Lista startowa

6. Bieg "Formuła 1"

Poznań 06.09.2020
Dystans: 5 km
Atest PZLA


Liczba zgłoszonych zawodników: 159


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczyk Bartosz 1995 Obsesja doskonałości
2. Adamczyk Edyta 1978 Karkonosz Running Team
3. Arend Kinga 1998 Winogrady Legends
4. Augustyn Monika 1975 Sportowy Kaźmierz
5. Bartkowiak Łukasz 1978 OMMŁ TEAM / R-Team Rydzyna
6. Bartkowiak Monika 1979 OMMŁ TEAM / R-TEAM Rydzyna
7. Baryczka Dominik 1980 NRW
8. Białas Mariusz 1981 michalbartoszak.pl
9. Biernat Marcin 1991 GSK fIT pioRUNy
10. Biłyk Ryszard 1976 niezrzeszony
11. Bober Sebastian 1994 Sportowy Kaźmierz
12. Bolewski Damian 1989 Czerniejwo biega
13. Borsuk Damian 1985 Bosucza Osada
14. Borwiński Hubert 1997 Winogrady Legends
15. Buniak Joanna 1976 Swarzedz
16. Bursiak Agnieszka 1976 Dziki z Polanki
17. Bursiak Marianna 2002 Dziki z Polanki
18. Buszkowski Filip 1974 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
19. Chmielarz Krzysztof 1992 Chmielarz Team
20. Chojnacki Artur 1981 BÓG HONOR OJCZYZNA
21. Chraplak Adam 2004 TOMCHEM
22. Cichewicz Beata 1969 kobietybiegają.pl/wszystkoobieganiu.pl
23. Cichy Krzysztof 1970 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
24. Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979 HERNIK TEAM
25. Di Marino Massimo 1973 Poznań
26. Domański Patryk 1996 Moldy unicorns
27. Draber Elżbieta 1965 Biegacze Celebryci
28. Drabjewska Anna 1982 Tkkf Wodnik Więcbork
29. Dubas Bartosz 1987 Otchłań Hadesu
30. Dzięcielska Agnieszka 1976 Poznań
31. Eder Violetta 1969 Zalasewo
32. Feifer Bartosz 1988 FeiferTrenuje Team / Asics Frontrunner
33. Filip Mariusz 1979 michalbartoszak.pl
34. Flaszyński Mateusz 1991 Centrum Psychologiczne Dobre Miejsce
35. Frik Karolina 2001 Krotoszyn
36. Golinska Lidia 2005 Poznań
37. Górski Grzegorz 1976 MSE Fehlau run team elite
38. Grabiński Wojciech 1994 gRUNwald Team Poznań
39. Grzybowski Radosław 1984 Poznań
40. Gumula Agnieszka 1981 Nie tylko po piwo biegamy
41. Gumula Szymon 1976 Nie tylko po piwo biegamy
42. Haremza Maciej 1984 Daszewice
43. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM
44. Huzarski Dariusz 1991 Luboń
45. Jakubowski Marcin 1985 gRUNwald Team Poznań
46. Jakubowski Patryk 1980 OPALENICKI KLUB BIEGACZA
47. Jańczak Filip 1989 Środa Wielkopolska
48. Jazikowski Pawel 1972 Poznan
49. Kaczmarek Fryderyk 1997 Dąbrowski Team
50. Kaczmarek Maciej 1990 TEAM BEROTU
51. Kaczmarek Magda 1982 Rabowice
52. Kaczmarek Paweł 1982 Rabowice
53. Karwasz Paulina 1992 CHMIELARZ TEAM
54. Kliks Przemysław 1981 michalbartoszak.pl
55. Kłoda Dominika 1996 ASICS FrontRunner Poland
56. Kmiecik Kacper 2004 Wolsztyńska Akademia Biegowa
57. Kniat Przemysław 1980 Komorniki
58. Kołaczkowska Katarzyna 1975 Czerwonak Biega
59. Końka Magdalena 1985 TEAM BEROTU
60. Końka Tomasz 1980 TEAM BEROTU
61. Kosiorek Darek 1967 Poznań
62. Kosmaczewska Małgorzata 1968 wszystkoobieganiu.pl
63. Kozłowska Katarzyna 1981 Poznań
64. Król Darek 1967 Wybiegać Marzenia Team
65. Królik Emilia 1989 TEAM BEROTU
66. Kruk Łukasz 1982 Nowak Run
67. Kruszyński Adam 1990 Klub Biegacza Złote Kłosy Kołaczkowo
68. Krych Jakub 1982 Kapitan Bomba Team
69. Krygier Maciej 1990 Jadwiżański KS
70. Kubaczyk Artur 1989 Poznań
71. Kubiak Kacper 2000 Team Marysiak
72. Kubiak Mirosław 1965 GG Wielkopolscy Biegacze
73. Kucharski Adam 1965 Budzyń
74. Kuraś Szymon 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl
75. Kusal Tomasz 1995 Opole
76. Kwiatkowski Arkadiusz 1978 Suchy Las
77. Lasak Krzysztof 1979 HERNIK TEAM
78. Lasak Maria 1983 HERNIK TEAM
79. Lehwark Marcin 1978 Drużyna Szpiku
80. Leśniewski Kamil 1982 Klub Mazdaspeed
81. Lipiński Mateusz 1999 MUAY RUNNING TEAM/AML Słupsk
82. Lisek Janusz 1979 TEAM BEROTU
83. Łopąg Krzysztof 1985 Wiry
84. Łuczyk Beata 1975 For Run Team
85. Łuczyk Rafał 1975 For Run Team
86. Malinowski Aleksander 1979 Maratończyk Poznań
87. Maluśki Tomasz 2005 Śmieszkowo
88. Markowski Konrad 1978 Góry Bystrzyckie
89. Matuszek Tomasz 1979 Pawłowice
90. Miszta Karol 1985 KolecTEAM
91. Mocek Marek 1998 Danflor Team
92. Musielak Marek 1984 Poznań
93. Muszynski Pawel 1978 Zalasewo Zaiwania
94. Nagucki Karol 1993 Opalenica
95. Najderek Cezary 1971 Zalasewo
96. Niemir Tomasz 1993 Koziegłowy
97. Nowakowski Michał 1988 Palędzie
98. Nycz Joanna 1986 #BIEGACZE
99. Olszewski Wojciech 2000 Manufaktura Mieszkań
100. Orłowski Marcin 1982 Little Team
101. Ossowicki Wojciech 1988 Drewki
102. Pelczar Zbigniew 1973 Przeźmierowo
103. Piasecki Radosław 1978 ISLANDERS
104. Piątek Kamila 1989 Dąbrówka
105. Piechowiak Marek 1982 Poznań
106. Piwecki Piotr 1991 Wolsztyńska Akademia Biegowa
107. Prejs Kamil 1975 Przeźmierowo
108. Przybysz Bartosz 1990 Jestem od Romka
109. Ratajczak Tomasz 1980 Swarzędz
110. Reszke Piott 1972 Stokowski projekt maraton
111. Rosół Zbigniew 1981 Poznań
112. Rybak Paulina 1981 Poznan
113. Rybak Paweł 1981 Poznan
114. Salwa Ewelina 1983 4 Run Team Piła
115. Schmidt Pawel 1979 Michal Bartoszak Run
116. Sibilski Sławek 1972 Buk
117. Sieroń Kamil 1991 TEAM BEROTU
118. Siewruk Katarzyna 1979 Warsaw Run Club
119. Sip Marta 1990 HERNIK TEAM
120. Skwarski Darek 1982 Poznań
121. Smolnicki Marcin 1990 Poznań
122. Smyrek Przemysław 1982 Poznań
123. Stokowska Sylwia 1978 Borowo-Młyn Team
124. Stokowski Dariusz 1975 Borowo-Młyn Team
125. Stokowski Marcin 1996 Stokowski Projekt Maraton
126. Stokowski Mariusz 1976 Borowo-Młyn Team
127. Strojwąs Sebastian 1978 Stęszew
128. Stryczyński Tomasz 1978 Komorniki
129. Syguła Mateusz 1979 Kolarski.eu Team
130. Szacht Izabela 1982 Poznań
131. Szafrański Maciej 1987 Poznań
132. Szajda Tomasz 1979 Karkonosz Running Team
133. Szepke Michał 1990 Plewiska
134. Sznajder Krzysztof 1987 Nowak run
135. Szulc Jakub 1985 REHAU CROSSACTIVE
136. Szurek Magdalena 1977 Zalasewo
137. Szymczak Jacek 1973 KB Gmina Czarnków
138. Szymczak Marcin 1978 Poznań
139. Tatys Łukasz 1983 Zoffee Kawiarnia
140. Wacko Marcin 1985 Zoffee Kawiarnia
141. Wasielak Joanna 1984 Swarzędz
142. Wawrzyniak-Wacko Zofia 1986 Kobiety biegają / Zoffee Kawiarnia
143. Wieczorek Maciek 1972 Run for it
144. Wiśniewska Anna 1982 Poznań
145. Wiśniewska Ewa 1968 Mrocza
146. Witek Mateusz 1982 Be3 Cityzen
147. Witkowski Maciej 1977 Chmielarz Team
148. Wittula-Prejs Magdalena 1977 Piekielnie Zgrani
149. Wojciechowski Andrzej 1979 Poznań
150. Wróblewska Małgorzata 1974 FireBirds
151. Wróblewski Artur 1977 FireBirds
152. Wurst Patryk 1989 Zabiegany Dżejuś
153. Wyka Angelika 1986 wykabruk.pl
154. Wyka Błażej 1983 wykabruk.pl
155. Zaremba Paweł 1982 BULA TEAM
156. Ząbek Łukasz 1978 140minut.pl
157. Zeidler Adrian 1997 TEAM BEROTU
158. Zgolinski Mariusz 1981 Swarzedz
159. Ziemek Tomasz 1979 TEAM BEROTU