Lista startowa

Kórnik Triathlon - Sztafety

Kórnik 12.08.2018
Dystans: Super Krótki DRAFT | Ćwiartka NON-DRAFT


Liczba sztafet zgłoszonych do zawodów: 72


Dystans Super Krótki DRAFT

lp. Nazwa Drużyny -> zawodnik 1 - pływanie zawodnik 2 - rower zawodnik 3 - bieganie
1. 61.64.66 Andrze Makles Janusz Gluza Leszak Pierszalski
2. AGA TEAM Anna Brygier Maciej Przewoźniak Agnieszka Szukalska
3. AMS Aleksandra Stejuk Martyna Wasilewska Agata Wasilewska
4. Bola 06 Tri Poznań Hubert Rakowski Jakub Bagiński Maciej Kaczmarek
5. Bonkers squad Jakub Brzeziński Radosław Zaworski Jakub Ratajski
6. ChampionMan Team 2 Kacper Wielgus Cezary Szukalski Krzysztof Ślęczkowski
7. ChampionMan Team/Ci Od Dutka Mateusz Ratajczak Jakub Michalak Łukasz Nowak
8. Ci od Dutka Hanna Wawrzyniak Agnieszka Hahula Michalina Krysztofiak
9. CUKIERNIA A.M. TYCNER JUNIOR Oliwer Tycner Mateusz Wachowiak Julia Trąbka
10. Demony Prędkości Marcin Gawroński Mikołaj Kamiński Łukasz Czarnuch
11. Drużyna Szpiku Marek Kądzielak Dominik Olejniczak Marcin Sierota
12. Gryfindor Bogna Knychała Bartosz Flieger Andrzej Łukaszewski
13. HERMES MEN Rafał Lewandowski Łukasz Ochnicki Stanisław Jasiewicz
14. Hermes MIX Zuzanna Rotter Łukasz Mizgalski Piotr Cieczka
15. KaNaPa Kamila Kubasiak Patrycja Wojciechowska Natalia Dewo
16. KKS Katarzyna Węgrzyn Szymon Fenikowski Katarzyna Frankowska
17. Lexon tri Norbert Góźdź Izabela Góźdź Artur Drózd
18. Maximus Team Filip Michalski Damian Jaśkowiak Szymon Mrówczyński
19. Mikrodyna Mateusz Błauciak Piotr Kiciński Anna Jankowiak
20. MSM Magdalena Rodak-Dębowska Michał Dębowski Stanisław Rodak
21. OLX TEAM Aleksandra Drobnik Martin Królikowski Paweł Zoga
22. Pędzące Leniwce Ireneusz Broniecki Paweł Kolan Marta Smierzchała
23. Pędzące Żółwie Aleksandra Szczerbal Kazimierz Ratajczak Beata Grząślewicz
24. Sanpol Sport Team Monika Kołodziejska Michał Szcześniak Piotr Adamczak
25. WOINO Jacek Matyszczak Przemysław Wojciechowski Robert Halamus
26. Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim Dawid Bartoszek Dominik Dwornik Marcin Wojciechowski
27. ZGRUPKA TEAM Bartek Jaczun Błażej Grochowalski Katarzyna Gruszka
28. Zgrupka Team Daniel Osik Mateusz Dembski Marcin Tomczak
29. zmierz-nie-szacuj.pl Badania wydolnościowe Marcin Kutkowski Krzysztof Peryt Artur Chojnacki


Dystans Ćwiartka NON-DRAFT

lp. Nazwa Drużyny -> zawodnik 1 - pływanie zawodnik 2 - rower zawodnik 3 - bieganie
1. 1FCL Piotr Kozłowski Jacek Berger Daniel Kochnowicz
2. AMS Triathlon Magdalena Woźniak-Jodko Weronika Poczwardowska Katarzyna Misun-Nowak
3. AMS Triathlon Paulina Urbańska Tomasz Kamiński Jarosław Szychowski
4. Brak pomysłu Szymon Jóźwiak Adam Kędzierski Marcin Wielechowski
5. Bumerangi Łukasz Błauciak Grażyna Błauciak Krzysztof Komodziński
6. Byle do mety Michalina Wardęga Piotr Ceranek Piotr Lehmann
7. CUKIERNIA 1 MINIATURKA A.M.TYCNER Adrian Tycner Łukasz Wachowiak Damian Trąbka
8. CUKIERNIA 2 MINIATURKA A.M.TYCNER Magdalena Tycner RafaŁ Landzwojczak Joanna Trąbka
9. Dzikie Kuny Jagna Łunkiewicz Dominika Nowacka Katarzyna Fiszer
10. Fretka Team Marta Dzieciątkowska Artur Adamczak Urszula Kafarska
11. Grzybek Ogrody Team Andrzej Grzybek Grzegorz Grzybek Jacek Wawrzyniak
12. JA-RA-MA Jarosław Prentki Rafał Rodziewicz Marcin Kwintkiewicz
13. Jezioro Łabędzie Weronika Bamber Kamila Szudera-Kończal Monika Paszkiewicz
14. KaMiDa Team Karolina Sterczyńska Michał Wasztyl Dawid Sworek
15. Kościan Team Robert Tomczak Tomasz Hertmanowski Adam Szczerbal
16. Kuźnia Triathlonu Magdalena Wiśniewska Piotr Kasprzak Bartosz Majda
17. LOFT TEAM EXTREME Bartosz Chudziński Łukasz Grajcar Paweł Rozmiarek
18. LOFTteamEXTREME girls Magdaleba Grajcar Anna Kołodziej Anna Żurowska
19. M2STREAM Karol Skołozdrzych Bartłomiej Ryniewicz Michał Hajduk
20. MANN+HUMMEL Wojciech Feledziak Dariusz Frąckowiak Marcin Nowak
21. Menedżerowie 40+ Jarosław Sobkowiak Bartłomiej Zborała Marcin Fornalik
22. Mleczni chłopcy Tri Mariusz Pawlik Waldemar Stachowiak Krzysztof Matyśkiewicz
23. NO WOMEN NO TRI / NO RELAY NO TRI MichaŁ Marciniak Kasia Orwat Tomasz PopŁawski
24. Runner's Power Agnieszka Jackowiak Krzysztof Popławski Szymon Jackowiak
25. SA PSP Poznań - 1 Piotr Zabiszak Piotr Kustoń Maciej Żołnowski
26. SA PSP Poznań - 2 Dominik Dereń Tomasz Wiśniewski Piotr Ilski
27. Szybcy i Wściekli Michał Szymański Kacper Wężyk Wojciech Włodarczak
28. Teraz prędko, zanim dojdzie do nas, że to bez sensu Marcin Lubarski Wojciech Jastrzębski Radosław Gluza
29. Tri Vegan Agata Sobielga Aureliusz Woźniak Łukasz Sokołowski
30. TRIcolor Joanna Sielczak-Kuś Hanna Pokarowska Alicja Skoczylas
31. TRIWAWA Wojciech Zaniewski Jerzy Zaniewski Aleksander Zaniewski
32. Trytony Magdalena Brzozowska Robert Brzozowski Marek Noga
33. Van Hooy Bike Manufaktur Andrzej Jakubczak Wojciech Jurasz Łukasz Bartochowski
34. Waleczne Psy Adam Nowak Michał Wojtkowiak Mateusz Nowicki
35. Wentyle/Night Runners Joanna Tasarek Radosław Lesiak Ja Borszyński
36. Wioślarze Katarzyna Dudek Klaudia Staroń Gal Anonim
37. WRONIECKI KLUB BIEGACZA Maciej Rydjan Jakub Gzyl Maciej Soloch
38. Zaprzysiężeni Szymon Głuchowski Piotr Jerzak Adam Pluta
39. Zgrupka Team Daniel Osik Mateusz Dembski Marcin Tomczak
40. ZGRUPKA TEAM - Gotowe na wszystko Malwina Poprawiak Agata Madej Aleksandra Socha
41. Zgrupka Team Mixt Zuzanna Rotter Krzysztof Kwiatkowski Artur Zawisza
42. Zmierz-nie-szacuj.pl Badania wydolnościowe Bartosz Grzybek Michał Kutkowski Robert Rawecki
43. Żwawy Team Poznań Krzysztof Kubiak Robert Kmieciak Jan Helak