Lista startowa

7. DUATHLON Tor Poznań

Poznań 25.04.2021
Dystans: 23 km (bieg - 5 km, rower - 16 km, bieg - 2 km)


Liczba zgłoszonych zawodników: 209


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczak Artur 1992 SKS Oborniki
2. Adamczak Mariusz 1982 OPALENICKI KLUB BIEGACZA/ ZERO ZAŁAMKI
3. Adamczyk Maciej 1981 SKS Oborniki
4. Andrzejak Robert 1976 VAMOS
5. Andrzejewski Lukasz 1975 FTI RACE TEAM
6. Bańka Bartłomiej 1994 Poznań
7. Barałkiewicz Sokal Karolina 1975 -
8. Baturo Artur 1968 FTI Racing Team
9. Baum Bartosz 1986 UKS CITYZEN_/BE3/ CTS
10. Binkowski Michał 1989 Rokietnica
11. Błaszczyk Jacek 1979 FTI Racing Team
12. Błaszczyk Robert 1982 Kuznia Triathlonu
13. Błażejewski Łukasz 1991 Głogów
14. Boracki Marcin 1980 Kettler Polska
15. Brzostowski Marcin 1979 MBM PROJEKT
16. Buchert Mariola 1987 Czempiń
17. Ciesielski Daniel 1988 Palędzie
18. Czaja-Jagielska Natalia 1978 LitWIN SPORTS
19. Dembina Andrzej 1962 Gorzkie pole
20. Dolata Piotr 1988 Rokietnica
21. Dwojak Marcin 1978 Przeźmierowo
22. Dzieciątkowska Olga 1995 MartaTriWarta
23. Dziuba Błażej 1988 Poznań
24. Fabiś Dawid 1977 Poznań
25. Fajok Szymon 1999 SKS Oborniki
26. Foltyński Marcin 1977 KLAS Szpot Swarzędz
27. Furmanek Piotr 1979 SZNEKA RUNNERS TEAM
28. Gierycz Kornel 2000 Nadarzyn
29. Glamowski Karol 1982 GSK fIT pioRUNy
30. Glapiak Paweł 1989 Poznań
31. Gorzkowski Szymon 1991 PRO366
32. Górecki Mateusz 1992 #AleKolarz
33. Górnikiewicz Piotr 1980 Kanapowe pampry
34. Górzny Łukasz 1976 GO! Gowarzewo
35. Grządzielewski Dominik 1981 BE TRI
36. Grzegorczyk Jarosław 1978 GO2TRI
37. Grzegorczyk Maja 1978 GO2TRI
38. Grzelak Mateusz 1988 Kuźnia Triathlonu
39. Grześkowiak Maciej 1977 4Fiter
40. Guzik Bartosz 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl
41. Henschel Klaudiusz 1975 Termoorganika / SKS Oborniki
42. Henshaw Matthew 1985 Poznan
43. Hepner Tomasz 1988 GVT
44. Hojan Adam 1985 CityZen
45. Hojan Jarosław 1962 Poznań
46. Jahnz Karolina 1984 Go2tri
47. Jakubowska Anna 1980 Piaseczno
48. Jamont Przemysław 1960 KINESIS ZARY
49. Jankowski Marek 1982 LIPTON TEAM
50. Jarmużek Paweł 1974 A-T
51. Jarych Jarosław 1972 Jarosław Jarych
52. Jazikowski Pawel 1972 Poznań
53. Jezierski Jakub 1987 MTB KOMORNIKI TEAM
54. Jędraszyk Klaudia 1995 Paczkowo
55. Józefiak Krystian 1986 Zakrzewo
56. Jóźwiak Daniel 1980 Maratończyk Poznań
57. Jóźwiak Jeremi 2003 Rataje
58. Kaczmarek Krzysztof 1970 BeagleTriathlonTeam
59. Kafarska Urszula 1993 SKS Oborniki
60. Kaftanski Michal 1982 Poznań
61. Kammer Krzysztof 1986 FTI Racing Team
62. Kaniewski Kamil 1980 Dąbrowa
63. Kasprzak Maciej 1973 Koziegłowy
64. Kasprzyk Rafał 1974 SPORTOWY KAŹMIERZ
65. Kaźmierczak Krzysztof 1975 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
66. Kędzierski Krzysztof 1965 GO2TRI
67. Kierzek Magdalena 1993 Czerwonak Biega
68. Kilkowska Paulina 1979 Mosina
69. Kistowski Kacper 1993 Merx Team Polska
70. Klupczynski Piotr 1992 Murowana Goślina
71. Kłobuchowski Damian 1983 Połomski & Kłobuchowski. Radcowska Spółka Partnerska
72. Kłosiński Jarosław 1961 KłosTeam
73. Kłosiński Mikołaj 1991 KłosTeam
74. Kmieciak Slawomir 1973 FALA SZCZECIN
75. Kopacz Rafał 1983 Koszalin
76. Kosiorek Darek 1967 Poznań
77. Kosmala Tomasz 1980 Pleszew
78. Kowalewska Joanna 1977 Poznań
79. Kowalewski Rafał 1975 Poznań
80. Kroma Krystian 1979 Poznan
81. Królikowski Edward 1970 Posnania triathlon
82. Kruk Łukasz 1982 Nowak Run
83. Krupecki Michał 1981 Zalasewo
84. Krzewiński Sebastian 1989 Tygrysy Triathlonu
85. Kubiak Jakub 1980 Wilda biega
86. Kuklis Tomasz 1986 Kuźnia Triathlonu
87. Kurasiński Jakub 1977 Sauerland Team Tarnowo Podgórne
88. Kurczewski Bartosz 1977 Cityzen
89. Kuś Adam 1997 UKS Cityzen_
90. Kuzniak Pawel 1976 Szamotuly
91. Lewenda Marian 1992 Poznań
92. Liberadzki Michał 1992 Poznań
93. Licznierska Alina 1982 OwocBiega Team
94. Licznierski Marek 1984 Triathlonista Team
95. Liputa Grzegorz 1989 Aloha Triathlon Team
96. Łasocha Kamila 1982 Poznań
97. Ławiak Paweł 1983 Atlas
98. Łukaszczuk Grzegorz 1982 PRO366
99. Machyński Marcin 1980 MRIP.com.pl
100. Maciejewski Piotr 1980 Trzemeszno
101. Maćkowski Daniel 1980 Zabiegany Wołomin
102. Magdziarz Jakub 1980 Kancelaria HMM
103. Majewska Aleksandra 1992 Poznań
104. Małyszka Krzysztof 1971 KrisTrans Małyszka
105. Mantyk Katarzyna 1982 Oborniki
106. Marciniak Mariusz 1985 Krosno
107. Marciniak Michał 1983 UKS CITYZEN_/BE3
108. Marciniak Przemyslaw 1985 UKS CITYZEN_/BE3, Kuźnia Triathlonu
109. Matluch Piotr 1974 A-T
110. Matysiak Karol 1974 OSH
111. Michalak Boguś 1972 Szczecin
112. Michalak Kazimierz 1957 Helios Czempiń Team
113. Michalski Łukasz 1983 Woodrun
114. Miedziak Sebastian 1983 LS+ Recykling TEAM/ B3_Cityzen Poznań
115. Modras Agnieszka 1979 Warszawa
116. Nadolska-Bocheńska Barbara 1985 SKS OBORNIKI
117. Najewski Marcin 1982 Zalasewo
118. Nawrot Krzysztof 1973 Sportowy Każmierz
119. Nettmann Mateusz 1979 #makingfuture
120. Niebrzydowski Marcin 1997 KS POSNANIA
121. Nogaj Jacek 1969 Lusowo
122. Nowaczyk Grzegorz 1979 Cityzen
123. Nowak Marcin 1985 Pitu Pitu Cycling Club (PPCC)
124. Nowak Wojciech 1985 silaojca.pl
125. Orłowski Marcin 1981 wedrownicy.org
126. Owczarzak Dariusz 1967 KB Maniac Poznań
127. Owsiannik Grzegorz 1976 Legnica
128. Pacan Jacek 1971 Gdynia
129. Paluch Mirosław 1964 BUDCHEM
130. Paszkowski Łukasz 1979 Poznań
131. Pawlik Danuta 1971 Skórzewo
132. Pawlowski Józef 1990 TRITON KONIN
133. Perczak Janusz 1990 IN-Software
134. Petza Maciej 1966 Montemoro
135. Piechocki Marcin 1973 Poznań
136. Piechocki Piotr 2005 Poznań
137. Pieszak Marcin 1983 Kanapowe pampry
138. Pieszak Zosia 1985 Kanapowe pampry
139. Pisarczyk Grzegorz 1989 Poznań
140. Plota Mateusza 1989 KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski
141. Płowens Piotr 1998 Margonin
142. Podpirko Patryk 1997 Olsztyn
143. Poss Marcin 1973 Warszawa
144. Protasiewicz Mikolaj 1997 Konin
145. Przybylak Dariusz 1977 Swarzędz
146. Przybylski Jakub 1981 Komputronik
147. Przybysz Sławomir 1983 Opalenicki Klub Biegacza
148. Puszkarek Mikołaj 1986 Helios Czempiń Team
149. Putowska Małgorzata 1962 Adrenalina Fitness Team
150. Ratajczyk Krzysztof 1985 Sportmania Słupca
151. Robakowski Marcin 1992 Tandhem-ntonbike & Budchem
152. Romanowski Jakub 1979 Aluplast
153. Roszczka Joanna 1977 Budchem
154. Rupieta Igor 2006 Poznań
155. Rupieta Maksym 1978 WUEF Tri Team poMOCNI
156. Siatecki Paweł 1992 Poznań
157. Sierżant Paweł 1981 Przedsiębiorstwo Komunalne Pleszew
158. Sioma Konrad 1983 Rokietnica Biega
159. Skornowicz Agnieszka 1971 Sportowy Kaźmierz
160. Skornowicz Paweł 1971 Sportowy Kaźmierz
161. Skowroń Łukasz 1980 ITP
162. Smorawinski Wojtek 1982 BMW Smorawiński
163. Sobisiak Agnieszka 1971 Bez Spiny
164. Sobkowiak Marcin 1981 Poznań
165. Sówka Waldemar 1969 Landsklep. Marek
166. Spychała Jacek 1980 Rokietnica Biega
167. Stachowiak Danuta 1974 TRIATHLONISTA Team
168. Stachowiak Zbigniew 1975 Poznań
169. Stafiniak Marek 1982 Poznań
170. Stanke Łukasz 1979 4Fiter/Velocity
171. Staszak Agnieszka 1974 Zakrzewo
172. Staszak Marcin 2002 Zakrzewo
173. Stawowy Jakub 1989 Poznań
174. Stempniak Adrian 1989 SKS Oborniki
175. Strabel Darek 1979 REHAU Crossactive Team
176. Susmarska Ewa 1996 MUAY RUNNING TEAM/ TRIATHLONISTA TEAM
177. Szałkowski Łukasz 1981 Team Karaś/Lidl Polska
178. Szałkowski Tomasz 1982 UKS Cityzen
179. Szofer Adam 1984 Adam Szofer
180. Szombierska Monika 1985 GIANT ŻARY TEAM
181. Szombierski Robert 1984 GIANT ŻARY TEAM
182. Szymanski Wojciech 1980 Klodawa
183. Śliwicki Tomasz 1982 TRITON KONIN
184. Tepper Marcin 1977 BUDCHEM
185. Tomaszewski Mikolaj 1983 Spacetronik.pl
186. Tomczak Krystian 1992 Poznań
187. Tomczak Tomasz 1975 Bezrzecze
188. Tomczyk Adam 1982 OLX Group
189. Tomikowska Róża 1974 Poznań
190. Tomikowski Rafał 1974 Poznań
191. Tymul Jakub 1978 #tymtriteam
192. Urbański Michał 1983 Zamęcin
193. Walkowiak Bartosz 1980 KS Posnania Triathlon
194. Waszkiewicz Dariusz 1976 SPORT4LIFE
195. Wegner Adrian 1991 Poznan
196. Wesołowski Roman 1989 Kuźnia Triathlonu
197. Wilk Piotr 1976 Korba TEAM
198. Wiśniewski Tomasz 1974 Wielkopolska Gwardia Honorowa
199. Wiśniewski Waldek 1978 Sauerland Team TP.
200. Włodarczak Marcin 1974 Helios Czempiń Team
201. Włodarczyk Piotr 1979 Budchem
202. Wojciechowski Hubert 1984 Sulęcin
203. Wojcieszko Piotr 1981 Chmura Coaching
204. Woźny Krzysztof 1982 SPORTOWY KAŹMIERZ 🇵🇱
205. Zawadzki Radosław 1979 JOKER TEAM
206. Zimniewicz Agata 1990 Poznań
207. Zimny Robert 1988 Rawicz
208. Zubowicz Maria 1981 Iron Team Tomasz Marcinek
209. Żuk Mateusz 1983 Budchem