Zawodnik 1: Janusz Makowski [Kapitan]
Zawodnik 2: Anna Wilczewska
Zawodnik 3: Józef Bednarski
Zawodnik 4: Krzysztof Zieliński
76. Power Girls Zawodnik 1: Marta Muszyńska [Kapitan]
Zawodnik 2: Monika Sobkowiak
Zawodnik 3: Joanna Lewandowska
Zawodnik 4: Ela Tomczyk
77. PrzeBiegli Zawodnik 1: Paweł Czub [Kapitan]
Zawodnik 2: Anna Klima
Zawodnik 3: Magdalena Rudzińska
Zawodnik 4: Jowita Janus
78. Remmers Running Team Zawodnik 1: Lambert Cichosz
Zawodnik 2: Anna Kogut
Zawodnik 3: Marek Licznierski
Zawodnik 4: Bartłomiej Monczyński [Kapitan]
79. Rodzina dla Eweliny Zawodnik 1: Kazimierz Matuła [Kapitan]
Zawodnik 2: Beata Matuła
Zawodnik 3: Robert Rżeński
Zawodnik 4: Mariusz Mudło
80. RRTeam dla Eweliny Zawodnik 1: Paweł Arndt [Kapitan]
Zawodnik 2: Jolanta Dąbrowska
Zawodnik 3: Iwona Żmuda-Trzebiatowska
Zawodnik 4: Paweł Żmuda-Trzebiatowski
81. Swarzędz Pomaga ! Zawodnik 1: Jacek Ratajczak [Kapitan]
Zawodnik 2: Małgorzata Skowrońska-Bizan
Zawodnik 3: Łukasz Bizan
Zawodnik 4: Miłosz Wełnic
82. ŚR TW POLONIA Zawodnik 1: Anna Kalinowska [Kapitan]
Zawodnik 2: Borys Imbryczkowski
Zawodnik 3: Dariusz Szczypliński
Zawodnik 4: Andrzej Kolasiński
83. Towarzystwo Wioślarzy Masters Poznań Zawodnik 1: Anetta Ogińska [Kapitan]
Zawodnik 2: Anna Galińska
Zawodnik 3: Agnieszka Urbanek
Zawodnik 4: Marcin Czarkowski
84. UltraKaya Team Zawodnik 1: Filip Wieczorek [Kapitan]
Zawodnik 2: Agnieszka Rymdejko
Zawodnik 3: Barbara Fildebrandt
Zawodnik 4: Agnieszka Lukaszyk
85. VG Happy Feet Zawodnik 1: Katarzyna Schmidtke [Kapitan]
Zawodnik 2: Katarzyna Walorek
Zawodnik 3: Andrzej Bibik
Zawodnik 4: Valery Shatsila
86. WHAT THE HELL 1 Zawodnik 1: Roman Rosół [Kapitan]
Zawodnik 2: Wiola Hulewicz
Zawodnik 3: Monika Kupczak
Zawodnik 4: Dominik Piaskowski
87. WHAT THE HELL 2 Zawodnik 1: Patrycja Bożkiewicz [Kapitan]
Zawodnik 2: Marta Szymczak
Zawodnik 3: Natalia Kozierska
Zawodnik 4: Bogumiła Plaszczak
88. Xpattern - run/wear/share Zawodnik 1: Patrycja Ptaszek
Zawodnik 2: Wojciech Grabiński [Kapitan]
Zawodnik 3: Malwina Kamińska
Zawodnik 4: Joanna Gratkowska
89. Za górami, za lasami Zawodnik 1: Joanna Kniat [Kapitan]
Zawodnik 2: Damian Romanów
Zawodnik 3: Wiola Harkiewicz
Zawodnik 4: Piotr Harkiewicz
90. ZaPierniczamy Zawodnik 1: Agnieszka Król-Krajewska [Kapitan]
Zawodnik 2: Michał Frąckowiak
Zawodnik 3: Marina Kavardzhikova
Zawodnik 4: Agnieszka Szczepańska
91. Zielonogórskie Janusze Zawodnik 1: Anna Firlej [Kapitan]
Zawodnik 2: Anna Kwiatkowska
Zawodnik 3: Krzysztof Perchlicki
Zawodnik 4: Przemysław Wanowski