Lista startowa

Triathlon Soplicowo 2022

Cichowo (gmina Krzywiń), 18.06.2022
Dystans: 1/4 Ironman (0,95-45-10,55) i 1/8 Ironman (0,475-22,5-5,275).


Liczba zgłoszonych zawodników: 170



Dystans 1/4 Ironman (0,95-45-10,55)

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Augustyniak Krzysztof 1981 Augustyniak Triathlon Team Polkowice
2. Bartoszek Łukasz 1984 Bartoszki Team Rogoźno
3. Bezdel Jarema 1985 Night Runners Niewierowo
4. Błoniarz Mirosław 1975 Puszczyk Bukowy Szczecin Szczecin
5. Brukwińska Marta 1990 Kościan
6. Domino Krystian 1975 GVT Głogów
7. Dryja Krzysztof 1979 Łódź
8. Fengler Daniel 1978 TEAM Budowlanka Lubiń
9. Fogiel-Pawłowska Agnieszka 1979 Wrocław
10. Gargasiewicz Kacper 1998 Ratownicza Liga Biegowa Nowa Sól
11. Giers Robert 1979 Nowy Lubosz
12. Ginter Łukasz 1993 Zgrupka ProMobil Team Poznań
13. Grabowski Michał 1986 Łowęcin
14. Gromko Andrzej 1957 running team milicz Milicz
15. Habernik Łukasz 1985 Helios Czempiń Team Czempiń
16. Hoffmann Bartosz 1969 CompuTec Team Wschowa
17. Hreczycho Karolina 1975 Posnania Poznan
18. Hyhs Jan 1992 Augustyniak Triathlon Team Ostrów Wielkopolski
19. Idkowiak Krzysztof 1986 SWG Gostyń
20. Idkowiak Robert 1971 sailor Maciejewo Gostyn
21. Jankowski Maciej 1991 #zaliniametyteam Poznań
22. Kaczan Tomasz 1983 Wrocław
23. Kaczorowski Marcin 1983 Brzeg Dolny
24. Karliński Maciej 1992 RGB Śrem Poznań
25. Kasperowicz Dariusz 1975 TME 95 Szczecin
26. Kierzek Magdalena 1993 Czerwonak Biega Poznań
27. Kłosin Robert 1973 Świerczewo Run Poznań
28. Koch Przemek 1986 Śrem, Psarskie
29. Kolasiński Damian 1977 KS Posnania Zalasewo
30. Kościański Robert 1985 Kościan
31. Kotecki Szymon 1983 Polonia Środa Środa Wielkopolska
32. Kwiatkowski Krzysztof 1978 Zgrupka ProMobil Team Poznań
33. Leki Krzysztof 1980 KS Posnania Garby
34. Lepsik Sylwia 1977 Kalisz
35. Leśniak Grzegorz 1975 KCKL WŁODAWA Włodawa
36. Lubarski Marcin 1984 KS Posnania Poznań
37. Łapawa Dariusz 1983 Mocni w Gębie Poznań
38. Łączny Leszek 1961 Zgrupka TEAM Borkowice
39. Majchrzak Tomasz 1985 Gostyń
40. Małyszek Tomasz 1994 Leszno
41. Marciniak Przemysław 1985 UKS CITYZEN_/BE3 Skórzewo
42. Mayer Łukasz 1980 BE3 CITYZEN_ Triathlon Team Gostyń
43. Mazanka Jakub 1976 Borówiec
44. Meissner Jakub 1994 Jeziory Małe
45. Meissner Wojciech 1996 Śremski Sport / IM Inspiration Śrem
46. Michalak Marek 1975 KB DęBIEC Poznań
47. Mroziewicz Dariusz 1971 Ciacho Team Triathlon Śrem
48. Nenkała Mateusz 1993 Jerzyk Team Leszno
49. Nowaczyk Przemysław 1980 Best Drive Mosina Luboń
50. Nowak Małgorzata 1990 Jerzyk Team Pleszew
51. Olejniczak Kamil 1986 Krotoszyn Krotoszyn
52. Paździora Mateusz 1980 Poznań
53. Piątek Anita 1983 GT RAT Wrocław
54. Pikosz Joanna 1980 Kościan
55. Pol Bartosz 1981 Waniewski Coaching Rawicz
56. Popiel Iwona 1974 TGV CLUB Kościan
57. Rogowski Paweł 1994 Poznań
58. Sażalski Piotr 1985 1.GPR Psarskie
59. Sobański Wojciech 1980 PCC Tąpadła
60. Spychała Damian 1986 Kbrkórnik Dachowa
61. Stachowiak Waldemar 1978 Piaski
62. Stankiewicz Paweł 1990 Wrocław
63. Sulkowski Piotr 1980 oKuchnie.pl Szczytniki
64. Szczepaniak Radosław 1978 Kościan
65. Szczurowska Joanna 1978 MTS Drużyna Szpiku KGHM Głogów
66. Szymkowiak Norbert 1994 Galibier Bikefun TEAM Poniec
67. Tomaszewski Mikolaj 1983 Augustyniak Triathlon Team Koscian
68. Twardowski Filip 1993 Święciechowa
69. Twardowski Michal 1985 Śrem
70. Urbaniak Mikołaj 1986 Team Budowlanka Jerka
71. Weber Paweł 1973 REHAU Crossactive Psarskie
72. Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP. Borek Wielkopolski
73. Włodarczak Marcin 1974 Helios Czempiń Team Czempiń
74. Wołodko Grzegorz 1977 Smolec
75. Wrzeszcz Adrian 1974 Adrian! Błagam wolniej. HTF Ludwik Sikorski Łódź
76. Zielińska Justyna 1976 KS Posnania Luboń
77. Zieliński Robert 1978 KS Posnania Luboń


Dystans 1/8 Ironman (0,475-22,5-5,275)

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Anczykowska Katarzyna 1982 Kalisz
2. Andrzejewska Dorota 1978 Chestnut Team Czempiń
3. Auguścik Piotr 1972 KS POSNANIA Kórnik
4. Bamber Marek 1982 Bamberki Team Kokorzyn
5. Bartkowiak Piotr 1972 TGV Club Kościan
6. Berdychowski Jakub 1982 Mrozoodporni Krzywiń Bielewo
7. Bilska Klaudia 1994 Chestnut team Czempiń
8. BŁoniarz Anna 1975 Swim2tri Szczecin
9. Cichacki Tymoteusz 2006 Kondycja Piaseczno Wola Gołkowska
10. Crawford Graham 1965 Velocity Poznań
11. Dowojna Bartosz 1981 Poznań
12. Dutczak Wojciech 1983 Zielona góra
13. Dymek Michał 1977 Rehau Crossactive Komorniki
14. Dymitrowski Maciej 1985 IDMAR RACING TEAM - TRIATHKON DIVISION Wolsztyn
15. Dzitkowski Witold 1985 Innvigo Gowarzewo
16. Gągola Henryk 1951 KS AZS AWF Poznań Rosnówko
17. GieŁda Adam 1971 12 WBOT Śrem
18. Główczyński Bartosz 1982 Głowa Turbo Szczecin
19. Grzechowiak Maksymilian 2006 KS Posnania Lusówko
20. Hetman Sandra 1995 Krzywiń
21. Holajda Marek 1982 MHC Poznań
22. Jarmuż Łukasz 1989 Kamionki
23. Jaszczyk Andrzej 1985 THOREL Wierzchowice
24. Jerzyniak Marta 1991 Jarocin
25. Jerzyniak Michał 1987 Jarocin
26. Jurkowski Artur 1967 CSGT Ruszowice
27. Juskowiak Jakub 1977 Poznań
28. Kaczmarek Michał 1986 Chyby
29. Kadej Robert 1990 TRI GRANDA WOŁÓW Wołów
30. Kaźmierczak Mikołaj 1995 Leszno
31. Kędzia Dawid 1971 Poznań
32. Kociucki Jacek 1970 Głogów
33. Konieczniak Marek 1972 Sin Corte Presa Canario Rosnówko
34. Konieczny Marcel 1996 Koszal Triathlon Jeziora Wielkie
35. Konopacki Michał 1989 Wrocław
36. Koska Sławomir 1978 Championman Team Czempiń
37. Koszal Kacper 1994 TRITON KONIN / Koszal Coaching Konin
38. Kotas Marek 1997 Kotasport/litwin triathlon tean Rybnik
39. Kotas Pawel 1988 Greatman Wrocław
40. Krawczyk Włodzimierz 1964 Ciacho Team Triathlon Śrem
41. Krawetkowski Michal 1984 Wroclaw
42. Kruszona Bartosz 1985 ŚREM
43. Krysztofiak Michalina 1987 ChampionMan Team/ Helios Czempiń Czempiń
44. Krzyżek Michał 1983 SanFilippo Mosina
45. Kurek Izabela 1984 KS Posnania Kicin
46. Kurek Piotr 1981 KS Posnania Kicin
47. Kwiatkowska Julia 1995 TC Mórkowo Mórkowo
48. Maik Tomasz 2005 Helios Czempiń Team Jarogniewice
49. Marciniak Wiktoria 2000 UKS CITYZEN_/BE3 Plewiska
50. Masztalerz Michał 1985 Lzs Zalesie / Biegacze Jarocin Jaraczewo
51. Mejza Łukasz 1992 31BLT Dolsk
52. Mejza Paweł 1990 Kórnik
53. Michalak Jakub 1992 Helios Czempiń Team Czempiń
54. Michalak Kazimierz 1957 Helios Czempiń Team CZEMPIŃ
55. Minkina Maciej 1987 Mirków
56. Mosiek Kacper 1995 TRI GRANDA WOŁÓW Wołów
57. Niewczas-Stefańska Agnieszka 1971 Ciastki.pz Murowana Goślina
58. Nowak Agnieszka 1989 Jerzyk Team Poznań
59. Nowak Jacek 1976 AKTYWNY SAMORZĄD - MIASTO I GMINA KRZYWIŃ Krzywiń
60. Nowak Wojciech 1985 Gutek-Józek-Stasiek TEAM Poznań
61. Oleksy Beata 1980 Kościan
62. Pawłowska Agata 1985 Drużyna Belgusa Zielona Góra
63. Pieczyński Marcin 1988 TC Mórkowo Mórkowo
64. Pieczyński Wojciech 1959 Osieczna Biega Osieczna
65. Pilipczuk Margarita 2006 KZPO „ŻDYUSSZ” Awangarda”/KKS Gostyń Żytomierz
66. Płowens Piotr 1998 Aktywny Margonin Margonin
67. Porada Marek 1963 Wójtowicz TRI TEAM Poznań
68. Praiss Paulina 1984 Jerka
69. Rostek Piotr 1961 Jelonek
70. Ruta Bartłomiej 1985 GKR Gostyń Gostyń
71. Ryfa Maciej 1993 TM Iron Team/ REHAU Crossactive Borówiec
72. Sipura Kamil 1998 Gębice
73. Strogulski Marek 1972 Zgrupka Team Rosnówko
74. Strynowicz Dawid 1990 TRI GRANDA WOŁÓW Wołów
75. Tarczyński Rafał 1988 Wroclaw
76. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night Poznań
77. Wasielewski Rafał 1980 Suchy Las
78. Wawro Jakub 2006 KS SportWise Zabierzów
79. Wawro Tadeusz 1977 Zabierzów
80. Węgielewski Szymon 1986 Bydgoszcz
81. Wieliński Tomasz 1986 LZS Zalesie Jarocin
82. Włodarczak Katarzyna 1975 Helios Czempiń Team Czempiń
83. Wojtkowiak Marek 1994 Krobia
84. Woźniak Dariusz 1971 Woźniaki Ryczywół
85. Woźniak Mariusz 1973 Woźniaki Skórzewo
86. Wróblewski Adrian 1986 Zgrupka Team Komorniki
87. Wysoczański Paweł 1990 TRI Granda Wołów/PCC Squad Wołów
88. Zając Paweł 1983 7pro team Nowy Tomyśl
89. Zbierajewski Paweł 1985 KS Posnania Poznań
90. Zdunek Natalia 1986 #maciejfizjo Piła
91. Żuchowska Magdalena 1978 Litwin Sports SMOLEC
92. Żuchowski Dawid 1977 LitWIN Sports SMOLEC
93. ŻychliŃski MiŁosz 1973 HTF Ludwik Sikorski Łódź