Lista startowa

GreatKids 2018 - Kórnik

Kórnik 12.08.2018



Liczba zgłoszonych zawodników: 161


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Cichocka Lilka 2016 Przedszkole Kasztanowy Park Kids 0
2. Drózd Antek 2016 Trimona Kids 0
3. Kotas Józef 2016 Kotasport Kids 0
4. Kotlińska Barbara 2016 Obiady Po zawodach Kids 0
5. Łączniak Izabela 2017 Eko Pingwiny Kids 0
6. Łączniak Zofia 2017 Eko Pingwiny Kids 0
7. Spryszyński Sebastian 2016 TRIrodzinka Kids 0
8. Stęsik Maksymilian 2016 Dąbrowa Kids 0
9. Szymankiewicz Nikodem 2016 Czempiń Kids 0
10. Wysocka Natalia 2016 Międzyrzecz Kids 0
11. Bojarojć Bruno 2015 Tajemnicza Wyspa Kids 1
12. Bzdęga Michał 2015 Kaczkowo Kids 1
13. Dudziak MikoŁaj 2014 Leszno Kids 1
14. Dzitkowski Milan 2015 Team Extraplon Kids 1
15. Filipiak Adam 2015 Kościan Kids 1
16. Gabryel Agnieszka 2014 Przyjaciele Włóczykija Kids 1
17. Gabryelewicz Anna 2015 Kornik Kids 1
18. Giers Emilka 2014 Kościan TEAM Kids 1
19. Główczyński Jan 2015 Super Głowy Kids 1
20. Gorzkowska Amelia 2014 LOFTteamEXTREME Kids 1
21. Jaśkiewicz Natalia 2015 STANMA.PL Kids 1
22. Kotas Adam 2014 Kotasport Kids 1
23. Leki Kasia 2014 Garby Kids 1
24. Matwińska Zofia 2014 Szczecin Kids 1
25. Olejnik Antoni 2015 Kórnik Kids 1
26. Pawłowski Tymoteusz 2014 Przedszkole Stokrotki Dolsk Kids 1
27. Piasek Oliwia 2014 Turbosocial Kids 1
28. Piotrowska Emilia 2015 Czempiń Kids 1
29. Pniewski Franciszek 2015 Poznań Kids 1
30. Podraza Olaf 2015 Borówiec Kids 1
31. Przybylski Jerzy 2014 Przedszkole Samorządowe w Żydowie Kids 1
32. Różanek Olaf 2014 Kórnik Kids 1
33. Skoracki Jan 2014 Czempiń Kids 1
34. Sobkowiak Filip 2014 Poznań Kids 1
35. Urbaniak Nikodem 2014 eSesja.pl Kids 1
36. Waszak Zuzanna 2014 Przedszkole Samorządowe Borowko Stare Kids 1
37. Wojtkowiak Igor 2014 Zalasewo Kids 1
38. Zabłocki Franciszek 2015 Przedszkole Niebieski Balonik Plewiska Kids 1
39. Zagórski Gabriel 2015 Poznań Kids 1
40. Biliński Adrian 2013 UKS Orlik Mosina Kids 2
41. Dengusiak Ewka 2012 Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie Kids 2
42. Domagała Franciszek 2012 Borkowice Kids 2
43. Dudziak Franciszek 2012 Prywatne Przedszkole "Koniczynka" w Mosinie Kids 2
44. Dymitrowski Iwo 2012 IDMAR RACING TEAM - TRIATHLON DIVISION Kids 2
45. Dzitkowski Aleksander 2013 Team Extraplon Kids 2
46. Główczyńska Ewa 2012 Iron Głowy Kids 2
47. Hyży Mikołaj 2013 Outlet AGD www.wgniecione.pl Kids 2
48. Ignaczak Agnieszka 2012 Luboń Kids 2
49. Iskierski Kajetan 2012 Krosno Kids 2
50. Janik Laura 2012 ChampionMan Duathlon Czempiń Kids 2
51. Jankowiak Wojciech 2012 Mały Olimpijczyk Poznań Kids 2
52. Kamiński Ignacy 2013 Kórnik-Bnin Kids 2
53. Karniej Aleksander 2013 Sokolniki Gwiazdowskie Kids 2
54. KoŚciaŃska Dominika 2013 Przedszkole nr 2 Kościan Kids 2
55. Kotlińska Hanna 2013 Obiady Po zawodach Kids 2
56. Kozal Milena 2012 FTI Kids Kids 2
57. Kuziów Lena 2012 Mrowino Kids 2
58. Łakomiak Zofia 2012 Mrowino Kids 2
59. Marciniak Tymon 2012 eSesja.pl Kids 2
60. Nowicki Oliwier 2013 Przedszkole Raz Dwa Trzy Kids 2
61. Oleksy Oliwier 2012 PRZEDSZKOLE NR 1 W KOŚCIANIE Kids 2
62. Oleś Olga 2013 Bydgoszcz Kids 2
63. Płociński Tymon 2012 Poznań Kids 2
64. Przybylski Kacper 2012 Przedszkole 144 Wesoła Gromada Poznań Kids 2
65. Przybylski Oliwier 2013 Szkoła Podstawowa w Robakowie Kids 2
66. Rodziewicz Matylda 2012 RODZYNKI Kids 2
67. Sidorowicz Ignacy 2012 wood glass team Kids 2
68. Smoczyk Wiktor 2013 Poznań Kids 2
69. Wachowiak Filip 2013 Kids 2
70. Widłak Leonard 2012 Bydgoszcz Kids 2
71. Winter Kamila 2013 eSesja.pl Kids 2
72. Wisła Jakub 2012 Przedszkole Leśne Ludki w Suchym Lesie Kids 2
73. Zabłocka Oliwia 2013 Przedszkole Niebieski Balonik Plewiska Kids 2
74. Zagórska Emilia 2012 Poznań Kids 2
75. Zieliński Nikodem 2012 Poznań Kids 2
76. Biliński Gracjan 2010 UKS Orlik Mosina Kids 3
77. Błauciak Lena 2010 Palędzie Kids 3
78. Cichocka Lena 2011 Społeczna Jedynka Kids 3
79. Dengusiak Lilianka 2010 Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie Kids 3
80. Drózd Marta 2011 Trimona Kids 3
81. Dudziak Oliwia 2010 Leszno Kids 3
82. Frąckowiak Weronika 2011 Jeżyce Biegają Kids 3
83. Gadomska Oliwia 2011 Szkoła podstawowa Czempiń Kids 3
84. Graliński Ignacy 2010 SP Radzewo Kids 3
85. Klinge Nadia 2010 Zalasewo Kids 3
86. Król Franciszek 2010 SP 62 Kids 3
87. Kubiak Igor 2011 Mosina Kids 3
88. Kuc Antoni 2011 Krosno Kids 3
89. Matoszuk Oskar 2011 Szkoła Podstawowa Kiełczewo Kids 3
90. Mazurkiewicz Leon 2010 SP nr 2 w Kórniku- Bninie Kids 3
91. Nowak Leon 2011 N-bike Academy Kids 3
92. Oleś Oliwier 2011 Bydgoszcz Kids 3
93. Pawłowska Liwia 2010 SP Dolsk Kids 3
94. Piasek Kacper 2011 Turbosocial Kids 3
95. Piotrowski Kamil 2011 Czempiń Kids 3
96. Przybylski Ksawery 2011 Szkoła Podstawowa w Robakowie Kids 3
97. Przybylski Tymon 2010 Szkoła Podstawowa w Żydowie Kids 3
98. Przybyłek Gabriel 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 Kórnik Kids 3
99. Stęsik Mikołaj 2011 Korona Zakrzewo Kids 3
100. Szczepaniak Wiktor 2011 Poznań Kids 3
101. Szymankiewicz Igor 2011 Czempiń Kids 3
102. Torchalski Wiktor 2011 JANOWIEC WLKP Kids 3
103. Tycner Rayan 2010 Kids 3
104. Wisła Mateusz 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Suchym Lesie Kids 3
105. Wysocki Oliwier 2010 Międzyrzecz Kids 3
106. Andrzejewski Kamil 2009 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14 Kids 4
107. Balicka Ada 2009 eFitness Racing Team Kids 4
108. Chmielewski Igo 2009 Metzink TRI Kids 4
109. Dopierała Anna 2009 SP 12 Leszno Kids 4
110. Dubieniecki Damian 2009 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Kids 4
111. Fabisiak Hanna 2008 Blociszewo Kids 4
112. Gajb Maria 2008 OPZ Zawarcie Kids 4
113. Gawrych Kinga 2009 Zespół Szkół Salezjański Kids 4
114. Janik Mateusz 2009 ChampionMan Duathlon Czempiń Kids 4
115. Jarmuda Franek 2009 Jarmudka SDS / szkoła Urbasia Kids 4
116. Kądzielak Dominik 2008 Drużyna Szpiku Kids 4
117. Kmieciak Jagna 2009 KOMETA ŚREM Kids 4
118. Konieczniak Mateusz 2008 AZS AWF Poznań Kids 4
119. Kotlińska Zofia 2008 Obiady Po zawodach Kids 4
120. Kozłowska Aleksandra 2009 IPS Wrocław Kids 4
121. Krupiński Krzysztof 2008 Poznań Kids 4
122. Kubczyk Nadia 2008 Szkoła Podstawowa w Tłokini Wielkiej Kids 4
123. Kuś Jagna 2008 Sp 83 Wrocław Kids 4
124. Kuziów Franek 2009 Mrowino Kids 4
125. Łukomski Wojciech 2009 Bydgoszcz Kids 4
126. Napieraj Gerard 2009 Łódź Kids 4
127. Olichwer Natan 2008 SP 7 Leszno Kids 4
128. Płatek Weronika 2009 SP 12 LESZNO Kids 4
129. Płotka Dawid 2008 Szkoła Podstawowa nr 17 Kids 4
130. Pochylski Kajetan 2009 Zgrupka Team Kids 4
131. Podraza Pola 2009 SP nr 51 Poznań Kids 4
132. Rogowicz Ryszard 2009 Skrzydła Kids 4
133. Stachowska Julia 2008 Mrocza Kids 4
134. Szczuciński Antoni 2008 Poznań Kids 4
135. Szczuciński Tomasz 2009 Poznań Kids 4
136. Wójtowski Konstanty 2009 SP nr 7 Kids 4
137. Wójtowski Maurycy 2008 SP nr 7 Kids 4
138. Andrzejewski Igor 2007 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14 Kids 5
139. Bartz Maksymilian 2006 MOS Śrem Kids 5
140. Chmielewski Borys 2007 Metzink TRI Kids 5
141. Cybak Michalina 2006 Helios Czempiń Kids 5
142. Gabryel Marta 2007 EUREKA Poznań Kids 5
143. Gabryel Natalia 2006 EUREKA Poznań Kids 5
144. Kamińska Wiktoria 2007 EkoPingwiny Kids 5
145. Kochnowicz Antonina 2006 SP LUSOWO Kids 5
146. Kostka Maciej 2006 UKS Lusowo Kids 5
147. Kowalczyk Igor 2006 Helios Czempiń Kids 5
148. Kroma Ksawery 2007 SP74 Poznań Kids 5
149. Płatek Paulina 2007 SP 12 LESZNO Kids 5
150. Przybylski Szymon 2007 Szkola Podstawowa nr 6 Poznań Kids 5
151. Pudliszewski Ignacy 2007 SZYMANOWSKI TEAM Kids 5
152. Pudliszewski Ksawery 2006 PUDLISZEWSKI TEAM Kids 5
153. Wierzejewski Jakub 2006 TGV Team Kids 5
154. Kamiński Maksymilian 2004 Poznań Kids 6
155. Kowalczyk Marta 2003 Gimnazjum Borowo Kids 6
156. Kuźma Julian 2005 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Kids 6
157. Szymczak Adam 2005 UKS Lusowo Kids 6
158. Woźniak Parisa 2005 AMS Triathlon Kids 6
159. Wysmoliński Adam 2005 Osielsko Kids 6
160. Wysmoliński Jan 2003 Osielsko Kids 6
161. Zakrzewski Oliwier 2005 SP 2 Kórnik Kids 6