Lista startowa

GREAT TriKids - Śrem

Śrem 03.09.2017



Liczba zgłoszonych zawodników: 122


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Bartosiak Marcel 2008 Mosina 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
2. Bazarnik Kryspin 2008 Kuźnia triathlonu 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
3. Biadała Weronika 2012 Przedszkole nr.2 "Cztery Pory Roku" Kórnik 100m rower - 100m bieg
4. Błaszczyk Maksymilian 2005 AF MOSINA TEAM 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
5. Bojewska Inga 2009 Szkoła Podstawowa w Nochowie 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
6. Borowski Robert 2011 Poznań 100m rower - 100m bieg
7. Borsuk Magdalena 2002 AZS AWF Poznań 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
8. Budzyński Jakub 2005 GTT DIAMENT 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
9. Bzdęga Michał 2015 Kaczkowo 15, 64-130 Rydzyna 50m rower - 25m bieg
10. Chlebowska Liliana 2014 Śrem 50m rower - 25m bieg
11. Chuda Tosia 2013 Poznań 100m rower - 100m bieg
12. Ćwiklińska Antosia 2014 KlonikTeam 50m rower - 25m bieg
13. Dudziak Mikołaj 2014 LESZNO 50m rower - 25m bieg
14. Dudziak Oliwia 2010 Leszno 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
15. Dworniczak Staś 2013 Sailing Divers 100m rower - 100m bieg
16. Dymitrowski Iwo 2012 IDMAR RACING TEAM - TRIATHLON DIVISION 100m rower - 100m bieg
17. Dzitkowski Aleksander 2013 Team Extraplon 100m rower - 100m bieg
18. Dzitkowski Milan 2015 Team Extraplon 50m rower - 25m bieg
19. Fabisiak Jakub 2007 SP 06 Gniezno 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
20. Fabisiak Marcel 2004 SP 03 Gniezno 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
21. Fabisiak Monika 2008 SP 06 Gniezno 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
22. Foerster Iga 2011 GReeN BIKE MTB Team 100m rower - 100m bieg
23. Furtak Anastazja 2005 GTT DIAMENT 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
24. Garbarek Maksymilian 2012 Śrem 100m rower - 100m bieg
25. Garbarek Michalina 2014 Śrem 50m rower - 25m bieg
26. Gleba Jonasz 2003 GTT DIAMENT 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
27. Gogolewski Mikołaj 2008 szkoła podstawowa im. M.Konopnickiej 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
28. Gogolewski Tymon 2011 PRZEDSZKOLE 100m rower - 100m bieg
29. Grzybek Gabriela 2010 SP Dąbrowa 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
30. Gugała Stanisław 2009 Tri Level 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
31. Hamrol Jakub 2007 szkoła Czempiń 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
32. Hyży Mikołaj 2013 Outlet AGD www.wgniecione.pl 100m rower - 100m bieg
33. Janicki Karol 2003 Chod-Dróg TRI Team 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
34. Janikowska Alicja 2013 Poznań 100m rower - 100m bieg
35. Janikowski Leon 2010 Poznań 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
36. Janiszewski Jędrzej 2005 Psarskie 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
37. Janusz Franciszek 2012 Śrem 100m rower - 100m bieg
38. Jarmuda Franciszek 2009 SDS jarmudki 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
39. Jarych Aleksandra 2005 Społeczna Czwórka w Poznaniu 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
40. Kaczmarek Marcel 2012 Przedszkole nr 1 im. "Misia Uszatka" w Kórniku 100m rower - 100m bieg
41. Kaczmarek Nadia 2010 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
42. Kaczor Łukasz 2003 Międzyborów 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
43. Kaczor Marta 2006 Międzyborów 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
44. Kałużny Alicja 2014 xtri 50m rower - 25m bieg
45. Kamiński Maksymilian 2004 Gim.60 Poznań 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
46. Karman Kamil 2012 przedszkole Jarzębinka Śrem 100m rower - 100m bieg
47. Kaseja-Zimlińska Nastja 2011 Luboń 100m rower - 100m bieg
48. Kasperska Wiktoria 2005 SP 21 Poznań 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
49. Kobus Antoni 2015 Borówko 50m rower - 25m bieg
50. Kobus Mikołaj 2016 Kościan 50m rower - 25m bieg
51. Kobus Tymon 2013 Śrem 100m rower - 100m bieg
52. Koch Helenka 2015 Śrem 50m rower - 25m bieg
53. Koch Marcelinka 2012 Śrem 100m rower - 100m bieg
54. Kochnowicz Antonina 2006 SP Lusowo 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
55. Kochnowicz Tymek 2011 SP Lusowo 100m rower - 100m bieg
56. Kolaśniewski Franciszek 2011 Spoleczna Czworka Poznan 100m rower - 100m bieg
57. Kolaśniewski Jakub 2006 Spoleczna Czworka Poznan 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
58. Kościańska Dominika 2013 Kubuś Puchatek TEAM 100m rower - 100m bieg
59. Kotas Adam 2014 Kotasport 50m rower - 25m bieg
60. Kowalczyk Igor 2006 SZKOŁA PODSTAWOWA W CZEMPINIU 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
61. Kowalczyk Marta 2003 GIMNAZJUM W BOROWIE 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
62. Kowalska Nina 2007 SP46 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
63. Kozłowska Aleksandra 2009 IPS Wrocław 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
64. Kozłowska Izabela 2010 IPS Wrocław 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
65. Kubera Stanislaw 2006 UKS Śrem 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
66. Kubiak Igor 2011 Mosina 100m rower - 100m bieg
67. Kucharska Inga 2007 Szkoła Podstawowa w Śmiglu 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
68. Leśny Franciszek 2004 GTT DIAMENT 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
69. Lisiecka Nina 2013 CHAMPIONMAN TEAM / CIACHO TEAM TRIATHLON 100m rower - 100m bieg
70. Lisiecki Aleksander 2010 CHAMPIONMAN TEAM / CIACHO TEAM TRIATHLON 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
71. Majorczyk Bartosz 2004 GTT DIAMENT 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
72. Makaroński Franciszek 2011 Wałcz 100m rower - 100m bieg
73. Marciniak Mikołaj 2009 SP 74 Poznań 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
74. Michalak Natasza 2007 Śrem 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
75. Michalak Pola 2012 Śrem 100m rower - 100m bieg
76. Miedziak Sebastian 2014 Krosno 50m rower - 25m bieg
77. Mitura Kacper 2012 Przedszkole Z innej Bajki w Komornikach 100m rower - 100m bieg
78. Mumot Franek 2007 Pomóż Tosi / SP Rogalinek 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
79. Mumot Tosia 2010 Pomóż Tosi / SP Rogalinek 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
80. Musiał Piotr 2007 Mamy-Biegamy 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
81. Niewiada Jacek 2011 Explorador 100m rower - 100m bieg
82. Nowak Adam 2016 Plewiska 50m rower - 25m bieg
83. Nowak Filip 2008 szkoła sp4 Śrem 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
84. Nowak Franciszek 2011 ACO Domofony 100m rower - 100m bieg
85. Nowak Ola 2012 Plewiska 100m rower - 100m bieg
86. Piotrowski Adam 2014 ul. Pokrzywno 5 M 50m rower - 25m bieg
87. Podraza Pola 2009 SP 51 Poznań 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
88. Polowczyk Agata 2005 S.P. nr 1 w Śremie 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
89. Roszak Łukasz 2008 SP 4 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
90. Rożek Olga 2005 Szkoła Nochowo, MOS Śrem 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
91. Rożek Piotr 2002 Szkoła Nochowo, MOS Śrem 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
92. Rybacki Maksymilian 2002 RybaTeam 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
93. Ryś Aleksander 2011 Śrem 100m rower - 100m bieg
94. Sankiewicz Jan 2011 PRZEDSZKOLE ZWINNE SZKRABY W KIEŁCZEWIE 100m rower - 100m bieg
95. Sobański Bolesław 2013 Poznań 100m rower - 100m bieg
96. Sobkowiak Wiktoria 2011 Mała triathlonistka 100m rower - 100m bieg
97. Strugała Dawid 2014 Borówiec 50m rower - 25m bieg
98. Styperek Maksymilian 2006 Nochowo 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
99. Styperek Marianna 2011 Nochowo 100m rower - 100m bieg
100. Suś Jakub 2009 Poznań 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
101. Szczepaniak Michał 2002 Gimnazjum Dwujęzyczne Śrem 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
102. Szczurowska Adrianna 2007 MTS Drużyna Szpiku KGHM 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
103. Szymczak Hanna 2009 SP KOMORNIKI 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
104. Świerżewska Ada 2006 SportowaRodzina.pl 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
105. Świerżewska Iga 2004 SportowaRodzina.pl 400m bieg - 1600m rower - 250m bieg
106. Tolala Lena 2011 Nowy Targ Runners 100m rower - 100m bieg
107. Tolala Mikołaj 2007 Nowy Targ Runners 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
108. Tomaszewska Klaudia 2006 GTT DIAMENT 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
109. Tomczak Maciej 2005 GTT DIAMENT 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
110. Tomczak Weronika 2009 GTT DIAMENT 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
111. Topczewska Leonia 2008 Bydgoszcz 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
112. Trochymiuk Lena 2006 SP46 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
113. Turek Amelka 2009 CHAMPIONMAN TEAM 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
114. Twardowska Julia 2013 Aktywny Junior 100m rower - 100m bieg
115. Twardowski Janek 2006 Aktywny Junior 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
116. Walkowiak Jerzy 2011 Www.studio-motiv.pl 100m rower - 100m bieg
117. Wieczorek Gracja 2011 S. P Krosinko 100m rower - 100m bieg
118. Winter Kamila 2013 eSesja.pl 100m rower - 100m bieg
119. Wojtczak Wiktoria 2013 Jerka 100m rower - 100m bieg
120. Woźniak Matylda 2009 Zespół Szkół nr 2 w Kościanie 100m bieg - 400m rower - 250m bieg
121. Woźniak Wiktor 2007 MLUKS Triathlon Koło 200m bieg - 800m rower - 250m bieg
122. Wróblewski Eryk 2006 SP Krosno 200m bieg - 800m rower - 250m bieg