Lista startowa

Triathlon Czerwonak 2017

Owińska 26.08.2017
Dystans: pływanie - 750 m | rower - 26,2 km | bieg - 11,3 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 150

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 105


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Opłacono ->
1. Adamczyk Maciej 1981 KS EXTREME TEAM OBORNIKI/ FTI PRO RACING TEAM tak
2. Balcerowicz Tomasz 1982 Koninko tak
3. Basiński Marcin 1974 OKBAS tak
4. Bąkowski Michał 1978 Poznań tak
5. Bedyński Hubert 1985 Rugby tak
6. Błachowicz Maciej 1989 Swarzędz tak
7. Błasik Agnieszka 1982 camouflage_shop tak
8. Błasik Krzysztof 1973 camouflage_shop tak
9. Błaszczyk Michał 1982 TKKF MPK POZNAŃ tak
10. Bogucka Zuzanna 1990 Dziubas team tak
11. Bogucki Filip 1979 Bób Ogór Włoszczyzna tak
12. Bosy Adam 1988 Poznań tak
13. Burzyńska Ewelina 1978 Natura Biedrusko tak
14. Chmielecki Paweł 1979 Trawa Team tak
15. Cieślawski Kacper 1993 STR Poznań / WKTJ / Climbing Spot tak
16. Czajka Michał 1981 3-M Triathlon Team tak
17. Czerwiński Maciej 1983 Kibolski KS tak
18. Członkowski Grzegorz 1976 Dziki z Moraska tak
19. Dziembowski Maciej 1984 LINEAFIT Doradztwo Dietetczne tak
20. Dzierzkowska Aleksandra 1962 Koziegłowy tak
21. Eleganczyk Bartosz 1982 Ryanair Flying Team tak
22. Filipowski Zenon 1973 SCIM / W TRITEAM tak
23. Foltynowicz Dariusz 1980 Tulce tak
24. Foltynowicz Waldemar 1983 Kostrzyn tak
25. Foltyński Marcin 1977 KLAS Szpot Swarzędz tak
26. Fronczak Robert 1964 Naramowice Biegają tak
27. Gadziński Robert 1975 / tak
28. Glapa Jacek 1976 Luboń tak
29. Gorynia Krzysztof 1974 Poznań tak
30. Górny Robert 1972 trenertriathlonu.pl tak
31. Górzny Michał 1991 Poznań tak
32. Graczyk Damian 1982 Czerwonak Biega tak
33. Grycman Łukasz 1978 Cart-Pack TEAM tak
34. Grygier Łukasz 1993 WiL Poznań tak
35. Jabłońska Izabela 1981 Koziegłowy tak
36. Janas Dariusz 1975 Biegacze Juniora - Runners Team tak
37. Janicki Piotr 1984 Gniezno tak
38. Janowski Marek 1974 ZUZY MIŚ/BIEGOLOGIA.PL tak
39. Jazikowski Paweł 1972 Poznań tak
40. Kafarska Urszula 1993 FTI Racing Team tak
41. Kasperski Artur 1979 Goggle PAE Team tak
42. Kaźmierczak Krzysztof 1975 KLAS SZPOT tak
43. Kilkowska Paulina 1979 AF Mosina Team tak
44. Klaja Katarzyna 1958 SCIM tak
45. Kmiecik Tomasz 1975 Murowana Goślina tak
46. Kołach Sebastian 1985 Poznań tak
47. Konieczka Marek 1960 AMATOR tak
48. Kownacki Krzysztof 1988 Dziubas Team tak
49. Koźma Michał 1980 Poznań tak
50. Królikowski Edward 1970 Posnania tak
51. Krupa Tomasz 1981 KLUB BŁYSKAWICZNEGO KALOSZA tak
52. Kruszewski Filip 1986 Poznań tak
53. Krych Paweł 1979 PKEnergy tak
54. Kujath Dominika 1984 Altom Gniezno tak
55. Kunik Rafał 1972 PKO Bank Polski tak
56. Kunowski Krzysztof 1972 Naramowice Biegają tak
57. Kurkowiak Damian 1987 Poznań tak
58. Majchrzak Michał 1986 KW-04/ TKKF MPK POZNAŃ tak
59. Majchrzycki Sławomir 1983 TKKF MPK POZNAŃ tak
60. Majewska Anna 1991 Koziegłowy tak
61. Marciniak Roman 1976 Poznań tak
62. Michalski Bartosz 1985 Poznań tak
63. Moskaluniec Marta 1987 Poznań tak
64. Muchowicz Pawel 1974 Dziki z Moraska tak
65. Murawska Monika 1980 Poznań tak
66. Nadolińska Monika 1982 Poznań tak
67. Nadolska Barbara 1985 Extreme team Oborniki tak
68. Niemir Tomasz 1993 Koziegłowy tak
69. Nitschke Karol 1973 TKKF MPK POZNAŃ tak
70. Nitschke Patryk 1996 poznań tak
71. Nowak Dawid 1981 TRIceratops tak
72. Orłowski Paweł 1969 Poznań tak
73. Pakuła Robert 1978 Poznań tak
74. Petza Maciej 1966 trenertriathlonu.pl tak
75. Pietz Mikołaj 1979 parkrun Poznań tak
76. Przybysz Dawid 1990 Poznań tak
77. Przybysz Dominika 1990 Poznań tak
78. Remlein Katarzyna 1980 Poznań tak
79. Rogaliński Marcin 1978 FC Owińska tak
80. Roszak Daniel 1978 SDS tak
81. Siodła Maciej 1975 Czerwonak tak
82. Skotnicki Dariusz 1970 BZWBK RUNNERS TEAM tak
83. Słaby Tomasz 1972 brak tak
84. Sosna Rafał 1972 KLAS Szpot Swarzędz tak
85. Stępa Bartosz 1989 Husaria Szczepankowo tak
86. Stolinski Dominik 1976 Poznan tak
87. Struzik Grzegorz 1976 Jeżyce tak
88. Strzyżewska Karolina 1977 Ceradz Dolny tak
89. Susmarska Ewa 1996 Poznań tak
90. Szal Artur 1984 Fitness24seven tak
91. Szygenda Jarosław 1972 Maratonczyk Poznań tak
92. Świątek Remik 1976 MB Motors Team tak
93. Thompson Robert 1970 Sevilla tak
94. Trzciołek Andrzej 1989 Dąbrówka tak
95. Twardowski Maciej 1986 Rusałka team tak
96. Wachowiak Sebastian 1984 Koziegłowy tak
97. Walczak Robert 1980 parkrun Poznań / Naramowice Biegają tak
98. Waś Marcin 1983 :D tak
99. Wiśniewska Marta 1988 Rusałka team tak
100. Witkowska Anna 1979 Skępe tak
101. Wolski Marek 1989 Opalenica tak
102. Woźniak Tomasz 1972 Złotniki tak
103. Wójcik Izabela 1988 Włóczykij tak
104. Wysocki Marcin 1978 Malta Poznan tak
105. Załuska-Lipa Agnieszka 1979 AF MOSINA TEAM tak