Lista startowa

4. Bieg "Formuła 1"

Poznań 07.04.2018
Dystans: 5 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 95


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Baranowski Dawid 1983 Kung Fu Małpy - od chlania do biegania
2. Baranowski Mirosław 1969 Katowice
3. Barszczewska Marta 1987 GACA RUN
4. Bednarczyk Jakub 1972 BV
5. Bieleń Anna 1981 Lucky LUZers
6. Bieleń Bartosz 1980 Lucky LUZers
7. Błoch Krystian 1994 Kibole w Biegu
8. Błociszewska- Starczyńska Anna 1978 1978
9. Błociszewska- Starczyńska Anna 1978 1978
10. Buszkowski Filip 1974 Filon Team
11. Chrapek Piotr 1985 Środa Wielkopolska
12. Ciszewski Piotr 1992 Dnipro posen
13. Czekała Mieczysław 1962 Pniewy
14. Diering Tomasz 1987 Rowery Małgośka
15. Dominiak Jarosław 1985 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
16. Drąg Mateusz 1997 Tychy
17. Dziurleja Paulina 1985 Pani
18. Ellmann Leszek 1991 Dnipro posen
19. Fabiański Łukasz 1995 RehaBalance Team
20. Fiszerowicz Tomasz 1989 IADU
21. Franczyk Wioletta 1992 Żeligowski Team
22. Frankiewicz Jakub 1986 KO.KA Sport
23. Frąckowiak Jacek 1984 endoholics
24. Golińska Barbara 1987 Luboń
25. Goliński Przemysław 1983 Luboń
26. Górska Wiktoria 2002 Drwęca
27. Haremza Maciej 1984 Kung fu Małpy:od chlania do biegania
28. Ignasiak Piotr 1979 Chabowski team
29. Illmann Arkadiusz 1988 Poznań
30. Janiszewska Ewelina 1982 KGB Grzmot Komorniki
31. Janowski Andrzej 1982 ST RUNNERS
32. Kaliszuk Bartosz 1986 Swarzędz
33. Kantorski Filip 1981 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL/KP5M
34. Karaś Jacek 1979 DRUŻYNA SZPIKU / Patrioci Poznań
35. Kasprzyk Piotr 1984 Kibole w Biegu
36. Kijak Agnieszka 1987 Parkrun Poznań
37. Klinger Wojciech 1991 Poznań
38. Kłoda Dominika 1996 ASICS FrontRunner Poland / 1 Second Team
39. Knapik Dionizy 1995 Trzcinica
40. Korzeniowska Ania 1993 Prudnik
41. Kubiak Sławomir 1982 Poznań
42. Kucab Andrzej 1966 lubin
43. Kurczewska Joanna 1977 Gruszczyn
44. Lewicka Magdalena 1983 Oborniki
45. Lewicki Włodzimierz 1959 Dziadek Biega
46. Libera Damian 1981 Lucky LUZers
47. Maćkowiak Henryk 1970 UAM
48. Maćkowski Kamil 1983 Wełna
49. Malinowski Mateusz 1973 Poznań
50. Michalak Grzegorz 1997 DANFLOR TEAM
51. Michalik-Tomczak Hanna 1976 Malta Poznań / Smashing Pąpkins
52. Mielcarek Michał 1989 Luboński Klub Biegacza
53. Mroczek Magdalena 1978 Gaca Run
54. Mrówczyński Rafał 1976 CF Respect
55. Muszyński Paweł 1978 Zalasewo Zaiwania
56. Myśliwiec Paweł 1986 Poznań
57. Napierała Karol 1982 Swarzędz
58. Nowaczyk Sylwia 1977 Drużyna Szpiku
59. Nowak Maciej 1974 gRUNwald team
60. Nowak Piotr 1992 Zgrupka team
61. Obara Żaneta 1976 Active Nekla
62. Oliwecki Rafał 1981 KRZYMÓW
63. Paetz Andrzej 1981 Poznań
64. Piechota Łukasz 1985 Poznań
65. Piechowiak Marek 1982 Poznań
66. Pokorski Szymon 1996 Walka Kostrzyn
67. Prymowicz Marcin 1986 Swarzedz
68. Przepióra Michał 1987 KZ Swarzędz
69. Przysiek Rafał 1981 Goggle Pro Active Eyewear
70. Pytlewski Marcin 1979 Boss
71. Rachuta Alicja 1990 gRUNwald Team Poznań
72. Rosada Michał 1981 Poznań
73. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO
74. Sander Renata 1982 Night Runners Poznań
75. Sawala Aneta 1976 Trance only
76. Sawala Sławomir 1972 Trance only
77. Skubiszak Andrzej 1966 BRODEX TEAM SWARZĘDZ
78. Sobek Mateusz 1987 Kung fu małpy - od chlania do biegania
79. Sobkowiak Maciej 1980 Tajnos Agentos/WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
80. Soska Jacek 1979 Biedrusko
81. Soszka Katarzyna 1987 Murowana Goślina
82. Stawiak Adrian 1983 Poznań
83. Szarańska Anna 1991 RockRun Jarocin
84. Szemiel-Afek Mariola 1974 DRUŻYNA SZPIKU
85. Szymańczuk Jacek 1986 Naramowice Biegają
86. Tecław Katarzyna 1963 Poznań
87. Tomczak Justyna 1991 Bring Sally Up
88. Wątrobińska Dorota 1979 BARLINEK
89. Weltrowska Justyna 1969 Poznań
90. Woźniak Szymon 1987 Best Team Śrem
91. Ziembinski Grzegorz 1981 REHAU
92. Zimna Katarzyna 1991 Wesołe Wąsy
93. Zommer Agata 1990 Poznań
94. Żurawska Magdalena 1978 Poznań
95. Żurawski Jakub 1974 Poznań