Lista startowa

Triathlon Soplicowo

Cichowo (gmina Krzywiń), 13.06.2021
Dystans: 1/4 Ironman (0,95-45-10,55) i 1/8 Ironman (0,475-22,5-5,275).


Liczba zgłoszonych zawodników: 214



Dystans 1/4 Ironman (0,95-45-10,55)

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Bielicki Bartosz 1980 Running Team Milicz Milicz
2. Bieniek Patryk 1980 IM Inspiration Team Poznań
3. Błaszczyk Przemysław 1984 Warszawa
4. Braun Ewelina 1976 OKFiR Śmigiel/Team Kościan Kiełczewo
5. Brukwińska Marta 1990 TGV CLUB Kościan
6. Brzozowski Andrzej 1981 Śrem
7. Bukowski Arkadiusz 1976 SKS Oborniki Oborniki
8. Chojnacka Marta 1983 Lubin
9. Chudy Bartosz 2000 PARKRUN GOSTYŃ Gostyń
10. Danielkiewicz Jarek 1975 Lubin
11. Deckert Beata 1983 kowanówko Kowanówko
12. Dembiński Marek 1974 Wójtowicz TRI Team / Atimex Rokietnica
13. Domino Krystian 1975 GVT Głogów
14. Dubiński Krzysztof 1996 Obora
15. Duda Dorian 1992 GT RAT Wrocław
16. Duda Hubert 1970 GT RAT Wróblowice
17. Dudziak Bartosz 1981 HERNIK Team Stare Oborzyska
18. Fabijańczyk Paweł 1989 Leszno
19. Fengler Daniel 1978 EUROROWER.PL Lubiń
20. Furmaniuk Jaromir 1972 Samotny Biały Żagiel Poznań
21. Gajewski Andre 1982 KS POSNANIA Poznań
22. Garczarek Tomasz 1972 Piękni i młodzi Kościan
23. Giers Robert 1979 Kościan TRI Team Nowy Lubosz
24. Godlewski Krzysztof 1981 Żarów
25. Gonska Szymon 2000 KT ŻYWIEC Studzionka
26. Gorączkowski Wojciech 1988 FeVeR Gowarzewo
27. Górski Łukasz 1982 AHL-Łukasz Górski Kamień
28. Gromko Andrzej 1957 Runnig team milicz Milicz
29. Grzegorczyk Mateusz 1991 #7TRTP Zakochaj się w bieganiu Wrocław
30. Guss Bartosz 1975 Mocni w Gębie Poznań
31. Hańczak Piotr 1977 BE3 CITYZEN POZNAŃ Poznań
32. Hejber Grzegorz 1977 Lubin
33. Henschel Klaudiusz 1975 SKS OBORNIKI Oborniki
34. Idkowiak Robert 1971 sailor maciejewo Gostyń
35. Jagaciak Robert 1976 JAGACIAK TEAM NOWY LUBOSZ
36. Jarosiński Łukasz 1976 Tańczące Muchomorki Halinów
37. Józefiak Przemysław 1987 PSB MRÓWKA CZEMPIŃ Kościan
38. Jurga Jacek 1975 Tańczące Muchomorki Czapury
39. Kaczorowski Marcin 1973 IM Inspiration/Triathlonowa Legnica Legnica
40. Kaniewski Kamil 1980 Dąbrowa
41. Kaźmierczak Arkadiusz 1979 Ruch Kluch Zgierz
42. Kmieciak Slawomir 1973 C.H FALA szczecin
43. Kobierski Radosław 1972 Tańczące Muchomorki Halinów
44. Koch Przemek 1986 Śrem, Psarskie
45. Kokot Michał 1986 DOBRA ENERGIA Oleśnica
46. Kolasiński Damian 1977 KS Posnania Zalasewo
47. Kopańska Katarzyna 1968 NEON TEAM Pruszyn
48. Korczynski Radoslaw 1969 GT Rat Luxembourg
49. Kosmaczewski Irek 1977 Pobiedziska
50. Kościański Adam 1980 TGV Club / Soleus Kościan
51. Kozłowski Michał 1987 Decathlon Kobyłka
52. Kurzeja Kamil 1991 Poznań
53. Kuśnierczak Wieslaw 1974 Suchy Las
54. Liszka Wojciech 1990 LitWIN Sports Wrocław
55. Lubryczyński Piotr 1976 Tri Górzykowo Górzykowo
56. Łapawa Dariusz 1983 Mocni w Gębie Poznań
57. Łapiński Piotr 1978 Wrocław
58. Łączny Leszek 1961 Borkowice
59. Łuczak Adam 1984 MAVERICKS Stare Oborzyska
60. Machata Jacek 1978 Wroclaw
61. Matysiak Robert 1976 POWER OF SCIENCE Mazańcowice
62. Mazurek Paweł 1968 Tri PM Bytkowo
63. Meissner Wojciech 1996 Śrem
64. Merta Zbigniew 1968 R-TEAM Kłoda
65. Miętkiewski Miłosz 1982 ChampionMan Team Poznań
66. Naskrętski Andrzej 1979 #Trimp - Triathlon Impulse Krępice
67. Nenkała Mateusz 1993 Leszno
68. Nogaj Jacek 1969 Lusowo
69. Nowaczyk Maciej 1982 Mocni w Gębie Baranowo
70. Obuchowicz Artur 1979 TriathlonowyTata Wschowa
71. Oleksy Beata 1980 Kościan Team Kościan
72. Piik Krzysztof 1981 Wroclaw
73. Pluta Rafał 1975 TOM GROUP LESZNO Gostyń
74. Pławiak Anna 1983 GT RAT Wrocław
75. Pol Bartosz 1981 Waniewski Coaching Rawicz
76. Popiel Iwona 1974 TGV CLUB / BK SPORTS Kościan
77. Rokita Krzysztof 1992 KotaSport Wrząsowice
78. Romanowski Mateusz 1985 Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii Śrem
79. Rutkowski Tomek 1977 SKS Oborniki SZAMOTUŁY
80. Sarbak Bartosz 1996 BS-TRI Wolsztyn
81. Sażalski Piotr 1985 1.GPR Psarskie
82. Skorupska Ewa 1989 Zalasewo
83. Sobociński Grzegorz 1979 META Poznań
84. Sobucki Jacek 1974 UKS TRS SUSZ Susz
85. Stachowiak Robert 1996 Piaski
86. Stankiewicz Paweł 1990 Duco PRO Triathlon Team Wroclaw
87. Stróżycki Jakub 1982 Sparta Cerekwica Cerekwica
88. Szarata Tomasz 1973 Miłoszyce
89. Szkudlarczyk Karol 1978 Leszno
90. Szpiter Tomasz 1969 OLAWS Złotoryja Zotoryja
91. Szulczyński Michał 1987 PSB MRÓWKA CZEMPIŃ Kościan
92. Szurkowski Andrzej 1957 Katowice
93. Tomaszewski Mikołaj 1983 Kościan
94. Trzcielinski Patryk 1980 Kuźnia Triathlonu Żerków
95. Twardowski Filip 1993 Święciechowa
96. Urbaniak Mikołaj 1986 Euro-rower.pl Jerka
97. Wański Przemysław 1984 Mocni w gębie Poznań
98. Wawrzyniak Rafał 1979 Wrocław
99. Wieczerzycki Leszek 1966 Delighting Poznan
100. Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP. Borek Wielkopolski
101. Wiśniewski Kacper 2000 Triathlonowa Legnica Legnica
102. Wiśniewski Maciej 1999 NAJMOWICZ TRIATHLON Ostróda
103. Wołk Agata 1995 Litwin Sports Wrocław
104. Woronowicz Konrad 1991 Morsy Ośno Lubuskie Zielona Góra
105. Wożny Krzysztof 1975 BOJ-TRANS Bojanowo
106. Zablocki Michal 1983 Leszno
107. Zielińska Justyna 1976 KS Posnania Luboń
108. Zieliński Robert 1978 KS Posnania Luboń
109. Ziemichód Michał 1987 Miasteczko Krajeńskie
110. Żukiewicz Piotr 1974 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta Lubin


Dystans 1/8 Ironman (0,475-22,5-5,275)

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Abram Jan 2004 Nochowo
2. Adamska Ewa 1984 Hernik Team Komorniki
3. Andrałojć Anna 1991 Iron Tri Team Poznań
4. Bartkowiak Hubert 1968 KB SUKCES ŻMIGRÓD Radziądz
5. Bartkowiak Piotr 1972 TGV Club Kościan
6. Biernat Sebastian 1986 Wrocław
7. Bimkiewicz Dominika 1994 Wolsztyn
8. Borczyk Janisz 1987 TEAM KARAŚ Wrocław
9. Buszkiewicz Marcin 1995 Oaza Kórnik Ciacho Team Kórnik
10. Chałupka Łukasz 1990 Grotniki Team Grotniki
11. Chrzanowska Alicja 2003 Kościan
12. Crawford Graham 1965 Velocity Poznań
13. Dobrowolska Małgorzata 1980 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta Lubin
14. Figarski Sebastian 1985 Aqua Fit Sebastian Figarski Środa Śląska
15. Forc Cyprian 1986 forc.me Poznan
16. Gąsior Oliwia 2003 Triathlonowa Legnica Legnica
17. Grześ Andrzej 1994 MOS Śrem Śrem
18. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team Nowy Lubosz
19. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM POZNAŃ
20. Hoffmann Bartosz 1969 CompuTec Team Wschowa
21. Hyży Dominik 1985 Outlet AGD www.wgniecione.pl Suchy Las
22. Jaczun Bartek 1974 ZGRUPKA TEAM Komorniki
23. Janicki Karol 2003 KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ/ Iron Team Tomasz Marcinek Gostyn
24. Jedynak Michał 1976 Skarżysko Kamienna
25. Jurkowski Artur 1967 Duathlon Pęcław Ruszowice
26. Kaczmarek Łukasz 1990 Drużyna Sernika Gostyń
27. Karczmitowicz Jacek 1970 Run Forrest Run Frankfurt (Oder)
28. Kasprzak Piotr 1991 Nochowo
29. Kołodziejski Michał 2003 KROTOSZYN
30. Konopacki Michał 1989 Wrocław
31. Kopczyński Waldemar 1958 Poznan
32. Kotas Marek 1997 Kotasport/litwin triathlon tean Rybnik
33. Kotas Paweł 1988 GREATMAN / KOTASPORT Wrocław
34. Kowalski Marcin 1979 Team Chomęcice Chomęcice
35. Kozanecki Adam 1976 Jasin
36. Kozłowski Mateusz 2003 KROTOSZYN
37. Krawczyk Natalia 1988 KKS Kalisz Kalisz
38. Krawczyk Włodzimierz 1964 Ciacho Team Triathlon Śrem
39. Krawetkowski Michal 1984 Wroclaw
40. Krzyzanowski Marek 1963 Wrocław
41. Krzyżek Michał 1983 SanFilippo Team Mosina
42. Kubera Michal 1974 Zgrupka Team Srem
43. Kurek Izabela 1984 KS Posnania Kicin
44. Kurek Piotr 1981 KS Posnania Kicin
45. Kuśmider Michał 1974 Tańczące Muchomorki Halinów
46. Łubocki Maciej 1965 Wrocław
47. Łuczka Monika 1995 Pnb Morsy Poznań
48. Macenowicz Maciej 1988 Warszawa
49. Markiewicz Karolina 1979 Żelazna Świdnica Świdnica
50. Masztalerz Michał 1985 Lzs Zalesie Jaraczewo
51. Meissner Jakub 1994 Jeziory Małe
52. Michalak Bartosz 1979 ciacho triathlon team Srem
53. Michalak Jakub 1992 Helios Czempiń Team Czempiń
54. Miedziak Sebastian 1983 LS PLUS Recyklin Team/ Be3/Cityzen Mieczewo
55. Mierkiewicz Michał 1987 Środa Wielkopolska
56. Minkina Maciej 1987 3 Wrocław
57. Młyńczak Jakub 2001 KS GVT Gliwice
58. Nawrot Karol 1982 Rawicz
59. Nawrot Marcin 1988 Kościańskie Towarzystwo Pływackie Kobylniki
60. Nikodemiak Jarosław 1976 KLAS Szpot Swarzędz Swarzędz
61. Nowak Jacek 1976 Aktywny Samorząd - Krzywiń Krzywiń
62. Ociepka Barbara 1960 Poznan
63. Olaczek Łukasz 1979 Tata startuje // TRI AMO Mrozów
64. Olejnik Marta 1993 Bolesławiec
65. Pawlicki Paweł 1982 Zapylam jak pszczółka Witowo
66. Piętka Daniel 1977 Zgrupka Team Szczytniki
67. Pilch Kamil 1994 Wrocław
68. Początek Błażej 1982 Power Doppler Team Zakrzewo
69. Przybylak Sławek 1979 UKS Biskupianka Stara Krobia,SWG Gostyń
70. Puszkarek Mikołaj 1986 Helios Czempiń Team Czempiń
71. Rostek Piotr 1961 zmierz-nie-szacuj.pl Badania wydolnościowe Jelonek
72. Ruta Bartłomiej 1985 Gostyński Klub Rowerowy Gostyń
73. Ryfa Maciej 1993 REHAU Crossactive Borówiec
74. Sobota Krzysztof 2000 SKS Oborniki Oborniki
75. Spychała Damian 1986 Inea Dachowa
76. Staniek Agata 1997 BS-TRI Mogilno
77. Strogulski Marek 1972 Zgrupka Team Rosnówko
78. Stroińska Katarzyna 2002 SKS Oborniki Oborniki
79. Szczepaniak Radosław 1978 Kościan
80. Szombierska Monika 1985 GIANT Żary Team Lubsko
81. Szombierski Robert 1984 GIANT Żary Team Lubsko
82. Szymanowska Karolina 2002 Warszawa
83. Szymanowski Marek 1973 Warszawa
84. Śmigaj Norbert 1975 Głogów
85. Terpiński Teodor 1994 50-536 Wrocław
86. Tęgi Maciej 1985 Gdynia
87. Tyszkiewicz Rafal 1970 Warszawa
88. Weltrowski Grzegorz 1975 Poznań
89. Węgielewski Szymon 1986 Bydgoszcz
90. Wielgus Kacper 2001 KS Posnania Poznań
91. Wieliński Tomasz 1986 Lzs Zalesie Jarocin
92. Wojciechowski Piotr 1972 TRI GRANOWO Granowo
93. Wojcieszko Piotr 1981 GVT Wroclaw
94. Wojtaszek Maciej 1976 człapak Poznań
95. Wołuń Wiktor 2004 KS Posnania Puszczykowo
96. Wójtowicz Mateusz 1983 ajronmim Zielona Góra
97. Wysmolinski Rafał 1977 Biernatki
98. Zakrzewski Robert 1987 Pnb Morsy Trzcianka
99. Zbierajewski Paweł 1985 KS Posnania Poznań
100. Zieliński Michał 1974 Koziegłowy
101. Zimny Bartosz 1988 GORW/KS Posnania Poznań
102. Zimny Maciej 1991 Maciej Zimny Triathlon Team Ośno Lubuskie
103. Żuchowska Magdalena 1978 LitWIN Sports SMOLEC
104. Żuchowski Dawid 1977 LitWIN Sports SMOLEC