Lista startowa

Śrem Triathlon - Sztafety

Śrem 16.09.2018
Dystans: Super Krótki DRAFT | Ćwiartka NON-DRAFT


Liczba sztafet zgłoszonych do zawodów: 80


Dystans Super Krótki DRAFT

lp. Nazwa Drużyny -> zawodnik 1 - pływanie zawodnik 2 - rower zawodnik 3 - bieganie
1. 61.64.66 Andr Makles Janusz Gluza Leszek Piersz
2. AGA TEAM Anna Brygier Maciej Przewoźniak Agnieszka Szukalska
3. ChampionMan Team / Ci od Dutka Hanna Wawrzyniak Agnieszka Hahuła Michalina Krysztofiak
4. ChampionMan Team 2 Kacper Wielgus Cezary Szukalski Krzysztof Ślęczkowski
5. ChampionMan Team/Ci Od Dutka Mateusz Ratajczak Jakub Michalak Łukasz Nowak
6. CUKIERNIA A.M.TYCNER 1 Adrian Tycner Łukasz Wachowiak Damian TrĄbka
7. CUKIERNIA A.M.TYCNER 2 Magdalena Tycner RafaŁ Landzwojczak Joanna TrĄbka
8. Democo Team Artur Pluta Mariusz Toboła Bartosz Burmistrz
9. DROŻDŻÓWKI TEAM Tomasz Podgórski Beata Drożdż Grzegorz Drożdż
10. Dzikie Dziki Emil Nowicki Sebastian Gryziecki Artur Gryziecki
11. ŁAMGO Team Łukasz Gembalski Angelika Owczarska Mirosław Gembalski
12. Maćkowiak Team Michał Maćkowiak Maciej Maćkowiak Krzysztof Maćkowiak
13. MAVERICKS Adam Łuczak Mariusz Michalik Norbert Ciesielski
14. Mikrodyna v.2 Łukasz Błauciak Piotr Kiciński Joanna Stróżyk
15. Mocni w Gębie Dariusz Łapawa Hubert Piotrowicz Maria Walkowiak
16. OPORNI Józef Młyńczak Tomasz Młyńczak Damian Szlachter
17. PZWK Team Łukasz Grela Krzysztof Bogusławski Dominik Dunkowski
18. Sanpol Sport Team 1 Monika Kołodziejska Michał Szcześniak Piotr Adamczak
19. Sanpol Sport Team 2 Bożena Pachulska Szymon Kobyliński Paweł Pachulski
20. Sanpol Sport Team 3 Michał Czech Marcin Słowiński Mateusz Dzioban
21. Szkoła Jazdy TOMAS / Bydgoszcz Triathlon Dawid Zborała Tomasz Kunde Dawid Wenda
22. Śrem team Hubert Lulkiewicz Michał Janowski Wojciech Cicharski
23. Trzech Muszkieterów Joanna Socha Filip Socha Wojtek Szurko
24. Ultra Violet 1 Katarzyna Liśkiewicz Izabela Witkowska Ewa Nowak
25. Ultra Violet 2 Aleksandra Kubiak Joanna Kupś Agata Kacperska-Rutkowska
26. WALECZNE PSY Adam Nowak MichaŁ Wojtkowiak Mateusz Nowicki
27. Wioślarki Katarzyna Dudek Klaudia Staroń Małgorzata Hoszman
28. ZGRUPKA TEAM Bartosz Jaczun Błażej Grochowalski Katarzyna Gruszka
29. Zgrupka Team Daniel Osik Mateusz Dembski Dariusz Zawidzki
30. Zgrupka Team - ogień Zuzanna Rotter Dawid Bielewicz Tomasz Ropelewski
31. zmierz-nie-szacuj.pl Badania wydolnościowe Marcin Kutkowski Michał Kutkowski Artur Chojnacki


Dystans Ćwiartka NON-DRAFT

lp. Nazwa Drużyny -> zawodnik 1 - pływanie zawodnik 2 - rower zawodnik 3 - bieganie
1. 1FCL Piotr Kozłowski Jacek Berger Daniel Kochnowicz
2. 800mKoniem Jacek Jankowski Marcin Pieszak Marcin Jędrzejczak
3. Arena Ruchu Adam Romanowski Monika I Tomisław Stefaniak Marcin Pozdrowicz
4. Atos SAP Relay Julia Konowałów Marcin Bartoszewski Arkadiusz Marchwicki
5. Avengers Poznań Łukasz Rozynek Wojciech Nowak Monika Szwed
6. Byle do mety Michalina Wardęga Piotr Ceranek Piotr Lehmann
7. Dzikie Kuny Jagna Lunkiewicz Sara Dolska Katarzyna Fiszer
8. Fil-Sta-Mat Filip Piotrowski Stanisław Michalski Mateusz Nettmann
9. GREEN BIKE-RAP Racing Team Przemysław Walaszczyk Andrzej Ławniczak Roman Mędrek
10. Grzybki i Pigułka Piotr Grzybowski Aneta Grzybowska Agnieszka Piguła
11. Grzybki i Wódeczka Andrzej Grzybek Grzegorz Grzybek Maciej Wódkiewicz
12. Innvigo Hubert Król Witold Dzitkowski Jakub Styperek
13. JPJ Team Jakub Szolek Patryk Matuszak Jarosław Wawrzynkiewicz
14. KAZIMIERUK'S PRODUCTION Marcin Dębski Damian Kaczmarek Kamil Krzymiński
15. LOFT TEAM EXTREME Bartosz Chudziński Łukasz Grajcar Paweł Rozmiarek
16. M&Ms Michał Kotas Marcin Bieniaszewski Gall Anonim
17. MANN+HUMMEL Wojciech Feledziak Dariusz Frąckowiak Marcin Nowak
18. MANN+HUMMEL FT Poland Krzysztof Idkowiak Karolewicz Łukasz Marcin Plackowski
19. MARWIN PIASKI SŁawomir WŁodarczak Karol Majchrzak Mariusz Marciniak
20. MECHANICS Kazimieruk Team Bartek Halke Krystian Frąckowiak Krzysztof Bręczewski
21. Młyńska15 Maciej Grząślewicz Leszek Nowak Łukasz Ziomek
22. Natychmiastowe Weronika Rutkowska Marta Słowińsk Agata Misiak
23. NieZŁOMni Kazimieruk Team Jakub Piec Łukasz Gołuński Grzegorz Talkowski
24. Optymiści Kazimieruk Ryszard JarmuŻek Bartosz Chmielewski Hubert JaroŃski
25. Phi-hi team Jerzy Hyjek Sylwester Swat Lena Zaworska
26. PSOtnicy Adam Liberacki Łukasz Zajonz Ewa Liberacka-Kopytek
27. SA PSP/KM PSP Poznań - 1 Piotr Zabiszak Adamkiewicz Adam Piotr Ilski
28. SA PSP/KM PSP Poznań - 2 Michał Kucierski Tomasz Wiśniewski Paweł Sekura
29. SA PSP/KM PSP Poznań - 3 Jakub Rudziński Piotr Krysman Maciej Żołnowski
30. SA PSP/KM PSP Poznań - 4 Dominik Dereń Piotr Kustoń Patryk Subocz
31. Szwagry TEAM Jakub Frąckowiak Mariusz Wielgus Jan Frąckowiak
32. Śnieżna Gęś Michał Kuźniarek Dariusz Grześkowiak Bartosz Kozłowski
33. Teraz prędko, zanim dojdzie do nas, że to bez sensu Marcin Lubarski Wojciech Jastrzębski Radosław Gluza
34. TGV CLUB Piotr Bartkowiak Jarosław Miszkiel Rafał Majchrzak
35. TGV CLUB GIRLS Marta Trosiak Beata Michalik Katarzyna Synak
36. TRI-O Błażej Wachowski Marek Strogulski Łukasz Basiński
37. Triathlonowa Grupa Wsparcia Marcin Szwed Michał Szwed Łukasz Szydłowski
38. TRIColor Joanna Sielczak-KuŚ Hanna Pokarowska Alicja Skoczylas
39. Waleczne Psy Adam Nowak Michał Wojtkowiak Mateusz Nowicki
40. Warthogs Team Ariana Borkowska Roman Wesołowski Dawid Grabowski
41. Wentyle/Night Runners Joanna Tasarek Radosław Lesiak Kuba Borszyński
42. Wiocha Biega Marcin Tromski Szymon Andrzejczak Tomasz Majcher
43. WRONIECKI KLUB BIEGACZA Maciej Rydjan Jakub Gzyl Maciej Soloch
44. Zgrupka Team Daniel Osik Mateusz Dembski Mateusz Fabisiak
45. ZGRUPKA TEAM - damska Natalia Wiśniewska Anna Mądra-Bielewicz Katarzyna Gruszka
46. Zgrupka Team Mixt Zuzanna Rotter Krzysztof Kwiatkowski Artur Zawisza
47. ZGRUPKA TEAM Power Bartek Jaczun Krystian Szymczak Jarek Skiba
48. Zgrupka Team- Gotowe na wszystko Malwina Poprawiak Agata Madej Aleksandra Socha
49. Żwawy Team Poznań Krzysztof Kubiak Robert Kmieciak Adrian Graczyk