Lista startowa

9 Wildecka Dziesiątka

Poznań 24.02.2019
Dystans: 10km


Liczba zgłoszonych zawodników: 162


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Antkowiak Krystian 1985 1985
2. Araszkiewicz Łukasz 1983 Kolegium Sędziów WZPN
3. Barringer Dylan 1993 Poznan
4. Barwa Wojciech 1998 AZS UJ
5. Białek Mariusz 1969 Poznań
6. Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz
7. Borowczyk Sebastian 1988 KB DęBIEC
8. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM
9. Burdajewicz Katarzyna 1971 Dolsk
10. Chmielewski Leszek 1982 Fabryka Formy
11. Chojniak Wiesław 1973 Poznań
12. Chwalisz Łukasz 1990 Night Runners
13. Cichowlas Przemysław 1991 Acitve Lifestyle Transformers
14. Cieniuch Marta 1983 Poznań
15. Cieniuch Piotr 1982 Poznań
16. Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979 Poznań
17. Czoszyk-Kawala Olga 1980 Świerczewo Run
18. Czub Łukasz 1978 Komorniki
19. Czyżykowski Grzegorz 1984 Dabrowka
20. Dominiczak Marcin 1980 1980
21. Dominiczak Marzena 1979 1979
22. Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci
23. Dróżyński Andrzej 1983 Helenka Team
24. Dubert Artur 1979 Poznan
25. Dzięcielska Agnieszka 1976 Poznań
26. Fabiański Łukasz 1995 RehaBalance Team
27. Falkiewicz Dorota 1984 Fordon Bronx
28. Fleter Mateusz 1988 12 Brygada Obrony Terytoralnej
29. Fliegner Tomasz 1996 Bukowski Klub Biegacza
30. Furmanek Marcelina 1991 Wilda Biega/All for Body Poznań
31. Galanty Jarosław 1977 Galuś Poznań
32. Garbaciak Krzysztof 1983 Swarzędz
33. Goderski Michał 1987 Saperska
34. Golis Katarzyna 1987 Turbo Gazele
35. Graf Remigiusz 1969 PL TURBO RUN Leszno
36. Grec Michał 1980 Poznań
37. Grupa Andrzej 1977 Wilda Biega
38. Gruszka Martyna 1990 kobiety biegają
39. Gryniuk Maciej 1998 Krav Maga Be Safe
40. Grzywaczyk Artur 1964 #BIEGACZE /parkrun Poznań
41. Grzywaczyk Przemysław 1992 parkrun Poznań
42. Guzik Aleksander 1992 Guziki
43. Hoffman Paweł 1985 Ptkwo
44. Horowska Marta 1992 Poznań
45. Jakubowicz Tomasz 1978 Poznań
46. Jankowiak Katarzyna 1979 KB DęBIEC
47. Jena Krzysztof 1956 TEAM POSTĘP PNIEWY
48. Josicz Rafał 1971 RAFCAR
49. Jóźwiak Marek 1952 KPM5
50. Kaczmarek Jacek 1989 FIXLY.PL
51. Kaczmarek Mikołaj 1995 Poznań
52. Kalinowska Milena 1989 Poznań
53. Kaniewski Michał 1975 KB DęBIEC
54. Karlak Malgorzata 1974 Śrem
55. Kasprzak BogusŁaw 1961 Poznań
56. Kaźmierczak Tomasz 1975 Tarnowo
57. Kędziora Alicja 1991 Poznań
58. Kliks Dariusz 1970 Zmęczeni już przed biegiem
59. Kłeczek Klaudia 1994 Poznań
60. Koch Antoni 1961 Śrem
61. Kołt Marta 1980 SDS Karolina Mośko
62. Konstańczak Joanna 1983 Night Runners
63. Kowalski Piotr 1991 1991
64. KozŁowski Waldemar 1966 KB DęBIEC
65. Krajewski Michał 1989 Szamotuły
66. KrzemieŃ Krzysztof 1980 Poznań
67. Krzesaj Krzysztof 1971 Suchy Las
68. Krzyszczyk Liwia 2001 Zielona Góra
69. Kubiak Jakub 1980 Wilda Biega / QbArts.pl
70. Kubiak Michał 1981 Night Runners / Adrunaline
71. Kubiak Tomasz 1974 Morskie Biega
72. Kuczyński Piotr 1956 NKB Chyży Nowy Tomyśl
73. Kuśnierz Michał 1983 Biegam Bo Lubię -to nie klub:)
74. Lebioda Michał 1988 1988
75. Leyk Łukasz 1981 LEYK TEAM
76. Lis Sebastian 1990 # DRUŻYNA SZPIKU
77. Łączyński Tomasz 1983 Szamotuły KKS
78. Łuczyk Rafał 1975 For Run Team
79. Madajczak Krzysztof 1992 Poznan
80. Majewska Aleksandra 1992 Poznań
81. Makuch Magdalena 1980 3gatas
82. Maliszewski Adrian 1989 Poznań
83. Marcinkowski Mateusz 1994 Oborniki
84. Matczak Paweł 1968 Wataha łączy nas bieganie
85. Matuszewski Mateusz 1980 Poznań
86. May Marcelina 1986 Poznań
87. Mazur Robert 1990 Mieścisko
88. Michalak Jakub 1993 Night Runners
89. Michalak Marek 1975 Kb Dębiec
90. Michalak Monika 1974 KbDębiec
91. Michalak SŁawek 1967 NIGHT RUNNERS
92. Michalska Agnieszka 1980 Poznań
93. Michalski Mikołaj 1977 Poznań
94. Michałowski Łukasz 1983 Poznań
95. Michta Igor 1989 Poznan
96. Moskal Izabella 1973 Drużyna Szpiku
97. Muchajer Dawid 1978 CSWLąd
98. Napieraj Rafał 1981 Warszawa
99. Nawrot Artur 1992 Piotrkowice
100. Niemiec Joanna 1979 JBRT
101. Nowak Bartosz 1988 Kamionki
102. Nowak Grzegorz Paweł 1989 Night Runners
103. Olbryś Piotr 1974 Volkswagen Solidarność
104. Olejniczak Robert 1965 Rawa Team
105. Orzechowski Grzegorz 1992 KB DęBIEC
106. Osuch Jakub 1988 Komorniki
107. Owczarczak Monika 1984 WILDA BIEGA
108. Pakulska Magdalena 1976 Blue Sky Travel
109. Perz Paweł 1973 Komorniki MTB Team
110. Piątek Kamila 1989 Dąbrówka
111. Plewińska Renata 1969 Poznań
112. Pluciński Radosław 1989 AdRunaLine Team
113. Popiołkiewicz Hubert 1993 Poznań
114. Prus Aleksander 1985 Poznań
115. Przyborowski Mieczysław 1959 REMET TEAM
116. Przybył Tomasz 1988 KB DęBIEC
117. Przybyła Łukasz 1995 Fyrtel Północ/Kibole w biegu
118. Radziej Alicja 1991 Night Runners Poznań
119. Raś Ryszard Marek 1950 Eko-Wod-Kan
120. Ratajczak Rajmund 1962 Poznań
121. Rossa Łukasz 1982 Wilki z Wildy
122. Różalska Ewa 1978 Poznań
123. Rybarski Rafał 1970 1970
124. Rzepka Lucjan 1970 ROMA VICTRIX
125. Sadowski Ryszard 1986 Poznań
126. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO
127. Schmidt Jacek 1966 Puff and run
128. Sierzant Adrian 1989 Poznan
129. Słoma Adrian 1990 SPEET FEET TGV KOŚCIAN
130. Smul Andrzej 1956 Andy Team
131. Sobczuk Basia 1987 Dąbrówka
132. Spychała Marek 1978 Obrzycko
133. Steczkiewicz Mariusz 1979 Maestro
134. Stryszyk Izabela 1990 Ludwikowo
135. Szott Piotr 1958 Le-biega
136. Szydłowski Karol 1986 Poznań
137. Szymczak Damian 1992 Poznań
138. Szymoniak Artur 1982 Poznań
139. Średziński Bogusław 1970 RAFCAR
140. Tamas Mateusz 1990 Poznań
141. Tokarski Karol 1979 Poznań
142. Tomaszewski Mateusz 1979 Poznań
143. Tomkowiak Sławomir 1978 3:33 TEAM
144. Treć Paweł 1988 LKS Zantyr Sztum
145. UrbaŃczyk Łukasz 1987 Września
146. Wachowski Piotr 1992 Chobienice
147. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night TRI Team
148. Walkowiak Piotr 1994 Fuck the Fame
149. Waraczewski Krzysztof 1986 Party Pizza
150. Węglarski Bartosz 1989 Volkswagen Poznań
151. Winkowska Joanna 1986 Poznań
152. Witek-Ast Anna 1981 Poznań
153. Wittig Adam 1983 Swarzędz
154. Włodarczak - Kukla Dominika 1980 Rokietnica
155. Woga Andrzej 1965 KB DęBIEC
156. Woga Dawid 1991 Drużyna Szpiku
157. Zabłocki Tomek 1988 Koziegłowy
158. Zajączkowski Marcin 1975 Poznań
159. Zandecki Maciej 1971 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
160. Zawiślak Adam 1992 Poznań
161. Zieliński-Wronka Darek 1970 Swarzędz
162. Zowczak Dorota 1983 Rawa team