Lista startowa

5. DUATHLON Tor Poznań

Poznań 06.04.2019
Dystans: 23 km (bieg - 5 km, rower - 16 km, bieg - 2 km)

Limit: 200 osób


Liczba zgłoszonych zawodników: 200


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. (kermit81) Kermit81 1989 81
2. Adamczak Artur 1992 SKS OBORNIKI
3. Adamczak Mariusz 1982 Opalenicki Klub Biegacza
4. Adamczyk Maciej 1981 SKS OBORNIKI
5. Adamin Grażyna 1953 Kaliska Grupa Rowerowa G7
6. Andrzejewski Lukasz 1975 FTI RT
7. Baranowska Izabela 1967 Decathlon Team Inowrocław
8. Barczewski Marek 1989 Romet Factory Team
9. Bartkowiak Piotr 1972 TGV Club
10. Bartoszek Katarzyna 1986 BARTOSZKI TEAM
11. Bartoszek Łukasz 1984 BARTOSZKI TEAM
12. Bednarski Kosma 1989 Tencza Team
13. Bethke Sławomir 1989 SISU-OWB team
14. Biernacki Jakub 1965 Warszawa
15. Biłyk Ryszard 1976 niezrzeszony
16. Binkowski Michał 1989 Rokietnica
17. Błajet Michał 1980 CCR-Sport Poznań
18. Boracki Marcin 1980 Krzyż Wielkopolski
19. Borowczyk Marian 1950 KLAS Szpot Swarzędz
20. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM
21. Chmielewski Tomasz 1965 AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON
22. Chrapek Piotr 1985 Środa Wielkopolska
23. Chyb Marcin 1973 Infobiuro Bis Team
24. Cichowski Tomasz 1987 Poznań
25. Ciesielski Daniel 1988 O
26. Ciesielski Jarosław 1968 KB SPOKO
27. Cieślik Piotr 1976 niezrzeszony
28. Darmetko Rafał 1987 Poznań
29. Dawidowicz Tomasz 1987 TODA Meble
30. Degler Piotr 1980 Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
31. Dehmel Roman 1951 Goggle Pro Active Eyewear
32. Dębowski Marek 1983 BeCykl Sulęcin
33. Dolska Sara 1985 Martombike
34. Draber Piotr 1991 Poznań
35. Durkiewicz Tomasz 1971 DOM KULTURY JOGI
36. Durski Tomasz 1973 Mrowino
37. Dwojak Marcin 1978 Przezmierowo
38. Figat Patrycja 1990 Poznań
39. Frankowski Michał 1988 Lodożercy Chodzież
40. Furmanek Piotr 1979 SZNEKA RUNNERS TEAM
41. Garstka Janusz 1973 Rokietnica
42. Godlewski Tomasz 1980 Słynni Kenijczycy
43. Gołębiewski Jacek 1977 Goggle Pro Active Eyewear
44. Górny Robert 1983 Wybite jedynki
45. Grabowski Paweł 1982 KP PSP Środa Wlkp
46. Grajzer Jacek 1966 Roweromania Team Poznan
47. Grobelny Mariusz 1980 Dopiewo
48. Grzegorczyk Jarosław 1978 Wierzbicki Running Project
49. Grzegorczyk Maja 1978 Wierzbicki Running Project
50. Grześko Filip 1996 Poznań
51. Grześkowiak Maciej 1977 4Fiter
52. Gwardjak Szymon 1993 Lidzbark Warmiński
53. Hankiewicz Artur 1979 cityzen
54. Hepner Tomasz 1988 GVT
55. Jakś Julia 1984 Poznań
56. Jamont Przemysław 1960 ŻARY
57. Jazikowski Paweł 1972 Paweł Jazikowski
58. Jeziółkowski Jakub 1983 Gira Się Kręci
59. Jędrzejczak Marcin 1991 Velocity/K.S Tęcza
60. Jóźwiak Daniel 1980 Naramowice Biegają
61. Juchacz Michał 1978 Dziki z Balczewa
62. Juskowiak Jakub 1977 Image Cycling Team/Velocity Poland
63. Kaczmarek Krzysztof 1970 Beagle Triathlon Team
64. Kafarska Urszula 1993 SKS Oborniki
65. Kalinowski Tomasz 1971 Batorowo
66. Kamiński Mikołaj 1979 Poznań
67. Kaniewski Kamil 1980 Dąbrowa
68. Karczewski Marek 1966 Poznań
69. Karczmarska Joanna 1992 BRAK
70. Kasprowicz Marta 1991 Poznań
71. Kasprzak Maciej 1973 Koziegłowy
72. Kasprzyk Rafał 1974 Zaprawieni w boju
73. Kaźmierczak Krzysztof 1975 Wszystkoobieganiu
74. Kędzierski Krzysztof 1965 SMT SZCZECIN
75. Kikowski Grzegorz Jakub 1975 Wróblew
76. Klupczyński Piotr 1992 Przelewy24/Be3Cityzen
77. Kłoczko Joanna 1986 Poznań
78. Kłosiński Mikołaj 1991 KłosTeam
79. Kmieciak Slawomir 1973 C.H FALA ARKONIA SZCZECIN
80. Kochan Przemysław 1980 Speed Szuracz
81. Konieczny Waldek 1989 Night Runners
82. Kopterski Przemyslaw 1986 Pieciu Wspanialych
83. Kosmala Tomasz 1980 Dobrzyca
84. Kot Franciszek 1950 Decathlon Team Inowrocław
85. Kowalski Łukasz 1991 Drużbice
86. Kozanecka Renia 1975 BUDCHEM POZNAŃ
87. Kroma Krystian 1979 Poznań
88. Królikowski Edward 1970 Triathlon Posnania
89. Krupecki Michał 1981 Zalasewo
90. Krysiak Łukasz 1977 TRI PnB
91. Krzewiński Sebastian 1989 Poznań
92. Krzyżaniak Maciej 1990 Oni
93. Kubiak Jakub 1980 Wilda Biega / QbArts.pl
94. Kubiak Maciej 1978 Pieciu Wspanialych
95. Kubiński Jakub 1987 Enea Bydgoszcz Triathlon Team
96. Kuchciak Jakub 2003 SISU-OWB team
97. Kuczma Stanisław 2001 AZS AWF Triathlon Poznań
98. Kudra Dariusz 1973 Dłutów
99. Kuliński Piotr 1990 IRON FIGHTERS RWSK
100. Kurczewski Bartosz 1977 CITYZEN
101. Kurlapski Mariusz 1975 21 Baza Lotnictwa Taktycznego
102. Kuś Adam 1997 UKS Cityzen_/BE3
103. Lauba Katarzyna 1993 poznań
104. Liberadzki Michał 1992 UKS CITYZEN_/BE3
105. Licznierska Alina 1982 Zone3Team
106. Ludek Tomasz 1984 Dash Digital Cash
107. Ludwikowski Przemysław 1989 Poznań
108. Łazowski Adrian 1990 SKS Oborniki
109. Łoda Piotr 1979 Sigma Projekt Tri Team
110. Łuczyk Rafał 1975 For Run Team
111. Ługowicz Radosław 1982 POTRZYMAJ PIWO
112. Majchrzak Rafał 1978 TGV Club
113. Malinowski Henryk 1954 Rogożiński Klub Biegacza
114. Mańczak Adam 1970 WUEF Tri Team
115. Michalak Boguś 1972 SMT Szczecin
116. Michalak Jakub 1992 Helios Czempiń Team/ChampionMan Team
117. Michalak Kazimierz 1957 Helios Czempiń Team/ChampionMan Team
118. Miszkiel Jarosław 1991 TGV CLUB
119. Modras Agnieszka 1979 Warszawa
120. Musiał Łukasz 1999 Runners Słońsk
121. Napiorkowski Jakub 1991 LUFT Tri Team
122. Nawrot Krzysztof 1973 Zaprawieni w boju
123. Nogaj Jacek 1969 Lusowo
124. Orłowski Marcin 1981 wedrownicy.org
125. Ostrowski Mateusz 1991 Biała Kenia
126. Paluch Mirosław 1964 BUDCHEM
127. Paszkowski Łukasz 1979 Grupa Mocnego Uderzenia
128. Pawlak Piotr 1975 PKO Bank Polski
129. Piekarski Marek 1971 Restauracja King Fu Bydgoszcz
130. Piesik Mariusz 1959 Kliny
131. Podsadny Szymon 1998 Robakowo
132. Prądzyński Jacek 1981 Poznań
133. Protasiewicz Mikołaj 1997 Uniwersytet Ekonomiczny Poznań
134. Protasiewicz Piotr 1970 KTK ImageCyclingTeam
135. Przybylski Jakub 1981 Komputronik
136. Putowska Małgorzata 1962 Adrenalina Fitness Team
137. Rapke Andrzej 1966 ZASAPANI -HYDRO Trzcianka
138. Ratajczak Krzysztof 1988 Pieciu Wspanialych
139. Ratajczak Mateusz 1976 Leszno
140. Rybak Mariusz 1970 SISU-OWB team
141. Sarbaczewski Sebastian 1981 SKS Oborniki
142. Schlegel Piotr 1978 Team Family Luboń
143. Schwarz Izabela 1992 Kościan
144. Sęczkowski Aleksander 1995 UKS CITYZEN_/BE3
145. Sierżant Paweł 1981 Przedsiębiorstwo Komunalne Pleszew
146. Skornowicz Paweł 1971 WUEF Tri Team - poMOCNI
147. Smorawiński Wojciech 1982 BMW Smorawiński
148. Sobisiak Agnieszka 1971 Bez Spiny
149. Sobota Krzysztof 2000 Sks Oborniki
150. Sowała Kamil 1982 Brzyków
151. Sowizdrzał Maciej 1995 Poznań
152. Spychala Jacek 1980 Rokietnica Biega
153. Stachowiak Danuta 1974 Rokietnica Biega
154. Stanke Łukasz 1979 4Fiter - Velocity
155. Staszak Adam 1976 Staszak
156. Staszak Agnieszka 1974 Zakrzewo
157. Staszak Marcin 2002 Zakrzewo
158. Strabel Darek 1979 REHAU CrossAktive
159. Stroińska Katarzyna 2002 SKS OBORNIKI
160. Struzik Piotr 1989 poznań
161. Strzyżewski Mateusz 1996 Poznań
162. Surdyk Maria 1991 Pieciu Wspanialych
163. Surdyk Szymon 1996 Pieciu Wspanialych
164. Szajek Arkadiusz 1977 Luboń
165. Szałkowski Łukasz 1981 UKS CITYZEN_/BE3
166. Szewczyk Robert 1978 Jarocin
167. Szombierska Monika 1985 Lubsko
168. Szombierski Robert 1984 Lubsko
169. Szpajer Piotr 1989 Kamena Team
170. Szydłowski Łukasz 1988 Poznań
171. Szymański Robert 1974 Tarnowo Podgórne
172. Szymczak Arkadiusz 1990 system11.pl
173. Szymczak Krzysztof 1966 system11.pl
174. Śledziński Dawid 1979 Wybiegani Team
175. Tepper Marcin 1977 RBW Posnania
176. Tomaszewski Mateusz 1979 Poznań
177. Tomczak Tomasz 1975 Bezrzecze
178. Tonder Marcin 1979 Run Forrest Run
179. Treć Paweł 1988 LKS Zantyr Sztum
180. Urbaniak Julia 1979 Kiekrz
181. Urbański Michał 1983 Zamęcin
182. Walkowiak Bartosz 1980 Posnania Triathlon www.studio-motiv.pl
183. Welchowski Rafał 1982 Dziki z Balczewa
184. Wiśniewski Tomasz 1974 SAPSP POZNAŃ
185. Witkowska Hanna 1980 Koziegłowy
186. Włodarczyk Piotr 1979 BUDCHEM
187. Włoszyński Marek 1972 luboń
188. Wojciechowski Hubert 1984 Żubrów
189. Wojciechowski Tomasz 1976 FogtBikes Team
190. Wostal Aleksander 1992 GVT
191. Woźniak Monika 1989 Skoda Auto Szkoła Bike team
192. Wroński Tomasz 1997 SGR Racing Team
193. Załuska-Lipa Agnieszka 1979 Mosina
194. Zandecka Agnieszka 1978 CITYZEN
195. Zaworski Adam 1990 Raszków
196. Zubowicz Maria 1981 Tri Chicas
197. Zupa Martyna 1996 SISU-OWB team
198. Zupa Wojciech 1962 SISU-OWB team
199. Żuk Mateusz 1983 TRIMIND
200. Żyszkiewicz Małgorzata 1965 LuskoFusko