Lista startowa

GREAT TriKids - Kórnik

Kórnik 13.08.2017



Liczba zgłoszonych zawodników: 113


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamczewska Bianka 2008 SP7 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
2. Bąbalicki Adam 2010 Poznań 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
3. Bączkowska Oliwia 2002 Szkoła 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
4. Biadała Weronika 2012 Przedszkole nr.2 "Cztery Pory Roku" Kórnik 100m rower - 100m bieg
5. Błaszczyk Adrianna 2008 AF MOSINA TEAM 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
6. Błaszczyk Maksymilian 2005 AF MOSINA TEAM 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
7. Bokun Franek 2013 Dąbrówka 100m rower - 100m bieg
8. Bzdęga Michał 2015 Kaczkowo 50m rower - 25m bieg
9. Cieślik Oliwia 2007 sp 8 Bełchatów 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
10. Cieślik Paweł 2005 sp 8 Bełchatów 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
11. Dudziak Mikołaj Jakub 2014 Leszno 50m rower - 25m bieg
12. Dudziak Oliwia Anna 2010 Leszno 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
13. Dymitrowski Iwo 2012 IDMAR RACING TEAM - TRIATHLON DIVISION 100m rower - 100m bieg
14. Dzitkowski Aleksander 2013 Team Extraplon 100m rower - 100m bieg
15. Fabisiak Marcel 2004 szkoła podstawowa nr 3 Gniezno 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
16. Fabisiak Monika 2008 szkoła podstawa nr 6 Gniezno 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
17. Ferchmin Franciszek 2008 Ferchmin Family 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
18. Ferchmin Jan Paweł 2014 Ferchmin Family 50m rower - 25m bieg
19. Ferchmin Teresa 2011 Ferchmin Family 100m rower - 100m bieg
20. Foltyńska Natasza 2006 KLAS Szpot Swarzędz 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
21. Foltyński Bruno 2008 KLAS Szpot Swarzędz 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
22. Gabryel Agnieszka 2014 Tuczno 50m rower - 25m bieg
23. Gabryel Marta 2007 EUREKA 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
24. Gabryel Natalia 2006 EUREKA 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
25. Gajb Maria 2008 Gajowi 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
26. Główczyńska Ewa 2012 Iron Głowy 100m rower - 100m bieg
27. Główczyński Jan 2015 Iron Głowy 50m rower - 25m bieg
28. Gorzen Bartosz 2008 Sp 172 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
29. Grzembowska Maja 2012 Przedszkole nr.2 "Cztery Pory Roku" Kórnik 100m rower - 100m bieg
30. Grzembowski Krystian 2005 Szkoła Podstawowa nr 2 w Kórniku 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
31. Guderski Leon 2015 marchewkowepole.com 50m rower - 25m bieg
32. Gutowski Joachim 2012 Przedszkole w Kazimierzu Biskupim 100m rower - 100m bieg
33. Hyży Mikołaj 2013 Outlet AGD www.wgniecione.pl 100m rower - 100m bieg
34. Iskierski Kajtek 2012 T.A.K.T. FREAKSPORT.PL 100m rower - 100m bieg
35. Janik Laura 2012 Przedszkole Czempiń 100m rower - 100m bieg
36. Jarmuda Franciszek 2009 Jarmudki 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
37. Kaczmarek Marcel 2012 Przedszkole nr 1 im. Misia Uszatka w Kórniku 100m rower - 100m bieg
38. Kaczmarek Nadia 2010 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
39. Kamiński Ignacy 2013 Przedszkole nr 2 "Cztery Pory 100m rower - 100m bieg
40. Kamiński Maksymilian 2004 Gim60 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
41. Kamiński Norbert 2005 UKS Jedynka Kórnik 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
42. Kobrzeniecki Antek 2011 Komorniki 100m rower - 100m bieg
43. Kobrzeniecki Janek 2010 Komorniki 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
44. Kolaśniewski Franciszek 2011 SPOŁECZNA CZWÓRKA POZNAŃ 100m rower - 100m bieg
45. Kotas Adam 2014 Kotasport 50m rower - 25m bieg
46. Kotas Adam 2014 GREATMAN 50m rower - 25m bieg
47. Koterba Bartosz 2007 SP nr 2 BNIN 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
48. Kotlińska Hania 2013 przedszkole 127 100m rower - 100m bieg
49. Kotlińska Zosia 2008 ssp nr 14 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
50. Kowalczyk Igor 2006 SZKOŁA PODSTAWOWA W CZEMPINIU 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
51. Kowalczyk Marta 2003 GIMNAZJUM W BOROWIE 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
52. Kowalski Maciej 2003 Gułtowy 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
53. Kubiak Igor 2011 Przedszkole nr 4 100m rower - 100m bieg
54. Lisiecka Nina 2013 CHAMPIONMAN TEAM 100m rower - 100m bieg
55. Lisiecki Aleksander 2010 CHAMPIONMAN TEAM 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
56. Łakomiak Zofia 2011 Mrowino 100m rower - 100m bieg
57. Molicka Agata 2013 Przedszkole Promyczek 100m rower - 100m bieg
58. Molicki Jerzy 2012 Przedszkole Promyczek 100m rower - 100m bieg
59. Morawska Agatka 2013 Bydgoszcz 100m rower - 100m bieg
60. Musiał Piotr 2007 Mamy-Biegamy 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
61. Mydlarz Julia 2008 Sp ZIMIN 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
62. Nowacka Pola 2003 FABRYKA MAZAKÓW 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
63. Nowicki Oliwier 2013 Poznań 100m rower - 100m bieg
64. Obst Tymoteusz 2013 WUEF Tri Team 100m rower - 100m bieg
65. Olejniczak Milan 2010 Ostrów Wlkp. 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
66. Olejnik Antoni 2015 Kórnik 50m rower - 25m bieg
67. Oses Kacper 2004 Poznań 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
68. Paś Dominik 2003 Pasiol Team Wrocław 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
69. Pińkowska Zuzanna 2006 PSCH im. Jerzego Kurczewskiego 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
70. Płatek Paulina 2007 SP 12 Leszno 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
71. Płotka Dawid 2008 jestSiła?Siłajest! 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
72. Pochylski Kajetan 2009 Zgrupka Luboń 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
73. Podlecki Franek 2011 Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia 100m rower - 100m bieg
74. Podraza Pola 2009 SP nr 51 Poznań 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
75. Polarok Iga 2014 Przedszkole w Kasztanowym Parku 50m rower - 25m bieg
76. Polarok Julia 2009 SP 74 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
77. Polarok Patryk 2012 Przedszkole w Kasztanowym Parku 100m rower - 100m bieg
78. Przespolewski Jakub 2002 Gimnazjum im powstańców wielkopolskich w roboakowie 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
79. Przespolewski Kuba 2002 Gimnazjum im powstańców wielkopolskich w robakowie 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
80. Przybylski Kacper 2012 Przedszkole Wesoła Gromada-Cypisek 100m rower - 100m bieg
81. Przybylski Szymon 2007 Szkoła Podstawowa nr 6 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
82. Przybyłek Gabriel 2010 Kórnik 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
83. Siejak Emilia 2008 UKS TKD KÓRNIK 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
84. Stachowiak Jakub 2011 Lipno 100m rower - 100m bieg
85. Stachowiak Kacper 2010 Lipno 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
86. Stanisławska Marianna 2013 Dookolaswiata.org 100m rower - 100m bieg
87. Stanisławski Jaś 2015 Dookolaswiata.org 50m rower - 25m bieg
88. Stekiel Hanna 2016 Kórnik 50m rower - 25m bieg
89. Stekiel Pola 2013 Przedszkole nr 2 "Cztery Pory Roku" 100m rower - 100m bieg
90. Szczurek Andrzej 2009 SP 60 Poznań 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
91. Szmydt Zuzanna 2009 Szkoła Podstawowa nr 1 Kórnik 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
92. Szymański Jan 2005 Sekcja biegowa - Sokół Kleczew 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
93. Turek Amelka 2009 ChampionMan Team 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
94. Turowski Filip 2003 Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Robakowie 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
95. Twardowska Julia 2013 Aktywny Junior 100m rower - 100m bieg
96. Twardowski Janek 2006 Aktywny Junior 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
97. Urbaniak Nikodem 2014 Komorniki 50m rower - 25m bieg
98. Walczak Michał 2005 Akademia Reissa 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
99. Wieczorek Gracja 2011 S. P Krosinko 100m rower - 100m bieg
100. Wieja Lilianna 2008 Poznań 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
101. Winter Kamila 2013 eSesja.pl 100m rower - 100m bieg
102. Wisła Jakub 2012 Poznań 100m rower - 100m bieg
103. Wisła Mateusz 2010 Poznań 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
104. Wojtkowiak Igor 2014 Gutek 50m rower - 25m bieg
105. Woźniak Matylda 2009 Zespół Szkół nr 2 w Kościanie 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
106. Wrona Adrianna 2012 One Man Crew 100m rower - 100m bieg
107. Wysmoliński Adam 2005 Szkoła Podstawowa Osielsko 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
108. Wysmoliński Jan 2002 Gimnazjum nr 2 Osielsko 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
109. Zawadzki Antoni 2009 SP 258 Warszawa / ZaDyszka 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
110. Zgarda Dominika 2010 SP nr 2 w Kórniku-Bninie 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
111. Zgarda Julia 2007 SP nr 2 w Kórniku-Bninie 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
112. Zgarda Stanisław 2014 Przedszkole Cztery Pory Roku Bnin 50m rower - 25m bieg
113. Ziemba Hanna 2006 I Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. Mikołaja Reja w Słupsku 200m bieg - 800m rower - 250m bieg