Lista startowa

6. DUATHLON Tor Poznań

Poznań 06.09.2020
Dystans: 23 km (bieg - 5 km, rower - 16 km, bieg - 2 km)


Liczba zgłoszonych zawodników: 238


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczak Artur 1992 SKS OBORNIKI
2. Adamczyk Maciej 1981 SKS OBORNIKI
3. Andrzejewski Lukasz 1975 FTI RAING TEAM
4. Augustyn Aleksander 1969 Sportowy Kaźmierz
5. Babij Krzysztof 1981 Kostrzyn nad Odrą
6. Bańka Bartłomiej 1994 Poznań
7. Bartkowiak Piotr 1972 TGV Club
8. Bartkowski Oskar 1997 Tribar
9. Bartkowski Radosław 1982 TriBar
10. Bartoszek Lukasz 1984 Bartoszki TEAM
11. Baturo Artur 1968 FTI Racing Team
12. Baum Bartosz 1986 UKS Cityzen_/Be3
13. Biernat Rafał 1976 Mosina Team
14. Binkowski Michał 1989 Rokietnica
15. Błaszczyk Jacek 1979 FTI Racing Team
16. Bober Sebastian 1994 Sportowy Kaźmierz
17. Bocheński Maciej 1980 FTI RACING TEAM
18. Boracki Marcin 1980 Krzyż
19. Bressa Wojciech 1989 Zakrzewo
20. Brett Tomasz 1962 MLUKS Triathlon
21. Bućko Karolina 1973 Tarnowo Podgórne Biega
22. Bućko Mikołaj 2002 Tarnowo Podgórne Biega
23. Bukowski Arkadiusz 1976 SKS Oborniki
24. Chraplak Adam 2004 TOMCHEM
25. Chraplak Tomasz 1977 Kościan
26. Ciesielski Daniel 1988 Palędzie
27. Ciesielski Jarosław 1968 Poznań
28. Ciesielski Marcin 1974 Warsawrunclub
29. Czerwiński Maciej 1983 Kibolski KS
30. Dawidowicz Tomasz 1987 TODA Meble
31. Dąbrowski Patryk 1985 WIKON NOWA SÓL
32. Dębowski Marek 1983 beCYKL Sulęcin
33. Dolska Sara 1985 Plewiska
34. Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci
35. Dwojak Marcin 1978 Przeźmierowo
36. Fajok Szymon 1999 SKS Oborniki
37. Fiszer Marlena 1984 TriFiszka
38. Foltyński Marcin 1977 KLAS Szpot Swarzędz
39. Frankowski Michał 1988 Lodożercy Chodzież
40. Furmanek Piotr 1979 SZNEKA RUNNERS TEAM
41. Godek Piotr 1964 KB Maniac Poznan
42. Gorynia Krzysztof 1974 Poznań
43. Górecki Mateusz 1992 #AleKolarz
44. Górzny Łukasz 1976 GO! Gowarzewo
45. Grabarek Mateusz 1989 KP PSP PLESZEW
46. Grządzielewski Dominik 1981 BE TRI
47. Grzegorczyk Jarosław 1978 Wierzbicki Running Project
48. Grzegorczyk Maja 1978 Wierzbicki Running Project
49. Grześkowiak Maciej 1977 4Fiter
50. Gutkowski Jakub 1986 Bydgoszcz
51. Hankiewicz Artur 1979 direct floor
52. Henschel Klaudiusz 1975 Triathlon Oborniki
53. Hojan Adam 1985 CityZen
54. Hojan Jarosław 1962 CITYZEN
55. Horla Tomasz 1990 Poznań
56. Jakubowska Anna 1980 Piaseczno
57. Jamrozik Grzegorz 1988 Moldy Unicorns
58. Jankowski Marek 1982 LIPTON
59. Jarmużek Paweł 1974 A-T
60. Jedrzejczak Marcin 1991 Suchy las
61. Jędraszyk Klaudia 1995 Paczkowo
62. Jóźwiak Daniel 1980 Maratończyk Poznań
63. Jóźwiak Jeremi 2003 Rataje
64. Juszczak Mikołaj 1994 Września
65. Kaczmarek Krzysztof 1970 Beagle Triathlon Team
66. Kafarska Urszula 1993 SKS Oborniki
67. Kaftański Michał 1982 Poznań
68. Kaniewski Kamil 1980 Dąbrowa
69. Kapela Basia 1988 Moldy Unicorns
70. Karczmarska Joanna 1992 Poznań
71. Karliński Marcin 1984 Alkony
72. Kasprowicz Marta 1991 Biegacze Celebryci
73. Kasprzyk Rafał 1974 Sportowy Kaźmierz
74. Kaźmierczak Krzysztof 1975 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
75. Kaźmierczak Mariusz 1986 Popowo Kościelne
76. Kaźmierski Hubert 1994 Hotel Nekla Activ Team
77. Kędzierski Krzysztof 1965 Tanowo
78. Kęsicki Tytus 1982 Posnania
79. Kierzek Magdalena 1993 Czerwonak Biega
80. Kilkowska Paulina 1979 FTI Racing Team
81. Kleiber Piotr 1977 WUEF Tri Team
82. Klupczynski Piotr 1992 Przelewy24/Be3Cityzen
83. Kłobuchowska Sonia 1986 POŁOMSKI&KŁOBUCHOWSKI. RADCOWSKA SPÓŁKA PARTNERSKA
84. Kłosiński Jarosław 1961 KłosTeam
85. Kłosiński Mikołaj 1991 KłosTeam
86. Kocan Przemysław 1974 HANGAR/OWOC BIEGA
87. Koczorowski Bartosz 1979 Drużyna Szpiku
88. Kolebuk Tadeusz 1951 KB Maraton Turek
89. Komolka Jędrzej 1986 PERN Runners
90. Kopacz Rafał 1983 Koszalin
91. Kosiorek Darek 1967 Poznań
92. Kotecki Paweł 1984 HELIOS CZEMPIŃ TEAM
93. Kowalczyk Anna 1995 Poznań
94. Kowalewska Joanna 1977 Poznan
95. Kowalewski Rafał 1975 Poznań
96. Kowalski Łukasz 1991 SZYBKIE ŻOŁWIE
97. Kroma Kr 1979 Poznań
98. Królikowski Edward 1970 Posnania Triathlon
99. Krupecki Michał 1981 Zalasewo
100. Krupka Radosław 1994 Poznań
101. Krysiak Łukasz 1977 Piątkowo na Biegowo
102. Krzewiński Sebastian 1989 Tygrysy Triathlonu
103. Kubacha Maciej 1979 Czempiń
104. Kubiński Jakub 1987 Enea Bydgoszcz Triathlon Team
105. Kurczewski Bartosz 1977 CITYZEN
106. Kurzeja Kamil 1991 TODA Meble
107. Kustoń Piotr 1975 FTI Racing Team
108. Kuś Adam 1997 UKS Cityzen_
109. Lewosinski Mariusz 1974 Wawrów
110. Liberadzki Michał 1992 UKS Cityzen_/Be3
111. Licznierska Alina 1982 Zone3Team, gRUNwald Team Poznań
112. Licznierski Marek 1984 Zone3 Team
113. Limpens Maxime 1983 La vie est belle !!!
114. Lipczyński Jacek 1978 GOBASKET
115. Ludek Tomasz 1984 Dash Digital Cash
116. Ludwiczak Hubert 1992 Poznań
117. Łasocha Kamila 1982 Poznań
118. Ławniczak Andrzej 1977 Green Bike Racing Team ŚREM
119. Łazowski Adrian 1990 SKS Oborniki/ MM_Team
120. Łoda Piotr 1979 sigma projekt tri synergy
121. Łoda Piotr 1979 Poznań
122. Łukaszczuk Grzegorz 1982 flamingoteam
123. Machyński Marcin 1980 Poznań
124. Maciejewski Piotr 1980 1980
125. Maik Tomasz 2005 Helios Czempiń
126. Majchrzak Marcin 1978 Deloitte Adventure Team
127. Majchrzak Rafał 1978 TGV Club
128. Majewska Aleksandra 1992 Poznań
129. Mantyk Katarzyna 1982 ImInspiration/teamkaraś
130. Mańczak Adam 1970 WUEF Tri Team - poMOCNI
131. Marciniak Mariusz 1985 Mosina
132. Marciniak Michał 1983 UKS CITYZEN_/BE3
133. Marciniak Przemysław 1985 Cityzen BE3 / Kuźnia Tri / Semtim
134. Matluch Piotr 1974 A-T
135. Matysiak Karol 1974 OSH w biegu
136. Michalak Boguś 1972 SMT Szczecin
137. Michalak Jakub 1992 Helios Czempiń Team
138. Michalak Kazimierz 1957 Helios Czempiń Team/ChampionMan Team
139. Mieloch Artur 1983 MIELPOL TEAM
140. Mieloch Dariusz 1983 Miel-Pol Team
141. Miszkiel Jarosław 1991 TGV CLUB
142. Modras Agnieszka 1979 Warszawa
143. Mrówczyński Rafał 1976 Leszno
144. Musielak Artur 1993 BRAK POZ
145. Nadobnik Bartek 2005 Tarnowo Podgórne Biega / Sportowy Kaźmierz
146. Nadobnik Beata 1973 Tarnowo Podgórne Biega / Sportowy Kaźmierz
147. Nadolska-Bocheńska Barbara 1985 SKS Oborniki
148. Nawrot Krzysztof 1973 Sportowy Kaźmierz
149. Niewiński Łukasz 1981 Trucht Tarchomin Team
150. Nogaj Jacek 1969 Lusowo
151. Obst Anna 1989 Zone3 Team
152. Olechnowicz-Bartkowska Hanna 1979 h.bartkowska@idoradcy.com.pl
153. Orłowski Marcin 1981 wedrownicy.org
154. Ostrowska Marta 1992 Biała Kenia
155. Ostrowski Mateusz 1991 Biała Kenia
156. Otrębski Paweł 1979 direct floor south
157. Owczarzak Dariusz 1967 KB Maniac Poznań
158. Owsiannik Grzegorz 1976 Legnica
159. Paluch Mirosław 1964 BUDCHEM
160. Perkowski Marcin 1983 Gora
161. Petza Maciej 1966 Montemoro
162. Piechocki Marcin 1973 Poznań
163. Piechocki Piotr 2005 Poznań
164. Piesik Mariusz 1959 ZwiftTeam.pl
165. Pieszak Marcin 1983 Góra
166. Pieszak Zosia 1985 Góra
167. Pięta Sandra 1991 Zakrzewo
168. Pigła Michał 1981 SPORTOWY KAŹMIERZ
169. Polichnowski Paweł 1984 TriPoli
170. Poss Marcin 1973 Warszawa
171. Prądzyński Jacek 1981 Poznań
172. Prendecka Sylwia 1984 Prendki TRI
173. Protasiewicz Mikołaj 1997 Konin
174. Protasiewicz Piotr 1970 KTK ImageCyclingTeam
175. Przybylska Joanna 1987 Poznań
176. Przybylski Adam 1985 Poznań
177. Przybylski Jakub 1981 Komputronik
178. Puszkarek Mikołaj 1986 Helios Czempiń Team
179. Putowska Małgorzata 1962 Adrenalina Fitness Team
180. Rabiega Marcin 1975 REHAU Crossactive
181. Radzikowski Łukasz 1989 Borysek
182. Rembowska Natalia 1979 Poznań
183. Romanowski Jakub 1979 Aluplast RT Night Runners
184. Rosiński Przemysław 1977 Zielonka
185. Rubiński Paweł 1982 Kalisz
186. Rutkowski Dawid 1983 FTI Racing Team
187. Rutkowski Tomasz 1977 SKS OBORNIKI
188. Sak Małgorzata 1991 Poznań
189. Schroeder Tomasz 1974 TOMIKADA
190. Skorniak Daniel 1979 Apartamenty Pomarańczarnia
191. Skornowicz Agnieszka 1971 Sportowy Kaźmierz
192. Skornowicz Paweł 1971 Sportowy Kaźmierz
193. Smorawiński Wojtek 1982 BMW Smorawiński
194. Sobisiak Agnieszka 1971 Bez Spiny
195. Sobota Krzysztof 2000 KPP Oborniki/ SKS Oborniki
196. Sowizdrzał Maciej 1995 biniu team najlepszy
197. Spychała Jacek 1980 Rokietnica Biega
198. Stachowiak Danuta 1974 Rokietnica Biega
199. Stachowiak Zbigniew 1975 Poznań
200. Stafiniak Marek 1982 Poznań
201. Stanke Łukasz 1979 4Fiter
202. Stanoch Jakub 1983 Be3_Cityzen
203. Staszak Agnieszka 1974 Zakrzewo
204. Staszak Marcin 2002 Zakrzewo
205. Staszak Mariusz 1973 HAWLE/WIERZYCE MMnZ
206. Stempniak Adrian 1989 SKS Oborniki
207. Strabel Darek 1979 Rehau crossactive team
208. Stroińska Katarzyna 2002 SKS OBORNIKI
209. Sworek Dawid 1988 Zone3 Team
210. Szałkowski Piotr 1989 Szałki Team
211. Szałkowski Tomasz 1982 UKS Cityzen Poznań
212. Szarszewski Michał 1977 Jerzyk Team
213. Szczygieł Michał 1977 Mosina
214. Szeremeta Pawel 1972 Lublin
215. Szpakowski Marcin 1982 Poznań
216. Szymanski Wojciech 1980 1982
217. Szymański Michał 1982 TGV Club
218. Śliwicki Tomasz 1982 TRITON KONIN
219. Tomczak Tomasz 1975 Bezrzecze
220. Toporek Szymon 1989 Bembnista Transport Team
221. Turek Marta 1988 TRIBA bosir Barcin
222. Tymul Jakub 1978 TymTriTeam
223. Walkowiak Bartosz 1980 Posnania triathlon
224. Walkowiak Krystian 1984 1984
225. Wichniarek Tomasz 1984 CityZen_B3/Zone3team
226. Wilk Piotr 1976 Korrba TEAM Sulęcin
227. Wiśniewski Tomasz 1974 Wielkopolska Gwardia Honorowa
228. Wiśniewski Waldek 1978 Lusówko
229. Włodarczak Marcin 1974 HELIOS CZEMPIŃ TEAM
230. Włodarczyk Piotr 1979 BUDCHEM
231. Wodara Julia 1997 Kluczbork
232. Wojciechowska Monika 1989 MLUKS TRIATHLON KOŁO
233. Wojtowicz Krzysztof 1978 Deloitte Adventure Team
234. Woźny Krzysztof 1982 Sportowy Kaźmierz
235. Wroński Tomasz 1997 SGR Racing Team
236. Zandecka Agnieszka 1978 CITYZEN
237. Zimniewicz Agata 1990 Poznań
238. Zubowicz Maria 1981 CHICAS