Lista startowa

Triathlon Kozienice

Kozienice, 18.08.2024

Super Sprint (375 m / 10,5 km / 2,5 km)
Sprint (750 m / 21 km / 5 km)


Liczba zgłoszonych zawodników: 76



Dystans Super Sprint

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamiec Roman 1968 Dęblin
2. Agafonow Marta 1987 Nowy Dwór Mazowiecki
3. Baca Daniel 1979 WKZ KOZIENICE BBL Janów
4. Bagnicki Dariusz 1971 ROZBIEGAMY NOWY DWÓR Nowy Dwór Mazowiecki
5. Bator Krystian 1981 SPORT2FREEDOM PIONKI
6. Bródka Paweł 1974 Biegiem Radom! POLska
7. Dziubak Piotr 1993 Sobolew
8. Godzwon Mateusz 1991 Banda Grudnia Lublin
9. Grzyb Rafal 1977 Kozienice
10. Jurek Adriana 1992 7 dywizjon lotniczy Bielowice
11. Ko¶la Paweł 1983 Run de Girard Żyrardów
12. Krawczyk Dagmara 1978 Szymanowski triathlon team Lublin
13. Kuleta Mikołaj 1990 PURA VIDA Puszcza Mariańska
14. Meier Markus 1964 www.tri4.pl Powiercie
15. Mirosz Artur 1973 Radom
16. Modrykamień Barbara 1976 Radom
17. Patalan Beata 1977 Nowy Dwór Mazowiecki
18. Pawłowski Michał 2008 Warszawa
19. Sobczak Bartłomiej 1989 Klwów
20. Spyra Maciej 2009 Aleksandrówka
21. Waksmundzki Jacek 1953 amator Warszawa
22. Wołos Karina 1993 Zgorzała
23. Wołos Robert 1992 Zgorzała


Dystans Sprint

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Andrzejewicz Marcin 1990 TURBO Lublin
2. Bieniek Dariusz 1988 BiegiemRadom Radom
3. Chałupka Otylia 2007 Piaseczno
4. Chałupka Paweł 1979 pchalupka@wp.pl Piaseczno
5. Dobosz PaweŁ 1977 Jedlińsk
6. Dzierżanowski Kajetan 1985 MORSY SHARK TEAM 🦈 Warszawa
7. Figarski Michał 1985 Endorfina Szydłowiec Szydłowiec
8. Fijołek Hubert 2000 Keto¦wiry Radom
9. Gabler Grzegorz 1987 KS Start Pułaski Warka Warka
10. G±siorek Marek 1961 LAMUS TEAM Wólka Kozodawska
11. Gietka Aleksander 1983 Warszawa
12. Golba Anna 1976 Relentless Adamów
13. Hernik Tomasz 1977 Jedlnia-Letnisko
14. Kabot Rafał 1999 KS Start Pułaski Warka
15. Kropiewnicka Agnieszka 1982 Sport2freedom/SzymanowskiTriathlonTeam Warszawa
16. Kropiewnicki Przemek 1982 Sport2freedom / Szymanowski TRI Warszawa
17. Krysik Marcin 1988 Warszawa
18. Magnowski Tomasz 1969 Niezrzeszony Radom
19. Majewski Tomasz 1980 Z±bki
20. Malinowska Ewelina 1982 Kara¶ Tri&Swim / TRIMaliny Warszawa
21. Malinowski Jaroslaw 1982 Kara¶ Tri&Swim / TRIMaliny Warszawa
22. Michalski Paweł 1991 Byle nie Ostatni Nowa Wola
23. Mielke Dawid 2002 TriWise Bażanowice
24. Nalepa Szymon 1984 runningperformance.pl Warszawa
25. Nizio Rafał 1997 Biłgoraj
26. Nowakowski Michał 1983 Radom
27. Okoń Rafał 1986 Łuczynowskie ¶wiry Łuczynów
28. Parzelski Gerard 1975 VENTUS Radom Radom
29. Piasecki Andrzej 1982 Radom
30. Piwoński Michał 1992 AQUATOR KOZIENICE kozienice
31. Podsadni-Krysik Paulina 1987 Warszawa
32. Poryszewski Michał 1976 Warszawa
33. Ren Przemysław 2001 Keto¦wiry Radom
34. Romanowski Tomasz 1980 KS START PUŁASKI WARKA Warka
35. Rosińska Anna 1993 NewsMap Ruda ¦l±ska
36. Rosiński Artur 1993 NewsMap Ruda ¦l±ska
37. Ruta Jacek 1979 Radom
38. Rybarczyk Jacek 1971 KS Start Pułaski Warka Warszawa
39. Rybczyńska Klaudia 1993 OmegaObozy Radom
40. Sobolewski Mateusz 2003 DAWAJ KALACH TEAM Warszawa
41. Spyra Bartłomiej 2006 Profibud.waw.pl Aleksandrówka
42. Stachurski Krzysztof 1978 Radom
43. Suchodolski Tomasz 1997 Skurcza
44. Szałankiewicz Marcin 1982 Nowy Dwor Mazowiecki
45. Szczypek Jan 1958 Dziki Team Leczna Łęczna
46. Szydłowski Rafał 1988 Triathletic Team Warszawa
47. ¦liwski Arkadiusz 1974 Cedzyna
48. Tkaczyk Mateusz 1996 PZU Sport Team Puławy
49. Tuzimek Łukasz 1986 Gózd
50. Walewski Lukasz 1976 Rzeszów
51. Wasilewski Mariusz 1981 KS Start Pułaski/IM Inspiration Warka
52. Żarnicka Anna 1983 Sobianowice
53. Żarnicki Kamil 1986 Banda Grudnia Sobianowice