Lista startowa

Śrem Triathlon - Sztafety

Śrem 03.09.2017
Dystans: 1/4 IM (0,95/45/10,5) | 1/10 IM (0,38/18/4,2)


Liczba sztafet zgłoszonych do zawodów: 49


Dystans 1/4 IM (0,95/45/10,5)

lp. Nazwa Drużyny -> zawodnik 1 - pływanie zawodnik 2 - rower zawodnik 3 - bieganie
1. ARCYwrogowie Łukasz Włodarczyk Paweł Kocjan Dominik Iłowiecki
2. ChampionMan Team 4 Łukasz Łukaszyk Hubert Maćkowiak Przemek Wojciechowski
3. ChampionMan Team 5 Paweł Hamrol Tomek Bajer Przemek Bajer
4. Dzikie Dziki Emil Nowicki Marek Maluśki Tomek Kaźmierczak
5. eSesja.pl TRI Team Maciej Putowski Piotr Winter Łukasz Hojan
6. FIREFIGHTERTEAM KWPSP POZNAŃ Arkadiusz Szatkowski Tomasz Wiśniewski Gniewomir Kwas
7. grzybek ogrody team Andrzej Grzybek Grzegorz Grzybek Łukasz Słowiński
8. Integris TRI Team Grzegorz Nowak Krzysztof Pierzchlewicz Robert Rybarczyk
9. KOBI TEAM/ChamionMan Team Przemysław Kobus Tomasz Kobus Zbigniew Kobus
10. Kuźnia Triathlonu Krzysztof Kruszona Piotr Kasprzak Bartosz Majda
11. Mam Tę Moc Team Krzyś Król Wojtek Hetman Wojtek Zagubień
12. Martyna TriTeam Artur Pluta Wojciech Bressa Aleksandra Pluta
13. Nieruchomości Wielkopolski Natalia Łukaszewicz Maciej Łukaszewicz Romuald Łukaszewicz
14. OSP ŚREM Konrad Pakuła Marek Weber Robert Roszak
15. Podzielni przez jedenaście ! Malwina Przybylska Bartek Sarbak Adrianna Popielas
16. Pracownia Akustyczna Piotr Kozłowski Jacek Berger Daniel Kochnowicz
17. Ruuner s Power Śrem Dawid Wawrzynkiewicz Patryk Matuszak Jarosław Wawrzynkiewicz
18. Sailing Divers Tomasz Dworniczak Wojciech Pieczyński Szymon Pieczyński
19. SCIM W TRI Team Piotr Tacij Rafał Niedbała Maciej Bekier
20. Szybki i Wściekłe Lech Cempura Małgorzata Cempura Renata Wojtkowiak
21. Teraz, prędko, zanim dojdzie do nas, że to bez sensu Marcin Lubarski Wojciech Jastrzębski Radosław Gluza
22. Tęcza Nekla Krystian Waleriańczyk Marcin Kaliński Ireneusz Smorawski
23. Tri Girls Team Anna Górska Maria Skrzypczak Patrycja Grzeszczyk
24. Tri Stars Anna Rostkowska-Kaczmarek Witold Dzitkowski Piotr Żuberek
25. WALECZNE PSY Adam Nowak Michał Wojtkowiak Mateusz Nowicki
26. Wiocha Biega Maciej Foerster Szymon Andrzejczak Tomasz Majcher
27. Wściekłe pięści węża Michalina Wardęga Piotr Ceranek Piotr Lehmann
28. Zwierzakowo Kajetan Szaj Artur Musielak Anna Jankowiak
29. Zwierzakowo Plus Monika Zborała Denys Tyshchenko Monika Nowicka
30. Żwawy Team Poznań Krzysztof Kubiak Michał Mikuła Wojciech Szymczak


Dystans 1/10 IM (0,38/18/4,2)

lp. Nazwa Drużyny -> zawodnik 1 - pływanie zawodnik 2 - rower zawodnik 3 - bieganie
1. 31 blt Filip Rybarczyk Paweł Kozioł Mariusz Pietrasz
2. ChampionMan Team 1 Sławomir Koska Mariola Buchert Magdalena Turek
3. ChampionMan Team 2 Łukasz Bartkowiak Jakub Michalak Wojtek Piasecki
4. ChampionMan Team 3 Hania Wawrzyniak Przemek Siczyński Darek Lewandowski
5. ChampionMan Team Senior Ireneusz Piasecki Paweł Ocelik Kazimierz Michalak
6. Dzikie Kuny Katarzyna Przybylska Dominika Nowacka Magdalena Mencfeld
7. Gotowe na wszystko Agnieszka Jackowiak Agnieszka Gołembiewska Agata Byszkiewicz-Greczuk
8. Mocni w Gebie Michał Kuźniarek Darek Łapawa Hubert Piotrowicz
9. Myśl odważnie! Adrian Pieprzyk Jagoda Szabelska Robert Wawrzyniak
10. Niesforne Mężatki Katarzyna Grzymisławska-Zając Małgorzata Kleban-Nowak Magdalena Godlewska
11. Pogromcy Czasu Milan Szwedek Bartłomiej Majsnerowski Damian Stachowiak
12. Sanpol Sport Team Michał Czech Piotr Słowiński Agnieszka Jakubek
13. Sanpol Sport Team Tomasz Fijałkowski Marcin Słowiński Piotr Adamczak
14. Sanpol Sport Team Bożena Pachulska Paweł Pachulski Szymon Kobyliński
15. Sołectwo Błociszewo Sołectwo 1 Błociszewo 1 Sołectwo 2 Błociszewo 2 Sołectwo 3 Błociszewo 3
16. Sołectwo Grzymysław Sołectwo 1 Grzymysław 1 Sołectwo 2 Grzymysław 2 Sołectwo 3 Grzymysław 3
17. Sołectwo Krzyżanowo Sołectwo 1 Krzyżanowo 1 Sołectwo 2 Krzyżanowo 2 Sołectwo 3 Krzyżanowo 3
18. Tri POZNAŃ Anna Kołodziej Zbigniew Stachowiak Agata Andrzejewska
19. ZIAJA TEAM Michał Smętek Sławomir Mądrzak Karolina Żurkowska