Lista startowa

Kórnik Triathlon - Sztafety

Kórnik 13.08.2017
Dystans: 1/4 IM (0,95/45/10,5) | 1/10 IM (0,38/18/4,2)


Liczba sztafet zgłoszonych do zawodów: 42


Dystans 1/4 IM (0,95/45/10,5)

lp. Nazwa Drużyny -> zawodnik 1 - pływanie zawodnik 2 - rower zawodnik 3 - bieganie
1. ADRENALINA FITNESS TEAM Jacek Błaszczyk Łukasz Pikosz Rafał Krakowiak
2. AUTOBUS ARABÓW Paweł Klupsch Mateusz Klupsch Szymon Jung
3. BASTER TEAM Przemysław Caruk Zdzisław Kubczyk Marek Kołodziejczyk
4. CHAMPIONMAN TEAM 1 Izabela Lisiecka Mariola Buchert Magdalena Turek
5. CHAMPIONMAN TEAM 2 Mateusz Ratajczak Hubert Maćkowiak Kazimierz Michalak
6. Dobry, zły i brzydki Konrad Leszczyński Artur Jaworski Marek Flejszman
7. Dolna68.pl Marcin Smiglak Jacek Bykowski Paulina Pospieszna
8. Ferrodo Computer Anna Wielechowska Leszek Klimaszyk Marcin Wielechowski
9. Fil-Sta-Mat Filip Piotrowski Stanisław Michalski Mateusz Nettmann
10. grzybek ogrody team Andrzej Grzybek Grzegorz Grzybek Jacek Wawrzyniak
11. IRONMENEL Maciej Rydjan Jakub Gzyl Maciej Soloch
12. Jolka Jolka team Hubert Nowaczyk Jakub Śliwiński Mateusz Mokracki
13. Kostki Robert Tomczak Tomasz Hertmanowski Adam Szczerbal
14. KOŚCIAN TEAM i Kościańskie Towarzystwo Pływackie Tomasz Naglik Mirosław Kaczmarek Eugeniusz Bokus
15. Kuźnia Triathlonu Natalia Wiśniewska Bartosz Dorobiała Łukasz Kiedrowski
16. MMS TEAM Bogdan Dubiec Łukasz Górnicki Mariusz Bąbelek
17. MMS TEAM 2 Jarek Kramer Marcin Dwojewski Wojciech Jałoszyński
18. ORŁY PWK Marek Sołtysiak Robert Bielawski Dawid Ząbczyński
19. Pędzące żółwie Aleksandra Szczerbal Kazimierz Ratajczak Beata Grząślewicz
20. Pracownia Akustyczna Piotr Kozłowski Jacek Berger Daniel Kochnowicz
21. PrzedZawał Gniezno Bartosz Kozłowski Wojciech Wiśniewski Tomasz Grajek
22. SZTOS FOOD/NO WOMEN NO TRI/OWOC BIEGA Oskar Borowczyk Kasia Orwat Piotr Myślak
23. Szybcy i wściekli Waldemar Demuth Michał Szymański Robert Dymarski
24. Tęcza Nekla Krystian Waleriańczyk Marcin Kaliński Marcin Smorawski
25. Tri Girls Team Anna Górska Maria Skrzypczak Patrycja Grzeszczyk
26. Tri Stars Anna Rostkowska-Kaczmarek Witold Dzitkowski Piotr Żuberek
27. WALECZNE PSY Adam Nowak Michał Wojtkowiak Mateusz Nowicki
28. Wentyle/Night Runners Joanna Tasarek Radosław Lesiak Kuba Borszyński
29. WUEF Tri Team Jan Pietrzak Kacper Kistowski Przemysław Lasoń
30. Zaprzysiężeni Szymon Głuchowski Piotr Jerzak Adam Pluta
31. Zgrupka Team Daniel Piętka Dariusz Jemielucha Artur Zawisza
32. Zgrupka Team2 Bartek Jaczun Marek Strogulski Marcin Leopold
33. Zgrupka Team3 Przemysław Sołtysiak Krzysztof Kwiatkowski Tomasz Hofman
34. _TRI_Familia Maciej Kasprzak Adam Przybylski Joanna Przybylska


Dystans 1/10 IM (0,38/18/4,2)

lp. Nazwa Drużyny -> zawodnik 1 - pływanie zawodnik 2 - rower zawodnik 3 - bieganie
1. A.S.K. Agnieszka Knop Szymon Kuszak Kamil Nowak
2. Aniołki Sołtysowej Przemysław Kałek Tomasz Góralski Piotr Skrętkowski
3. Beagle Triathlon Team Zuza Kaczmarek Krzysztof Kaczmarek Przemo Krygier
4. CHAMPIONMAN TEAM Ireneusz Piasecki Jakub Michalak Wojtek Piasecki
5. Dalej do przodu Jacek Drzewiecki Lidia Drzewiecka Natalia Koga
6. Ferchmin Family Alicja Ferchmin Łucja Ferchmin Aleksander Ferchmin
7. Pogromcy Czasu Milan Szwedek Bartłomiej Majsnerowski Damian Stachowiak
8. TRI FAMILY - Mały Guliwer Patryk Sobkowiak Monika Arcimowicz Aurelia Sobkowiak