Lista startowa

Kościan Triathlon

Kościan - Nowy Dębiec 29.05.2021


Dystans 1/8IM NON-DRAFT

lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Bajsarowicz Tomek 1977 #TRIMP Triathlon Impulse JTP
2. Bartkowiak Piotr 1972 TGV Club
3. Bartkowski Radosław 1982 MBC Team
4. Bem Michał 1979 BemkiSport
5. Bentkowski Marcin 1987 Cortez Triathlon Team
6. Bernat Oskar 2004 KU AZS UAM Poznań
7. Błażutycz Paweł 1973 KS Krotosz Krotoszyn
8. Bogaczyk Robert 1978 Robson.Mors
9. Bohater Paulina 2000 KS GVT
10. Borowski Witold 1961 Borowski Tritahlon Team
11. Borucki Witold 1980 Jelcz Triathlon Project
12. Braun Ewelina 1976 Kiełczewo
13. Bryłowski Marcin 1973 Natural Epo Team / Brandbull / FHR / Jemar
14. Buganiuk Marek 1975 Władek Team
15. Chałupka Łukasz 1990 Wonieść
16. Cheba Krzysztof 1974 KŁODAWA
17. Chmielarz Marek 1984 zduny
18. Chrzanowska Alicja 2003 Kościan
19. Chwiałkowski Cyprian 1994 CHWIAŁKOWSKI TEAM
20. Dembina Andrzej 1962 Smażalnia ryb u biegaczy
21. Domaradzka Anita 1982 Zgrupka Team
22. Drózd Artur 1976 Tridea
23. Dybczyński Wojciech 1991 Janusze Triathlonu
24. Dybowski Bartosz 1981 Genpower
25. Dzieciątkowska Marta 1998 UKS Lusowo
26. Dzieciątkowski Piotr 1967 lemonplaza.pl
27. Dzierżenga Marieta 1993 Kotasport - Jejkowice
28. Ferchmin Aleksandra 2004 KU AZS UAM Poznan
29. Filipiak Damian 1992 16 Batalion Remontu Lotnisk
30. Filipiak Dominik 1995 Luboń
31. Forc Cyprian 1986 forc.me
32. Galus Łukasz 1978 Tulce
33. Giers Robert 1979 Kościan TRI Team
34. Grabarek Mateusz 1989 Zdun Triathlon Team
35. Grabowiecki Tomasz 1984 Jelcz Triathlon Project
36. Gruszka Katarzyna 1987 POZNAŃ
37. Grzegorek Patryk 2000 Drzonek
38. Hampel Maria 1996 Leszno
39. Hampel Patryk 1992 Leszno
40. Hańczak Piotr 1977 BE3 CITYZEN POZNAŃ
41. Hoffmann Bartosz 1969 CompuTec Team
42. Hojnor Helena 2005 Litwin Triathlon Elite
43. Izydorczyk Jarosław 1968 BP Kormoran s.c.
44. Janicka Paula 2004 KU AZS UAM Poznan
45. Jankowska Zuzanna 1996 ChartyJarka
46. Jankowski Maciej 1991 GFT Poland
47. Jaroniec Patrycja 1984 IronWay
48. Jawor Marcin 1985 Jelcz Triathlon Project
49. Jozefowski Leszek 1978 Mały Książę
50. Kaczmarek Ireneusz 1970 ATV SIEMAHA
51. Kaczmarek Łukasz 1993 Ejbry Luboń
52. Kadej Robert 1990 TRI GRANDA WOŁÓW
53. Kawczyński Marek 1987 Śrem
54. Kęsikowska Katarzyna 1992 Kaziki
55. Koch Przemek 1986 Śrem, Psarskie
56. Konieczny Marcel 1996 Koszal Triathlon
57. Kotas Adam 1963 KOTASPORT
58. Kotas Maciej 1993 Kotasport - Jejkowice
59. Kowalczyk Anna 1985 Triathlonista Team
60. Kowalski Piotr 1992 Jelcz Triathlon Project
61. Kozłowicz Tomasz 1982 4T
62. Krajcarska Paulina 1994 Litwin Sports
63. Królikowski Martin 1981 Kamionki
64. KryczaŁo Maciej 1978 Wietrzna TRI
65. Krzyzanowski Marek 1963 Wrocław
66. Kurzeja Michał 1989 Accesto.com
67. Leks Ireneusz 1963 Zielona Góra
68. Lisek Andrzej 1986 Lisek
69. Lisiak Patryk 1975 PZU Sport Team
70. Lizik Arkadiusz 1979 TRAKCJA
71. Łukaszczuk Grzegorz 1982 PRO366/Mistrzowski Trening
72. Małecka Monika 1990 TriWise
73. Marciniak Przemyslaw 1985 Cityzen / Kuźnia Triathlon8
74. Marciniak Wiktoria 2000 UKS CITYZEN_/BE3
75. Markiewicz Karolina 1979 Żelazna Świdnica
76. Matusewicz Mikołaj 2002 Jedlina Zdrój
77. Meissner Wojciech 1996 36 minut Śrem
78. Mela Marcin 1984 MSC
79. Michalak Jakub 1992 Helios Czempiń Team
80. Miedziak Sebastian 1983 LS PLUS Recyklin Team/ Be3/Cityzen
81. Mieloch Artur 1983 Dawaj Kalach Team
82. Nowaczyk Przemyslaw 1980 BestDrive Ba-Mar Mosina
83. Nowicki Emil 1988 Leniwe Laćki
84. Olechnowicz-Bartkowska Hanna 1979 MBC Team
85. Olejniczak Marek 1982 Pawłowice
86. Oleksy Beata 1980 Kościan Team
87. Orłowski Łukasz 1986 ŻELAZNA ŚWIDNICA
88. Ostrowski Mateusz 1991 Poznań
89. Ożga Katarzyna 1999 Litwin Thriatlon Team
90. Pawlak Wojciech 2003 KU AZS UAM Poznań
91. Pawłowska Agata 1985 Drużyna Belgusa
92. Pierzchlewicz Krzysztof 1981 Gwiazdowski Triathlon Team
93. Pieszak Marcin 1983 Kanapowe pampry
94. Piętka Daniel 1977 Zgrupka Team
95. Pikosz Joanna 1980 Kościan Team
96. Początek Błażej 1982 Power Doppler Team
97. Polichnowski Paweł 1984 TriPoli
98. Prądzyński Marcin 1977 AkademiaMistrzowSportu
99. Prokopowicz Piotr 1996 Litwin Sports
100. Pruchnik Roksana 2003 Litwin Triathlon Elite
101. Przybylski Jakub 1981 KOMPUTRONIK
102. Przybylski Leszek 1972 Leszek Tatry
103. Puszkarek Mikołaj 1986 Helios Czempiń Team
104. Rostek Piotr 1961 Jelonek
105. Ruta Bartłomiej 1985 GKR
106. Rybacka Katarzyna 1975 Rawicz
107. Rzeźnik Przemysław 1993 Zgorzelec
108. Sałatka Tomasz 1975 ZKS Drzonków
109. Sawiełajc Jakub 1999 FUJI KRYSPORT TEAM
110. Skorupinski Jarosław 1966 OPONYEXPRESS
111. Smal Tomasz 1971 Wrocław
112. Smoczyk Grzegorz 1988 GST
113. Sniegocki Pawel 1978 Tarnowo Podgórne Biega/4T
114. Sobieraj Maciej 1976 Natural EPO Team
115. Soinski Dominik 2003 KU AZS UAM Poznań
116. Staszak Agnieszka 1974 Zakrzewo
117. Staszak Marcin 2002 Zakrzewo
118. Strogulski Marek 1972 Zgrupka Team
119. Susmarska Ewa 1996 TRIATHLONISTA TEAM/ MUAY RUNNING TEAM
120. Szews Marek 1973 Akademia Mistrzów Sportu Bydgoszcz
121. Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS
122. Szuława Marcin 1973 NaturalEPOTeam,
123. Szymaniak Paweł 1993 Rawa Mazowiecka
124. Świątek Julia 1982 IMMABEE/GVT
125. Świsterska Julia 2003 Litwin Triathlon Elite
126. Tomaszewska Anna 1988 777
127. Tomaszewska Joanna 1983 Jelcz Triathlon Project
128. Tomaszewski Marcin 1982 Jelcz Triathlon Project
129. Trębaczkiewicz Maciej 1989 maciekrun
130. Turek Tomasz 1971 Kłodzko
131. Urbaniak Mikołaj 1986 Euro-rower.pl
132. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night
133. Wańczyk Paweł 1988 #DawajKalach
134. Wasztyl Michał 1989 TriathlonistaTeam/WitkowoBiega
135. Wawrzyniak Rafał 1979 Wrocław
136. Węclewska Aleksandra 2003 Litwin Sports
137. Wieczorek Filip 1987 #TriBrothers
138. Wierzbicki Michał 1991 Willow-Zgrupka powered by Triathlonista.com
139. Wisniewski Wojciech 1953 Gora
140. Witek Mateusz 1982 UKS Cityzen
141. Witkowski Mateusz 1993 CORTEZ TRIATHLON TEAM
142. Włodarczak Marcin 1974 Helios Czempiń Team
143. Włodarczyk Piotr 1979 BUDCHEM
144. Wojakiewicz Matylda 2003 Litwin Triathlon Elite
145. Wojciechowska Katarzyna 1987 IM inspiration
146. Wszędybył Dorota 1986 Cityzen
147. Wysmolinski Rafal 1977 Biernatki
148. Wysoczański Paweł 1990 TRI GRANDA WOŁÓW
149. Zając Paweł 1983 7proteam
150. Załubski Jacek 1985 Jelcz Triathlon Project
151. Zielińska Beata 1992 JAWOR
152. Żuchowska Magdalena 1978 LitWIN SPORTS
153. Żuchowski Dawid 1977 LitWIN Sports


Dystans 1/4IM NON-DRAFT

lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamiak Jakub 1988 LitWIN Sports
2. Andrzejewski Marcin 1985 Bydgoszcz
3. Annusewicz Stachu 1985 DoPorzyguAlboWcale
4. Antczak Rafał 1987 KS IronMan Szczecin
5. Bartkowiak Dawid 1974 PIŁA
6. Bąk Tymoteusz 1977 merce.com
7. Bieniek Patryk 1980 IM Inspiration Team
8. Biernacki Krystian 1978 Becomeone
9. Birecki Jakub 1987 RUNandTRI.pl
10. Birecki Michał 1994 GT KONA
11. Birecki WacŁaw 1960 GT KONA
12. Brukwińska Marta 1990 Choryń
13. Budziszewski Marcin 1982 Warszawa
14. Chłosta Marek 1975 KAZIKI
15. Chmielewski Michał 1982 Metzink TRI DARKO
16. Ciołczyk Magda 1981 Kaziki
17. Ciura Mateusz 1982 Litwin Triathlon Team
18. Czarnozynski Aleksander 1964 INTERPROJEKT
19. Dąbrowski Jarosław 1969 CKS Orka Szczecin
20. Dembiński Marek 1974 Wójtowicz TRI Team / Atimex
21. Dołęga-Kozierowski Jan 1988 KAZIKI
22. Domaradzki Wojciech 1983 Zgrupka Team
23. Drop Joanna 1966 Litwin Triathlon Team
24. Drop Krzysztof 1963 Litwin Triathlon Team
25. Duda Dorian 1992 GT RAT
26. Duda Hubert 1970 GT RAT
27. Dunaj Paweł 1982 GT RAT
28. Eliasz Wiktor 2000 KU AZS UAM Poznan
29. Garczarek Tomasz 1972 Piękni i młodzi
30. Gorwa Robert 1978 TriDarko
31. Gromada Grzegorz 1970 GT RAT
32. Gruba Jacek 1960 TRISPACE/TREK
33. Grzęda Waldemar 1984 Jelcz Triathlon Project
34. Gwiaździński Jakub 1985 Szczecin
35. Hartileb Hubert 1976 wrocław
36. Hejnicki Dariusz 1987 DON TRUCKING GROUP
37. Hołda Piotr 1977 GORALKA.COM.PL
38. Jacewicz Kamil 1983 FITNESS PIEKARY LEGNICA
39. Jagielski Łukasz 1992 AZS UAP
40. Jagiełka Krzysztof 1968 jagielka_pictures
41. Jaroniec Lech 1982 IronWay
42. Jasiński Bogusław 1953 Karpacz
43. Jaworski Piotr 1986 Triathlon Club Wrocław
44. Juskowiak Jakub 2001 KU AZS UAM Poznan
45. Justyński Andrzej 1984 CKS Orka Szczecin
46. Kaniewski Kamil 1980 Dąbrowa
47. Karch Tomasz 1982 ŚWIEBODZICE
48. Kasprzak Tomasz 1980 Tulce
49. Kazimierzak Lukasz 1984 Wrocław
50. Kazubowski Jacek 1967 TriDarKo
51. Klincewicz Adrian 1997 KS IRONMAN PRODMAR CSR SŁOWIANKA
52. Kłos Jan 1981 DawajKalach Team
53. Kokot Marcin 1986 TRITON Konin
54. Konarska Edyta 1974 Oława
55. Kosmaczewski Ireneusz 1977 Pobiedziska
56. Koszal Kacper 1994 Triton Konin / KoszalCoaching
57. Kotowski Norbert 1984 LitWIN SPORTS
58. Kowalska Angelika 1981 TRISPACE TREK/TOOLMAX
59. Kozłowicz Mateusz 1986 Wałbrzych
60. Kroker Wojciech 1983 CEZIS
61. Kubiak PrzemysŁaw 1972 Wilczyce
62. Kubicki Tomasz 1969 Kubusia Team Oleśnica-Oleśnicka Grupa Triathlonowa
63. Latos Janusz 1962 ECO CARS
64. Lewandowski Maciej 1989 ALOHA TRIATHLON TEAM
65. Liputa Emilia 1995 Aloha Triathlon Team
66. Liputa Grzesiek 1989 Aloha Triathlon Team
67. Lupa Marcin 1980 BecomeOne
68. Łapawa Dariusz 1983 Mocni w Gębie
69. Łączny Leszek 1961 Borkowice
70. Łotocki Paweł 1978 Żagań
71. Łuczak Adam 1984 MAVERICKS
72. Maciejasz Marcin 1985 Wrocław
73. Maciejewska Karolina 1975 Wrocław
74. Maciejewski Adam 1999 Triton Konin
75. Markiewicz Marcin 1972 Żelazna Świdnica
76. Markowski Dariusz 1959 Ewa Bugdoł Team
77. Martynowicz Michał 1972 TRISPACE/TREK
78. Mazurek Paweł 1968 TRI PM
79. Mazurkiewicz Dariusz 1978 goralka.com.pl
80. Medyk Damian 1988 Wrocław
81. Michalak Bartosz 1995 FTI Racing Team
82. Moder Bartłomiej 1989 Kaziki
83. Modrzyk Arkadiusz 1985 Babimost
84. Nenkała Mateusz 1993 Jerzyk Team
85. Nettmann Mateusz 1979 #makingfuture, #projekttrener
86. Niedbal Lukasz 1981 Inter Projekt SA
87. Nogaj Jacek 1969 IM INSPIRATION
88. Nowak Andrzej 1982 GT RAT
89. Nowak Krzysztof 1984 Warach-Rowery
90. Nowek Paweł 1982 Trigym
91. Okrągły Emil 1982 TRIZARZA
92. Olaczek Łukasz 1979 Tata startuje // TRI AMO
93. Osmolik Jarek 1977 Ząbki
94. Pietruczuk Christopher 1990 Penthathlon Szczecinek
95. Pietrzak Błażej 1981 TRIMP
96. Podgórski Tomasz 1980 Smardzów
97. Pol Bartosz 1981 Waniewski Coaching
98. Popiel Iwona 1974 TGV CLUB/BK SPORTS
99. Rakowska Gizela 1984 Poznan
100. Rusinek Mirosław 1979 Tarnowo Podgórne
101. Rzeczkowski Przemyslaw 1983 No name
102. Salamonowicz Przemysław 1986 Pzu Sport Team
103. Siatecki Paweł 1992 Poznań
104. Sielski Tomasz 1976 34 BkPanc Żagań
105. Skiba Mariusz 1985 KS Ironman Szczecin
106. Skóra Tomasz 1973 Litwin Sports
107. Słoma Adrian 1990 Speed Feet’16 / TGV Kościan
108. Smoter Damian 1982 Wrocław
109. Smuga Patryk 1995 GT RAT
110. Sobolewska Ewa 1993 GT RAT
111. Stach Łukasz 1986 LitWIN Sports
112. Stachowski Sebastian 1982 Trizarza
113. Staniszewski Jacek 1981 Świebodzice
114. Stapf Karolina 1975 Tridea
115. Starzyk Łukasz 1985 KS GVT
116. Stasiak Paweł 1986 GT RAT / Viessmann
117. Stempniak Adrian 1989 SKS Oborniki
118. Stępień Alicja 1974 Litwin Sports
119. Stępień Ireneusz 1969 Litwin Sports
120. Stwertetschka Dariusz 1967 Kudowianka Wemeco
121. Sulkowski Piotr 1980 oKuchnie.pl
122. Swędrowski Jacek 1977 TRITON KONIN
123. Szarszewski Michał 1977 Jerzyk Team
124. Szczepański Andrzej 1973 WILD SKUNKS
125. Szymura Przemysław 1982 Smoszew
126. Święcicki Daniel 1979 Żelazna Świdnica
127. Tomaszewski Mikolaj 1983 spacetronik
128. Trawczyński Jacek 1969 TRISPACE/TREK
129. Trzcielinski Patryk 1980 Kuznia Triathlonu
130. Turczyński Patryk 1989 Poznań
131. Tylutki Kamil 1981 MBC Team
132. Urbański Marek 1975 Zielona Góra
133. Walentynski Bartek 1991 Trigulce
134. Walkowiak Łukasz 1997 #Charty_Jarka
135. Wielgus Mariusz 1991 MarianTEAM
136. Wisniewski Filip 1988 Ławka team
137. Wiśniewska Marlena 1979 KUŹNIA TRIATHLONU
138. Wojcieszko Piotr 1981 Chmura Coaching
139. Wojtaszak Krystian 1977 Sroda Wlkp
140. Wojtyło Michał 1982 GT RAT
141. Wojtyło Olimpia 1981 GT RAT
142. Wołk Agata 1995 LitWin Sports
143. Zielińska Justyna 1976 KS Posnania
144. Zieliński Kamil 1992 Jawor
145. Zieliński Robert 1978 KS Posnania
146. Zienkiewicz Janusz 1972 TRISPACE/TREK
147. Zięba Adam 1973 TRISPACE/TREK
148. Zwierzyński Roman 1960 Lecę bo chcę