Lista startowa

Kościan Triathlon - Sztafety

Kościan 02.09.2018
Dystans: Super Krótki DRAFT | Ćwiartka NON-DRAFT


Liczba sztafet zgłoszonych do zawodów: 64


Dystans Super Krótki DRAFT

lp. Nazwa Drużyny -> zawodnik 1 - pływanie zawodnik 2 - rower zawodnik 3 - bieganie
1. 61.64.66 Andrzej Makles Janusz Gluza Leszek Pierszalski
2. AGA TEAM Anna Brygier Mieczysław Mikołajczak Agnieszka Szukalska
3. ChampionMan Team/Ci Od Dutka Mateusz Ratajczak Jakub Michalak Łukasz Nowak
4. Ci od Dudka / ChampionMan Team Hanna Wawrzyniak Małgorzata Maik Michalina Krysztofiak
5. Free Lejdis Katarzyna Szatkowska Paulina Tomaszewska Monika Mańkowska
6. Handball Forever Rafał Szatkowski Robert Walenciak Tomasz Tomaszewski
7. Januszewo Wojciech Ziemniak Michał Jaworski Sebastian Lira
8. Kaczmarek Kościan Team Adrian Kaczmarek Sławomir Kaczmarek Nikodem Kaczmarek
9. Kicające Zające Jędrzej Szczerbal Adam Szczerbal Marta Szczerbal
10. Kolberg Team Julia Trąbka Filip Ratajszczak Klaudia Przedwojska
11. LKS SANA KOŚCIAN Piotr Bartkowiak Roman Talikadze Daniel Bosy
12. Marian Team Dominik Marcinkowski Marian Skrzypczak Jakub Wesołowski
13. Młyńska15 Maciej Grząślewicz Leszek Nowak Katarzyna Szłapka
14. MRÓWKA Czempiń Jan Majchrzak Bartłomiej Milczyński Mateusz Stachowski
15. NIELĘGOWO Andrzej Przybyła Maciej Banaszczak Izabela Banaszczak
16. Pędzące Żółwie Aleksandra Szczerbal Kazimierz Ratajczak Beata Grząślewicz
17. RTD Robert Tomczak Tomasz Hertmanowski Danuta Jadwiga Tomczak
18. RZYMIANIE Michalina Rękoś Maciej Przewozniak Jarosław Przewozniak
19. SOŁECTWO BONIKOWO
20. SOŁECTWO RACOT TEAM Damian StanisŁawiak JarosŁaw GÓrny Dariusz Stefaniak
21. SP Racot Artur Opas Tomasz Kobus Karol Świątkowski
22. świstaki Krzysztof Szczepański Wojciech Puśledzki Mateusz Szczepański
23. TGV CLUB Marta Trosiak Beata Michalik Katarzyna Synak
24. WSWK Team Mateusz Błauciak Krzysztof Bogusławski Dominik Dunkowski
25. ZGRUPKA TEAM Bartek Jaczun Rafał Adamczyk Katarzyna Gruszka
26. ZGRUPKA TEAM - Sprint Daniel Osik Błażej Grochowalski Przemysław Pochylski


Dystans Ćwiartka NON-DRAFT

lp. Nazwa Drużyny -> zawodnik 1 - pływanie zawodnik 2 - rower zawodnik 3 - bieganie
1. 1FCL Piotr Kozłowski Jacek Berger Daniel Kochnowicz
2. BASF MOCNI RAZEM Jan Marcinkowski Radosław Owerko Marcin Walczak
3. Byle do mety Michalina Wardęga Piotr Ceranek Piotr Lehmann
4. CUKIERNIA A.M.TYCNER 2 Magdalena Tycner RafaŁ Landzwojczak Joanna TrĄbka
5. CUKIERNIA A.M.TYCNER1 Adrian Tycner Łukasz Wachowiak Damian TrĄbka
6. Drużyna ORR Jakub Oczkowski Kazimierz Ratajczak Beata Ratajczak
7. Fil-Sta-Mat Filip Piotrowski Stanisław Michalski Mateusz Nettmann
8. Grzybek Ogrody Team Andrzej Grzybek Grzegorz Grzybek Maciej Wódkiewicz
9. Klub CHAMPION MAN CZEMPIŃ Marcel Wytyk Przemyslaw Siczynski Pawel Kazimierczak
10. KMT Team Marcin Tromski Tomasz Polus Konrad Miołajczak
11. Kościam Team Robert Tomczak Tomasz Hertmanowski Adam Szczerbal
12. Kościańskie Towarzystwo Pływackie Michał Ludowicz Wojciech Skrzypczak Łukasz Szulc
13. MARWIN PIASKI SŁawomir WŁodarczak Mateusz MrÓz Mariusz Marciniak
14. NO WOMEN NO TRI / NO RELAY NO TRI Paulina Mendowska Kasia Orwat Agnieszka Gadomska
15. Petarda Team Andrzej Dworczak Michał Maćkowiak Renata Marciniak
16. PnB Morsy Poznań Zbigniew Kegel Piotr Gizelski Ewa Felkel
17. SA PSP Poznań / KM PSP Poznań - 2 Michał Kucierski Tomasz Wiśniewski Paweł Sekura
18. SA PSP Poznań / KM PSP Poznań - 3 Jakub Rudziński Piotr Krysman Grzegorz Szkwarek
19. Sailing Divers Tomasz Dworniczak Wojciech Pieczyński Szymon Pieczyński
20. Sempre AMP Maciej Bednarek Przemysław Dutkiewicz Anna Cerańska
21. Teraz prędko, zanim dojdzie do nas, że to bez sensu Marcin Lubarski Wojciech Jastrzębski Radosław Gluza
22. Waleczne Psy Adam Nowak Michał Wojtkowiak Mateusz Nowicki
23. Wentyle/Night Runners Joanna Tasarek Radosław Lesiak Jakub Borszyński
24. Wit-Wit-Rak Bartosz Witkowski Hanna Witkowska Paulina Rakowska
25. Wolsztyn TEAM Daniel Adamczak Tomek Bilski Tomek Pasik
26. WRONIECKI KLUB BIEGACZA Maciej Rydjan Jakub Gzyl Maciej Soloch
27. Zgrupka Team Daniel Osik Mateusz Dembski Marcin Tomczak
28. Zgrupka Team Mixt Zuzanna Rotter Łukasz Ginter Beniamin Rozczyński
29. Zgrupka Team- Gotowe na wszystko Natalia Wiśniewska Agata Madej Malwina Poprawiak
30. Zmierz nie szacuj - Badania wydolnościowe Bartosz Grzybek Bartosz Sarbak Bartosz Fudali


Dystans Połówka NON-DRAFT

lp. Nazwa Drużyny -> zawodnik 1 - pływanie zawodnik 2 - rower zawodnik 3 - bieganie
1. Atos SAP Relay Julia Konowałów Marcin Bartoszewski Arkadiusz Marchwicki
2. Centrum Sterowania Kosmosem - STANMA.pl Mateusz Jaśkiewicz Krzysztof Ignaszak Jerzy Kempiński
3. Dzikie kuny Jagna Lunkiewicz Dominika Nowacka Katarzyna Fiszer
4. Fabryka Biegania Grzegorz Perz Przemysław Dominiak Piotr Kalmarczyk
5. Mprojekt Team Krystian Zaremba Przemysław Grzesiak Miron Raburski
6. SA PSP Poznań / KM PSP Poznań - 1 Piotr Zabiszak Piotr Kustoń Maciej Żołnowski
7. STANMA TEAM Barbara Tarakanow Marcin Kozioł Przemysław Gibowicz
8. ZGRUPKA TEAM - długi Bartek Jaczun Marek Strogulski Przemysław Pochylski