Lista startowa

Wirtualna Niebieska Fala

do 2020-06-16
Dystans: 5 km / 10 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 57


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Bentkowska Agnieszka 1978 POBIEDZISKA bieg_5km
2. Bentkowska Marta 2009 POBIEDZISKA RUNNING TEAM bieg_5km
3. Bentkowski Tomasz 1973 POBIEDZISKA bieg_10km
4. Bielawska-Borowiak Marta 1988 Gniezno bieg_5km
5. Bor Monika 1975 Kobiety Biegają / Pobiedziska Runnig Team NW_5km
6. Buczkowska Justyna 1979 Swarzędz NW_5km
7. Bukowska Alina 1972 Orki z... bieg_10km
8. Gostynski Albert 1969 Koziegłowy/Wielkopolska NW_10km
9. Grabiński Wojciech 1994 Grunwald Team Poznań bieg_10km
10. Grzegorczyk Marzena 1973 Ostrów Wielkopolski NW_5km
11. Grzywaczyk Artur 1964 #BIEGACZE bieg_10km
12. Jagła Kamil 1996 Niebieska Fala bieg_10km
13. Jezusek Barbara 1960 Ekipa Na Kijach NW_10km
14. Kazanowski Marcin 1977 Ofiary Kamieńca NW_10km
15. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan Team bieg_5km
16. Kiwertz Krzyś 2010 Run Vegan Team bieg_5km
17. Kostańska Beata 1978 Kościan Team bieg_5km
18. Kościelniak Dagmara 1977 Czerwonak Biega bieg_10km
19. Kowalska Natalia 2007 Lusówko bieg_5km
20. Kowalski Jakub 2010 Lusówko bieg_5km
21. Kownacki Arkadiusz 1967 Wataha-Łączy nas bieganie/Drużyna Szpiku bieg_10km
22. Kozłowicz Kinga 1996 Poznań bieg_10km
23. Kozłowska Karolina 1983 #koziołki_team bieg_10km
24. Kryszewski Maciej 1977 Night Runners bieg_10km
25. Kucharski Marcin 1988 Kwilcz bieg_10km
26. Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ bieg_10km
27. Kwiatkowska Zuzanna 1993 HERNIK TEAM bieg_10km
28. Łaskarzewska Anna 1992 Beiersdorf Sport Team bieg_5km
29. Małodobry Krzysztof 1966 Barlinek bieg_5km
30. Marondel Katarzyna 1986 Silesia Nordic Team NW_10km
31. Marzol Barbara 1984 Swarzędz bieg_10km
32. Matuszewski Mirosław 1962 Kościan NW_10km
33. Merklinghaus-Kober Monika 1975 Speed Feet '16 / parkrun Kościan / 12 WBOT bieg_5km
34. Mielcarek Maja 2015 Kids Run Academy bieg_5km
35. Muszyński Przemysław 1996 Poznań bieg_5km
36. Nowacki Michał 1981 Poznań bieg_5km
37. Nowicka Agnieszka 1987 Oborniki bieg_5km
38. Olejniczak Sławka 1977 Ciastki.pz bieg_10km
39. Osipiuk Sylwia 1977 Giecz bieg_5km
40. Perchlicki Krzysztof 1995 Szorstka stopa bieg_10km
41. Porada Grażyna 1963 Wójtowicz TRI Team NW_5km
42. Porada Marek 1963 Wójtowicz TRI Team / Hernik Team bieg_10km
43. Romańska Katarzyna 1970 Ekipa Na Kijach NW_10km
44. Sęczkowska Lidia 1979 Poznań bieg_10km
45. Smirnow Anna 1987 Poznań bieg_5km
46. Stałkowska Aneta 1985 steszew bieg_5km
47. Stańczyk Sławomir 1988 1988 bieg_5km
48. Szaroleta Mateusz 1977 Giecz bieg_5km
49. Szczepańska Oksana 1971 Kraków NW_5km
50. Szymański Mikołaj 1985 Klub biegacza GLS bieg_10km
51. Śliwicka Ewa 1982 Biegacze Juniora-Runners Team bieg_10km
52. Turowska agnieszka 1973 Poznań NW_5km
53. Waligóra Weronika 2002 Poznań bieg_10km
54. Wasilewska Ilona 1986 Żółwikersi NW_5km
55. Zaborowski Maciej 1974 Ruch Przyjaciół Harcerstwa ZHP Jarocin bieg_5km
56. Zięta Katarzyna 1967 Orki z ... bieg_10km
57. Zuber Monika 1979 Ekipa na kijach NW_5km