Lista startowa

Triathlon Czerwonak 2018

Owińska 18.08.2018
Dystans: pływanie - 750 m | rower - 26,2 km | bieg - 11,3 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 147


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Babiński Szymon 1977 Cisowianka Team
2. Basiński Marcin 1974 PRO366
3. Błajet Michał 1980 CCR SPORT - sklep rowerowy
4. Błaszczyk Michał 1982 TKKF MPK POZNAŃ
5. Bogusiewicz Karolina 1983 JANOWY MŁYN
6. Budnik Franciszek 1967 CCR Poznan
7. Burzyńska Ewelina 1978 Natura Biedrusko
8. Buszewicz Waldku 1980 Poznań
9. Cybul Marek 1980 Dalidali
10. Czajka Michał 1981 3-M Triathlon Team
11. Członkowski Grzegorz 1976 Dziki z Moraska
12. Dehmel Robert 1959 Murowana Goślina
13. Dębczyński Sławomir 1974 enduhub.com
14. Dineen Lee 1977 Bristol
15. Dolata Makary 1994 Potasze
16. Dzierzkowska Aleksandra 1962 Koziegłowy
17. Eleganczyk Bartosz 1982 Ryanair Flying Team
18. Eleganczyk Michal 1979 Dzikozaurus Trim
19. Felkel Ewa 1973 Piątkowo na Biegowo
20. Filipowski Zenon 1973 SCIM/W TRITEAM
21. Fliegner Julia 1985 Trzyprzezdwa
22. Foltynowicz Dariusz 1980 Tulce
23. Foltynowicz Waldemar 1983 Kostrzyn
24. Gałowska Agnieszka 1979 GRAF
25. Glapa Jacek 1976 Luboń
26. Gołembiewski Tadeusz 1985 Rehau Triathlon Team/ Cityzen
27. Gołębiowski Maciej 1995 Poznań
28. Gorynia Krzysztof 1974 Poznań
29. Górnowicz Joanna 1992 Team Aktywny Stęszew
30. Górzny Michał 1991 Poznań
31. Grabicki Krzysztof 1979 -
32. Graczyk Damian 1982 Czerwonak Biega
33. Gruszczyński Filip 1987 MB Motors Team
34. Grycman Łukasz 1978 SPARTA ULTRA TEAM
35. Illmann Bartosz 1995 Czerwonak
36. Jabłońska Izabela 1981 Początkująca optymistka
37. Janas Maria 1975 Biegacze Juniora - Runners Team
38. Janicka Paula 1991 Niezrzeszona
39. Januszak Przemysław 1974 ROOWEROMANIA OBORNIKI
40. Jasielski Maurycy 1977 Poznań
41. Jaworski Damian 1993 Damianos
42. Jazikowski Pawel 1972 Strzeszyn
43. Jedrasiewicz Paweł 1987 Poznań
44. Kaczmarczyk Bogdan 1980 KB Gepard Murowana Goślina
45. Kaczmarek Krzysztof 1967 lUBOŃ
46. Kaźmierczak Krzysztof 1975 KLAS SZPOT
47. Kegel Zbigniew 1962 Piątkowo na Biegowo
48. Kęsicki Tytus 1982 Czerwonak
49. Klaja Katarzyna 1958 SCIM
50. Klein Uwe 1981 Dalidali
51. Kmiecik Tomasz 1975 Murowana Goślina
52. Kolendowicz Łukasz 1988 UKS Sportowiec Oborniki
53. Konieczka Marek 1960 Natura Biedrusko
54. Kotkowski Piotr 1975 Drużyna Szpiku
55. Krajewski Robert 1992 niezrzeszony
56. Królikowski Edward 1970 POSNANIA TRI
57. Krugiołka Piotr 1982 dp
58. Krych Jakub 1982 POLART NUTRAXX TEAM
59. Krystek Adam 1987 Poznań
60. Kubasik Bartosz 1975 Poznań
61. Kuczma Stanisław 2001 AZS AWF Triathlon Poznań
62. Kuik Krzysztof 1973 Puck
63. Kujath Dominika 1984 Altom Gniezno
64. Lehnhardt Wiesław 1970 1970
65. Leszczyńska Małgorzata 1960 Poznań
66. Łatyszew Katarzyna 1974 KB Gepard Murowana Goślina
67. Łupkowski Paweł 1980 Pan
68. Madaj Jacek 1996 MadGold
69. Madaj Paweł 1964 MadGold
70. Madry Radoslaw 1981 Lincoln Tri
71. Majchrzycki Sławomir 1983 TKKF MPK POZNAN
72. Majewski Wiesław 1973 Kuźnia Triathlonu
73. Mańczak Filip 1979 Czerwonak Biega
74. Marciniak Roman 1976 Czerwonak
75. Marczak Maciej 1979 MTB PARKOWE TEAM
76. Matuszewski Krzysztof 1991 Spławie
77. Mazur Marta 1986 Lubin
78. Mazurek Damian 1979 Maratończyk Poznań
79. Mensfelt Agnieszka 1988 Team Bucky
80. Michalak Izabela 1979 Komorniki
81. Michalak Tomasz 1978 Komorniki
82. Mikułan Mikołaj 1987 ZWOLI TEAM
83. Milewski Arkadiusz 1977 PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI
84. Mrowińska Marta 1974 Loft Team Extreme
85. Muchowicz Pawel 1974 Dziki z Moraska
86. Musielski Jakub 1987 Koziegłowy
87. Nawrocki Tomasz 1978 KB Gepard Murowana Goślina
88. Nejman Mikołaj 1990 Planet Pizza Team
89. Niemir Tomasz 1993 Koziegłowy
90. Nitschke Karol 1973 TKKF MPK POZNAŃ
91. Nowak Tomasz 1977 Gniezno
92. Paszkowska Martyna 1987 Poznań
93. Pawłowski Wojciech 1981 Poznań
94. Petza Maciej 1966 montemoro.pl
95. Plóta Łukasz 1989 Poznań
96. Putowska Małgorzata 1962 Loft Team Extreme
97. Rabiega Marcin 1975 REHAU Triathlon Team
98. Radke Tomasz 1984 Babki
99. Restel Ariel 1982 Owińska Team
100. Rewoliński Hubert 1990 Kawakant
101. Rogaliński Marcin 1978 Owińska Team
102. Rosiak SŁawomir 1970 POLONIA ŚRODA/DRUŻYNA SZPIKU
103. Rostecki Tomasz 1968 ZŁOTNIKI
104. Rostek Piotr 1961 zmierz-nie-szacuj.pl Badania wydolnościowe
105. Rydlewski Przemysław 1979 Euro Bike Kaczmarek Electric Team
106. Ryfa Maciej 1993 Rehau Triathlon Team
107. Ryś Sebastian 1975 FogtBikes Team
108. Sarzyński Marcin 1989 Poznań
109. Siemiątkowski Tomasz 1979 Cisowianka Team
110. Siodła Maciej 1975 Czerwonak
111. Skiba Paweł 1988 Poznań
112. Słaby Tomasz 1972 Dziki z Gorzowa
113. Słupiński Maciej 1975 Pozytywnie Zakręceni
114. Smoczyk Grzegorz 1988 WC Serwis
115. Stachowski Przemysław 1981 Planet Pizza Team
116. Staszak Mariusz 1973 HAWLE/WIERZYCE MMnZ
117. Stefaniak Monika 1976 Arena Ruchu Monika Stefaniak/ Velocity
118. Sterczała Marcin 1993 Rehau Triathlon Team
119. Struzik Grzegorz 1976 Jeżyce
120. Stryczyński Tomasz 1978 eFitness Racing Team
121. Susmarska Ewa 1996 MUAY Running Team
122. Szal Artur 1984 Fitness24seven
123. Szkarapata Bronisław 1971 Auto-Dar
124. Szkarapata Wiktor 1994 Auto-Dar
125. Szygenda Jarosław 1972 Maratończyk Poznań
126. Szyszka Maciej 1984 poznań
127. Świątek Remik 1976 MB MOTORS TEAM
128. Tarnowski Paweł 1981 Trzy Smaki Pobiedziska
129. Thompson Robert 1970 Sevilla
130. Trómińska-Starczyńska Joanna 1981 TEAM AKTYWNY STĘSZEW
131. Wachowiak Sebastian 1984 Sąsiad Team
132. Walkowiak Bartosz 1995 MB Motors Team
133. Waś Marcin 1983 :D
134. Wesołowska Natalia 1992 Husaria Race Team
135. Wilk Tomasz 1991 Niezrzeszony
136. Wiśniewska Kalina 1984 Owińska
137. Wiśniewski Damian 1996 Ślesin
138. Włodarczyk Piotr 1979 BUDCHEM
139. Wobszal Wiktor 1995 Wiktor Wobszl
140. Wojtalik Jarosław 1980 BodySmile Koziegłowy
141. Wolski Marek 1989 #MichalWalcz
142. Wójtych Robert 1972 Gołańcz
143. Załuska-Lipa Agnieszka 1979 MOSINA TEAM
144. Zdanowski Tomasz 1972 enduhub.com
145. Zieliński Krzysztof 1989 Łanie i Byki ;)
146. Zieliński Michał 1974 Koziegłowy
147. Żuchowski Damian 1992 Husaria Race Team