Lista startowa

Wirtu@lna Śremska Dycha / Wirtu@lna Trójka z hakiem / Wirtu@lny 8+ Śrem Półmaraton

od 2020-09-04 do 2020-09-06
Dystans: 10 km / 3,6 km / półmaraton



Liczba zgłoszonych zawodników: 221


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamczak Mateusz 1993 Śrem 10km
2. Adamczak Tomasz 1984 Pawłowice 10km
3. Adamski Jarosław 1969 Shodan 10km
4. Banasiak Piotr 1970 Warszawa polmaraton
5. Baranowski Adam 1961 Mechlin 10km
6. Baranowski Daniel 1978 Bellingham 10km
7. Barcz Paulina 1992 Grodzewo 3km
8. Bartkowiak Marcin 1981 Leszno 10km
9. Bartkowiak Marcin 1981 Run-log polmaraton
10. Bebak Roman 1960 Zembrzyce Team 10km
11. BoŃczek Michał 1977 Leszno 10km
12. Borowiak Robert 1991 Meliński Minuth polmaraton
13. Budny Franciszek 2011 Ostrów Wlkp 3km
14. Budny Stanisław 2008 Ostrów Wlkp 3km
15. Budziarek Adam 1976 #BBKTS 10km
16. Buko Mariusz 1977 PGO Odlewnia Żeliwa Śrem 10km
17. Bura Krystian 1985 #Kfc Run 10km
18. Cempla Bartek 1972 Śrem polmaraton
19. Chlebowski Krzysztof 1984 BEST TEAM ŚREM polmaraton
20. Chlebowski Krzysztof 1984 BEST TEAM ŚREM 10km
21. Chraniuk Martyna 1992 Ostróda 3km
22. Chudziński Michał 1976 Nochowo 10km
23. Chwolka Tatiana 1980 Bellingham/ Portlaoise 10km
24. Ciesielski Krzysztof 1955 FAST WALKER polmaraton
25. Cieszkiewicz Jarosław 1972 Poznań polmaraton
26. Cieślak Bartek 1994 Śrem 10km
27. Cieślak Sebastian 1988 Night Runners 10km
28. Cybułka Mariusz 1982 STAŚ BIEGA 10km
29. Czaja Marek 1979 Książ Wielkopolski 10km
30. Czaplicka-Bednarz Irena 1958 Kościno 10km
31. Dekiert Artur 1969 Coffee to GO! 10km
32. Dombrowa Robert 1966 NOWY ŚWIAT BIEGA 10km
33. Drewniak Joanna 1982 Rzeszow polmaraton
34. Drewniak Joanna 1982 Rzeszow 10km
35. Drewniak Joanna 1982 Rzeszow 3km
36. Drymel Sylwia 1972 Śrem polmaraton
37. Drymel Sylwia 1972 Śrem 10km
38. Drymel Sylwia 1972 Śrem 3km
39. Dubowik Ania 1980 Gostyń 10km
40. Dudzińska Wiktoria 2007 Mosina 3km
41. Dudziński Marcin 1978 Mosina 3km
42. Dziedzic Witold 1977 Rzeszowskie Gazele i Gepardy 10km
43. Fajfer Jacek 1960 1960 10km
44. Fajfer Jacek 1960 Gruszczyn 10km
45. Figiel Mariusz 1970 sosnowiec polmaraton
46. Foerster Maciej 1974 GReeN BIKE MTB Team / Wiocha biega 10km
47. Frąckowiak Tomasz 1975 Wiocha biega 10km
48. Gadomski Piotr 1970 CZERWONAK 10km
49. Gehrke Robert 1987 Chodzież polmaraton
50. Glinkowski Mateusz 1994 Ostrowo 10km
51. Gliszczyński Mirosław 1956 NWPL/Goggle PAE Team polmaraton
52. Golak Agnieszka 1976 Runner 10km
53. Gołebiowski Sławomir 1987 OSP Śrem 10km
54. Gorząch Zbigniew 1961 Ciechanów 3km
55. Górna Aldona 1978 Żółwice w biegu 10km
56. Grzegorczyk Agnieszka 1995 Drzonek 10km
57. Gurajdowski Michał 1981 Drużyna JEZUSA 10km
58. Jackowiak Agnieszka 1985 Runner's Power polmaraton
59. Janecka Małgorzata 1973 Śrem 10km
60. Janiszewski Szymon 1971 Psarskie 10km
61. Jankowiak Bartosz 1979 Włoszakowice 10km
62. Jarczewska Renata 1967 Goleniów 10km
63. Jarząbek Robert 1973 Strzałkowo polmaraton
64. Jarząbek Robert 1973 Strzałkowo polmaraton
65. Jasik Artur 1985 Konarzewo 10km
66. JÓzef Marek 1978 Katowice polmaraton
67. Jurasz Aleksandra 1986 Sosnowa polmaraton
68. Kalinowski Krzysztof 1973 Goggle PAE Team 10km
69. Kalitka Monika 1997 Dworczak Team 10km
70. Kalitka Tomasz 1973 Dworczak Team polmaraton
71. Kalitka Tomasz 1973 Dworczak Team 10km
72. Kałużny Jerzy 1987 Śrem 10km
73. Kamiński Kamil 1985 Lubin 10km
74. Kamiński Paweł 1981 Elbląg 10km
75. Kasałka Marek 1976 BBL Pleszew 10km
76. Kasprzak Adam 1990 Biegaj z pasją polmaraton
77. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan Team polmaraton
78. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan Team polmaraton
79. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan Team polmaraton
80. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan Team 10km
81. Klimczuk Bartosz 1992 Śrem 10km
82. Kmieć Agnieszka 1984 Warszawa 10km
83. Koch Przemek 1986 Śrem 10km
84. Kocot Maksymilian 1993 Stara Wieś 10km
85. Kowalczyk Grzegorz 1975 ŻYCIE JAK MUZYKA polmaraton
86. Kowalczyk Grzegorz 1975 ŻYCIE JAK MUZYKA polmaraton
87. Kowalczyk Grzegorz 1975 ŻYCIE JAK MUZYKA polmaraton
88. Kowalski Eryk 2001 Marki 10km
89. Kownacki Arkadiusz 1967 Wataha Łączy Nas Bieganie / Drużyna Szpiku polmaraton
90. Kownacki Arkadiusz 1967 Wataha Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku 3km
91. Kownacki Arkadiusz 1967 Witkowo 10km
92. Kozak Andrzej 1973 Mechlin 10km
93. Koziatek Mariusz 1972 Warszawa 10km
94. Krassowska Anna 1985 Śrem 10km
95. Krok Krzysztof 1963 niezrzeszony polmaraton
96. Kucharski Jakub 1979 jku1979 polmaraton
97. Kucharski Jakub 1979 jku1979 10km
98. Kuczyński Rafał 1971 26 2 10km
99. Kulczycki Jan 1950 Gdańsk 10km
100. Kwiatecka Iwona 1972 Orki z... polmaraton
101. Ledzion Dagmara 1973 Szczecin 3km
102. Ledzion Robert 1970 Szczecin 3km
103. Leporowska Anna 1976 Środa Wielkopolska 10km
104. Ławniczak Andrzej 1977 Nasza3 10km
105. Łączyński Tomasz 1983 FC Szamotuły 10km
106. Łubiński Krzysztof 1972 Warszawa polmaraton
107. Łukaszewski Łukasz 1978 Śrem 10km
108. Machera Rafał 1990 Koniecpolski 10km
109. Maciejowicz Michał 1984 Warszawa polmaraton
110. Maciejowicz Michał 1984 Warszawa 10km
111. Majchrzak Adrian 1997 Gostyń 10km
112. Makowski Marek 1976 Śrem 10km
113. Malecki Jacek 1981 Srem polmaraton
114. Malinowski Marcin 1978 MY LIFE MY WAY polmaraton
115. Marciniak Patrycja 1995 Śrem 10km
116. Matkowska Aleksandra 1990 Zbrudzewo 10km
117. Matkowska Aleksandra 1990 Zbrudzewo 3km
118. Matkowski Przemysław 1990 Zbrudzewo 10km
119. Matkowski Przemysław 1990 Zbrudzewo 3km
120. Matuszewska Małgorzta 1975 Runner 10km
121. Matuszewski Marek 1975 Runner's Power 10km
122. Matyja Anna 1970 #śremchodzi 3km
123. Matysiak Arkadiusz 1981 Śrem 10km
124. Matysiak Arkadiusz 1981 Śrem polmaraton
125. Matysiak Magda 1984 Śrem 3km
126. Meissner Wojciech 1996 Śrem polmaraton
127. Menzel Stanisław 1965 Śrem 10km
128. Michalski Tomasz 1981 Dworczak Team 10km
129. Michałowska-Dudzińska Agnieszka 1978 Śrem 3km
130. Michałowski Grzegorz 1971 Tarnów 10km
131. Michałowski Grzegorz 1971 Tarnów polmaraton
132. Michniacka-Matecka Anna 1989 Jarocin 10km
133. Mielcarek Leszek 1955 niezrzeszony 3km
134. Mielcarek Leszek 1955 niezrzeszony 10km
135. Mitmański Ryszard 1959 Runner 10km
136. Motyka Ernest 1974 Radom 10km
137. Mroczyk Bartosz 1992 Śrem 10km
138. Mróz Tomasz 1982 Wiocha Biega 10km
139. Nadrowski Kamil 1985 Bełchatów polmaraton
140. Nadrowski Kamil 1985 Bełchatów 10km
141. Nadrowski Kamil 1985 Bełchatów polmaraton
142. Nadrowski Kamil 1985 Bełchatów polmaraton
143. Niemiec Jakub 1987 Bytom polmaraton
144. Nowacki Michał 1981 Poznań 10km
145. Nowak Bogusław 1959 Luborzycki 10km
146. Nowak Krzysztof 1976 Śrem 10km
147. Nowak Krzysztof 1976 Śrem polmaraton
148. Nurkiewicz JarosŁaw 1971 KUNG FU PANDY 3 10km
149. Okoniewska Iwona 1974 Po Zdrowe z Julitą 10km
150. Okupniczak Rafał 1976 1517 10km
151. Olech Barbara 1990 Godziszów 10km
152. Owczarz Aleksandra 1984 Śrem 10km
153. Owczarzak Bartosz 1987 Śrem 10km
154. Pałamar Krzysztof 1967 Szczecin 10km
155. Pawliczak Jakub 1991 Pełczyn 10km
156. Petroczko Patrycja 1980 Kórnik 10km
157. Pękała Piotr 1971 SP Manowo polmaraton
158. Pękała Piotr 1971 SOSW Koszalin polmaraton
159. Pękała Piotr 1971 SP Manowo polmaraton
160. Pękała Piotr 1971 SOSW Koszalin 10km
161. Piasecki Grzegorz 1975 REHAU CROSSACTIVE 10km
162. Plebański Jarosław 1985 Śrem polmaraton
163. Płuciniczak Jarosław 1990 Bodzewko Drugie 3km
164. Pogorzelska Monika 1967 olki biegają 10km
165. Pogorzelski Aleksander 1965 olki biegają 3km
166. Polus Magdalena 1981 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW polmaraton
167. Przybylak Paweł 1963 Almark Leszno 10km
168. Przybyłek Marysia 1974 Marsz po Zdrowie 10km
169. Puślecka Katarzyna 1998 Piaski polmaraton
170. Rojtek Waldemar 1970 Biegam bo lubię 3km
171. Rojtek Waldemar 1970 Biegam bo lubię 10km
172. Roszak Henryk 1968 Kompania Piwowarska 10km
173. Rożkowski Roman 1958 1958 10km
174. Rudek Karol 1990 OBY DO METY 3km
175. Rudźko Wojciech 1968 Wejherowo 10km
176. Rybak Remigiusz 1985 Ruda Śląska 10km
177. Rybarczyk Maria 1980 Wronki 3km
178. Rysińska Magda 1979 Mysiadło polmaraton
179. Rzeźniczak Marek 1962 Wrocław 10km
180. Santarek Wojciech 1978 Warszawa 10km
181. Sażalski Piotr 1985 1.GPR 10km
182. Sielska Bernadeta 1979 Nochowo 10km
183. Siess Jarosław 1961 Pabianice 10km
184. Siwczak Wojciech 1957 Puszczykowo 10km
185. Słowik Daniel 1987 Gang Zakręconych Mastersów polmaraton
186. Sosnowski Marcin 1992 Śrem 10km
187. StaŃczyk SŁawomir 1988 Stargard 10km
188. Staszak-Nowicka Arleta 1992 PGO Biega 10km
189. Szach Andrzej 1975 22kbpg 10km
190. Szczepaniak Klaudia 1987 Wataha Łączy Nas Bieganie / Drużyna Szpiku 10km
191. Śledzianowski Adrian 1977 Psarskie 10km
192. Talarczyk Jagoda 1983 PGO Biega 10km
193. Tarnawski Bartosz 1981 Śrem 10km
194. Tiahnybok Paweł 1972 Decathlon CAR Gliwice polmaraton
195. Tobiasz Sylwia 1970 Śrem 10km
196. Tomaszewski Bartosz 1984 Best Team Śrem 3km
197. Tomaszewski Bartosz 1984 Best Team Śrem 10km
198. Tomaszewsku Bartosz 1984 Best Team Śrem polmaraton
199. Tomaszuk Mariusz 1981 Apn hattrick 10km
200. Walentynowicz Aneta 1977 LOTOS Running Team/ Pruszcz Biega 10km
201. Waśko Beata 1983 Wolsztyn 10km
202. Wawrzyniak Bartosz 1988 Śrem 10km
203. Wawrzyniak Paweł 1981 Runner 10km
204. Wesołek Paweł 1975 Runner's Power polmaraton
205. Wiśniewska Małgorzata 1981 Gdynia 10km
206. Witczak Dorota 1968 Runner's Power 10km
207. Witkowski Jarosław 1978 Run Investment Life 10km
208. Wiza Damian 1980 Runner polmaraton
209. Włochal Piotr 1973 REX-BAR TEAM 10km
210. Wojtkowiak Zuzanna 2004 Pysząca 10km
211. Woźniak Alina 1965 Bydgoszcz 10km
212. Woźniak Robert 1970 ZPC TEAM 10km
213. Woźniczka Radosław 1974 JÓZEFIŃSKA TEAM 3km
214. Zagórska Agnieszka 1975 Rabień AB polmaraton
215. Zakrzewski Tomasz 1984 Rypin polmaraton
216. Zielińska Anita 1981 Witkowo Biega 10km
217. Zimoń Adam 1989 Śrem 10km
218. Żuberek Piotr 1971 KB Maniac Poznań 3km
219. Żurawski Jakub 1974 Poznań 10km
220. Żurawski Jakub 1974 Poznań 3km
221. Żurawski Jakub 1974 Poznań polmaraton