Lista startowa

GreatKids 2018 - Kościan

Kościan 02.09.2018



Liczba zgłoszonych zawodników: 134


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Błauciak Maksymilian 2016 Wenecka Team Kids 0
2. Hampelski Jędrek 2016 NOWY LUBOSZ Kids 0
3. Kobus Aleksandra 2017 Nowe Borówko Kids 0
4. Kobus Mikołaj 2016 Kościan Kids 0
5. Kwiasowski Borys 2016 Kościan Kids 0
6. Matuszewska Zofia 2016 Kościan Kids 0
7. Ratajczak Szymon 2016 Słubice Kids 0
8. Spryszyński Sebastian 2016 TRIrodzinka Kids 0
9. Szymankiewicz Nikodem 2016 Czempiń Kids 0
10. Andrzejewska Lena 2014 Przedszkole w Starych Oborzyskach Kids 1
11. Borowski Artur 2015 Poznań Kids 1
12. Bzdęga Michał 2015 Kaczkowo Kids 1
13. Domaradzki Franciszek 2014 Zgrupka Team Kids 1
14. Filipiak Adam 2015 Kościan Kids 1
15. Giers Emilka 2014 Kościan TEAM Kids 1
16. Głuszek Zuzanna 2014 Rabowice Kids 1
17. Hetman Aleksander 2014 Darnowo Kids 1
18. Kobus Antoni 2015 Przedszkole Karuzela Kids 1
19. Kucharska Lena 2015 Przedszkole im. Misia Uszatka w Kościanie Kids 1
20. Kucharski Marcel 2015 Przedszkole im Misia Uszatka Kościan Kids 1
21. Majchrzak Julia 2014 64sto Leszno Kids 1
22. Pająk Julia 2014 Wiosenna Kids 1
23. Piotrowska Emilia 2015 Czempiń Kids 1
24. Sidorowicz Zosia 2015 Wood Glass Team Kids 1
25. Skoracki Jan 2014 Czempiń Kids 1
26. Stanisławski Szymon 2014 Kinderki Kids 1
27. Synak Dominik 2015 Kościan Kids 1
28. Szczepańska Małgosia 2015 Mistrzowie Zabawy Poznań Kids 1
29. Urbaniak Nikodem 2014 eSesja.pl Kids 1
30. Wojda Krzysztof 2015 Kościan Kids 1
31. Zabłocki Franciszek 2015 Przedszkole Niebieski Balonik Plewiska Kids 1
32. Đudziak Mikołaj 2014 Leszno Kids 1
33. Banaszak Mateusz 2012 Przedszkole "Zwinne Szkraby" Kiełczewo Kids 2
34. Biliński Adrian 2013 MOSINA Kids 2
35. Błauciak Aleksander 2013 Wenecka Team Kids 2
36. Dengusiak Ewka 2012 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mosinie Kids 2
37. Dudziak Franciszek 2012 Prywatne Przedszkole "Koniczynka" w Mosinie Kids 2
38. Dymitrowski Iwo 2012 IDMAR RACING TEAM - TRIATHLON DIVISION Kids 2
39. Gorczyński Maurycy 2013 Przedszkole nr 2 w Kościanie Kids 2
40. Jakubowicz Korneliusz 2013 Przedszkole nr 2 Kościan Kids 2
41. Jankowiak Wojciech 2012 Mały Olimpijczyk Poznań Kids 2
42. Kobus Tymon 2013 Przedszkole Janka Wędrowniczka w Śremie Kids 2
43. KoŚciaŃska Dominika 2013 Przedszkole nr 2 Kościan Kids 2
44. Kozal Milena 2012 FTI Kids Kids 2
45. Łakomiak Zofia 2012 Mrowino Kids 2
46. Machyńska Zofia 2013 Poznań Kids 2
47. Machyński Jan 2013 Poznań Kids 2
48. Mikołajczak Zofia 2013 SP Racot Kids 2
49. Musielak Zofia 2012 Przedszkole "Mały Olimpijczyk" Poznań , ul. Michała Sobeckiego 1 Kids 2
50. Oleksy Oliwier 2012 Przedszkole Nr 1 w Kościanie Kids 2
51. Peszel Zosia 2012 Szkoła Podstawowa Czempiń Kids 2
52. Płocieniak Patryk 2012 SP nr 2 Kościan Kids 2
53. Ratajczak Filip 2012 Słubice Kids 2
54. Ruszkowska Liliana 2013 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE CZEMPIŃ ODDZIAŁ BORÓWKO STARE Kids 2
55. Sidorowicz Ignacy 2012 Wood Glass Team Kids 2
56. Szłapka Zofia 2012 Speed Feet '16 Kids Kids 2
57. Ślefarska Julia 2012 PandaTeam Kids 2
58. Wdowczyk Antoni 2013 Głogów Kids 2
59. Widłak Leonard 2012 Bydgoszcz Kids 2
60. Winter Kamila 2013 eSesja.pl Kids 2
61. Zabłocka Oliwia 2013 Przedszkole Niebieski Balonik Plewiska Kids 2
62. Zieliński Nikodem 2012 Poznań Kids 2
63. Biliński Gracjan 2010 UKS Orlik Mosina Kids 3
64. Borowski Robert 2011 Poznań Kids 3
65. Dengusiak Lilianka 2010 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mosinie Kids 3
66. Domino Antoni 2010 Domino TRI team Kids 3
67. Gadomska Oliwia 2011 Szkoła podstawowa w Czempiniu Kids 3
68. Gałkiewicz Antoni 2010 Primus Wrocław Kids 3
69. Glinicka Lena 2011 Szkoła Podstawowa Czempiń Kids 3
70. Grzybek Gabriela 2010 SP Dąbrowa (Śrem) Kids 3
71. Hotała Tosia 2011 Wrocław Kids 3
72. Jakubowicz Marcin 2010 Zespół Szkół nr 4 Kościan Kids 3
73. Kochnowicz Tymon 2011 SP LUSOWO Kids 3
74. Kozłowska Izabela 2010 IPS Wrocław Kids 3
75. Majewska Maja 2011 Mokronos Górny Kids 3
76. Majewska Marta 2011 SZKOŁA PODSTAWOWA KÓRNIK-BNIN Kids 3
77. Matoszuk Oskar 2011 Szkoła Podstawowa w Kiełczewie Kids 3
78. Mikołajczak Franciszek 2010 PKS Racot Kids 3
79. Piotrowski Kamil 2011 Czempiń Kids 3
80. Płocieniak Kornel 2011 SP nr 2 Kościan Kids 3
81. Ratajczak Adam 2010 Słubice Kids 3
82. Stanisławki Bartosz 2011 Berotu Kids 3
83. Szymankiewicz Igor 2011 Czempiń Kids 3
84. Tanaś Zofia 2011 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Kids 3
85. Tokarski Witold 2010 Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Sadlnie Kids 3
86. Tycner Rayan 2010 CUKIERNIA TYCNER JUNIOR Kids 3
87. Wieczorek Gracja 2011 Sz.P w Krosinku Kids 3
88. Witkowska Aleksandra 2011 Szkoła Podstawowa Koziegłowy Kids 3
89. Wojciechowski Alan 2011 SP nr 3 w Kościanie Kids 3
90. Đudziak Oliwia 2010 Leszno Kids 3
91. Adamczewska Bianka 2008 UKS Dąb Suchy Las Kids 4
92. Balicka Ada 2009 eFitness Racing Team Kids 4
93. Chwastyniak Jakub 2009 Sp. nr.2 Koscian Kids 4
94. Dopierała Anna 2009 FEBE Team SP12 Leszno Kids 4
95. Graduszwski Teodor 2008 fotoakademickie.pl Kids 4
96. Jarmuda Franek 2009 Jarmudka SDS / szkoła Urbasia Kids 4
97. Kozłowska Aleksandra 2009 IPS Wrocław Kids 4
98. Kubczyk Nadia 2008 Szkoła Podstawowa w Tłokini Wielkiej Kids 4
99. Kucharski Kacper 2008 SP3 Kościan Kids 4
100. Litke Olga 2008 OJO TEAM Kids 4
101. Olbinski Mikołaj 2008 kościan Kids 4
102. Olichwer Natan 2008 SP 7 Leszno Kids 4
103. Płatek Weronika 2009 SP12 Leszno Kids 4
104. Posała Julia 2009 Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościanie Kids 4
105. Szczepaniak Bartosz 2009 SP2 kościan Kids 4
106. Trąbka Jędrzej 2009 UKS Czwórka Kościan Kids 4
107. Wdowczyk Anna 2008 Głogów Kids 4
108. Wieczorek Piotr 2009 Polonia Śmigiel Kids 4
109. Wysmoliński Wojtek 2009 Kórnika SP2 Kids 4
110. Cybak Michalina 2006 Helios Czempiń Kids 5
111. Donaj Maksymilian 2006 SzymanowskiTeam Kids 5
112. Franaszczyk Filip 2006 Bucharzewo Team Kids 5
113. Janas Kacper 2007 SP 1 GRODZISK WIELKOPOLSKI Kids 5
114. Kochnowicz Antonina 2006 SP LUSOWO Kids 5
115. Kościańska Hanna 2007 UKS 4 Kościan Kids 5
116. Kowalczyk Igor 2006 Helios Czempiń Kids 5
117. Kucharska Inga 2007 Szkoła Podstawowa Śmigiel Kids 5
118. Naskręt Zuzanna 2007 Sp nr 4 Kościan Kids 5
119. Płatek Paulina 2007 SP12 Leszno Kids 5
120. Posała Katarzyna 2006 Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościanie Kids 5
121. Pudliszewski Ignacy 2007 SZYMANOWSKI TEAM Kids 5
122. Pudliszewski Ksawery 2006 PUDLISZEWSKI TEAM Kids 5
123. Radomski Maksymilian 2006 uks 7 Sopot Kids 5
124. Staniewski Jakub 2006 SP 7 / Astromal Leszno Kids 5
125. Szłapka Franciszek 2007 Speed Feet '16 Kids Kids 5
126. Ślefarska Marta 2007 PandaTeam Kids 5
127. Tyczyńska Amelia 2007 SP7 LESZNO Kids 5
128. Wierzejewski Jakub 2006 TGV Club Kids 5
129. Barłożyk Laura 2005 UKS Sportowiec Borowo Kids 6
130. Dopierała Zofia 2005 FEBE Team SP12 Leszno Kids 6
131. Gałkiewicz Franek 2005 Primus Wrocław Kids 6
132. Janicki Karol 2003 CHOD-DRÓG TRI-team Kids 6
133. Kowalczyk Marta 2003 Gimnazjum Borowo Kids 6
134. Kunc Patryk 2004 Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościanie Kids 6