Lista startowa

II Wirtu@lna Śremska Dycha

Charytatywnie na odbudowę spalonego domu
rodziny Borysewicz w Wyrzece

od 2021-04-05 do 2021-04-11
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 93


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczak Irmina 1982 Śrem
2. Adamczewski Sebastian 1988 Klub Tenisowy Korty Leszno
3. Adamczyk Grzegorz 1962 Chorzów
4. Bandurowska Aleksandra 1998 Śrem
5. Baranek Marek 1970 Amator
6. Berenda Jan 1984 Poznań
7. Bielińska Ela 1973 Nowa Karczma
8. Błaszczyk Marta 1974 Runner’s Power
9. Borysewicz Wiktor 1996 Otwock
10. Bukowski Irek 1973 SWG
11. Drymel Sylwia 1972 Śrem
12. Duszyński Kamol 1994 Śrem
13. Dziechciowski Jacek 1976 niezrzeszony
14. Erg Aerg 2005 erg
15. Feliczak Małgorzata 1976 Śrem
16. Galewska Marta 1979 Runner’s Power
17. Garczyńska Paulina 1989 Grodzewo
18. Garstka Szymon 1996 Śrem
19. Gawin Rafał 1974 kościerzyna
20. Golak Agnieszka 1976 Runner's Power
21. Grajcar Anna 1984 Śrem
22. Gudzińska-Niemiec Anna 1983 Jarosław
23. Hyżyk Anna 1977 Wrocław
24. Ignaszewski Krzysztof 1979 Runner's Power
25. Ignaszewski Maciej 1993 Warta Śrem
26. Jackowiak Agnieszka 1985 Runner's Power
27. Jackowiak Szymon 1980 Runner's Power
28. Jurga Barbara 1964 Wyrzeka
29. Jurgaś Piotr 1974 Psarskie
30. Kaczmarek Mirosław 1991 Runner's Power Śrem
31. Kalitka Tomasz 1973 Dworczak Team
32. Klak Tomasz 1987 Zbrudzewo
33. Klausa Piotr 2001 Mchy
34. Klupś Patryk 1995 Warta Śrem
35. Konieczny Andrzej 1970 Gostyn
36. Konieczny Jakub 1996 Poznan
37. Kostkowski Dariusz 1977 Torun
38. Kownacki Arkadiusz 1967 Drużyna Szpiku - Biegowi Wariaci
39. Kowolik Andrzej 1975 cidry lotajom
40. Kuciak Adrian 1974 Helios Czempiń
41. Kuik Bartosz 1984 Runner's Power
42. Kuna Danka 1972 Zaniemyśl
43. Kwiatecka Iwona 1972 HERNIKTEAM
44. Lewandowski Krzysztof 1984 Warta Śrem
45. Łukaszewski Łukasz 1978 Śrem
46. Łukowiak Alina 1977 Czempiń
47. Makowski Marek 1976 Srem
48. Mańkowska Donata 1970 Wyrzeka
49. Marciniak Michał 1983 Śremski Klub Morsów Mrozik
50. Matczak Monika 1976 Żółwie Człuchów
51. Matkowska Aleksandra 1990 Zbrudzewo
52. Matkowski Przemysław 1990 Zbrudzewo
53. Matuszewska Małgorzata 1975 Runner's Power
54. Matuszewski Marek 1972 Runner's Power
55. Michalak Iwona 1980 KB LUPUS Oleśnica
56. Michalska Magdalena 1977 Śrem
57. Michalski Tomasz 1981 Dworczak Team
58. Migdalski Marcin 1993 Śrem
59. Milas Maek 1986 Psarskie
60. Mitmański Ryszard 1959 Runner's Power
61. MrÓz Katarzyna 1984 DRZONEK
62. Nowak Tatiana 1977 Kościan team
63. Owczarz Aleksandra 1984 Śrem
64. Pawlicki Bartosz 1991 Czmoń
65. Pazoła Jarosław 1973 Runner’s Power
66. Pelec Bartosz 1999 Śrem
67. Pszczoła Fryderyk 1990 Śrem
68. Puślecka Katarzyna 1998 Piaski
69. Rożkowski Roman 1958 Śrem
70. Rożkowski Tomasz 1991 Śrem
71. Sałek Paulina 1987 Śrem
72. Sażalski Piotr 1985 1.GPR
73. Sielska Bernadeta 1979 Nochowo
74. Sobkowiak Monika 1976 Nochowo
75. Sosnowska Kinga 1982 Krzywa Góra
76. Stachowiak Anna 1991 Nochowo
77. Szczepaniak Jacek 1966 Śrem
78. Szoplik Zenon 1974 Leszno
79. Szyp Wojciech 1990 Janki
80. Talarczyk Jagoda 1983 Zbrudzewo
81. Tarnawski Bartosz 1981 Runner's Power
82. Tomaszewska Genowefa 1964 Wyrzeka
83. Tomczyk Karol 1982 ŚREM
84. Wańska Monika 1997 Śrem
85. Weinert Artur 1982 Runner's Power
86. Werwińska Izabela 1980 Dalewo
87. Werwińska Oliwia 2007 Dalewo
88. Werwiński Przemysław 1976 Dalewo
89. Wieruszewska Marta 1987 Śrem
90. Witczak Dorota 1968 Runner's Power
91. Wojtyra Dawid 1991 Śrem
92. Zagórska Agnieszka 1975 RABIEŃ AB
93. ZimoŃ Adam 1989 Śrem