Lista startowa

5. Bieg "Formuła 1"

Poznań 06.04.2019
Dystans: 5 km
Atest PZLA

Limit: 200 osób


Liczba zgłoszonych zawodników: 148


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Balcerek Alicja 1993 Czerwonak
2. Baranek Grzegorz 1972 Wielichowo
3. Bartkowiak Marcin 1988 Śmigiel
4. Bazylewicz Piotr 1989 Poznań
5. Bendowski Marek 1962 Grodzisk Wlkp
6. Bieleń Anna 1981 Lucky LUZers
7. Bieleń Bartosz 1980 Lucky LUZers
8. Bogucka Barbara 1970 Skate2City
9. Borda Agnieszka 1981 Lubie ciastka
10. Borkowski Mateusz 1985 Wataha Północy/For Run Team
11. Bożkiewicz Patrycja 1980 Hernik Team
12. Broda Adam 1977 GRUPA MOCNEGO UDERZENIA
13. Brzozowska Monika 1984 Czerwonak Biega
14. Czechowski Mateusz 1994 Poznań
15. Dalka Hanna 1984 niezrzeszona
16. Dalka Maciej 1984 niezrzeszony
17. Dawidziuk-Gosk Diana 1994 DD Running Team
18. Degler Piotr 1980 Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
19. Dembik Milena 1975 Poznań
20. Dembik Sandra 1990 Poznań
21. Dokowicz Jarosław 1973 TEAM BEROTU
22. Drożdżal Olga 1997 Poznań
23. Dutkowiak Aleksandra 1981 Piątkowo na Biegowo
24. Działek Czesław 1975 Dzikie Dziki Gorzów
25. Dzięcielska Agnieszka 1976 Poznań
26. Dziurleja Damian 1981 Lucky LUZers
27. Dziurleja Paulina 1981 Lucky LUZers
28. Fabiański Łukasz 1995 RehaBalance Team
29. Fellenberg Tomasz 1980 mojebieganie.pl
30. Filipiak Jakub 1992 Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek
31. Fornalik Sławomir 1976 Postęp Pniewy Team
32. Frankiewicz Jakub 1986 KO.KA Sport
33. Frygier Łukasz 1989 Night Runners
34. Gałkowski Marcin 1970 PARKRUN POZNAŃ ŻABKA TEAM
35. Gańska Monika 1980 Poznań
36. Gawryś Katarzyna 1981 PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
37. Gil Michał 1997 Luboński Klub Biegacza
38. Głogowska Malgorzata 1976 Pszczółkowski Team
39. Głogowski Marcin 1979 Pszczółkowski Team
40. Głuchy Marek 1982 OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY
41. Gosk Dominik 1992 DD Running Team
42. Grzywaczyk Artur 1964 #BIEGACZE
43. Grzywaczyk Przemysław 1992 parkrun Poznań
44. Haremza Maciej 1984 Dąbrowski Team / #Biegacze
45. Hedzielska Weronika 1998 Drużyna Szpiku
46. Hedzielski Rafał 1974 Drużyna Szpiku
47. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM
48. Holak Jakub 1987 Rehabalance Team
49. Humbla Zbigniew 1983 Poznań
50. Jackowiak Jarosław 1961 gRUNwald Team Poznan
51. Jakubowska Klaudia 1997 Pszczołkowski Team
52. Janowski Andrzej 1982 ST RUNNERS
53. Jaraszkiewicz Hanna 1986 Poznań
54. Jędrzejczak Piotr 1974 Swarzędz
55. Juszczak Jarosław 1980 Poznań
56. Karolczak Anna 1984 Biedrusko
57. Kołecka Patrycja 1977 Piątkowo na Biegowo
58. Komorek Tomasz 1992 DD Running
59. Kontor Aleksandra 1990 1990
60. Końka Magdalena 1985 TEAM BEROTU
61. Końka Tomasz 1980 TEAM BEROTU
62. Kosiorek Darek 1967 Poznań
63. Kowalski Mikołaj 1984 Mogilno
64. Kraska Katarzyna 1979 Gniezno
65. Królik Alicja 1998 TEAM BEROTU
66. Kruszona Zbigniew 1976 Echo Ziemi Kostrzyńskiej
67. Kubiak Sławomir 1982 Drużyna Szpiku
68. Kucharski Adam 1965 Budzyń
69. Kutereba Emilian 1977 New Balance ESKA Team
70. Kwiatkowski Arkadiusz 1978 Suchy Las
71. Kwiatkowski Cezary 1992 Poznań
72. Lasak Maria 1983 HERNIK TEAM
73. Lesiak-Domagała Izabela 1984 NightRunners poznań
74. Lewandowski Marcin 1975 gRUNwald team Poznań
75. Lewandowski Piotr 1991 Jelenia Góra
76. Libera Agata 1981 Lucky LUZers
77. Libera Damian 1981 Lucky LUZers
78. Licznierski Marek 1984 Owoc Team/ gRUNwald Team Poznań
79. Łakomy Jarosław 1987 Poznań
80. Łysak-Szewczyk Joanna 1979 Plewiska
81. Maciejewski Hubert 1984 TEAM BEROTU
82. Mazur Robert 1990 Mieścisko
83. Mielcarek Michał 1989 Lucky LUZers
84. Mielczarek Paulina 1990 Poznań
85. Mikołajczak Damian 1991 PRO366
86. Mocek Marek 1998 Danflor Team
87. Molak Dawid 1981 Poznań
88. Musiał Anna 1974 Runners Słońsk
89. Nadolińska Monika 1982 Jeżyce biegają
90. Nadoliński Michał 1984 Kostrzyn
91. Napieraj Sonia 1992 ALBANNERS
92. Niemir Dominika 1992 ALBANNERS
93. Niemir Tomasz 1993 Koziegłowy
94. Nowaczyk Romuald 1967 Poznań
95. Nowak Maciej 1974 gRUNwald team Poznań
96. Nycz Joanna 1986 Suchy Las
97. Nyga Emilia 1989 TEAM BEROTU
98. Olzacka Agata 1982 HERNIK TEAM
99. Owczarczak Monika 1984 poznań
100. Owczarzak Waldemar 1983 Poznan
101. Palczarski Marcin 1988 DZIKIE DZIKI GORZÓW
102. Paplicki Michał 1982 Dzikie Dziki Gorzów
103. Pawlak Mariusz 1986 Wataha - Łączy nas bieganie
104. Piaskowski Dominik 1981 Hernik Team
105. Polus Magdalena 1981 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW
106. Poniedziałek Filip 1984 Plewiska
107. Postaremczak Jacek 1981 TKKF MPK Poznań
108. Przybysz Marcin 1982 Szczecin
109. Pszczółkowski Paweł 1988 Pszczółkowski Team
110. Pyszczak Bartosz 1983 gRUNwald Team Poznań
111. Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM
112. Rożek Marcin 1983 Luboń
113. Rupa Sławomir 1979 Grodzisk Wlkp
114. Rybicki Artur 1976 ZaBiegani Bydgoszcz
115. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO
116. Sieroń Kamil 1991 TEAM BEROTU
117. Sip Marta 1990 HERNIK TEAM
118. Skorliński Krzysztof 1972 Echo Ziemi Kostrzyńskiej
119. Skorliński Marcin 1971 Echo Ziemi Kostrzyńskiej
120. Skotnicka Justyna 1978 Wrocław
121. Solarek Krzysztof 1987 DZIKIE DZIKI GORZÓW
122. Soszka Katarzyna 1987 Grupa Mocnego Uderzenia
123. Spychała Łukasz 1982 TEAM BEROTU
124. Stańczyk Joanna 1978 Team plutek
125. Stańczyk Krzysztof 1978 Team plutek
126. Starzyńska-Kościuszko Katarzyna 1986 Pszczółkowski Team
127. Stec Arkadiusz 1975 Grzmot Komorniki
128. Superczyńska Aneta 1979 LODOŻERCY CHODZIEŻ
129. Sworek Dawid 1988 ZONE3 Team
130. Szajek Krzysztof 1984 ST RUNNERS
131. Szczepaniak Konrad 1980 WIELICHOWO
132. Szymaniak Bartosz 1979 Kościan Team
133. Szyperski Sławomir 1972 Bydgoszcz
134. Tarasenko Vadim 1994 ALBANNERS
135. Trudnowski Maciej 1972 Pszczółkowski Team
136. Wacko Marcin 1985 Zoffee Team
137. Walczak Marcin 1977 Książ Wlkp.
138. Wasielewski Błażej 1983 Drużyna Szpiku
139. Wawrzyniak-Wacko Zofia 1986 Kobiety biegają / Zoffee Kawiarnia
140. Więczkowski Wojciech 1974 WARSZAWA
141. Wiosna Tomasz 1991 Biegające Żółwie IT
142. Wiśniewska Ewa 1968 Mrocza
143. Wojciechowski Andrzej 1979 Poznań
144. Wojtkowiak Marta 1985 1985
145. Wurst Patryk 1989 Turbo Dżej Dżej
146. Zarzeczańska-Janasik Blanka 1982 1982
147. Zawada Pawel 1991 Samotny Wilk
148. Ziemek Tomasz 1979 TEAM BEROTU