Lista startowa

Wirtualny Zimowy Forest Run 2021

Mosina, 13.02.2021 - 21.02.2021
Dystans: ok. 20 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 127

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 119


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Opłacono ->
1. Badzio Michał 1992 Grupa OLX Team tak
2. Bąkowska Anna 1980 Poznań tak
3. Borowczyk Sebastian 1988 KB DęBIEC tak
4. Borowicz Łukasz 1984 Grupa OLX Team tak
5. Braun Ewelina 1976 Team Kościan tak
6. Braun Ewelina 1976 Team Kościan tak
7. Brok Małgorzata 1974 Plewiska tak
8. Czaczyk Łukasz 1988 Poznań tak
9. Czerski Krzysztof 1981 KB INTREX Poznań tak
10. Dąbrowski Rafał 1984 Hicron Hardcore Team tak
11. Deka-Najgebauer Anna 1984 Poznań tak
12. Dembiński Marek 1974 Wójtowicz TRI Team / Atimex tak
13. Domański Łukasz 1981 Mosina tak
14. Dydak Stanisław 1998 Grupa OLX Team tak
15. Filipiak Krzysztof 1986 Hicron Hardcore Team tak
16. Frankowicz Magdalena 1983 tj & noa tak
17. Gałuszek Olga 1967 Poznań tak
18. Garbaciak Marcin 1976 Krispol Active Team tak
19. Gawęcki Maciej 1973 Podiceps tak
20. Gawroński Marcin 1979 Drużyna Szpiku tak
21. Gocyla Darek 1966 DARZYBóRUNNER-ska tak
22. Gostomska Małgorzata 1980 Rebellion of Free Runners tak
23. Grzempa Damian 1980 luboń tak
24. Gudańska Anna 1978 Poznań tak
25. Hejne Agnieszka 1982 Dąbrówka tak
26. Helak Jan 1987 Poznań tak
27. Hołtyn Tobiasz 1987 Hicron Hardcore Team tak
28. Jabłońska Maja 1977 Wolontariat WPN tak
29. Jackowiak Agnieszka 1985 Runner's Power tak
30. Janczewska Agnieszka 1979 Bydgoszcz tak
31. Januć Wojciech 1990 Arka Leśna tak
32. Jazikowski Pawel 1972 Poznan tak
33. Jeż Jolanta 1976 Gostyń tak
34. Jędra Andrzej 1973 Złotniki tak
35. Kabat Agata 1987 Sokoła Team tak
36. Kaczmarek Łukasz 1981 Parkrun Gostyń tak
37. Kalisz-Helak Zuzia 1991 Poznań tak
38. Kaniewski Kamil 1980 Dąbrowa tak
39. Kapcińska Małgorzata 1973 Tarnowo Podgórne tak
40. Karczewska Marta 1977 Puszczykowo tak
41. Karczewski Tomasz 1977 OSP Puszczykowo tak
42. Kłoda Dariusz 1975 Drużyna Szpiku tak
43. Kłusek Marek 1977 Słupsk tak
44. Knapp Janusz 1982 NETBOX BIEGA - GOSTYŃ tak
45. Korcz Karol 1990 Getinge Infecteam tak
46. Korzeniewski Kamil 1985 Grupa OLX Team tak
47. Kowalczyk Ewelina 1976 Lucky LUZers tak
48. Kowalik Tomasz 1987 Trio z Matejki tak
49. Kozicki Bartosz 1976 KS Rapid Śrem tak
50. Kózka Przemo 1973 Natural Born Runners/ Biegam, Bo Nie Lubię tak
51. Krajewska-Kłoda Katarzyna 1974 Drużyna Szpiku tak
52. Krause Ania 1983 Natural Born Runners tak
53. Krause Kuba 1982 Natural Born Runners tak
54. Król-Krajewska Agnieszka 1974 NIGHT RUNNERS tak
55. Krupinska Marta 1980 Gubin tak
56. Krzemiński Maciej 1980 Poznań (POLAND) tak
57. Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ tak
58. Kuna Danka 1972 Zaniemyśl tak
59. Lewandowska Maria 1982 Biegam bo nie lubie tak
60. Lewandowski Rafał 1982 Biegam bo nie lubie tak
61. Lubik Adam 1986 ON-SIGHT tak
62. Ludwiczak Mariusz 1971 #wkurw_team tak
63. Łapińska Monika 1991 Grupa OLX Team tak
64. Łopąg Krzysztof 1985 Grupa OLX Team tak
65. Marczyńska Marta Łucja 1988 UM Luboń/ 12WBOT tak
66. Markiewicz Joanna 1976 tj tak
67. Matląg Michał 1975 KB Maniac Poznań tak
68. Mendyka Katarzyna 1978 Gostyń tak
69. Michalak Izabela 1979 KOMORNIKI MTB TEAM tak
70. Michalak Tomasz 1978 KOMORNIKI MTB TEAM tak
71. Oczkoś Wojciech 1982 Rakieta Poznań tak
72. Odija Leszek 1977 więcej kawy! tak
73. Olszewski Szymon 1986 Getinge Infecteam tak
74. Orłowski Robert 1988 Biegnę na Północ tak
75. Pasieka Grzegorz 1988 Wybieganizm tak
76. Pawlik Filip 1988 Getinge Infecteam tak
77. Pazoła Jarosław 1973 Runner tak
78. Pazowska Marta 1985 NOA POZNAŃ tak
79. Piniarski Paweł 1988 DPKJIP/STR Poznań tak
80. Pochylski Przemysław 1974 Zgrupka Team tak
81. Polaczyk Bartosz 1977 Komorniki tak
82. Posiła Joanna 1979 Mosina tak
83. Przybyla Marcin 1974 Komorniki MTB Team tak
84. Przybył Sławomir 1976 Kraków tak
85. Ptaszyńska Anna 1970 Speed Feet tak
86. Ptaszyńska Eliza 1980 Piątkowo na Biegowo tak
87. Ptaszyński Wojciech 1966 Speed Feet tak
88. Ratajczak Joanna 1977 Piatkowo na Biegowo tak
89. Ropelewski Tomasz 1991 Poznań tak
90. Rosa Aleksander 1982 Rabowice tak
91. Rutkowski Jakub 1977 Myśmy Szliśmy Team tak
92. Rydzewska Ela 1980 OHANA tak
93. Rydzewska Marta 1986 OHANA tak
94. Siejek Natalia 1988 Powiat Poznański tak
95. Sklarczuk Piotr 1976 Hicron Hardcore Team tak
96. Smura Ewa 1984 Poznań tak
97. Socha Aleksandra 1980 Komorniki MTB Team tak
98. Stachowiak Kamil 1984 Grupa OLX Team tak
99. Stawicki Łukasz 1978 Bydgoszcz tak
100. Stepak Włodzimierz 1969 KB Aktywni KOnin tak
101. Strogulski Marek 1972 Zgrupka Team tak
102. Szczepaniak Michał 1984 Drużyna tak
103. Szczygieł Łukasz 1980 Grupa OLX Team tak
104. Szturemska-Przybył Agata 1975 Kraków tak
105. Szymański Aleksander 1972 Oleksy Biega tak
106. Szyszłowski Waldemar 1985 Poznań tak
107. Świstek Lucjan 1972 Netbox Biega tak
108. Tokarzewska Katarzyna 1982 Dąbrówka tak
109. Tomaszyk Klara 1988 Kobiety Biegają tak
110. Tomkowiak Aleksandra 1975 3:33 TEAM tak
111. Wacko Marcin 1985 Grupa OLX Team tak
112. Wawrzaszek Paweł 1969 Swarzędz tak
113. Wawrzyniak Małgorzata 1979 biegiemwlas tak
114. Wesołek Paweł 1975 Runners Power tak
115. Wieczorek Łukasz 1984 #NBRTEAM / VEGE RUNNERS tak
116. Winckiewicz Marek 1976 Poznań tak
117. Zarkova Denitsa 1994 Night Runners tak
118. Zielińska Barbara 1983 Hicron Hardcore Team tak
119. Zoga Paweł 1983 Grupa OLX team tak