Lista startowa

4. DUATHLON Tor Poznań

Poznań 07.04.2018
Dystans: 23 km (bieg - 5 km, rower - 16 km, bieg - 2 km)


Liczba zgłoszonych zawodników: 200


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczak Mariusz 1982 OPALENICKI KLUB BIEGACZA
2. Adamczyk Maciej 1981 SKS Oborniki/ FTI RACING TEAM
3. Adamin Grażyna 1953 Kaliska Grupa Rowerowa G7
4. Albrecht Katarzyna 1982 Smashing Pąpkins
5. Baraniak Przemysław 1975 SR Katorżnik Murowana Goślina
6. Barczewski Marek 1989 Toruń
7. Biłyk Ryszard 1976 niezrzeszony
8. Błajet Michał 1980 Kibolski KS
9. Bocheński Maciej 1980 FTI TRI RACING TEAM/ ENDOHOLICS
10. Boracki Marcin 1980 Krzyż Wielkopolski
11. Borowski Maciej 1980 LEMURIA
12. Borsiak Jędrzej 2003 Plewiska
13. Borsiak Krzysztof 1969 Lux Med
14. Borsiak Tymoteusz 2002 AZS AWF Poznań
15. Bressa Wojciech 1989 Poznań
16. Brychczyński Krystian 1980 WATAHA TEAM
17. Chmielewski Michał 1982 Fabryka TRIATHLONU
18. Chmielewski Tomasz 1965 AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON
19. Chmielewski Witold 1981 Michałowice
20. Ciesielski Jarosław 1968 Poznań
21. Ciesielski Marcin 1974 Duklanowski Team
22. Ćwikliński Maciej 1974 Koninko
23. Darmetko Rafał 1987 Kamińsko
24. Dawidowicz Maciej 1978 Brzoza Biega
25. Dominiak Michał 1981 Piaseczno
26. Drozd Krzysztof 1983 Ruch Dla Zdrowia Rzeszów
27. Dubas Bartosz 1987 Auto Team Polody
28. Duda Tomasz 1976 FTI Racing Team
29. Durkiewicz Tomasz 1971 DOM KULTURY JOGI
30. Dwojak Marcin 1978 Przeźmierowo
31. Dzieciątkowski Piotr 1967 meritumobuwie.pl
32. Fijałkowski Mateusz 1990 KS CELIRONMAN S.A.
33. Foltyński Marcin 1977 KLAS Szpot Swarzędz
34. Gluza Radosław 1991 CITYZEN_
35. Gorzkowski Szymon 1991 Poznań
36. Górniak Adam 1991 Młyn Team Oborniki
37. Górny Robert 1983 Bridgestone
38. Górska Anna 1989 WUEF Tri Team
39. Grzegorzewski Konrad 1979 4Fiter
40. Grześkowiak Maciej 1977 4Fiter
41. Guit Sławomir 1974 Janikowo
42. Hankiewicz Artur 1979 UKS CITYZEN/BE_3
43. Hojan Jarosław 1962 WZDW Poznań
44. Horbowski Piotr 1989 Poznań
45. Idkowiak Marcin 1976 KS IDMAR RACING TEAM
46. Iwankiewicz Hubert 2003 ZGRUPKA LUBOŃ
47. Iwankiewicz Michał 1978 ZGRUPKA LUBOŃ
48. Jakubowska Zuzanna 1992 Kaźmierz
49. Jamrozik Grzegorz 1988 Poznań
50. Januszak Gosia 1969 TEAM JANO
51. Januszak Przemysław 1974 TEAM JANO
52. Jarosz Małgorzata 1974 Jutrzenka
53. Jarych Jarosław 1972 Poznań
54. Jaszkiewicz Andrzej 1967 Jutrzenka
55. Jaworski Rafał 1984 Piaseczno
56. Jaworski Szymon 1984 Młyn Team Oborniki
57. Jedrzejczak Marcin 1991 Velocity/ks tecza
58. Kaczmarek Krzysztof 1970 Beagle Triathlon Team
59. Kafarska Urszula 1993 FTI Racing Team
60. Kalemba Agnieszka 1972 BUDCHEM
61. Kalinowski Tomasz 1971 Batorowo
62. Kańduła Klaudia 1980 Nest Team
63. Karczewski Marek 1966 Poznań
64. Kaszyński Tomek 1978 Luboń
65. Kaźmierczak Krzysztof 1975 KLAS SZPOT/WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
66. Kaźmierczak Oskar 1991 Jarocin
67. Kaźmierski Hubert 1994 Września
68. Klupczyński Piotr 1992 Poznań
69. Kmieciak Slawomir 1971 C.H FALA ARKONIA SZCZECIN
70. Kopacz Marcin 1991 Poznań
71. Koprowski Maciej 1978 koper team
72. Koralewski Paweł 1983 gRUNwald team Poznań
73. Korytek Piotr 1979 Triathlon Świebodzin
74. Kosior Michał 1992 KS CelIronMan S.A.
75. Kosmalski Mateusz 1983 Airpol Sport Team
76. Koszal Kacper 1994 Iskra Konin
77. Kotula Iza 1984 Poznan
78. Kozanecka Renata 1975 BUDCHEM
79. Krawczyk Małgorzata 1992 AM#15 Triathlon Team
80. Kroma Krystian 1979 Kryhan Team
81. Krych Jakub 1982 POLART NUTRAXX TEAM
82. Krzemiński Jakub 1994 Team Verge Polska Bike U Up
83. Krzewiński Sebastian 1989 Poznań
84. Krzyżaniak Agnieszka 1984 Night Runners
85. Kubiak Jakub 1980 Wilda Biega / QbArts.pl
86. Kubiński Jakub 1987 Bydgoszcz Triathlon Team
87. Kurczewski Bartosz 1977 Cityzen
88. Kuś Adam 1997 BE3/Cityzen_
89. Kwiatkowski Arkadiusz 1978 Szwagry
90. Lewandowski Radosław 1977 Biegający Wągrowiec
91. Lewandowski Tomasz 1973 Run&Bike
92. Liberadzki Michał 1992 UKS CITYZEN_/BE3
93. Licznierska Alina 1982 gRUNwald Team Poznań
94. Licznierski Marek 1984 gRUNwald Team Poznań
95. Lubiatowski Ireneusz 1966 Gubin
96. Ludek Tomasz 1984 ludex
97. Ludwiczak Monika 1982 Przeźmierowo
98. Łaganowski Błażej 1990 Hernik Team
99. Łazowski Adrian 1990 SKS Oborniki
100. Łoda Piotr 1980 Poznań
101. Maciejewski Maciej 1978 Pobiedziska Running Team
102. Maćkowski Daniel 1980 Zagościniec
103. Maligranda Patryk 1978 HugoBobik
104. Marciniak Michał 1983 UKS CITYZEN_/BE3
105. Marciniak Przemysław 1985 www.M40.pl
106. Marszałek Marta 1983 Koło
107. Matuszewski Konrad 1962 Pracownia Arcjitektoniczna KM
108. Matuszewski Nikodem 1989 Carlsberg / Velocity
109. Mayer Łukasz 1980 Chod-Dróg TRI Team/CITYZEN B3
110. Mazurek Marcin 1978 FogtBikes
111. Michalak Jakub 1992 ChampionMan Team
112. Michalak Kazimierz 1957 ChampionMan Team
113. Michałek Marian 1971 Komorniki
114. Mierzwa Margret 1993 Poznań
115. Nadkanski Andrzej 1955 solid stet szczecin
116. Nadolska Barbara 1985 Sks Oborniki
117. Nagłowski Kacper 2001 Poznań
118. Napieraj Rafał 1981 Warszawa
119. Nettmann Mateusz 1979 FTI Racing Team
120. Niemir Tomasz 1993 Koziegłowy
121. Nowaczyk Grzegorz 1979 UKS CITYZEN_/BE3
122. Nowak Irmina 1989 KB Katorżnik Murowana Goślina
123. Nowak Łukasz 1983 Robakowo
124. Ogrodnik Tomasz 1988 Night Runners
125. Ostrowski Radek 1980 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team
126. Pacan Jacek 1971 Gdynia
127. Paluch Mirosław 1964 BUDCHEM
128. Paterek Agnieszka 1983 Poznań
129. Paterek Szymon 1986 Poznań
130. Pawlin Mateusz 1991 Warszawa
131. Piekarski Marek 1971 Restauracja KING FU Bydgoszcz
132. Piesik Mariusz 1959 Maniek Biegalski Individuell
133. Pieszała Maciej 1987 Poznań
134. Pietrzak Wojciech 2002 Nowieczek
135. Piskorek Weronika 1992 Poznań
136. Piszczoła Maciej 1981 Airpol Team Sport
137. Przybylska Joanna 1987 Poznań
138. Przybylski Adam 1985 Poznań
139. Przybylski Jakub 1981 Dabrowka
140. Przybylski Waldemar 1973 MTB MAJKA ŚREM
141. Putowska Małgorzata 1962 Adrenalina Fitness Team
142. Raflik Sławomir 1978 gRUNwald Team Poznań
143. Ratajczak Sebastian 1979 Grupa Kolarska BUK
144. Romanowski Jakub 1979 Aluplast Team Night Runners
145. Ruciński Marcin 1975 TRIBA BOSIR BARCIN
146. Rupieta Maksym 1978 WUEF Tri Team
147. Ruta Karolina 1982 Motiv Home Team
148. Rzepka Lucjan 1970 Siekierki Wielkie
149. Sekrecki Michał 1990 UAM Triathlon Poznań
150. Sęczkowski Aleksander 1995 UKS CITYZEN_/BE3
151. Sieklucki Wojciech 1981 Szwagry
152. Sikora Piotr 1982 TGV Club
153. Sikora Przemysław 1981 Motiv Home Team
154. Sitek Jaroslaw 1977 Osw TRI Team
155. Skrzypczak Maria 1990 EUROKOS
156. Smalec Jerzy 1984 .Lubniewice
157. Sobisiak Agnieszka 1971 Bez Spiny
158. Sobota Krzysztof 2000 sks Oborniki
159. Sosna Rafal 1972 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
160. Sówka Waldemar 1969 WUEF Tri Team
161. Spaczynski Piotr 1977 Poznan
162. Stachowiak Zbigniew 1975 Poznań
163. Stanke Łukasz 1979 4Fiter
164. Stankiewicz Gracjan 1992 DT4YOU MTB TEAM
165. Stanoch Jakub 1983 Uks Cityzen Be_3
166. Statucki Łukasz 1981 Suchy Las
167. Stawski Mateusz 1992 Niepruszewo
168. Strabel Darek 1979 DuoLife Team
169. Sworek Dawid 1988 Eurokos
170. Szałkowski Łukasz 1981 UKS CITYZEN_/BE3
171. Szpajer Piotr 1989 Coco Jumbo Team
172. Szydrowski Remigiusz 1962 ZALASEWO
173. Szymczak Jarek 1979 Gorzów Wlkp.
174. Ślęzak Mariusz 1985 Dobra Szczecińska
175. Ślot Michał 1974 TTC Beretta Toruń
176. Śramski Wojciech 1993 Team Run Gołańcz
177. Tabat Piotr 1980 TRIATHLON ROGOŹNO
178. Talbierz Paweł 1986 Tri Brothers
179. Tepper Marcin 1977 Kórnik
180. Tomaszewska Magdalena 1981 Wrocław
181. Tomaszewski Mateusz 1980 Wrocław
182. Tomkowiak Piotr 1983 Poznań
183. Trudzinski Norbert 1974 Neospirt.pl Triathlon Pogoń Świebodzin
184. Urbański Michał 1983 Choszczno
185. Wątrobiński Przemysław 1981 BARLINEK
186. Wichniarek Tomasz 1984 UKS_CITYZEN_B3
187. Wieczorek Filip 1987 TriBrothers
188. Wierzbicki Michał 1991 Zgrupka Team/Willow
189. Wiśniewski Tomasz 1974 FIREFIGHTERTEAM
190. Witkowska Hanna 1980 Koziegłowy
191. Włodarczyk Piotr 1979 BUDCHEM
192. Włoszyński Marek 1972 1972
193. Wojciechowski Michał 1973 CEBULA.ONLINE
194. Wojciechowski Tomasz 1976 FogtBikes Team
195. Wolniewicz Michał 1985 Poznań
196. Wszędybył Dorota 1986 Koninko
197. Wysocki Marcin 1978 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
198. Zakurzewski Tomasz 1974 BRZOZA BIEGA
199. Zaworski Adam 1990 IronTriathlonPleszew
200. Zubowicz Maria Anna 1981 TRI-Chicas