Lista startowa

GREAT TriKids - Kościan

Kościan 17.09.2017



Liczba zgłoszonych zawodników: 146


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamski Julian 2012 Kościan 100m rower - 100m bieg
2. Bajstok Zofia 2010 SP Czempiń 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
3. Beszterda Mieszko 2010 Szkoła Podstawowa Czempiń 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
4. Borsuk Magdalena 2002 AZS AWF POZNAŃ 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
5. Budzyński Jakub 2005 GTT DIAMENT 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
6. Bura Aleksandra 2010 SP Czempiń 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
7. Bura Anna 2012 Przedszkole Czempiń 100m rower - 100m bieg
8. Bzdęga Michał 2015 Kaczkowo 15, 64-130 Rydzyna 50m rower - 25m bieg
9. Chuda Tosia 2013 Poznań 100m rower - 100m bieg
10. Daros Kacper 2014 Stare Oborzyska 50m rower - 25m bieg
11. Domaradzki Franciszek 2014 Zgrupka Team 50m rower - 25m bieg
12. Dopierała Anna 2009 SP 12 Leszno FEBE TEAM 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
13. Dopierała Zofia 2005 SP 12 Leszno FEBE TEAM 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
14. Dudziak Franciszek 2012 Prywatne Przedszkole "Koniczynka" w Mosinie 100m rower - 100m bieg
15. Dudziak Mikołaj Jakub 2014 Leszno 50m rower - 25m bieg
16. Dudziak Oliwia Anna 2010 Leszno 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
17. Dworniczak Martynka 2014 Sailing Divers 50m rower - 25m bieg
18. Dworniczak Staś 2013 Sailing Divers 100m rower - 100m bieg
19. Dymitrowski Iwo 2012 IDMAR RACING TEAM - TRIATHLON DIVISION 100m rower - 100m bieg
20. Dzitkowski Aleksander 2013 Team Extraplon 100m rower - 100m bieg
21. Dzitkowski Milan 2015 Team Extraplon 50m rower - 25m bieg
22. Ferchmin Franciszek 2008 Ferchmin Family 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
23. Ferchmin Jan Paweł 2014 Ferchmin Family 50m rower - 25m bieg
24. Ferchmin Teresa 2011 Ferchmin Family 100m rower - 100m bieg
25. Furtak Anastazja 2005 GTT DIAMENT 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
26. Gajb Maria 2008 Gajowi 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
27. Garczarek Jakub 2009 ZS 1 Kościan 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
28. Gleba Jonasz 2003 GTT DIAMENT 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
29. Gorczyńska Kornelia 2007 SP4 w Kościanie 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
30. Gorczyński Maurycy 2013 Samorządowe Przedszkole nr 2 w Kościanie 100m rower - 100m bieg
31. Gurdziołek Alicja 2009 www.podrozekunaturze.pl 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
32. Hamrol Jakub 2007 CHAMPIONMAN TEAM 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
33. Hamrol Martyna 2008 Neorol / COBORU 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
34. Hamrol Paula 2004 Neorol / COBORU 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
35. Hetman Aleksander 2014 Darnowo 50m rower - 25m bieg
36. Hetman Alicja 2015 Nowy Lubosz 50m rower - 25m bieg
37. Jagaciak Anna 2011 JAGACIAK TEAM 100m rower - 100m bieg
38. Jagaciak Lena 2006 JAGACIAK TEAM 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
39. Jakubowicz Korneliusz 2013 Przedszkole nr 2 Kościan 100m rower - 100m bieg
40. Jakubowicz Marcin 2010 SP 4 Kościan 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
41. Janicki Karol 2003 Chod-Dróg TRI Team 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
42. Janik Laura 2012 Przedszkole Czempiń 100m rower - 100m bieg
43. Janik Mateusz 2009 UKS AS Czempiń 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
44. Jankowiak Kamil 2006 SP 4 Kościan 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
45. Jarmuda Franciszek 2009 Jarmudki 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
46. Jaśkiewicz Natalia 2015 Wrocław 50m rower - 25m bieg
47. Kaczanowska Maja 2015 Rogalin 50m rower - 25m bieg
48. Kamiński Maksymilian 2004 Gim.60 Poznań 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
49. Kaseja-Zimlińska Nastja 2011 Luboń 100m rower - 100m bieg
50. Kasperska Wiktoria 2005 SP 21 Poznań 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
51. Kaźmierczak Jakub 2010 Podstawowa w Czempiniu 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
52. Kaźmierczak Piotr 2013 Leszno 64-100, ul. Zamenhofa 3 100m rower - 100m bieg
53. Kaźmierczak Wiktoria 2007 Podstawowa w Czempiniu 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
54. Kmieciak Alan 2009 SP nr 1 Kościan 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
55. Kobus Antoni 2015 Nowe Borówko 50m rower - 25m bieg
56. Kobus Mikołaj 2016 Kościan 50m rower - 25m bieg
57. Kobus Tymon 2013 Śrem 100m rower - 100m bieg
58. Koch Helenka 2015 Śrem 50m rower - 25m bieg
59. Koch Marcelinka 2012 Śrem 100m rower - 100m bieg
60. Kochnowicz Antonina 2006 SP Lusowo 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
61. Kochnowicz Tymon 2011 SP Lusowo 100m rower - 100m bieg
62. Konieczniak Mateusz 2008 Szkoła Podstawowa nr 14 Poznań 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
63. Kościańska Dominika 2013 Kubuś Puchatek TEAM 100m rower - 100m bieg
64. Kotlińska Hania 2013 Przedszkole 127 100m rower - 100m bieg
65. Kotlińska Zosia 2008 ssp nr 14 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
66. Kowalczyk Igor 2006 SZKOŁA PODSTAWOWA W CZEMPINIU 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
67. Kowalczyk Marta 2003 GIMNAZJUM W BOROWIE 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
68. Kozłowska Aleksandra 2009 IPS Wrocław 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
69. Kozłowska Izabela 2010 IPS Wrocław 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
70. Kruś Bartosz 2008 Pomóż Tosi 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
71. Kruś Lena 2013 Pomóż Tosi 100m rower - 100m bieg
72. Krych Anna 2011 SP70 Poznań 100m rower - 100m bieg
73. Krych Maria 2013 P58 Poznań 100m rower - 100m bieg
74. Krzyżańska Pola 2009 BydgoszczTriathlonTeamJunior 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
75. Krzyżański Kacper 2007 BydgoszczTriathlonTeamJunior 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
76. Kucharska Inga 2007 Szkoła Podstawowa w Śmiglu 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
77. Kucharski Kacper 2008 Zespół Szkół nr 3 Kościan 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
78. Kucharski Marcel 2015 - 50m rower - 25m bieg
79. Leśny Franciszek 2004 GTT DIAMENT 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
80. Lisiecka Nina 2013 CHAMPIONMAN TEAM / CIACHO TEAM TRIATHLON 100m rower - 100m bieg
81. Lisiecki Aleksander 2010 CHAMPIONMAN TEAM / CIACHO TEAM TRIATHLON 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
82. Maciejewski Dorian 2004 Szkoła Podstawowa nr 1 Kołobrzeg 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
83. Majchrzak Julia 2014 Real 64sto Leszno 50m rower - 25m bieg
84. Majchrzak Mieszko 2014 - 50m rower - 25m bieg
85. Majorczyk Bartosz 2004 GTT DIAMENT 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
86. Małkowski Hugo 2012 Warszawa 100m rower - 100m bieg
87. Małkowski Leon 2009 Warszawa 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
88. Marciniak Mikołaj 2009 SP 74 Poznań 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
89. Marciniak-Boyce Kayden 2015 Mamy-Biegamy Kids 50m rower - 25m bieg
90. Matyja Maria 2006 SP Czempiń 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
91. Matyja Piotr 2009 SP Czempiń 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
92. Miedziak Sebastian 2014 Krosno 50m rower - 25m bieg
93. Mikołajczak Franciszek 2010 Racot 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
94. Milczyńska Adrianna 2015 MRÓWKA CZEMPIŃ 50m rower - 25m bieg
95. Naskręt Hania 2010 SP Czempiń 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
96. Naskręt Hubert 2007 SP Czempiń 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
97. Naskręt Julia 2009 Zespół Szkół nr 4 Kościan 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
98. Naskręt Zuzanna 2007 Zespół Szkół nr 4 Kościan 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
99. Ostrowski Jarek 2008 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
100. Ostrowski Tomek 2007 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
101. Pacuszka Maja 2008 SP 15 w Gorzowie Wlk[ 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
102. Płatek Paulina 2007 SP 12 LESZNO 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
103. Płatek Weronika 2009 SP 12 LESZNO 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
104. Pochylski Kajetan 2009 Zgrupka Luboń 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
105. Pogorzelska Zosia 2014 Przedszkole Edukacyjno-Sportowe „ZWINNE SZKRABY” w Kiełczewie 50m rower - 25m bieg
106. Poprawski Adam 2010 Kościan 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
107. Poprawski Wojciech 2008 Kościan 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
108. Potocka Zofia 2014 Przedszkole Edukacyjno-Sportowe Zwinne Szkraby 50m rower - 25m bieg
109. Potocki Jakub 2009 SP nr 1 Kościan 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
110. Przybylski Kacper 2012 Przedszkole Wesoła Gromada Poznań 100m rower - 100m bieg
111. Przybylski Szymon 2007 Szkoła Podstawowa nr 6 Poznań 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
112. Psiuk Mikolaj 2011 śmigiel 100m rower - 100m bieg
113. Rybacka Małgorzata 2008 RybaTeam 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
114. Rybacki Maksymilian 2002 RybaTeam 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
115. Sankiewicz Jan 2011 PRZEDSZKOLE ZWINNE SZKRABY W KIEŁCZEWIE 100m rower - 100m bieg
116. Skowrońska Ewa 2013 Przedszkole Nr 21 Wrocław 100m rower - 100m bieg
117. Skowrońska Katarzyna 2010 Szkoła Podstawowa Nr 50 we Wrocławiu 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
118. Stańczak Filip 2011 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 LESZNO 100m rower - 100m bieg
119. Stelmaszyk Antonina 2010 Szkola Podstawowa nr 1 w Koscianie 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
120. Stelmaszyk Hubert 2014 Przedszkole 50m rower - 25m bieg
121. Syc Franciszek 2014 Real 64-sto 50m rower - 25m bieg
122. Syc Julian 2015 Real 64-sto 50m rower - 25m bieg
123. Synak Dominik 2015 BETKOWO 50m rower - 25m bieg
124. Szczepaniak Bartosz 2009 Szkola podstawowa nr 2 w Kościanie 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
125. Szczurek Andrzej 2009 SP 60 Poznań 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
126. Szlachetka Bartosz 2007 Szkola Podstawowa Dłon 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
127. Tomczak Maciej 2005 GTT DIAMENT 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
128. Tomczak Weronika 2009 GTT DIAMENT 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
129. Topczewska Leonia 2008 Bydgoszcz 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
130. Trąbka Jędrzej 2009 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
131. Turek Amelka 2009 CHAMPIONMAN TEAM 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
132. Twardowska Julia 2013 Aktywny Junior 100m rower - 100m bieg
133. Twardowski Janek 2006 Aktywny Junior 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
134. Tyczyńska Amelia 2007 SP 7 Leszno 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
135. Walkowiak Jurek 2011 www.studio-motiv.pl 100m rower - 100m bieg
136. Wierzejewska Zuzanna 2011 TGV Club 100m rower - 100m bieg
137. Wierzejewski Jakub 2006 TGV Club 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
138. Winter Kamila 2013 eSesja.pl 100m rower - 100m bieg
139. Wojciechowska Wiktoria 2006 SP Czempiń 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
140. Wojciechowski Alan 2011 ZS nr 3 Koscian 100m rower - 100m bieg
141. Woźniak Matylda 2009 Zespół Szkół nr 2 w Kościanie 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
142. Wróblewski Eryk 2006 SP Krosno 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
143. Zapłata Gabriela 2007 Szkoła Podstawowa Czempiń 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
144. Zapłata Jan 2010 Szkoła Podstawowa Czempiń 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
145. Zienkiewicz Amelia 2008 TRISPACE/ALLIANZ TRIATHLON TEAM 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
146. Zjawin Maksymilian 2010 Szkoła Podstawowa nr 4 Kościan 100m bieg - 400m rower - 250m bieg