Lista startowa

Wirtualna Niebieska Fala

od 28 marca do 11 kwietnia 2021 r.
Dystans: 5 km / 10 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 665


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Abramowicz Damian 1971 REKSIO TEAM NW_5km
2. Ak Adrian 1990 AK SPÓŁKA bieg_5km
3. Ak Adrian 1990 AK SPÓŁKA bieg_5km
4. Ak Asia 1990 AK SPÓŁKA bieg_5km
5. Ak Ewelina 1990 AK SPÓŁKA bieg_5km
6. Ak Ewelina 1990 AK SPÓŁKA bieg_5km
7. Ak Gosia 1990 AK SPÓŁKA bieg_5km
8. Ak Grzegorz 1990 AK SPÓŁKA bieg_5km
9. Ak Hanna 1990 AK SPÓŁKA bieg_5km
10. Ak Jarek 1990 AK SPÓŁKA bieg_5km
11. Ak Liudmyla 1990 AK SPÓŁKA bieg_5km
12. Ak Luiza 1990 AK SPÓŁKA bieg_5km
13. Ak Łukasz 1990 AK SPÓŁKA bieg_5km
14. Ak Maciej 1990 AK SPÓŁKA bieg_5km
15. Ak Marek 1990 AK SPÓŁKA bieg_5km
16. Ak Maria 1990 AK SPÓŁKA bieg_5km
17. Ak Martyna 1990 AK SPÓŁKA bieg_5km
18. Ak Mateusz 1990 AK SPÓŁKA bieg_5km
19. Ak Mateusz 1990 AK SPÓŁKA bieg_5km
20. Ak Mikołaj 1990 AK SPÓŁKA bieg_5km
21. Ak Patrycja 1990 AK SPÓŁKA bieg_5km
22. Ak Rafał 1990 AK SPÓŁKA bieg_5km
23. Ak Wioleta 1990 AK SPÓŁKA bieg_5km
24. Andrzejewska Anita 1986 Kijanki Team Nordic Walking & Run bieg_1km
25. Andrzejewska Victoria 2012 Kijanki Team Nordic Walking & Run bieg_1km
26. Angielczyk Małgorzata 1951 Marsz po Zdrowie Poznań NW_5km
27. Antkowiak Marlena 1992 Drużyna Szpiku bieg_5km
28. Argalska Kinga 1985 Pędzące Leniwce bieg_10km
29. Balcerzewska Michalina 1987 EISYSTEM bieg_5km
30. Banasiak Dagmara 1998 SP68 bieg_5km
31. Barałkiewicz Sokal Karolina 1975 Poznań bieg_10km
32. Barańska Alicja 2016 Poznań bieg_1km
33. Barańska Katarzyna 1989 Poznań bieg_1km
34. Barański Szymon 1985 Poznań bieg_1km
35. Bartecka Agnieszka 1980 Szkoła Specjalna Nr 112 w Poznaniu bieg_5km
36. Bartol Bogusław 2004 WODR Poznań / BARTOL TEAM bieg_5km
37. Bartol Fabian 2008 BARTOL TEAM / Oborniki bieg_1km
38. Bartol Łukasz 1982 BARTOL TEAM / Oborniki bieg_5km
39. Bartol Nina 1977 WODR Poznań bieg_5km
40. Bartol Patrycja 2006 WODR Poznań / BARTOL TEAM bieg_1km
41. Barwińska-Cyfer Anna 1977 Poznań NW_5km
42. Bednarek Agata 2018 Team Agaty bieg_1km
43. Bednarek Franek 2009 SP 74 Poznań bieg_1km
44. Bednarek Jolanta 1955 Poznań NW_5km
45. Bednarek Roman 1960 Night Runners bieg_5km
46. Bednarek Zofia 2005 7 LO Poznań bieg_1km
47. Bembenista Agnieszka 1979 Fitness Buk bieg_5km
48. Biedrzycka-Mączka Katarzyna 1980 ARMENOI - NIO CHORIO; CHANIA bieg_10km
49. Bilska-Budaj Dorota 1979 Poznan bieg_1km
50. Błachowiak Małgorzata 1968 Czerwonackie kijanki bieg_5km
51. Błachowicz Katarzyna 1978 Szkoła nr 68 w Poznaniu bieg_10km
52. Błaszak Monika 1982 Night Ruuners Września bieg_10km
53. Błaszczyk Alicja 1979 Szreniawa bieg_5km
54. Błaszyk Anna 1961 FOLLOW/MORS NW_5km
55. Błaszyk Jan 1951 Follow Mors NW_5km
56. Błaszyk Rafał 1980 Poznań bieg_5km
57. Błociszewska-Starczyńska Anna 1978 Poznań bieg_5km
58. Bojarczuk Ewelina 1989 Poznań bieg_1km
59. Bojarczuk Krzysztof 1987 Poznań bieg_1km
60. Bokiej Franciszek 2016 Poznań bieg_1km
61. Bokiej Krzysztof 1984 Poznań bieg_1km
62. Bor Monika 1975 Kobiety Biegają / Pobiedziska Running Team bieg_10km
63. Borkowski Michał 1971 Poznań bieg_5km
64. Borsuk Damian 1985 Poznań bieg_5km
65. Braszak Dariusz 1973 Poznań bieg_5km
66. Braszak Katarzyna 1978 Poznań bieg_5km
67. Brodzińska Agnieszka 1990 Poznań bieg_5km
68. Brukwicka Anna 1981 Poznań NW_5km
69. Brukwicka Zosia 2008 Poznań bieg_1km
70. Brukwicki Jacek 1979 Poznań bieg_5km
71. Brukwicki Jan 2011 Poznań bieg_1km
72. Bukowska Alina 1972 Orki z ... bieg_10km
73. Bulczyński Dawid 1988 gRUNwald team Poznań bieg_10km
74. Burdzińska Aleksandra 1978 Suchy Las NW_5km
75. Ceglarek Angelika 1987 Jabłonna bieg_1km
76. Ceglarek Antoni 2016 Jabłonna bieg_1km
77. Ceglarek Katarzyna 1989 Jabłonna bieg_1km
78. Ceglarek Mariusz 1986 Jabłonna bieg_1km
79. Chmielewska Paulina 1981 ABACAS bieg_5km
80. Cholewińska Longina 1966 Hernik team bieg_10km
81. Cholewiński Wojciech 1966 Hernik team NW_5km
82. Cholewka Jolanta 1956 Marsz po Zdrowie Poznań NW_5km
83. Cholewka Jolanta 1956 Marsz po Zdrowie Poznań NW_5km
84. Cichoracki Patryk 1984 EISYSTEM bieg_10km
85. Ciećmierowski Henryk 1959 Murowana Goślina NW_5km
86. Cieśla Jarosław 1974 WODR Poznań bieg_1km
87. Cieślak Artur 1976 Murowana Goślina bieg_1km
88. Cieślak Iga 2016 Murowana Goślina bieg_1km
89. Cieślak Iwo 2018 Murowana Goślina bieg_1km
90. Cieślak Julia 1984 MUROWANA GOŚLINA bieg_1km
91. CieŚlewicz Mateusz 1974 Night Runners bieg_5km
92. Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979 HERNIK TEAM bieg_5km
93. Cieślik Julia 1995 Poznań bieg_5km
94. Cieślik Maciej 1977 Poznań bieg_10km
95. Cieślik Wojciech 2012 Poznań bieg_1km
96. Ciołek Magdalena 1976 Fitness Buk bieg_5km
97. Colasanti Veronica 1997 zespol szkol 101 bieg_1km
98. Cyfer Szymon 1974 Poznań NW_5km
99. Cypryś Bogna 1966 Szkoła Podstawowa nr 68 Poznań bieg_1km
100. Czarnota Michał 1979 Biofarm bieg_5km
101. Czarnowska Katarzyna 1982 Poznań bieg_10km
102. Czarnowska Katarzyna 1982 Poznań bieg_1km
103. Czarnowski Gustaw 2019 Poznań bieg_1km
104. Czarnowski Kajtek 2019 Poznań bieg_1km
105. Czarnowski Stefan 1982 Poznań bieg_10km
106. Czarnowski Stefan 1982 Poznań bieg_1km
107. Dankowska Anna 1980 Jan Dankowski bieg_1km
108. Dankowski Jan 2010 Dankowski bieg_1km
109. Dąbrowska Edyta 1975 Mierzyn bieg_1km
110. Dąbrowski Krzysztof 1970 Mierzyn bieg_1km
111. Dębowska Joanna 1995 Biofarm bieg_10km
112. Dołbniak Grzegorz 1973 Skórzewo bieg_1km
113. Dołbniak Wojciech 2003 Skórzewo bieg_1km
114. Domańska Anna 1984 Mamy-Biegamy bieg_10km
115. Drozdowska Dominika 2014 Poznan bieg_1km
116. Drożdż Dorota 1973 KĘSY TEAM bieg_10km
117. Dudniczek Anna 1977 Poznań bieg_1km
118. Dudniczek Feliks 2011 Poznań bieg_1km
119. Dudniczek Juliusz 1979 Poznań bieg_1km
120. Dudziak Emilia 1978 Biskupice bieg_1km
121. Dukat Katarzyna 1984 Murowana Goślina bieg_10km
122. Dwóżnik Robert 1968 DAM RADĘ bieg_10km
123. Dziel Agnieszka 1982 Murowana Goślina NW_5km
124. Dziubałka Franciszek 2012 ZSS nr 101 bieg_1km
125. Dziubałka Maciej 1983 Poznań bieg_1km
126. Dziubałka Monika 1984 ZSS nr 101 bieg_1km
127. Faltyńska Edyta 1972 Ciastki.pz bieg_5km
128. Fede Joanna 1998 Mama w trojmiescie bieg_10km
129. Fiałkowski Jan 1969 Night Runners bieg_5km
130. Figlarek Izabela 1991 Biofarm bieg_5km
131. Fijak Karolina 1984 Murowana Goślina bieg_5km
132. Fisahn-Jęczkowska Ewa 1980 Chodu chodu na linię mety bieg_1km
133. Flisikowska Jagoda 1993 Biegacze Juniora - runners team bieg_5km
134. Fludra Lukasz 1979 Drużyna Szpiku bieg_10km
135. Foedke Arkadiusz 1992 Ludomy bieg_5km
136. Foedke Weronika 1992 Ludomy bieg_5km
137. Frackowiak Adam 1978 HERNIK TEAM bieg_5km
138. Frankowska Katarzyna 1981 Pędzące Leniwce bieg_10km
139. Frąckowiak Adam 1978 HERNIK TEAM bieg_1km
140. Frąckowiak Agnieszka 1973 HERNIK TEAM bieg_1km
141. Frąckowiak Dawid 2016 HERNIK TEAM bieg_1km
142. Frąckowiak Weronika 2011 AZS Poznań bieg_1km
143. Galewicz Daniel 1983 Zalasewo bieg_5km
144. Galewicz Magdalena 1979 Zalasewo NW_5km
145. Galewska Joanna 1990 Poznań bieg_5km
146. GaŁecki Bartosz 2011 Poznań bieg_1km
147. Garczarek Joanna 1984 Sp 68 NW_5km
148. Gawlik Agnieszka 1980 ZSS nr 110 bieg_10km
149. Gelc Violetta 1964 Loco Team bieg_5km
150. Georgiew Marta 1987 EISYSTEM bieg_1km
151. Giera Ania 2017 HERNIK TEAM bieg_1km
152. Giera Kuba 2015 HERNIK TEAM bieg_1km
153. Giera Maria 1985 Poznań bieg_1km
154. Giera Tomasz 1976 Poznań bieg_1km
155. Giluk Emilia 1982 Świdwin bieg_10km
156. Gilwatowska Agnieszka 1978 Pobiedziska Running Team bieg_5km
157. Gilwatowski Bartosz 1976 Pobiedziska Running Team bieg_5km
158. Głowiak Jakub 2006 Poznań bieg_1km
159. Głowiak Katarzyna 1979 Poznań bieg_1km
160. Głowiak Maciej 1979 Poznań bieg_1km
161. Głowiak Zofia 2009 Poznań bieg_1km
162. Gmerek Michał 1989 Biegacze Jarocin bieg_10km
163. Godawa Aneta 1979 Daleko jeszcze😎 NW_5km
164. Godawa Bartłomiej 2002 SP68 bieg_1km
165. Godawa Paulina 1976 Luboń NW_5km
166. Gogol Joanna 1977 SP 68 w Poznaniu NW_5km
167. Gogol Julia 2010 SP 68 w Poznaniu NW_5km
168. Golczewski Tomasz 1978 Poznań bieg_10km
169. Goździewska Barbara 1964 Poznań NW_5km
170. Goździewska Hanna 2013 Goździki Team bieg_1km
171. Goździewska Maja 2008 Goździki Team bieg_1km
172. Goździewska Małgorzata 1960 Murowana Goślina NW_5km
173. Goździewski Michał 1981 Goździki Team bieg_5km
174. Grabiński Wojciech 1994 gRUNwald TEAM Poznan bieg_10km
175. Graczyk Grażyna 1981 Night Runners bieg_5km
176. Grajek Jakub 2010 Poznań bieg_1km
177. Grajek Michał 2010 Poznań bieg_1km
178. Grining Agnieszka 1980 Poznań bieg_1km
179. Grobelny Sebastian 1974 lwówek NW_5km
180. Grochowalska Julia 2001 Poznań NW_5km
181. Grochowska Ewa 1974 SP 68 NW_10km
182. Grupa Andrzej 1977 Odlew Poznań bieg_10km
183. Gruszka Katarzyna 1987 tri_katka bieg_10km
184. Grzegorczyk Marzena 1973 Ostrów Wielkopolski NW_5km
185. Grzegorzewicz Aleksander 2014 Szkoła Podstawowa nr 68 w Poznaniu bieg_1km
186. Grzegorzewicz Damian 1980 Szkoła Podstawowa nr 68 w Poznaniu bieg_1km
187. Grzegorzewicz Janek 2012 Szkoła Podstawowa nr 68 w Poznaniu bieg_1km
188. Grzegorzewicz Kinga 1987 Szkoła Podstawowa nr 68 w Poznaniu bieg_1km
189. Grzelak Marta 1989 Poznań bieg_5km
190. Grześkowiak Magdalena 1977 Poznań bieg_1km
191. Grześkowiak Ryszard 1965 SP 68 bieg_1km
192. Grześkowiak Teresa 1964 SP 68 bieg_1km
193. Grzybek Magdalena 1975 Poznań bieg_5km
194. Grzywaczyk Artur 1964 Maratończyk Poznań bieg_10km
195. Gurdziołek Alicja 2009 UKS LUSOWO bieg_1km
196. Gurdziołek Liliana 2014 UKS LUSOWO bieg_1km
197. Gustowska Anna 1986 Mama w Trójmieście bieg_10km
198. Hereć Franciszek 2017 Poznań bieg_1km
199. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM bieg_5km
200. Hlożek Joanna 1979 #MeriRunInTheForrest bieg_10km
201. Hryń-Morawska Elżbieta 1979 Mama w Trójmieście bieg_5km
202. Iciek Sandra 1992 Przedszkole 103pan kleks bieg_1km
203. Idczak-Stysiak Agnieszka 1978 Szkoła Podstawowa nr 68 bieg_10km
204. Jòźwiak Grzegorz 1966 Szkoła 68 bieg_1km
205. Jòźwiak Violetta 1970 Szkoła 68 bieg_1km
206. Jagiełło Franciszek 2009 Poznań bieg_1km
207. Jagiełło Katarzyna 1980 Poznań NW_5km
208. Jajuga Michał 1980 Dirty Sparrows bieg_10km
209. Jakubiec Adam 2014 Przedszkole Specjalne nr 164 / gRUNwald Team Poznań bieg_1km
210. Janiuk Blanka 2012 Niebieska Fala bieg_1km
211. Janiuk Maciej 1983 Poznań bieg_10km
212. Jankowska Paulina 1992 Poznań bieg_5km
213. Janur Wiesława 1980 Czerwonackie Kijanki NW_5km
214. Jarzembowska Aleksandra 2005 katy2@poczta.wp.pl bieg_1km
215. Jarzembowska Katarzyna 1976 katy2@poczta.wp.pl bieg_1km
216. Jarzembowska Maja 2009 katy2@poczta.wp.pl bieg_1km
217. Jarzembowski Krzysztof 1974 katy2@poczta.wp.pl bieg_1km
218. Jasińska Dorota 1984 Night Runners bieg_10km
219. Jaskólska Joanna 1977 Jaskóły bieg_10km
220. Jaśkowiak Agnieszka 1977 HERNIK TEAM bieg_5km
221. Jaździkowska Agnieszka 1979 Czerwonackie kijanki bieg_5km
222. Jaździkowski Arkadiusz 1976 czerwonackie kijanki bieg_5km
223. Jena Jadwiga 1958 team postep pniewy NW_5km
224. Jena Krzysztof 1956 team postep pniewy bieg_10km
225. Jessa Andzej 1971 Biegacze Józefa Noji bieg_10km
226. Jeziorkowska Agnieszka 1982 Szkoła Podstawowa nr 26 bieg_1km
227. Jeziorkowski Krzysztof 1982 Szkoła Podstawowa nr 68 w Poznaniu bieg_1km
228. Jęczkowski Jakub 2017 Chodu chodu na linię mety bieg_1km
229. Jęczkowski Piotr 1979 Chodu chodu na linię mety bieg_1km
230. Jęczkowski Wojciech 2013 Chodu chodu na linię mety bieg_1km
231. Jurkiewicz Dorota 1994 Poznań bieg_5km
232. Kaczmarek Julia 2011 Niebieska Fala bieg_1km
233. Kaczmarek Magdalena 1990 Niebieska Fala NW_5km
234. Kaczmarek Martyna 2009 Niebieska Fala bieg_1km
235. Kaczmarek Sylwia 1978 Kórnik bieg_10km
236. Kaczmarowska Julia 2011 Poznań bieg_1km
237. Kaczmarowski Grzegorz 1980 Poznań bieg_1km
238. Kajdan Hanna 1968 Kobiety w biegu bieg_10km
239. Kamińska Żaneta 1975 RUUKKI bieg_10km
240. Kaniecki Sławomir 1988 Fundacja Edukacji, Terapii i Rehabilitacji BAZA bieg_1km
241. Kańduła Klaudia 1980 Lion Group/Nest team bieg_10km
242. KapaŁa Andrzej 1963 POZNAŃ bieg_10km
243. KapaŁa MaŁgorzata 1967 POZNAŃ bieg_10km
244. Kapella Danuta 1961 HERNIK TEAM NW_5km
245. Karalus Sylwia 1976 Fitness Buk bieg_5km
246. Karaźniewicz-Łada Marta 1978 Poznań bieg_1km
247. Kaseja Daria 1983 Poznań bieg_1km
248. Kawa Jakub 1985 Dachowa bieg_5km
249. Kawa Katarzyna 2011 Dachowa bieg_1km
250. Kaźmierczak Anita 2012 Kuślin bieg_1km
251. Kaźmierczak Krzysztof 1985 Opalenica NW_5km
252. Kępski Norbert ❤️ 2001 Sp68 Poznań bieg_5km
253. Kęsy Ania 1972 KĘSY TEAM bieg_10km
254. Klich Sylwia 1985 KB Katorżnik Murowana Goślina bieg_5km
255. Kluga Michał 1980 Poznań bieg_5km
256. Kluza Tomasz 1982 Night Runners bieg_10km
257. Knach-Manowska Karolina 1971 LOCO Team bieg_5km
258. Knach-Manowska Karolina 1971 LOCO Team bieg_5km
259. Koczorowski Tomasz 1986 Poznań bieg_1km
260. Kołodziej Marzena 1978 Murowana Goślina bieg_5km
261. Komischke Monika 1984 Poznań NW_5km
262. Konieczka Łukasz 1984 Bierusko bieg_10km
263. Konieczna Daria 1986 Poznań bieg_1km
264. Konopko MaŁgorzata 1962 PIŁA bieg_1km
265. Konstańczak Joanna 1983 Poznań bieg_10km
266. Kopytek Grzegorz 1976 Murowana Goślina bieg_1km
267. Kopytek Stanisław 2010 Murowana Goślina bieg_1km
268. Kopytek Zbigniew 2013 Murowana Goślina bieg_1km
269. Koralewski Paweł 1983 gRUNwald team Poznań bieg_1km
270. Korbanek Emilia 1975 gRUNwald Team Poznań/PSS Pozytywnie Zakręceni bieg_10km
271. Kornatko Bartosz 1987 Czapury bieg_5km
272. Korowaj Małgorzata 1983 Poznań bieg_5km
273. Korzeniowska Gosia 1983 Night Runners bieg_5km
274. Kosińska Anna 1985 EISYSTEM bieg_10km
275. Kossowska Zofia 1982 SP 68 w Poznaniu NW_10km
276. Kossowska Zuzanna 2008 SP 68 w Poznaniu NW_5km
277. Kostrzewska Marta 1997 Nettetal bieg_5km
278. Kostusiak Patryk 1983 Poznań bieg_10km
279. Kościelniak Dagmara 1977 Czerwonackie Kijanki bieg_10km
280. Kotecka Anna 1982 gRUNwald team Poznań bieg_1km
281. Kowalak Natalia 2011 Sp 68 bieg_1km
282. Kowalczyk Dariusz 1974 Lucky LUZers bieg_10km
283. Kowalczyk Ewelina 1976 Lucky LUZers bieg_10km
284. Kowalczyk Mariusz 1975 gRUNwald team Poznań bieg_10km
285. Kowalski Łukasz 1979 WODR Poznań bieg_1km
286. Kownacki Arkadiusz 1967 Drużyna Szpiku / Wataha Łączy Nas Bieganie bieg_10km
287. Kozłowska Agnieszka 1983 Mamy biegamy bieg_1km
288. Kozłowska Alicja 2014 Mamy biegamy bieg_1km
289. Kozłowska Katarzyna 1981 60-161 bieg_5km
290. Krajewska Kinga 2019 Poznań bieg_1km
291. Krajewska-Olkowska Marta 1980 Poznań bieg_1km
292. Kramer Hanna 1964 Drużyna Szpiku bieg_5km
293. Kranc Jerzy 1972 sp68 bieg_1km
294. Kranc Katarzyna 1973 sp68 bieg_1km
295. Kranc Tomasz 2008 sp68 bieg_1km
296. Kroma Krystian 1979 Poznań bieg_5km
297. Kroma Ksawery 2007 Poznań bieg_5km
298. KrÓlik Alina 1957 Rozdrażew bieg_1km
299. Królik Violetta 1982 Drużyna Szpiku bieg_5km
300. Krugiołka Grzegorz 1982 AKTYWNIE W PNIEWACH NW_5km
301. Krugiołka Renata 1985 Aktywnie w Pniewach NW_5km
302. Kruk-Skrzypczak Oliwia 1994 #makingfuture bieg_5km
303. Krukowska Agnieszka 1975 Poznań bieg_5km
304. Kruszewska Monika 1989 kb Dębiec bieg_5km
305. Kruszka Arleta 1964 Marsz Po Zdrowie NW_5km
306. Kruszyńska Maria 2011 68 SP POZNAŃ bieg_5km
307. Kruszyńska Zofia 2009 68 SP POZNAŃ bieg_5km
308. Krynicki Andrzej 1979 biegam sam bieg_10km
309. Kryszewski Maciej 1977 Night Runners bieg_10km
310. Krysztop Beata 1964 ZSS nr 101 NW_5km
311. Krysztop Paweł 1960 ZSS nr 101 NW_5km
312. Kryś Ania 1976 Fitness Buk bieg_5km
313. Krzyżański Jakub 1991 Poznań bieg_5km
314. Kubasik Artur 1989 Wągrowiec bieg_10km
315. Kubiak Mirosław 1965 GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE bieg_10km
316. Kubiatowicz Kinga 1980 Ruukki bieg_5km
317. Kuczyński Mariusz 1977 Poznań bieg_10km
318. Kudela Agnieszka 1986 Pozan bieg_5km
319. Kujawiński Jan 2016 Poznań bieg_1km
320. Kujawiński Kamil 1986 Poznań bieg_1km
321. Kukla-Kowalska Alicja 1978 Lusówko bieg_10km
322. Kupczak Monika 1995 Piekielnie Zgrani bieg_5km
323. Kupczak Robert 1968 Bukowski Klub Biegacza bieg_5km
324. Kupś Ewa 1969 Szkoła podstawowa nr 68 w Poznaniu bieg_1km
325. Kuszyk Marzena 1981 Poznań bieg_10km
326. Kwiatecka Iwona 1972 HERNIK TEAM bieg_10km
327. Kwiatkowska Dominika 1978 Biofarm bieg_5km
328. Kwiatkowska Jagoda 1975 Biofarm NW_5km
329. Kwiatkowska Zuzanna 1993 HERNIK TEAM bieg_10km
330. Langner Ewelina 1976 Poznań bieg_5km
331. Lasak Krzysztof 1979 HERNIK TEAM bieg_5km
332. Lasak Maria 1983 HERNIK TEAM bieg_5km
333. Lasak Mateusz 2005 HERNIK TEAM SPS 112 bieg_1km
334. Lasak Paweł 2007 HERNIK TEAM SP20 POSNANIA CANOE TEAM bieg_5km
335. Latosi-CieŚlik Agnieszka 1981 DRUŻYNA SZPIKU NW_5km
336. Leciejewska Małgorzata 1977 Night Runners Poznań bieg_5km
337. Lehwark Marcin 1978 Drużyna Szpiku bieg_10km
338. Lehwark Wojciech 2012 Drużyna Szpiku bieg_1km
339. Lewicki Kamil 1982 Donner Party bieg_10km
340. Liberacka-Kopytek Ewa 1980 Murowana Goślina bieg_1km
341. Lindner Grzegorz 1988 Grzegorz Lindner bieg_5km
342. Lipczyński Jacek 1978 niebieska fala bieg_10km
343. Ludian Kasia 1986 Wiry bieg_5km
344. Ludwicka Joanna 1968 SP68 NW_10km
345. Ludwicki Filip 2011 Szkoła podstawowa nr 68 w Poznaniu bieg_1km
346. Luleczka Magdalena 1985 Kijanki team bieg_1km
347. Łada Dominik 1977 Poznań bieg_10km
348. Łada Mateusz 2010 SP20 bieg_1km
349. Łada Paweł 2007 SP20 bieg_1km
350. Łagowska Dorota 1977 Night Runners bieg_10km
351. Łagowski Piotr 2008 Night Runners bieg_1km
352. Ławniczak Magdalena 1980 #DrużynaSzpiku bieg_5km
353. Ławniczak Martyna 2015 Luboń bieg_1km
354. Ławniczak Mateusz 2015 Luboń bieg_1km
355. Ławniczak Michał 1984 Luboń bieg_5km
356. Łaznowski Marek 1979 Hobby Market Marek Łaznowski bieg_10km
357. Łepska Anna 1982 Przedszkole nr 184 bieg_5km
358. Łepski Jan 2010 Przedszkole nr 184 bieg_5km
359. Łoś Aleksandra 1999 Poznań bieg_5km
360. Łuczak Sebastian 1984 Siupakabra bieg_5km
361. Maciejewska-Malina Natalia 1994 Środa Wielkopolska bieg_5km
362. Madejski Roman 1952 ROXKIJE Rokietnica NW_5km
363. Maj Izabela 1991 Skórzewo bieg_1km
364. Majerowicz Małgorzata 1959 Kruszewnia NW_5km
365. Majerowicz Marek 1956 Kruszewnia NW_5km
366. Majewska Agnieszka 1973 ZESPOL SZKOL 101 POZNAN bieg_1km
367. Majewska Julia 2006 ZESPOL SZKOL 101 POZNAN bieg_1km
368. Majewska Mariola 1959 Poznań NW_5km
369. Majewski Filip 1993 zespol szkol 101 bieg_1km
370. Makarenko Natalia 1977 Poznań bieg_1km
371. Makiewicz Grażyna 1955 Pani bieg_1km
372. Malecha Monika 1985 Murowana Goślina bieg_5km
373. Malengowska-Waszak Kamila 1983 Czerwonak Biega bieg_1km
374. Małek Iwona 1972 iw.malek@wp.pl NW_5km
375. Małek Mateusz 1974 Night Runners Poznań bieg_10km
376. Mamys Robert 1975 gRUNwald Team bieg_5km
377. Mańczak Agnieszka 1979 Czerwonackie Kijanki bieg_5km
378. Mańka Otylia 1987 Ciastki.pz bieg_5km
379. Marach Karol 1970 Kościan bieg_5km
380. Marciniak Janusz 1975 Night runners bieg_10km
381. Marciniak - Henc Aneta 1974 Night runners bieg_10km
382. Marcinkowska Izabela 1982 Murowana Goślina bieg_5km
383. Marcinkowski Łukasz 1982 Murowana Goślina bieg_5km
384. Marzol Barbara 1984 Swarzędz bieg_10km
385. Meller-Podeszwa Maria 1968 Sp 68 Poznań NW_5km
386. Mełnicka Joanna 1972 Nie dotyczy bieg_5km
387. Merklinghaus-Kober Monika 1975 Speed Feet '16/parkrun Kościan/Wataha bieg_5km
388. Michalak Monika 1982 Czerwonak bieg_5km
389. Michalska Sylwia 1974 Daleko jeszcze!?! NW_5km
390. Michałowska Kamila 1976 Poznań bieg_1km
391. Mielcuch Kamila 1997 team Grunwald bieg_10km
392. Mielcuch Kamila 1997 team Grunwald bieg_10km
393. Mierzwińska Agnieszka 1991 Wataha-łączy nas bieganie bieg_10km
394. Mis Roman 1953 DRUŻYNA SZPIKU bieg_5km
395. Misiek Paulina 1982 Ciastki.pz bieg_5km
396. Misiołek-Kochańska Elżbieta 1976 Szamotuły NW_5km
397. Morawski Paweł 1978 Gdynia bieg_10km
398. Mrugalska Aneta 1979 Biofarm bieg_5km
399. Mucha Alina 1983 SP68 bieg_10km
400. Mudlaff Katarzyna 1988 Czerwonackie Kijanki bieg_5km
401. Murawska Danuta 1979 Mosina NW_10km
402. Nagórska Agnieszka 1973 Swarzędz bieg_10km
403. Nagórski Paweł 1977 Swarzędz bieg_10km
404. Najdek Antek 2014 Poznań bieg_1km
405. Nalepa Aneta 1995 Biofarm NW_5km
406. Niewiada Dorota 1983 Szkola Podstawowa 68 bieg_1km
407. Niewiada Marcin 1982 Szkoła Podstawowa 68 bieg_1km
408. Niewiada Natasza 2010 Szkoła Podstawowa 68 bieg_1km
409. Niewiadomski Mateusz 1986 Poznan bieg_10km
410. Nowak Anna 1972 Poznań bieg_1km
411. Nowak Anna 1972 Poznań bieg_5km
412. Nowak Konrad 1983 Poznań bieg_10km
413. Nowak Tomasz 1990 Poznań bieg_5km
414. Nowakowski Rafał 1980 gRUNwald team Poznzń bieg_10km
415. Nowicka Agnieszka 1987 Oborniki bieg_5km
416. Och Joanna 1982 Och co za team NW_5km
417. Okonek Paulina 1990 uroczyPrezent Team NW_5km
418. Olechowska Monika 1982 Night Runners bieg_5km
419. Olejniczak Sławka 1977 Ciastki.pz bieg_10km
420. Olkowski Maksym 2012 Poznań bieg_1km
421. Olszewska Agnieszka 1975 ZSS nr 101 bieg_1km
422. Olzacka Agata 1982 Wybiegać Marzenia Team bieg_10km
423. Osipiuk Sylwia 1977 Dominowo bieg_5km
424. Ostropolska Justyna 1971 Dąbrówka bieg_5km
425. Otto Kamila 1982 Oborniki bieg_10km
426. Otto Monika 2006 Oborniki bieg_5km
427. Owczarek Aleksandra 2004 Marsz po zdrowie NW_5km
428. Owczarek Henryka 1946 Marsz po zdrowie NW_5km
429. Pacholski Remigiusz 1980 Armel Road Runner bieg_10km
430. Paczkowska Katarzyna 1983 Kiekrz bieg_10km
431. Paikert Juliusz 2013 Poznań bieg_1km
432. Paikert Karolina 1979 Poznań bieg_1km
433. Paikert Łukasz 1976 Poznań bieg_1km
434. Pajak Monika 1982 Hernik Team bieg_10km
435. Pałat-Burzyńska Katarzyna 1979 Skórzewo bieg_5km
436. Pańczak Patyk 1990 Biofarm bieg_5km
437. Pawlak Michal 1982 Poznań bieg_1km
438. Pawlikowska Olga 1989 Poznań bieg_1km
439. Pawłowska Monika 1993 Murowana Goślina NW_5km
440. Petrus-Podogrodzka Iwona 1981 Szkoła Podstawowa nr 68 w Poznaniu bieg_1km
441. Piczak Łukasz 1992 FSD RUN Drezdenko bieg_5km
442. Piechota Michał 1983 Poznań bieg_10km
443. Pieczyński Jacek 1985 Biofarm bieg_5km
444. Pietras-Kemnitz Martyna 1988 Poznań bieg_10km
445. Pietrzak Karolina 1999 Aleksandrów Łódzki bieg_5km
446. Pietrzykowski Szymon 1994 Biofarm bieg_5km
447. Pilczuk Piotr 1986 Biofarm bieg_5km
448. Plaszczak Bogumiła 1980 Piekielnie Zgrani bieg_10km
449. Plaszczak Jarosław 1974 Tulce bieg_10km
450. Płażalska Beata 1980 Nowak Run bieg_5km
451. Podborowska Marzena 1973 Sp 68 Poznań NW_5km
452. Podgórska Natalia 1989 SP68 bieg_5km
453. Podogrodzki Michał 1981 Szkoła Podstawowa nr 68 w Poznaniu bieg_1km
454. Polak Łukasz 1981 Oborygeni NW_5km
455. Polarok Małgorzata 1980 Poznań NW_5km
456. Pomorska Paulina 1981 Poznań bieg_5km
457. Popławska Anna 1982 Poznań bieg_1km
458. Popławski Oskar 2010 Poznań bieg_1km
459. Porada Grażyna 1963 HERNIK TEAM NW_5km
460. Porada Marek 1963 HERNIK TEAM bieg_5km
461. Prociuk Agnieszka 1989 ZSS 101 bieg_5km
462. Przybylak Szymon 2011 SP 67 bieg_1km
463. Przybyszewski Jędrzej 1984 Poznań bieg_5km
464. Psik Marzena 1969 Hernik Team bieg_5km
465. Pudłowska Patrycja 1992 Mamy-biegamy bieg_10km
466. Rachuta Alicja 1990 Przedszkole Specjalne nr 164 / gRUNwald Team Poznań bieg_1km
467. Raczkiewicz Iwona 1956 Poznań bieg_1km
468. Raczyńska Luiza 1973 Czerwonackie kijanki NW_5km
469. Radomska Justyna 1976 Murowana Goślina NW_5km
470. Radomska Zuza 2008 Murowana Goślina bieg_1km
471. Radomski Jędrzej 2005 Murowana Goślina bieg_5km
472. Ratajczak Magdalena 1977 B&A bieg_10km
473. Ratajczak Piotr 1983 Novitec bieg_10km
474. Rau Justyna 1977 Ciastki.pz bieg_10km
475. Rembacz Joanna 1977 Poznań bieg_1km
476. Reszela Borys 2016 Przedszkole 103 pan kleks bieg_1km
477. Reszela Borys 2016 Przedszkole 103 Pan kleks bieg_1km
478. Reszela Milosz 2014 Przedszkole 103pan kleks bieg_1km
479. Reszela Milosz 2014 Przedszkole 103 Pan kleks bieg_1km
480. Rjobokow Wioleta 1986 Murowana Goślina NW_5km
481. Robak Beata 1971 KB Katorżnik bieg_5km
482. Rogowska Aleksandra 1994 Swarzędz NW_5km
483. Rogowski Mateusz 1991 Swarzędz bieg_5km
484. Rogozińska Barbara 1981 Poznań bieg_10km
485. Romanowska Aleksandra 1979 Poznań bieg_1km
486. Romanowska Hanna 2010 POZNAŃ bieg_1km
487. Romanowski Jakub 1979 Aluplast bieg_1km
488. Romanowski Michał 2006 Aluplast bieg_1km
489. Roszczenko Krzysztof 1976 Poznań bieg_10km
490. Roszyk Joanna 1980 Poznan bieg_1km
491. Rudawski Maciej 1983 Marsz Po Zdrowie NW_5km
492. Rusinek Filip 2010 POZNAŃ bieg_1km
493. Rusinek Mateusz 2013 Poznań bieg_1km
494. Rutkowska Bernadeta 1978 Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Bernadeta Rutkowska bieg_5km
495. Ryba Tomek 1975 Poznań bieg_5km
496. Rybak Damian 1971 Poznań bieg_1km
497. Rybak Damian 1971 Poznań bieg_5km
498. Rybak Marek 2009 Poznań bieg_1km
499. Rybarczyk Marcin 1982 Plewiska bieg_10km
500. Rybarczyk Wojtek 2014 Plewiska bieg_1km
501. Rybarczyk Zosia 2009 Plewiska bieg_1km
502. Rzepka Piotr 1993 Hernik Team bieg_5km
503. Sabadasz Marcin 1979 Biofarm bieg_10km
504. Sadłowska-Stróżyńska Lidia 1974 Szkoła Podstawowa nr 68 bieg_10km
505. Sayna Adam 1973 Poznań bieg_5km
506. Schmidt Jacek 1966 Poznań bieg_10km
507. Siedlecka Hania 1989 Poznań bieg_10km
508. Siejek Karolina 1990 Czmoń bieg_5km
509. Siergiej Joanna 1982 Golden Retriever WOŚP w Poznaniu bieg_5km
510. Sierszchuła Aldona 1994 Skoki bieg_5km
511. Sip Marta 1990 HERNIK TEAM bieg_5km
512. Skorwider Daniel 2000 Armel Road Runner bieg_10km
513. Skórnicki Leszek 1971 Night Runners bieg_10km
514. Skrudlik Wojciech 1976 Night Runners bieg_10km
515. Sławińska-Wypych Małgorzata 1963 Zespół Szkół Specjalnych Nr 101 Poznań bieg_1km
516. Słomińska Aneta 1978 Kijanki team bieg_5km
517. Słomińska Aneta 1978 Kijanki team Nordic Walking & Run bieg_5km
518. Słupińska Magdalena 1974 Szkoła Podstawowa nr 68 bieg_10km
519. Słupińska Zofia 2002 SP 68 bieg_1km
520. Słupiński Jan 2004 SP 68 bieg_1km
521. Słupiński Maciej 1975 SP 68 bieg_1km
522. Smierzchała Marta 1980 Pędzące Leniwce bieg_10km
523. Sobczak Bartłomiej 1989 Klwów bieg_10km
524. Sobczyk Patryk 1995 MANUFAKTURA MIESZKAŃ bieg_5km
525. Sobota Natalia 1993 Poznań bieg_10km
526. Sperzyńska Karolina 1983 Krotoszyn bieg_5km
527. Spetsialna Tetiana 1986 Night runners bieg_10km
528. Springer Marta 1984 Night Runners bieg_5km
529. Springer-Szargan Magda 1981 Night Runners bieg_5km
530. Stachowska Maria 1989 Szybkie Ślimaki / SP68 bieg_1km
531. Stachura Karolina 1977 Kaczanowo bieg_5km
532. Starosta-Trela Patrycja 1991 Aktywnie w Pniewach/ Follow Mors bieg_10km
533. Stefaniak Agnieszka 1991 Poznań NW_5km
534. Stefaniak Irena 1952 Poznań NW_5km
535. Stefaniak Jan 2006 - bieg_10km
536. Stefaniak Marcin 1980 STR/prefaWAAB bieg_10km
537. Stefaniak Zofia 2018 - bieg_10km
538. Stefańska Sylwia 1982 Poznań NW_5km
539. Stępień Bartosz 1989 Poznań bieg_5km
540. Stępień Maria 1961 Aktywnie w Pniewach bieg_10km
541. Stolaś Łukasz 1982 Biofarm bieg_10km
542. Stranz Julia 2015 Poznań bieg_1km
543. Strauchmann Mariola 1961 WODR Poznań NW_5km
544. Strauchmann Paweł 1961 WODR Poznań NW_5km
545. Stroiwąs Natalia 1990 Biofarm bieg_5km
546. Stysiak Hanna 2011 Szkoła Podstawowa nr 68 bieg_1km
547. Stysiak Krzysztof 1975 Szkoła Podstawowa nr 68 bieg_5km
548. Stysiak Zofia 2007 Szkoła Podstawowa nr 68 bieg_5km
549. Szafrański Maciej 1987 Poznań bieg_5km
550. Szargan Ryszard 1973 Night Runners bieg_5km
551. Szczepaniak Jan 2015 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 bieg_1km
552. Szczepaniak Konrad 1982 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 bieg_1km
553. Szczepaniak Magdalena 1982 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 bieg_1km
554. Szczepaniak Oliwia 2011 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 bieg_1km
555. Szczepańska Sylwia 1989 Szkola 101 bieg_5km
556. Szebiotko Magdalena 1982 Szkoła Podstawowa nr 68 bieg_5km
557. Szeszuła Michał 1975 Night Runners bieg_5km
558. Szeszuła Michał 1975 Night Runners bieg_5km
559. Sztor Marianna 1993 Poznań bieg_5km
560. Szudra Violetta 1968 Zalasewo NW_5km
561. Szwajkowski Piotr 2013 Night Runners bieg_1km
562. Szymańska Beata 1970 Poznań bieg_10km
563. Szymański Mikołaj 1985 Klub Biegacza GLS bieg_10km
564. Szymczak Marta 1978 Koziegłowy bieg_10km
565. Ścięgosz Rafał 1979 Warszawa bieg_5km
566. Śliwicka Ewa 1982 Biegacze Juniora-Runners Team bieg_10km
567. Ślotała Elwira 1973 Fitness Buk bieg_5km
568. Śmidowicz Sławomir 1984 Kibole w biegu bieg_10km
569. Środa Sylwia 1984 gRUNwald team Poznań bieg_5km
570. Świątnicki Grzegorz 1976 Bieganie Jest Przereklamowane bieg_10km
571. Świerczyński Krzysztof 1982 Poznań bieg_10km
572. Świerczyński Wojciech 2010 Poznań bieg_1km
573. Świętek Wojciech 1963 gRUNwald poznań bieg_5km
574. Targosz Agnieszka 1976 Fitness Buk bieg_5km
575. Teretyka Dorota 1974 Poznań bieg_10km
576. Teubert Anna 1972 ROXKIJE ROKIETNICA NW_5km
577. Teubert Piotr 1973 ROXKIJE ROKIETNICA NW_5km
578. Tiszer Patryk 1997 Nettetal bieg_5km
579. Tołoczka Marzena 1972 Czerwonackie kijanki bieg_5km
580. Tomala Monika 1983 NIGHT RUNNERS bieg_5km
581. Tomaszak Jolanta 1976 Kępa NW_5km
582. Tomczyk Edward 1948 Marsz po Zdrowie Poznań NW_5km
583. Tomczyk Elżbieta 1983 Czerlejno bieg_10km
584. Troszczyńska Hanna 1968 Poznan bieg_1km
585. Urbańczyk Grzegorz 1987 For Run Team & AdRunaLine bieg_10km
586. Urbańczyk Ksawery 1959 For Run Team bieg_10km
587. Waberska Beata 1972 Czerwonackie Kijanki bieg_5km
588. Wachowiak Joanna 1987 EISYSTEM bieg_1km
589. Wachowska Liliana 1976 ZSSP.nr 101 bieg_1km
590. Walewska Jolanta 1970 Swarzędz bieg_5km
591. Walędzik Marcin 1986 Elbląg bieg_10km
592. Waligórski Jarosław 1983 Night Runners bieg_5km
593. Walkowiak Jakub 1988 Poznań bieg_5km
594. Walkowska Ewa 1981 Night Runners bieg_10km
595. Walter Rafał 1985 Poznań bieg_5km
596. Wałecki Zygmunt 1958 Poznań NW_5km
597. Wanat Anna 1982 Biofarm bieg_5km
598. Wardeńska Maja 1979 Poznań bieg_5km
599. Wardeński Damian 2012 Poznań bieg_5km
600. Warkocka Agnieszka 1979 Złotniki bieg_5km
601. Warkocki Mariusz 1979 Złotniki bieg_5km
602. Wasiak Ewa 1987 Poznań bieg_5km
603. Waszak Grzegorz 2011 Czerwonak Biega bieg_1km
604. Waszak Łukasz 1983 Czerwonak Biega bieg_1km
605. Waszak Tomasz 2015 Czerwonak Biega bieg_1km
606. Waszkiewicz Joanna 1982 Night Runners bieg_5km
607. Waszkuć Małgorzata 1985 Biofarm bieg_10km
608. Wawrzyniak Jakub 1985 Poznań bieg_1km
609. Wawrzyniak Lidia 1974 Owińska bieg_5km
610. Wąsiatycz Grzegorz 1956 Baranowo bieg_10km
611. Wąsiatycz Iwona 1963 Baranowo bieg_10km
612. Weymann Sebastian 1982 JMZ bieg_10km
613. Węglarski Bartosz 1989 Mielno bieg_10km
614. Wieczorkiewicz-Grajek Kinga 1983 Poznań bieg_5km
615. Wilczyński Krzysztof 1977 Drużyna Szpiku bieg_5km
616. Winkler Mirosława 1985 Poznań bieg_5km
617. Winkler Mirosława 1985 Poznań bieg_5km
618. Winter Piotr 1987 Night Runners Poznań bieg_5km
619. Wiśniewski Mariusz 1972 Poznań bieg_5km
620. Witczak Michał 1989 Przedszkole Specjalne nr 164 / gRUNwald Team Poznań bieg_1km
621. Włoch Beata 1968 SP 68 NW_10km
622. Włodarczyk Łukasz 1980 Kids Run bieg_10km
623. Wojciechowicz Bartosz 1984 Poznań bieg_10km
624. Wojtaszyk Agata 2007 Poznań bieg_1km
625. Wojtaszyk Beata 1983 Poznań bieg_1km
626. Wojtaszyk Kinga 2011 Poznań bieg_1km
627. Wojtkowiak Gosia 2015 Szybkie Ślimaki / SP68 bieg_1km
628. Wojtkowiak Grażyna 1960 Szybkie Ślimaki / SP68 bieg_5km
629. Wojtkowiak Joanna 1991 Szybkie Ślimaki / SP68 bieg_5km
630. Wojtkowiak Robert 1983 Szybkie Ślimaki / SP68 bieg_1km
631. Wołoszyn Michał 1996 #makingfuture bieg_5km
632. Wota BartŁomiej 1975 Oborniki bieg_5km
633. Wota BartŁomiej 1975 Oborniki bieg_5km
634. Wota Izabela 1979 Oborniki bieg_5km
635. Woźniak Martyna 1994 Szkoła Podstawowa nr 68 bieg_5km
636. Woźnicki Sławomir 1986 Mielno bieg_5km
637. Woźniczka Urszula 1989 HERNIK TEAM bieg_5km
638. Wójcik Łukasz 1980 Plewiska bieg_5km
639. Wójtowicz Aniela 2020 Niebieska Fala bieg_1km
640. Wójtowicz Joanna 1982 Niebieska Fala NW_5km
641. Wójtowicz Rafał 1980 Swarzędz bieg_1km
642. Wrąbel Felicja 1955 Marsz po Zdrowie NW_5km
643. Wrembel Karolina 1980 lwówek NW_5km
644. Wróbel Mateusz 1989 czerwonak bieg_1km
645. Wróbel Stanisław 2016 Czerwonak bieg_1km
646. Wróblewska Anna 1976 ROXKIJE Rokietnica NW_5km
647. Zakrzewska Marlena 1958 Murowana Goślina NW_5km
648. Zaremba Sylwester 1981 Biofarm bieg_10km
649. Zarkova Denitsa 1994 Night Runners bieg_10km
650. Zasada Ewelina 1993 Rokietnica bieg_5km
651. Zawistowska Iwona 1976 Biofarm NW_5km
652. Zdybel Adam 1987 Szkoła Podstawowa nr 68 w Poznaniu bieg_1km
653. Zdybel Justyna 1989 Szkoła Podstawowa nr 68 w Poznaniu bieg_1km
654. Zdybel Zofia 2019 Szkoła Podstawowa nr 68 w Poznaniu bieg_1km
655. Zep Ewa 1987 Poznań bieg_5km
656. Zep Wojciech 1986 Poznań bieg_5km
657. Ziembinski Grzegorz 1981 REHAU Crossactive bieg_10km
658. Zięta Katarzyna 1967 Orki z ... bieg_10km
659. Zowczak Dorota 1983 Rawa team bieg_10km
660. Zwirblis Arkadiusz 1989 Biofarm bieg_5km
661. Żendel Błażej 1984 Biofarm bieg_5km
662. Żołądek Agnieszka 1987 Poznań bieg_1km
663. Żołądek Dominik 2012 Poznań bieg_1km
664. Żołądek Marcin 1989 Poznań bieg_1km
665. Żołądek Zuzanna 2015 Poznań bieg_1km