Lista startowa

IX "Bieg Na Tak - Run of Spirit"
edycja wirtualna

03.10.2020
Dystans: 1 km | 5 km | 10 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 122


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Aleksiewicz Maciej 1975 Poznań Bieg_5km
2. Andrzejak Halina 1973 Poznań Bieg_5km
3. Baczewski Robert 1971 Ekipa Jaha/ Biegający Tczew Bieg_5km
4. Bednarek Artur 1983 Oriento Expresso Team Bieg_10km
5. Bednarek Roman 1960 Night Runners Bieg_5km
6. Belecka Katarzyna 1977 EKIPA JAHA/ Biegający Tczew Bieg_5km
7. Belecki Sławomir 1975 EKIPA JAHA/ Biegający Tczew Bieg_5km
8. Bieś Zofia 1965 Poznań Bieg_1km
9. Campbell Austin 1977 n/a Bieg_5km
10. Chudziak Robert 1973 Borówiec Bieg_10km
11. Ciślak Beata 1965 Chludowianie NW_5km
12. Czarnywojtek Piotr 1968 Krosinko Bieg_5km
13. Czerwinska Anna 1977 Poznan NW_5km
14. CzerwiŃski Maciej 1972 Poznań NW_5km
15. Derbis Agata 2004 EKIPA JAHA NW_5km
16. Derbis Barbara 1972 EKIPA JAHA NW_5km
17. Dolny Krzysztof 1979 Poznań Bieg_10km
18. Dolny Tomasz 1994 Poznań Bieg_5km
19. Drzewiecka Romana 1985 Poznań Bieg_5km
20. Dubiela Halina 1962 EKIPA JAHA / Biegający Tczew Bieg_10km
21. Frankiewicz Andrzej 1973 Ekipa JAHA /Biegający Tczew Bieg_5km
22. Frankiewicz Żaneta 1975 Ekipa JAHA /Biegający Tczew Bieg_5km
23. Gdaniec Sławomir 1966 EKIPA JAHA Bieg_5km
24. Graczyk Agnieszka 1981 EKIPA JAHA Bieg_10km
25. Gryga Mateusz 1990 Poznań Bieg_5km
26. Grzegorczyk Marzena 1973 Ostrów Wielkopolski NW_5km
27. Jabłuszewska Monika 1967 CHLUDOWIANIE NW_5km
28. Jakubiak Jacek 1975 Tekstura Team Bieg_10km
29. Jarczewska Marlena 1971 Nowy Tomyśl NW_5km
30. Jarczewska Renata 1967 Goleniów Bieg_5km
31. Kaczmarska Marta 1975 Stowarzyszenie ZPiT CHLUDOWIANIE NW_5km
32. Kaczmarski Jacek Grzegorz 1973 Stowarzyszenie ZPiT CHLUDOWIANIE NW_5km
33. Kańduła Klaudia 1980 Lion Group / Nest Team Bieg_10km
34. Klauze Jacek 1985 Poznań Bieg_10km
35. Konieczny Kacper 2000 Społem Poznań Bieg_5km
36. Konieczny Paweł 1975 Społem Poznań Bieg_5km
37. Korona Agata 1967 Społem Poznań NW_5km
38. Korona Dariusz 1966 Społem Poznań NW_5km
39. Kowalska Agata 2004 Beiersdorf Bieg_1km
40. Kowalski Patryk 1978 Suchy Las Bieg_10km
41. Kubica Małgorzata 1973 Społem Poznań Bieg_5km
42. Kwaśna Anna 1987 Społem Bieg_5km
43. Kwaśna Ewelina 1987 Społem Poznań Bieg_5km
44. Laskowski Maciej 1990 Poznań Bieg_5km
45. Leszczyc - Sumiński Michał 1983 Green Team Rakownia Bieg_5km
46. Lisewski Mateusz 1983 OSP Krzyż Wlkp Bieg_10km
47. Lubawy Henryk 1959 Poznań NW_5km
48. Ludian Kasia 1986 Wiry Bieg_5km
49. Ławniczak Magdalena 1980 #DrużynaSzpiku Bieg_5km
50. Ławniczak Michał 1984 Luboń Bieg_5km
51. Łączyński Tomasz 1983 FC Szamotuły Bieg_5km
52. Malinowski Henryk 1954 ROGOZINSKI KLUB BIEGACZA Bieg_5km
53. Malinowski Marcin 1978 My life my way Bieg_10km
54. Marach Karol 1970 Kościan Bieg_5km
55. Markowski Szymon 1975 EKIPA JAHA Bieg_10km
56. Markowski Wiesław 1969 EKIPA JAHA Bieg_10km
57. Mazurczak Ewelina 1979 Poznań Bieg_1km
58. Mendel Karolina 1980 Poznań Bieg_5km
59. Mendel Weronika 2000 Poznań Bieg_5km
60. Michalczuk Ewa 1995 n/a Bieg_5km
61. Mrozek Emilia 1941 EKIPA JAHA Bieg_1km
62. Mrozek Marcin 1974 EKIPA JAHA / Biegający Tczew Bieg_10km
63. Mrozek Stefan 1946 EKIPA JAHA - BIEGAJĄCY TCZEW NW_5km
64. Mrozek-Wysocka Małgorzata 1979 EKIPA JAHA Biedrusko Bieg_5km
65. Mruk Klaudia 1979 BISKUPICE WIELKOPOLSKIE NW_5km
66. Najderek Anna 1982 Poznań Bieg_5km
67. Najderek Michał 1981 Poznań NW_5km
68. Niedbała Magdalena 1980 SCIM Bieg_5km
69. Niemczewska Katarzyna 1973 Społem Poznań NW_5km
70. Niespodziński Lesław 1963 Ekipa Jaha/Biegający Tczew Bieg_10km
71. Nowacki Michał 1981 Poznań Bieg_10km
72. Orzechowska MaŁgorzata 1978 KAŹMIERZ Bieg_10km
73. Orzechowski Grzegorz 1976 KAŹMIERZ Bieg_10km
74. Pachuta Małgorzata 1985 EKIPA JAHA NW_5km
75. Perkowski Piotr 1985 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
76. Piątek Filip 2005 Społem Poznań Bieg_5km
77. Piątek Karolina 1977 Społem Poznań Bieg_5km
78. Piekarska Anna 1978 EKIPA JAHA/ Biegający Tczew Bieg_10km
79. Piozun Damian 1995 Poznań Bieg_10km
80. Pióro Maria 1969 Biegający Tczew Bieg_10km
81. Przybylak Agata 1975 KB DęBIEC Bieg_5km
82. Przybyła Katarzyna 1990 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
83. Radziszewski Marek 1989 n/a Bieg_10km
84. Samul Łukasz 1985 EKIPA JAHA NW_5km
85. Samul Paulina 1985 EKIPA JAHA NW_5km
86. Seliger Mateusz 1998 Garby Bieg_5km
87. Serafin Dorota 1977 EKIPA JAHA /Biegający Tczew Bieg_10km
88. Seredyńska Magdalena 1982 n/a Bieg_10km
89. Seredyński Grzegorz 1982 n/a Bieg_10km
90. Sikorska Ewa 1978 WTZ KRZEMIEŃ Bieg_1km
91. Sobisiak Alicja 1992 Kamyk Bieg_10km
92. Stachowiak Agnieszka 1987 Poznań NW_5km
93. Stachowiak Wirginia 1984 Poznań NW_5km
94. Strzyżewska Marzena 1974 Poznan Bieg_5km
95. Szulc Anna 1979 Ekipa Jaha/Biegający Tczew Bieg_5km
96. Szymanda Roman 1967 Poznań Bieg_5km
97. Tomyślak Olga 1970 PRZEDSZKOLE SPECJALNE 164, NIVEA Bieg_5km
98. Waligóra Sandra 1990 Mieczewo Bieg_5km
99. Walkiewicz Karol 1984 Ekipa Jaha Bieg_10km
100. Waruszewska Lucyna 1977 EKIPA JAHA /Biegający Tczew Bieg_5km
101. Waruszewski Karol 1976 EKIPA JAHA /Biegający Tczew Bieg_5km
102. Wasilewska Ilona 1986 Poznań NW_5km
103. Wawrzyniak Lidia 1974 KB Gepard Murowana Goślina Bieg_10km
104. Wąsiatycz Iwona 1963 Baranowo Bieg_10km
105. Wermiński Jan 2004 n/a Bieg_10km
106. Wermiński Mariusz 1977 n/a Bieg_10km
107. Wierzba Martyna 1994 EKIPA JAHA Bieg_10km
108. Wilczura Izabela 1989 Poznań Bieg_10km
109. Wiśniewska Krystyna 1954 Społem Poznań Bieg_5km
110. Wiza Marta 1999 Poznań Bieg_10km
111. Wojtasz Izabela 1970 Poznań Bieg_5km
112. Wolniewicz Dominika 1988 Marilynija Bieg_5km
113. Woźniak Tomasz 1957 Poznań NW_5km
114. Wysocka Halina 1955 EKIPA JAHA Bieg_1km
115. Wysocka SŁawomira 1977 EKIPA JAHA NW_5km
116. Wysocki Andrzej 1978 EKIPA JAHA Biedrusko NW_5km
117. Wysocki SŁawomir 1975 EKIPA JAHA NW_5km
118. Zawierta Zbigniew 1982 n/a Bieg_10km
119. Zimna Agnieszka 1981 EKIPA JAHA/BIEGAJĄCY TCZEW Bieg_10km
120. Zimna Anna 1981 Ekipa Jaha/Biegający Tczew Bieg_10km
121. Zimny Sebastian 1980 Ekipa Jaha/Biegajacy Tczew Bieg_10km
122. ZiÓŁkowska Anna 1973 EKIPA JAHA Bieg_5km