Lista startowa

7. Bieg "Formuła 1"

Poznań 25.04.2021
Dystans: 5 km
Atest PZLA


Liczba zgłoszonych zawodników: 200


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczyk Bartosz 1995 Obsesja doskonałości
2. Adamczyl Edyta 1978 Karkonosz Running Team
3. Ampuła Paweł 1979 Gorzów Wielkopolski
4. Andrzejewski Wojciech 1991 Decathlon Komorniki
5. Banaszewski Łukasz 1991 Toruń
6. Bardziński Rafał 1992 JanoSport Team Legnica
7. Bartkowiak Łukasz 1978 OMMŁ TEAM / R-Team
8. Bednarek Marcin 1985 Maratończyk Poznań / marcinbednarek.pl
9. Bestrzyńska Joanna 1971 Człapak Robakowo
10. Bestrzyński Olech 1971 Człapak Robakowo
11. Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz
12. Bielawiak Dariusz 1981 Biegus Oborniki
13. Bieleń Anna 1981 Lucky Luzers
14. Biernat Marcin 1991 Airport Biernat Lotnisko Gądki - Żerniki
15. Binger Aneta 1990 Sępólno Krajeńskie
16. Bogucki Patryk 1991 Atleta Gniezno
17. Bolewski Andrzej 1991 Bolewscy Biegają
18. Bolewski Damian 1989 Czerniejewo Biega
19. Bolewski Jakub 1990 Bolewscy Biegają
20. Bolewski Łukasz 1986 Bolewscy Biegają
21. Budniak Przemysław 1980 Enea Team
22. Budnik Eryk 1987 #zaliniametyteam
23. Burdajewicz Katarzyna 1971 Dolsk
24. Burmistrz Bartosz 1987 Tarnowo Podgórne Biega
25. Cal Piotr 1969 5K Every Day
26. Cebernik Maria 1984 Phoenix contakct wlkp
27. Centka Jakub 1998 Pawko Runner Team
28. Chmielarz Krzysztof 1992 CHMIELARZ TEAM
29. Chmielarz Sebastian 1987 CHMIELARZ TEAM
30. Chwirot Kazimierz 1971 NOVUM PLUS
31. Cieślewicz-Galad Katarzyna 1979 HERNIK TEAM
32. Czerbniak Norbert 1971 Tarnowo Podgórne Biega
33. Czerniak Danuta 1996 Chmielarz team
34. Czerwińska Anna 1988 Czarna Biega
35. Di Marino Massimo 1973 Poznań
36. Dubas Bartosz 1987 Otchłań Hadesu
37. Durkalec Jagoda 1992 KARKONOSZ RUNNING TEAM
38. El Bah Adam 1989 #elbahadam / #zaliniametyteam
39. Frankiewicz Hania 2002 Milicz
40. Fryske Bartosz 1990 Wągrowiec
41. Gaczkowska Iwona 1972 Siekierki Wielkie
42. Gać Tomasz 1984 TI Sports Club
43. Gałkowski Marcin 1970 PARKRUN POZNAŃ ŻABKA TEAM
44. Glapa Beata 1990 Mistrzowski Trening Team
45. Głomba Michał 1982 SYSTEM ERROR
46. Golędzinowska Marzena 1985 AkademiaBiegacza.pl
47. Golusińska Izabela 1986 Poznań
48. Gromala Krzysztof 1981 #SobasTeam
49. Guzik Aleksander 1992 Tri Guziki / Za linią mety
50. Haremza Maciej 1984 Daszewice
51. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM
52. Jagodzik Michał 1987 #FeiferTrenuje
53. Jakubowski Patryk 1980 OPALENICKI KLUB BIEGACZA
54. Janiszewski Waldemar 1963 KM Lwówek
55. Jarnut Paweł 1992 LB TEAM LWÓWEK
56. Jastrzębski Sebastian 1996 MISTRZOWSKI TRENING
57. Jazikowski Pawel 1972 Poznan
58. Juchacz Michał 1978 Dziki z Balczewa
59. Kaczmarek Fryderyk 1997 Stefanowicz Running Academy
60. Kaczmarek Piotr 1973 Ślęzak Team
61. Kaczmarek Sebastian 1983 Chmielarz Team
62. Kalak Mikołaj 1994 #zaliniametyteam
63. Kamiński Mikołaj 1980 Tarnowo Podgórne
64. Kapusta Tomasz 1980 #zaliniametyteam
65. Karasiak Dominika 1997 PRO366 / mistrzowski trening
66. Karwasz Paulina 1992 CHMIELARZ TEAM
67. Kędzierski Dawid 2001 Mistrzowski Trening
68. Kędziora Natalia 1977 Luboń
69. Kęsy Marcin 1985 PRO366/Mistrzowski Trening
70. Kliks Przemysław 1981 michalbartoszak.pl
71. Klimasek Przemek 1981 Stefanowicz Running Academy
72. Klupczyńska Karolina 1995 Mistrzowski Trening
73. Kmiecik Jakub 1979 Tarnowo Podgórne Biega
74. Kołecka Patrycja 1977 Piątkowo na Biegowo
75. Komisarek Piotr 1978 Mosina
76. Kopystecka Magdalena 1986 Brzoza
77. Kornosz Damian 1985 Opalenicki Klub Biegacza
78. Kowalczyk Sebastian 1984 PRO366/Wataha Północy
79. Kozicz Leszek 1968 Tarnowo Podgórne Biega
80. Kozłowska Katarzyna 1981 Poznań
81. Król Darek 1967 Wybiegać Marzenia Team
82. Królczyk Krzysztof 1985 Plewiska
83. Kruczkowska-Otto Jowita 1994 Za linią mety TEAM
84. Kubacka Edyta 1977 Gniezno
85. Kubler Andrzej 1982 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
86. Kucharski Marcin 1988 Kwilcz
87. Kunysz Łukasz 1996 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
88. Kupczyński Dawid 1984 Opalenicki Klub Biegacza
89. Kwasiżur Agata 1983 Poznań
90. Kwiatkowska Zuzanna 1993 HERNIK TEAM
91. Lamperski Marcin 1992 ml_run
92. Lamperski Sebastian 2001 ML_Run
93. Langner Szymon 1999 Września
94. Lehwark Marcin 1978 Drużyna Szpiku
95. Leśnik Michał 1984 @biegiem_po_europie / #FeiferTrenuje
96. Lipczyński Jacek 1978 Kozieglowy
97. Liputa Emilia 1995 Aloha Triathlon Team
98. Lis Marek 1987 #zaliniametyteam
99. Lisek Andrzej 1986 Lisek
100. Łeske Jan 1980 Za liną mety team
101. Łozowski Olaf 1989 #zaliniametyteam
102. Maćkowiak Jakub 1987 Czerniejewo Biega / Szymkowiak Team
103. Maćkowski Maciej 1986 Ups Bydgoszcz/TEAMOCHAL
104. Malinowski Aleksander 1979 Maratończyk Poznań
105. Maluśki Tomasz 2005 Kama Run Czarnków
106. Mańczak Adam 1970 Tarnowo Podgórne Biega
107. Mańkowski Andrzej 1965 Pobiedziska
108. Marciniszyn Łukasz 1985 Grzmiąca
109. Marek Daniel 1974 Cybina Team
110. Markowski Konrad 1978 Agrowczasy " Góry Bystrzyckie"
111. Maruszewski Adam 1991 Poznań
112. Mękal Radosław 1979 #sobasteam
113. Mężyński Dariusz 1982 Gniezno
114. Michalak Jakub 1993 Night Runners
115. Michalak Sylwia 1975 Poznań
116. Mikołajczak Hubert 1995 Szymanowski Team/ Manufaktura Mieszkań
117. Minorczyk Karina 1997 Wrocław
118. Miszta Karol 1985 Zbąszynek
119. Mocek Piotr 1994 Kościan Team/#zaliniametyteam
120. Nagucki Karol 1993 Opalenica
121. Nagucki Mateusz 1985 Opalenica
122. Najderek Cezary 1971 Zalasewo
123. Nalewalska Joanna 1987 Arkadiusz Gardzielewski Running Team
124. Nieznalski Krzysztof 1990 Torpol Running Team
125. Nowak Patrycja 1998 PRO366/ Mistrzowski Trening
126. Nowicka-Błaszczyk Izabela 1980 WojArt Team
127. Oleksa Łukasz 1989 Hernik Team
128. Onichimowska Katarzyna 1980 Wataha
129. Orłowski Marcin 1982 Litlle Team
130. Ostajewski Tomasz 1975 NOVUM PLUS
131. Ostropolska Justyna 1971 Dąbrówka
132. Owczarek Michał 1990 Team KGB
133. Paszek Mateusz 1995 KS Truchtacz Gorzupia
134. Pauszek Marcin 1984 Raramuri
135. Piaskowski Artur 1990 OPALENICKI KLUB BIEGACZA
136. Piechowiak Marek 1982 Poznań
137. Pieczyński Robert 1970 Poznań
138. Podsiadły Maciej 1989 ITP
139. Radomska Joanna 1982 Poznań
140. Ratajczyk Przemysław 1993 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
141. Repczyński Tomek 1990 Trispace/Trek
142. Reszke Piotr 1972 Stokowski projekt maraton
143. Rosinski Krzysztof 1971 Warszawa
144. Rozumkiewicz Sonia 1990 Świdnicka Grupa Biegowa
145. Rożkowski Roman 1958 Śrem
146. Rzymyszkiewicz Arkadiusz 1975 RAJ TEAM
147. Rzymyszkiewicz Justyna 1981 RAJ TEAM
148. Sadowski Michał 1988 ŚWIEBODZIN
149. Sarbak Grzegorz 1999 Mistrzostwki Trening / PRO366
150. Sarnot Szymon 1991 #zaliniametyteam
151. Skotarek Sławomir 1967 Opalenicki Klub Biegacza
152. Smolnicki Marcin 1990 Poznań
153. Smul Andrzej 1956 Tarnowo Podgórne Biega
154. Sniegocki Paweł 1978 Tarnowo Podgórne Biega
155. Sobczyk Patryk 1995 MANUFAKTURA MIESZKAŃ
156. Sobkowiak Bartosz 1988 Banita team
157. Sosiński Tomasz 1975 Gniezno
158. Soska Jacek 1979 angiodiabetica.pl
159. Stachowiak Łuaksz 1988 Piła
160. Stippa Adam 1981 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa
161. Stokowski Marcin 1996 Stokowski Projekt Maraton
162. Stokowski Mariusz 1976 Borowo-Młyn Team
163. Stuwe Beata 1983 Zlotniki
164. Suchorowski Jakub 1981 Kobylnica
165. Szacht Izabela 1982 ITP
166. Szafrański Maciej 1987 Poznań
167. Szajda Tomasz 1979 KARKONOSZ RUNNING TEAM
168. Szajek Łukasz 1985 Luboński Klub Biegacza
169. Szlachetka Łukasz 1992 Września
170. Szymańczuk Jacek 1986 Naramowice Biegają
171. Śledź Adam 1995 BKB Bakcyl/ TRIAMO
172. Świątnicki Grzegorz 1976 Bieganie Jest Przereklamowane
173. Taborek Janusz 1973 AZS UAM Poznań
174. Tatys Łukasz 1983 Wrocław
175. Tkaczyk-Całka Anna 1986 #zaliniametyteam
176. Tomczyk Piotr 1987 #zaliniametyteam
177. Torchala Sebastian 1977 J&Z TORCH / Mistrzowski Trening
178. Walkowiak Mateusz 1999 #SzymanowskiTeam
179. Wencka Maciej 1992 Poznań
180. Wesołowski Szymon 1988 LKS Atleta Gniezno
181. Wieczorek Wojciech 1980 #zaliniametyteam
182. Wielgus Arkadiusz 1998 Oborniki śląskie
183. Wiencek Marcin 1986 Biegacze Jarocin
184. Wilczynski Krzysztof 1960 zaba
185. Wilczyńska Beata 1992 Poznań
186. Wiśniewska Anna 1982 Poznań
187. Wiśniewska-Krotecka Marta 1989 Smashing Pąpkins/Mistrzowski Trening
188. Witkowska Ewelina 2000 CHMIELARZ TEAM
189. Witkowski Maciej 1977 CHMIELARZ TEAM
190. Wojtkowiak Marta 1985 Warszawa
191. Wolniewicz Ryszard 1961 Pniewy
192. Wolsztyński Wojciech 1991 Wyskoć Mała
193. Woźniak Jerzy 1984 #zaliniametyteam
194. Wróbel Krzysztof 1995 Poznań
195. Wróbel Marcin 1984 ŁOWICZ
196. Wurst Patryk 1989 Zabiegany Dżejuś
197. Ząbek Łukasz 1978 140minut.pl
198. Zduńczyk Szymon 1994 Kostrzyn Wlkp
199. Zmudziński Wojciech 1969 KB UEP
200. Żakowski Dariusz 1972 POrombańcy