Lista startowa

GreatKids 2018 - Śrem

Śrem 16.09.2018



Liczba zgłoszonych zawodników: 90


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Fudala Leonid 2017 Rokietnica Kids 0
2. Kobus Mikołaj 2016 Kościan Kids 0
3. Spryszyński Sebastian 2016 TRIrodzinka Kids 0
4. Beszłej Rita 2015 Wrocław Kids 1
5. Bokun Nina 2015 Dąbrówka Kids 1
6. Bzdęga Michał 2015 Kaczkowo Kids 1
7. Dzitkowski Milan 2015 Gowarzewo Kids 1
8. Filipiak Adam 2015 Kościan Kids 1
9. Fudala Dimitrij 2015 Rokietnica Kids 1
10. Gurdziołek Liliana 2014 www.podrozekunaturze.pl Kids 1
11. Młyńczak Lena 2014 Lubin Kids 1
12. Pawłowski Tymoteusz 2014 Przedszkole Stokrotki Dolsk Kids 1
13. Podraza Olaf 2015 Borówiec Kids 1
14. Skoracki Jan 2014 Czempiń Kids 1
15. Sobkowiak Filip 2014 Poznań Kids 1
16. Stanisławski Szymon 2014 Kinderki Kids 1
17. Wicher Oliwia 2014 - Kids 1
18. Zabłocki Franciszek 2015 Przedszkole Niebieski Balonik Plewiska Kids 1
19. Đudziak Mikołaj 2014 Leszno Kids 1
20. Biliński Adrian 2013 UKS Orlik Mosina Kids 2
21. Bokun Franek 2013 Dąbrówka Kids 2
22. Dengusiak Ewka 2012 Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie Kids 2
23. Dudziak Franciszek 2012 Prywatne Przedszkole "Koniczynka" w Mosinie Kids 2
24. Dymitrowski Iwo 2012 IDMAR RACING TEAM - TRIATHLON DIVISION Kids 2
25. Dzitkowski Aleksander 2013 Gowarzewo Kids 2
26. Janik Laura 2012 ChampionMan Duathlon Kids 2
27. Jankowiak Wojciech 2012 Mały Olimpijczyk Poznań Kids 2
28. Kobus Tymon 2013 Przedszkole Janka Wędrowniczka w Śremie Kids 2
29. KoŚciaŃska Dominika 2013 Przedszkole nr 2 Kościan Kids 2
30. Kozal Milena 2012 FTI Kids Kids 2
31. Przybylski Kacper 2012 Przedszkole 144 Wesoła Gromada Poznań Kids 2
32. Ruszkowska Liliana 2013 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE CZEMPIŃ ODDZIAŁ BORÓWKO STARE Kids 2
33. Wesołowska Lena 2012 ŚREM Kids 2
34. Widłak Leonard 2012 Bydgoszcz Kids 2
35. Wójtowicz Filip 2012 Pobiedziska Kids 2
36. Zabłocka Oliwia 2013 Przedszkole Niebieski Balonik Plewiska Kids 2
37. Biliński Gracjan 2010 UKS Orlik Mosina Kids 3
38. Dengusiak Lilianka 2010 Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie Kids 3
39. Gałkiewicz Antoni 2010 Primus Kids 3
40. Gogolewski Tymon 2011 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 ŚREM Kids 3
41. Grzybek Gabriela 2010 SP Dąbrowa Kids 3
42. Kochnowicz Tymon 2011 SP LUSOWO Kids 3
43. Kozłowska Izabela 2010 IPS Wrocław Kids 3
44. Majewska Marta 2011 SZKOŁA PODSTAWOWA KÓRNIK-BNIN Kids 3
45. Matoszuk Oskar 2011 Szkoła Podstawowa Kiełczewo- Kościan Kids 3
46. Nowak Franek 2011 Tak czy owak wygra Nowak Kids 3
47. Pawłowska Liwia 2010 SP Dolsk Kids 3
48. Stanisławski Bartosz 2011 Berotu Kids 3
49. Styperek Marianna 2011 Psarskie Kids 3
50. Węgrzynowski Witold 2011 Byków Kids 3
51. Đudziak Oliwia 2010 Leszno Kids 3
52. Balicka Ada 2009 eFitness Racing Team Kids 4
53. Dopierała Anna 2009 FEBE Team SP12 Leszno Kids 4
54. Dubieniecki Damian 2009 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Kids 4
55. Gajb Maria 2008 Obiady Po Zawodach Kids 4
56. Gawrych Kinga 2009 Zespół Szkół Salezjańskich Kids 4
57. Gogolewski MikoŁaj 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 ŚREM Kids 4
58. Gurdziołek Alicja 2009 UKS Lusowo Kids 4
59. Janik Mateusz 2009 ChampionMan Duathlon Kids 4
60. Jarmuda Franek 2009 Jarmudka SDS / szkoła Urbasia Kids 4
61. Kajewska Beata 2009 SP 6 Śrem Kids 4
62. Kądzielak Dominik 2008 Drużyna Szpiku Kids 4
63. Klaczyński Filip 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im.Braci Barskich w Śremie Kids 4
64. Konieczniak Mateusz 2008 AZS AWF Poznań Kids 4
65. Kotlińska Zofia 2008 Obiady Po zawodach Kids 4
66. Kozłowska Aleksandra 2009 IPS Wrocław Kids 4
67. Kubczyk Nadia 2008 Szkoła Podstawowa w Tłokini Wielkiej Kids 4
68. Litke Olga 2008 OJO TEAM Kids 4
69. Olichwer Natan 2008 SP 7 Leszno Kids 4
70. Pietrasik Mikołaj 2009 SP 14 Poznań Kids 4
71. Podraza Pola 2009 SP nr 51 Poznań Kids 4
72. Ptak Weronika 2008 SP nr 6 w Śremie Kids 4
73. Rybacka Małgorzata 2008 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Kids 4
74. Szyttenholm Gabriel 2008 TRISPACE Kids 4
75. Węgrzynowski Stanisław 2009 Byków Kids 4
76. Wieczorek Piotr 2009 Polonia Śmigiel Kids 4
77. Bartz Maksymilian 2006 MOS Śrem Kids 5
78. Cybak Michalina 2006 Helios Czempiń Kids 5
79. Kochnowicz Antonina 2006 SP LUSOWO Kids 5
80. Kowalczyk Igor 2006 Helios Czempiń Kids 5
81. Kucharska Inga 2007 Szkoła Podstawowa Śmigiel Kids 5
82. Przybylski Szymon 2007 Koń Rafał Kids 5
83. Ptak Kacper 2006 SP nr 6 w Śremie Kids 5
84. Pudliszewski Ignacy 2007 SZYMANOWSKI TEAM Kids 5
85. Pudliszewski Ksawery 2006 PUDLISZEWSKI TEAM Kids 5
86. Barłożyk Laura 2005 UKS Sportowiec Borowo Kids 6
87. Gałkiewicz Franek 2005 Primus Wrocław Kids 6
88. Janicki Karol 2003 CHOD-DRÓG TRI-team Kids 6
89. Kamiński Maksymilian 2004 Gimnazjum 60 Kids 6
90. Kowalczyk Marta 2003 Gimnazjum Borowo Kids 6