Lista startowa

VII Wroniecka Dycha

Wronki 27.06.2021
Dystans: Bieg 10 km | Nordic Walking 6 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 318


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Andrzejak Szymon 1978 Chojna Bieg_10km
2. Bałabańska Marzena 1964 Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY Bieg_10km
3. Banaszak Karolina 1990 Poznań Bieg_10km
4. Bandura Karol 1983 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
5. Baranowski Szymon 1981 Wronki Bieg_10km
6. Barański Piotr 1968 Night Runners/231 GO Bieg_10km
7. Bartela Janusz 1957 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
8. Bartkowiak Anna 1980 Piaskowo Bieg_10km
9. Bąk Krzysztof 1971 Wronki Bieg_10km
10. Bednarek Elżbieta 1969 Forest Runners Bieg_10km
11. Białek Mirosław 1984 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
12. Bider Małgorzata 1990 For Run Team Bieg_10km
13. Biernat Marcin 1991 Airport Biernat Lotnisko Żerniki Bieg_10km
14. Błoch Arleta 1972 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
15. Bock Grzegorz 1965 Aktywni KRZYŻ Bieg_10km
16. Bołądź Daniel 1976 boldix team Bieg_10km
17. Bombała Zbigniew 1972 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
18. Bombelczyk Artur 1974 Kama Run Czarnków Bieg_10km
19. Bosy Dawid 2001 Pniewy Bieg_10km
20. Bosy Elżbieta 1972 Pniewy Bieg_10km
21. Bosy Przemysław 1969 Pniewy Bieg_10km
22. Budych Arkadiusz 1981 Wronki Bieg_10km
23. Budych Roman 1982 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
24. Budzicz Magdalena 1978 Krzyszkowo Bieg_10km
25. Budzicz Pawel 1982 Free Run Bieg_10km
26. Cebernik Maria 1984 PhoenixContactWlkp Bieg_10km
27. Charowski Marcin 1980 Stargard Bieg_10km
28. Chwarścianek Bolesław 1955 Kb gmina Czarnków Bieg_10km
29. Chwirot Kazimierz 1971 ROZBIEGANY LWÓWEK Bieg_10km
30. Cicha Ania 1986 PCH RUN Bieg_10km
31. Cichy Dariusz 1989 Psarskie też biega Bieg_10km
32. Czekala Iwona 1966 wronki Bieg_10km
33. Czekala Karolina 1984 Wronki Bieg_10km
34. Dobiegała Grzegorz 1985 Kama Run Czarnków Bieg_10km
35. Domań Leszek 1975 Fehlau Run Team Bieg_10km
36. Dworzyński Sebastian 1979 Dworki Team Bieg_10km
37. DwÓŻnik Robert 1968 DAM RADĘ Bieg_10km
38. Dybizbanski Dariusz 1967 Szamotuy Bieg_10km
39. Dymek Urszula 1980 Biegacze Józefa Noji Bieg_10km
40. Dziudziel Maciej 1995 Wronki Bieg_10km
41. El Bah Adam 1989 #zaliniametyteam Bieg_10km
42. Ferfet Wiesław 1970 wroniecki klub biegacza Bieg_10km
43. Figiel Dawid 1988 Wroniecki klub biegacza Bieg_10km
44. Framska Justyna 1976 BIEGACZE PMI Bieg_10km
45. Frąckowiak Natalia 1990 Kama Run Bieg_10km
46. Gapska Ewa 1971 Biegacze Józefa Noji Bieg_10km
47. Gapska Krystyna 1973 Krzyż Bieg_10km
48. Gapska Martyna 1998 Krzyż Wielkopolski Bieg_10km
49. Gapska Rozalia 1998 Biegacze Józefa Noji Bieg_10km
50. Gapska Zuzanna 1992 Biegacze Józefa Noji Bieg_10km
51. Gapski Bogdan 1965 Biegacze Józefa Noji Bieg_10km
52. Gapski Waldemar 1970 Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wlkp. Bieg_10km
53. Garstka Paweł 1988 KAMA Run Czarnków Bieg_10km
54. Gehrke Robert 1987 Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe Bieg_10km
55. Gierczyński Sebastian 1988 Wronki Bieg_10km
56. Gierszewska Anna 1981 KB SZAMOTUŁY Bieg_10km
57. Glazer Anna 1969 KAMA Run Czarnków Bieg_10km
58. Głowacki Paweł 1983 Łódź Bieg_10km
59. Gnabasik Dorota 1979 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
60. Gołębiewski Marek 1989 Poznań Bieg_10km
61. Gontar Oleksandr 1980 Rivne Running Club Bieg_10km
62. Góra Krzysztof 1983 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
63. Górecka Aldona 1987 Wronki Bieg_10km
64. Górzny Dariusz 1969 Chomęcice Bieg_10km
65. Grenadier Damian 1987 Kama Run Czarnków Bieg_10km
66. Grobelny Sebastian 1974 TEAM-BEROTU Bieg_10km
67. Grzemski Marcin 1989 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
68. Grzewka Dawid 2002 Biegacze Józefa Noji Bieg_10km
69. Gulik Marcin 1987 Victoria Mialy Bieg_10km
70. Gzyl Jakub 1985 flamingoteam Bieg_10km
71. Gzyl Maciej 1979 KB Aktywni Krzyż Wielkopolski Bieg_10km
72. Heyer Dawid 1984 Wieleń Bieg_10km
73. Hoffmann Mariusz 1968 wroniecki klub biegacza Bieg_10km
74. Jach Krystian 1984 Różowy Biegacz Wronki Bieg_10km
75. Janicki Miłosz 2001 Ice Crows Team Bieg_10km
76. Janiszewski Waldemar 1963 KM Lwówek Bieg_10km
77. Jankowiak Sebastian 1995 mojestarty.pl Bieg_10km
78. Jankowski Marek 1982 LIPTON TEAM Bieg_10km
79. Janowicz Robert 1969 Nowa Wieś Bieg_10km
80. Janowicz Violetta 1969 Nowa Wieś Bieg_10km
81. Jarysz Piotr 1984 Biegające Krejzole Bieg_10km
82. Jena Krzysztof 1956 team postep pniewy Bieg_10km
83. Jessa Łukasz 1988 Kama Run Czarnków Bieg_10km
84. Juracki Krzysztof 1990 Wronki Bieg_10km
85. Kaczmarek Przemysław 1980 Sieraków w Biegu Bieg_10km
86. Kalinowski Jan 1999 Wronki Bieg_10km
87. Kalota Radosław 1980 Sieraków Bieg_10km
88. Kamińska Ewelina 1982 BIEGAJĄCE KREJZOLE Bieg_10km
89. Karczmitowicz Jacek 1970 Run Forrest Run Bieg_10km
90. Kardacz Norbert 1976 Podrzewie Bieg_10km
91. Karkowska Agnieszka 1973 Popówko Bieg_10km
92. Karkowski Krzysztof 1999 Popówko Bieg_10km
93. Kaszkowiak BogumiŁ 1978 WRONKI Bieg_10km
94. Kaszyńska Dorota 1970 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Bieg_10km
95. Kazikowski Karol 1988 ASICS Frontrunner / Wybiegać marzenia Bieg_10km
96. Kaźmierczak Konrad 1987 Zalasewo Bieg_10km
97. Kaźmierczak-Molik Anna 1988 Sieraków Bieg_10km
98. Kędziora Alicja 1991 GSK Fit Pioruny Bieg_10km
99. Kęsy Marcin 1985 PRO366 / Mistrzowski Trening Bieg_10km
100. Kiersztan Leszek 1973 FILMOWA LWÓWEK Bieg_10km
101. Klauze Waldemar 1989 Szamotuły Bieg_10km
102. Klejda Patryk 1980 Biegacze Józefa Noji Bieg_10km
103. Klój Krzysztof 1962 Poznań Bieg_10km
104. Kłusek Marianna 2000 Otorowo Bieg_10km
105. Konieczny Bartosz 1985 Warta Obrzycko Bieg_10km
106. Konieczny Krzysztof 1970 kB Szamotuły Bieg_10km
107. Kornek Tomasz 1974 Plewiska Bieg_10km
108. Kotlinski Tomasz 1968 KB Szamotuły Bieg_10km
109. Kowal Grażyna 1971 kamarun Bieg_10km
110. Kowalski Michal 1991 Wronki Bieg_10km
111. Koza Eugeniusz 1967 KB Aktywni Krzyż Bieg_10km
112. Kremer Łukasz 2001 Akademia Sportu Wronki Bieg_10km
113. Kruszona Daniel 1982 Obrzycko Bieg_10km
114. Krystek Agata 1991 Drawsko Bieg_10km
115. Krystek Danuta 1976 Biegacze Józefa Noji Bieg_10km
116. Krześniowski Marcin 1978 Rowerowy Załom Bieg_10km
117. Krzysztoszek Maciej 1985 Amica Bieg_10km
118. Kubasik Adam 1966 Wronki Bieg_10km
119. Kubiak Mirosław 1965 GB Wielkopolscy Biegacze Bieg_10km
120. Kubiś Magdalena 1980 Biegacze Józefa Noji Bieg_10km
121. Kucharski Jakub 1979 jku1979 Bieg_10km
122. Kucharski Marcin 1988 Kwilcz Bieg_10km
123. Kucza Maciej 1971 Pniewy Bieg_10km
124. KuczyŃski Mateusz 1994 Szamotuły Bieg_10km
125. Kujawa Damian 1986 Świerczewo RUN Bieg_10km
126. Kulej Marta 1984 Zalasewo Bieg_10km
127. Kurowski Bogdan 1949 WKB Bieg_10km
128. Kurzyński Piotr 1980 TEAM BEROTU Bieg_10km
129. Lebioda Karol 1978 Gądki Bieg_10km
130. Leśniak Mateusz 1991 Choszczno Bieg_10km
131. Lewandowski Bartłomiej 1996 TSK Orzeł Osiek Bieg_10km
132. Lis Piotr 1982 Nationale-Nederlanden Bieg_10km
133. Lisek Marta 1998 Zębowo Bieg_10km
134. Łabojewski Michał 1974 Wroniecki klub biegacza Bieg_10km
135. Łazowski Adrian 1990 SKS OBORNIKI Bieg_10km
136. Maciejewski Krzysztof 1971 Wronki Bieg_10km
137. Malinowski Aleksander 1979 Maratończyk Poznań Bieg_10km
138. Marchlewski Tomasz 1973 KAMA Run Czarnków Bieg_10km
139. Marszałkiewicz Adrianna 1995 Chmielinko Bieg_10km
140. Matuszczak Daniel 1988 #dawajkalach Team Bieg_10km
141. Mazana Justyna 1978 Biegacze PMI Bieg_10km
142. Michalak Jakub 1979 KB Śmiłowo City Bieg_10km
143. Michalak Monika 1982 KB Szamotuły Bieg_10km
144. Migała Bartosz 2002 Wronki Bieg_10km
145. Mikołajczak Wiesław 1968 WRONKI Bieg_10km
146. Mituta Jacek 1978 KAMA RUN Czarnków Bieg_10km
147. Mleczak Jacek 1970 Przytoczna Bieg_10km
148. Młynarczyk Mateusz 1997 Jasionna Bieg_10km
149. Molik Tomasz 1975 Biegacze PMI/MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD Bieg_10km
150. Mrowinski Slawek 1975 Nowa wieś Bieg_10km
151. Muszyńska Anna 1984 Wronki Bieg_10km
152. Nowak Sylweriusz 1972 Wronki Bieg_10km
153. Nowierski Jan 1964 Wronki Bieg_10km
154. Oleksy Radek 1987 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
155. Ostajewski Tomasz 1975 NOVUM PLUS Bieg_10km
156. Owczarzak Borys 1985 remaxexperts.pl Bieg_10km
157. Pachowicz Maciej 1977 Długa Goślina Bieg_10km
158. Paczkowska Katarzyna 1983 Kiekrz Bieg_10km
159. Paroń Norbert 1981 Wroniecki klub biegacza Bieg_10km
160. Pawlak Tomasz 1964 Konin Bieg_10km
161. Perliński Jarek 1964 Bełchatów Bieg_10km
162. Perz Dariusz 1986 Szczuczyn Bieg_10km
163. Peters Przemysław 1972 Murowana Goślina Bieg_10km
164. Pilarczyk Robert 1972 NIGHT RUNNERS / 231 GO Bieg_10km
165. Pintera Sebastian 1977 KB Aktywni Krzyż Wielkopolski Bieg_10km
166. Pioch Alicja 1977 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
167. Podeszwa Piotr 1967 Poznań Bieg_10km
168. Pomianowska Anna 1980 RączeLaczki Bieg_10km
169. Radzi Zbigniew 1975 Orle Wielkie Bieg_10km
170. Ratajczak Adam 1973 LUBASZ Bieg_10km
171. Robak Joanna 1982 Aktywnie w Pniewach Bieg_10km
172. Rojtek Waldemar 1970 Wągrowiec Bieg_10km
173. Rostkowski Zygmunt 1949 Pniewy Bieg_10km
174. Roszak Tomasz 1971 WRONKI Bieg_10km
175. Rozynek Małgorzata 1978 Cytadela by Night Bieg_10km
176. Rutkowski Damian 1989 Biegacze Józefa Noji Bieg_10km
177. Rychczyński Tomasz 1989 Ostroróg Bieg_10km
178. Rysmanowski Damian 1988 Szczuczyn Bieg_10km
179. Rzepa Karol 1986 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
180. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO Bieg_10km
181. Sarbak Grzegorz 1999 PRO366/Mistrzowski Trening Bieg_10km
182. Sawala Rafał 1974 Wronki Bieg_10km
183. Sawala Sławomir 1972 trance only Bieg_10km
184. Sawiński Hubert 1989 Biegożercy Bieg_10km
185. Semeniuk Konrad 1991 Rzepin City Bieg_10km
186. Sikora Daria 1991 Wronki Bieg_10km
187. Sikora Robert 1972 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
188. Skiba Włodzimierz 1964 Stowarzyszenie Triathlonowe U64 Poznań Bieg_10km
189. Skibińska Aldona 1972 KB Gmina Czarnków Bieg_10km
190. Smolibocki Bartosz 1998 Wronki Bieg_10km
191. Sobczak Tomasz 1976 Poznań, Łacina Bieg_10km
192. Sokółka Małgorzata 1977 MMA Devil Miedzychód Bieg_10km
193. Soloch Aneta 1993 Wronki Bieg_10km
194. Soloch Maciej 1991 Wronieckibiegacz Bieg_10km
195. Spychała Maciej 1974 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
196. Spychała Monika 1999 Wronki Bieg_10km
197. Spychała Stanisław 1954 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
198. Sroka Adam 1981 KB Gmina Czarnków Bieg_10km
199. Stanek Bartosz 1988 Plewiska Bieg_10km
200. Starosta Sławomir 1973 Aktywnie w Pniewach Bieg_10km
201. Stawiński Michał 1988 Night Runners Bieg_10km
202. Stefaniak Dawid 1993 Lubowo 5 Bieg_10km
203. Stępień Maria 1961 Aktywnie w Pniewach Bieg_10km
204. Szczygieł Daniel 1997 Poznań Bieg_10km
205. Szedler Sławomir 1991 KAMA Run Czarnków Bieg_10km
206. Szorcz Paulina 1991 Psarskie też biega Bieg_10km
207. Szukała Tomasz 1984 Wronki Bieg_10km
208. Szuta Marek 1966 KAMA RUN Czarnków Bieg_10km
209. Szymankiewicz Jakub 1990 Wronki Bieg_10km
210. Szymanowicz Bartosz 1997 Kama Run Czarnków Bieg_10km
211. Szymański Richard 1977 Wronki Bieg_10km
212. Szymczak Jacek 1973 KB Gmina Czarnków Bieg_10km
213. Szymkowiak Mariusz 1969 Wronki Bieg_10km
214. Śniegowski Sławomir 1971 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
215. Tomczak Zbigniew 1954 Altom Gniezno Bieg_10km
216. Torchala Sebastian 1977 J&Z TORCH / Mistrzowski Trening Bieg_10km
217. Tota Radosław 1982 Poznań Bieg_10km
218. Troszczyński Sebastian 1977 ORANGE POLSKA Bieg_10km
219. Urban Michał 1984 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
220. Urbanowski Piotr 1985 KB GMINA CZARNKÓW Bieg_10km
221. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night Bieg_10km
222. Walkowiak Tomasz 1984 GB Wielkopolscy Biegacze Bieg_10km
223. Wargin Dawid 1994 Niezrzeszony Bieg_10km
224. Waśko Adam 1977 Lubasz Bieg_10km
225. Wicenty Joanna 1994 ZK Wronki Bieg_10km
226. Wikierski Łukasz 1979 GB Wielkopolscy Biegacze Bieg_10km
227. Wiza Ewa 1996 Pniewy Bieg_10km
228. Wiza Marta 1999 Pniewy Bieg_10km
229. Włodarczyk Marta 1983 Szamotuły Bieg_10km
230. Wojczyński Jarosław 1978 Piaskowo Bieg_10km
231. Wolniewicz Ryszard 1961 Pniewy Bieg_10km
232. Woźniak Maciej 1971 Koszanowo Bieg_10km
233. Woźniak Urszula 1971 Koszanowo Bieg_10km
234. Wróblewski Krzysztof 1964 BIEGACZE PMI Bieg_10km
235. Wujciów Grzegorz 1987 gego.world Bieg_10km
236. Zabielski Józef 1973 Szczecin Bieg_10km
237. Zalizko Nadiia 1979 Wronki Bieg_10km
238. Zalizko Viacheslav 1978 Wronki Bieg_10km
239. Zandecki Maciej 1971 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Bieg_10km
240. Zieliński Grzegorz 1980 Tuczno Bieg_10km
241. Zieliński Krzysztof 1963 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
242. Ziętek Sławomir 1961 Szamotuły Bieg_10km
243. Zimny Rafał 1969 WKB Wronki Bieg_10km
244. Zmysłowski Zygmunt 1959 Nordic Walking Lubasz Bieg_10km
245. Zys Grażyna 1996 Wronki Bieg_10km
246. Zys Krystian 1994 Wronki Bieg_10km
247. Żabierek Danuta 1978 Sitatunga Team Bieg_10km
248. Żywicki Czesław 1969 Rzepin Bieg_10km
249. Bernard Grażyna 1975 Nordic Walking Lubasz NW_6km
250. Cebernik Anita 1985 OSTRORÓG NW_6km
251. Cicha Halina 1966 Pniewy NW_6km
252. Cudaszewska Julita 2003 Wronki NW_6km
253. Duks Małgorzata 1980 KamaRun Czarnków NW_6km
254. Feliksiak Marzena 1977 Aktywnie w Pniewach NW_6km
255. Ferfet Robert 1973 Wronki NW_6km
256. Fiałkowska Katarzyna 1968 Nordic Walking Lubasz NW_6km
257. Gendera Anita 1983 Binino NW_6km
258. Ginalska Aleksadnra 2004 Wronki NW_6km
259. Gorajska Anna 1983 Wronki NW_6km
260. Groszkowski Grzegorz 1978 NOWY TOMYSL NW_6km
261. Grupa Patryk 1993 Dobrojewo NW_6km
262. Guzek Jacek 1976 Nowy Tomyśl NW_6km
263. Gzylkowiak Sławomir 1976 Wronki NW_6km
264. Haufa-Dworzyńska Weronika 1981 Dworki Team NW_6km
265. Jandy Krzysztof 1950 NOWY TOMYŚL NW_6km
266. Jena Jadwiga 1958 team postep pniewy NW_6km
267. Kaczmarek Aniela 1953 Chodziarz.pl NW_6km
268. Kalitka Renata 1979 Wronki NW_6km
269. Kamińska-Sokół Marzena 1972 Nordic Walking Lubasz NW_6km
270. Kaszkowiak Jolanta 1962 Wronki NW_6km
271. Kedzierska Agnieszka 1976 Kijkowe Trzemeszno NW_6km
272. Kęsa Grażyna 1963 Chodziarz NW_6km
273. Klawczyński Marcin 1992 Aktywnie w pniewach NW_6km
274. Klój Alina 1966 Poznań NW_6km
275. Kolberg Kamila 1980 Kijkowe Trzemeszno NW_6km
276. Kołecka Irmina 1980 Oborniki NW_6km
277. Kramer-Dwóżnik Ewa 1968 Wronki NW_6km
278. Krugiołka Grzegorz 1982 AKTYWNIE W PNIEWACH NW_6km
279. Krugiołka Renata 1985 Aktywnie w Pniewach NW_6km
280. Lenartowicz Stanisław 1960 Stara Łubianka NW_6km
281. Lubiatowski Ireneusz 1966 Gubin NW_6km
282. Lupa Joanna 1992 Wronki NW_6km
283. Łożyńska Natalia 1984 Wronki NW_6km
284. Maciński Marcin 1984 Dragons NW_6km
285. Mantaj Celina 1983 Nordic Walking Lubasz NW_6km
286. Maślona Danuta 1966 Chodziarz.pl NW_6km
287. Maślona Waldemar 1963 Chodziarz.pl NW_6km
288. Mąkosza Dominika 1981 Nowa Wieś NW_6km
289. Mielecka Agnieszka 1969 KS IDMAR RACING TEAM NW_6km
290. Napierała Małgorzata 1985 Wronki NW_6km
291. Parzybut Artur 1995 Postęp Pniewy Team NW_6km
292. Parzybut Jan 1965 Postęp Pniewy Team NW_6km
293. Perlińska Ula 1961 Bełchatów NW_6km
294. Raś Alicja 1977 Wronki NW_6km
295. Rudy Dominika 1978 Wronki NW_6km
296. Rusin Magdalena 1978 Wronki NW_6km
297. Rybacka Katarzyna 1975 KŁODAWA NW_6km
298. Rybarczyk Maria 1980 Wronki NW_6km
299. Ryżek Katarzyna 1970 Biegacze Józefa Noji NW_6km
300. Skubij Elżbieta 1961 Chodziarz NW_6km
301. Sowińska Alicja 1986 Nordic Walking Lubasz NW_6km
302. Spychała Marta 1974 Wronki NW_6km
303. Spychała Ryszard 1946 Wronki NW_6km
304. Stankowiak Marek 1964 NOWY TOMYSL NW_6km
305. Szaj Dorota 1970 Nordic Walking Kiekrz NW_6km
306. Szaj Jarek 1970 Słynni Kenijczycy NW_6km
307. Tomkowiak Angelika 1985 Wronki NW_6km
308. Troszczyńska Honorata 1977 Poznań NW_6km
309. Wala Jan 1958 Nordic Walking Lubasz NW_6km
310. Wald Lucyna 1976 Ostroróg NW_6km
311. Wąchalski Marian 1939 Wronki NW_6km
312. Weinzettel Zofia 1952 Chodziarz NW_6km
313. Wieczorek Krzysztof 1972 Nordic Walking Lubasz NW_6km
314. Witucki Jacek 1971 Ks Idmar Racing Team NW_6km
315. Wojciechowska Agata 1975 Wronki NW_6km
316. Woźnica Rafał 1980 Biegacze Józefa Noji NW_6km
317. Wujciów Aleksandra 1994 gego.world NW_6km
318. Zagrodzka Estera 1973 Wronki NW_6km