Lista startowa

VII Wroniecka Dycha

Wronki 27.06.2021
Dystans: Bieg 10 km | Nordic Walking 6 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 318


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Andrzejak Szymon 1978 Chojna Bieg_10km
2. Bałabańska Marzena 1964 Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY Bieg_10km
3. Banaszak Karolina 1990 Poznań Bieg_10km
4. Bandura Karol 1983 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
5. Baranowski Szymon 1981 Wronki Bieg_10km
6. Barański Piotr 1968 Night Runners/231 GO Bieg_10km
7. Bartela Janusz 1957 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
8. Bartkowiak Anna 1980 Piaskowo Bieg_10km
9. Bąk Krzysztof 1971 Wronki Bieg_10km
10. Bednarek Elżbieta 1969 Forest Runners Bieg_10km
11. Bernard Grażyna 1975 Nordic Walking Lubasz NW_6km
12. Białek Mirosław 1984 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
13. Bider Małgorzata 1990 For Run Team Bieg_10km
14. Biernat Marcin 1991 Airport Biernat Lotnisko Żerniki Bieg_10km
15. Błoch Arleta 1972 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
16. Bock Grzegorz 1965 Aktywni KRZYŻ Bieg_10km
17. Bołądź Daniel 1976 boldix team Bieg_10km
18. Bombała Zbigniew 1972 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
19. Bombelczyk Artur 1974 Kama Run Czarnków Bieg_10km
20. Bosy Dawid 2001 Pniewy Bieg_10km
21. Bosy Elżbieta 1972 Pniewy Bieg_10km
22. Bosy Przemysław 1969 Pniewy Bieg_10km
23. Budych Arkadiusz 1981 Wronki Bieg_10km
24. Budych Roman 1982 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
25. Budzicz Magdalena 1978 Krzyszkowo Bieg_10km
26. Budzicz Pawel 1982 Free Run Bieg_10km
27. Cebernik Anita 1985 OSTRORÓG NW_6km
28. Cebernik Maria 1984 PhoenixContactWlkp Bieg_10km
29. Charowski Marcin 1980 Stargard Bieg_10km
30. Chwarścianek Bolesław 1955 Kb gmina Czarnków Bieg_10km
31. Chwirot Kazimierz 1971 ROZBIEGANY LWÓWEK Bieg_10km
32. Cicha Ania 1986 PCH RUN Bieg_10km
33. Cicha Halina 1966 Pniewy NW_6km
34. Cichy Dariusz 1989 Psarskie też biega Bieg_10km
35. Cudaszewska Julita 2003 Wronki NW_6km
36. Czekala Iwona 1966 wronki Bieg_10km
37. Czekala Karolina 1984 Wronki Bieg_10km
38. Dobiegała Grzegorz 1985 Kama Run Czarnków Bieg_10km
39. Domań Leszek 1975 Fehlau Run Team Bieg_10km
40. Duks Małgorzata 1980 KamaRun Czarnków NW_6km
41. Dworzyński Sebastian 1979 Dworki Team Bieg_10km
42. DwÓŻnik Robert 1968 DAM RADĘ Bieg_10km
43. Dybizbanski Dariusz 1967 Szamotuy Bieg_10km
44. Dymek Urszula 1980 Biegacze Józefa Noji Bieg_10km
45. Dziudziel Maciej 1995 Wronki Bieg_10km
46. El Bah Adam 1989 #zaliniametyteam Bieg_10km
47. Feliksiak Marzena 1977 Aktywnie w Pniewach NW_6km
48. Ferfet Robert 1973 Wronki NW_6km
49. Ferfet Wiesław 1970 wroniecki klub biegacza Bieg_10km
50. Fiałkowska Katarzyna 1968 Nordic Walking Lubasz NW_6km
51. Figiel Dawid 1988 Wroniecki klub biegacza Bieg_10km
52. Framska Justyna 1976 BIEGACZE PMI Bieg_10km
53. Frąckowiak Natalia 1990 Kama Run Bieg_10km
54. Gapska Ewa 1971 Biegacze Józefa Noji Bieg_10km
55. Gapska Krystyna 1973 Krzyż Bieg_10km
56. Gapska Martyna 1998 Krzyż Wielkopolski Bieg_10km
57. Gapska Rozalia 1998 Biegacze Józefa Noji Bieg_10km
58. Gapska Zuzanna 1992 Biegacze Józefa Noji Bieg_10km
59. Gapski Bogdan 1965 Biegacze Józefa Noji Bieg_10km
60. Gapski Waldemar 1970 Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wlkp. Bieg_10km
61. Garstka Paweł 1988 KAMA Run Czarnków Bieg_10km
62. Gehrke Robert 1987 Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe Bieg_10km
63. Gendera Anita 1983 Binino NW_6km
64. Gierczyński Sebastian 1988 Wronki Bieg_10km
65. Gierszewska Anna 1981 KB SZAMOTUŁY Bieg_10km
66. Ginalska Aleksadnra 2004 Wronki NW_6km
67. Glazer Anna 1969 KAMA Run Czarnków Bieg_10km
68. Głowacki Paweł 1983 Łódź Bieg_10km
69. Gnabasik Dorota 1979 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
70. Gołębiewski Marek 1989 Poznań Bieg_10km
71. Gontar Oleksandr 1980 Rivne Running Club Bieg_10km
72. Gorajska Anna 1983 Wronki NW_6km
73. Góra Krzysztof 1983 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
74. Górecka Aldona 1987 Wronki Bieg_10km
75. Górzny Dariusz 1969 Chomęcice Bieg_10km
76. Grenadier Damian 1987 Kama Run Czarnków Bieg_10km
77. Grobelny Sebastian 1974 TEAM-BEROTU Bieg_10km
78. Groszkowski Grzegorz 1978 NOWY TOMYSL NW_6km
79. Grupa Patryk 1993 Dobrojewo NW_6km
80. Grzemski Marcin 1989 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
81. Grzewka Dawid 2002 Biegacze Józefa Noji Bieg_10km
82. Gulik Marcin 1987 Victoria Mialy Bieg_10km
83. Guzek Jacek 1976 Nowy Tomyśl NW_6km
84. Gzyl Jakub 1985 flamingoteam Bieg_10km
85. Gzyl Maciej 1979 KB Aktywni Krzyż Wielkopolski Bieg_10km
86. Gzylkowiak Sławomir 1976 Wronki NW_6km
87. Haufa-Dworzyńska Weronika 1981 Dworki Team NW_6km
88. Heyer Dawid 1984 Wieleń Bieg_10km
89. Hoffmann Mariusz 1968 wroniecki klub biegacza Bieg_10km
90. Jach Krystian 1984 Różowy Biegacz Wronki Bieg_10km
91. Jandy Krzysztof 1950 NOWY TOMYŚL NW_6km
92. Janicki Miłosz 2001 Ice Crows Team Bieg_10km
93. Janiszewski Waldemar 1963 KM Lwówek Bieg_10km
94. Jankowiak Sebastian 1995 mojestarty.pl Bieg_10km
95. Jankowski Marek 1982 LIPTON TEAM Bieg_10km
96. Janowicz Robert 1969 Nowa Wieś Bieg_10km
97. Janowicz Violetta 1969 Nowa Wieś Bieg_10km
98. Jarysz Piotr 1984 Biegające Krejzole Bieg_10km
99. Jena Jadwiga 1958 team postep pniewy NW_6km
100. Jena Krzysztof 1956 team postep pniewy Bieg_10km
101. Jessa Łukasz 1988 Kama Run Czarnków Bieg_10km
102. Juracki Krzysztof 1990 Wronki Bieg_10km
103. Kaczmarek Aniela 1953 Chodziarz.pl NW_6km
104. Kaczmarek Przemysław 1980 Sieraków w Biegu Bieg_10km
105. Kalinowski Jan 1999 Wronki Bieg_10km
106. Kalitka Renata 1979 Wronki NW_6km
107. Kalota Radosław 1980 Sieraków Bieg_10km
108. Kamińska Ewelina 1982 BIEGAJĄCE KREJZOLE Bieg_10km
109. Kamińska-Sokół Marzena 1972 Nordic Walking Lubasz NW_6km
110. Karczmitowicz Jacek 1970 Run Forrest Run Bieg_10km
111. Kardacz Norbert 1976 Podrzewie Bieg_10km
112. Karkowska Agnieszka 1973 Popówko Bieg_10km
113. Karkowski Krzysztof 1999 Popówko Bieg_10km
114. Kaszkowiak BogumiŁ 1978 WRONKI Bieg_10km
115. Kaszkowiak Jolanta 1962 Wronki NW_6km
116. Kaszyńska Dorota 1970 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Bieg_10km
117. Kazikowski Karol 1988 ASICS Frontrunner / Wybiegać marzenia Bieg_10km
118. Kaźmierczak Konrad 1987 Zalasewo Bieg_10km
119. Kaźmierczak-Molik Anna 1988 Sieraków Bieg_10km
120. Kedzierska Agnieszka 1976 Kijkowe Trzemeszno NW_6km
121. Kędziora Alicja 1991 GSK Fit Pioruny Bieg_10km
122. Kęsa Grażyna 1963 Chodziarz NW_6km
123. Kęsy Marcin 1985 PRO366 / Mistrzowski Trening Bieg_10km
124. Kiersztan Leszek 1973 FILMOWA LWÓWEK Bieg_10km
125. Klauze Waldemar 1989 Szamotuły Bieg_10km
126. Klawczyński Marcin 1992 Aktywnie w pniewach NW_6km
127. Klejda Patryk 1980 Biegacze Józefa Noji Bieg_10km
128. Klój Alina 1966 Poznań NW_6km
129. Klój Krzysztof 1962 Poznań Bieg_10km
130. Kłusek Marianna 2000 Otorowo Bieg_10km
131. Kolberg Kamila 1980 Kijkowe Trzemeszno NW_6km
132. Kołecka Irmina 1980 Oborniki NW_6km
133. Konieczny Bartosz 1985 Warta Obrzycko Bieg_10km
134. Konieczny Krzysztof 1970 kB Szamotuły Bieg_10km
135. Kornek Tomasz 1974 Plewiska Bieg_10km
136. Kotlinski Tomasz 1968 KB Szamotuły Bieg_10km
137. Kowal Grażyna 1971 kamarun Bieg_10km
138. Kowalski Michal 1991 Wronki Bieg_10km
139. Koza Eugeniusz 1967 KB Aktywni Krzyż Bieg_10km
140. Kramer-Dwóżnik Ewa 1968 Wronki NW_6km
141. Kremer Łukasz 2001 Akademia Sportu Wronki Bieg_10km
142. Krugiołka Grzegorz 1982 AKTYWNIE W PNIEWACH NW_6km
143. Krugiołka Renata 1985 Aktywnie w Pniewach NW_6km
144. Kruszona Daniel 1982 Obrzycko Bieg_10km
145. Krystek Agata 1991 Drawsko Bieg_10km
146. Krystek Danuta 1976 Biegacze Józefa Noji Bieg_10km
147. Krześniowski Marcin 1978 Rowerowy Załom Bieg_10km
148. Krzysztoszek Maciej 1985 Amica Bieg_10km
149. Kubasik Adam 1966 Wronki Bieg_10km
150. Kubiak Mirosław 1965 GB Wielkopolscy Biegacze Bieg_10km
151. Kubiś Magdalena 1980 Biegacze Józefa Noji Bieg_10km
152. Kucharski Jakub 1979 jku1979 Bieg_10km
153. Kucharski Marcin 1988 Kwilcz Bieg_10km
154. Kucza Maciej 1971 Pniewy Bieg_10km
155. KuczyŃski Mateusz 1994 Szamotuły Bieg_10km
156. Kujawa Damian 1986 Świerczewo RUN Bieg_10km
157. Kulej Marta 1984 Zalasewo Bieg_10km
158. Kurowski Bogdan 1949 WKB Bieg_10km
159. Kurzyński Piotr 1980 TEAM BEROTU Bieg_10km
160. Lebioda Karol 1978 Gądki Bieg_10km
161. Lenartowicz Stanisław 1960 Stara Łubianka NW_6km
162. Leśniak Mateusz 1991 Choszczno Bieg_10km
163. Lewandowski Bartłomiej 1996 TSK Orzeł Osiek Bieg_10km
164. Lis Piotr 1982 Nationale-Nederlanden Bieg_10km
165. Lisek Marta 1998 Zębowo Bieg_10km
166. Lubiatowski Ireneusz 1966 Gubin NW_6km
167. Lupa Joanna 1992 Wronki NW_6km
168. Łabojewski Michał 1974 Wroniecki klub biegacza Bieg_10km
169. Łazowski Adrian 1990 SKS OBORNIKI Bieg_10km
170. Łożyńska Natalia 1984 Wronki NW_6km
171. Maciejewski Krzysztof 1971 Wronki Bieg_10km
172. Maciński Marcin 1984 Dragons NW_6km
173. Malinowski Aleksander 1979 Maratończyk Poznań Bieg_10km
174. Mantaj Celina 1983 Nordic Walking Lubasz NW_6km
175. Marchlewski Tomasz 1973 KAMA Run Czarnków Bieg_10km
176. Marszałkiewicz Adrianna 1995 Chmielinko Bieg_10km
177. Maślona Danuta 1966 Chodziarz.pl NW_6km
178. Maślona Waldemar 1963 Chodziarz.pl NW_6km
179. Matuszczak Daniel 1988 #dawajkalach Team Bieg_10km
180. Mazana Justyna 1978 Biegacze PMI Bieg_10km
181. Mąkosza Dominika 1981 Nowa Wieś NW_6km
182. Michalak Jakub 1979 KB Śmiłowo City Bieg_10km
183. Michalak Monika 1982 KB Szamotuły Bieg_10km
184. Mielecka Agnieszka 1969 KS IDMAR RACING TEAM NW_6km
185. Migała Bartosz 2002 Wronki Bieg_10km
186. Mikołajczak Wiesław 1968 WRONKI Bieg_10km
187. Mituta Jacek 1978 KAMA RUN Czarnków Bieg_10km
188. Mleczak Jacek 1970 Przytoczna Bieg_10km
189. Młynarczyk Mateusz 1997 Jasionna Bieg_10km
190. Molik Tomasz 1975 Biegacze PMI/MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD Bieg_10km
191. Mrowinski Slawek 1975 Nowa wieś Bieg_10km
192. Muszyńska Anna 1984 Wronki Bieg_10km
193. Napierała Małgorzata 1985 Wronki NW_6km
194. Nowak Sylweriusz 1972 Wronki Bieg_10km
195. Nowierski Jan 1964 Wronki Bieg_10km
196. Oleksy Radek 1987 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
197. Ostajewski Tomasz 1975 NOVUM PLUS Bieg_10km
198. Owczarzak Borys 1985 remaxexperts.pl Bieg_10km
199. Pachowicz Maciej 1977 Długa Goślina Bieg_10km
200. Paczkowska Katarzyna 1983 Kiekrz Bieg_10km
201. Paroń Norbert 1981 Wroniecki klub biegacza Bieg_10km
202. Parzybut Artur 1995 Postęp Pniewy Team NW_6km
203. Parzybut Jan 1965 Postęp Pniewy Team NW_6km
204. Pawlak Tomasz 1964 Konin Bieg_10km
205. Perlińska Ula 1961 Bełchatów NW_6km
206. Perliński Jarek 1964 Bełchatów Bieg_10km
207. Perz Dariusz 1986 Szczuczyn Bieg_10km
208. Peters Przemysław 1972 Murowana Goślina Bieg_10km
209. Pilarczyk Robert 1972 NIGHT RUNNERS / 231 GO Bieg_10km
210. Pintera Sebastian 1977 KB Aktywni Krzyż Wielkopolski Bieg_10km
211. Pioch Alicja 1977 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
212. Podeszwa Piotr 1967 Poznań Bieg_10km
213. Pomianowska Anna 1980 RączeLaczki Bieg_10km
214. Radzi Zbigniew 1975 Orle Wielkie Bieg_10km
215. Raś Alicja 1977 Wronki NW_6km
216. Ratajczak Adam 1973 LUBASZ Bieg_10km
217. Robak Joanna 1982 Aktywnie w Pniewach Bieg_10km
218. Rojtek Waldemar 1970 Wągrowiec Bieg_10km
219. Rostkowski Zygmunt 1949 Pniewy Bieg_10km
220. Roszak Tomasz 1971 WRONKI Bieg_10km
221. Rozynek Małgorzata 1978 Cytadela by Night Bieg_10km
222. Rudy Dominika 1978 Wronki NW_6km
223. Rusin Magdalena 1978 Wronki NW_6km
224. Rutkowski Damian 1989 Biegacze Józefa Noji Bieg_10km
225. Rybacka Katarzyna 1975 KŁODAWA NW_6km
226. Rybarczyk Maria 1980 Wronki NW_6km
227. Rychczyński Tomasz 1989 Ostroróg Bieg_10km
228. Rysmanowski Damian 1988 Szczuczyn Bieg_10km
229. Ryżek Katarzyna 1970 Biegacze Józefa Noji NW_6km
230. Rzepa Karol 1986 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
231. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO Bieg_10km
232. Sarbak Grzegorz 1999 PRO366/Mistrzowski Trening Bieg_10km
233. Sawala Rafał 1974 Wronki Bieg_10km
234. Sawala Sławomir 1972 trance only Bieg_10km
235. Sawiński Hubert 1989 Biegożercy Bieg_10km
236. Semeniuk Konrad 1991 Rzepin City Bieg_10km
237. Sikora Daria 1991 Wronki Bieg_10km
238. Sikora Robert 1972 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
239. Skiba Włodzimierz 1964 Stowarzyszenie Triathlonowe U64 Poznań Bieg_10km
240. Skibińska Aldona 1972 KB Gmina Czarnków Bieg_10km
241. Skubij Elżbieta 1961 Chodziarz NW_6km
242. Smolibocki Bartosz 1998 Wronki Bieg_10km
243. Sobczak Tomasz 1976 Poznań, Łacina Bieg_10km
244. Sokółka Małgorzata 1977 MMA Devil Miedzychód Bieg_10km
245. Soloch Aneta 1993 Wronki Bieg_10km
246. Soloch Maciej 1991 Wronieckibiegacz Bieg_10km
247. Sowińska Alicja 1986 Nordic Walking Lubasz NW_6km
248. Spychała Maciej 1974 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
249. Spychała Marta 1974 Wronki NW_6km
250. Spychała Monika 1999 Wronki Bieg_10km
251. Spychała Ryszard 1946 Wronki NW_6km
252. Spychała Stanisław 1954 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
253. Sroka Adam 1981 KB Gmina Czarnków Bieg_10km
254. Stanek Bartosz 1988 Plewiska Bieg_10km
255. Stankowiak Marek 1964 NOWY TOMYSL NW_6km
256. Starosta Sławomir 1973 Aktywnie w Pniewach Bieg_10km
257. Stawiński Michał 1988 Night Runners Bieg_10km
258. Stefaniak Dawid 1993 Lubowo 5 Bieg_10km
259. Stępień Maria 1961 Aktywnie w Pniewach Bieg_10km
260. Szaj Dorota 1970 Nordic Walking Kiekrz NW_6km
261. Szaj Jarek 1970 Słynni Kenijczycy NW_6km
262. Szczygieł Daniel 1997 Poznań Bieg_10km
263. Szedler Sławomir 1991 KAMA Run Czarnków Bieg_10km
264. Szorcz Paulina 1991 Psarskie też biega Bieg_10km
265. Szukała Tomasz 1984 Wronki Bieg_10km
266. Szuta Marek 1966 KAMA RUN Czarnków Bieg_10km
267. Szymankiewicz Jakub 1990 Wronki Bieg_10km
268. Szymanowicz Bartosz 1997 Kama Run Czarnków Bieg_10km
269. Szymański Richard 1977 Wronki Bieg_10km
270. Szymczak Jacek 1973 KB Gmina Czarnków Bieg_10km
271. Szymkowiak Mariusz 1969 Wronki Bieg_10km
272. Śniegowski Sławomir 1971 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
273. Tomczak Zbigniew 1954 Altom Gniezno Bieg_10km
274. Tomkowiak Angelika 1985 Wronki NW_6km
275. Torchala Sebastian 1977 J&Z TORCH / Mistrzowski Trening Bieg_10km
276. Tota Radosław 1982 Poznań Bieg_10km
277. Troszczyńska Honorata 1977 Poznań NW_6km
278. Troszczyński Sebastian 1977 ORANGE POLSKA Bieg_10km
279. Urban Michał 1984 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
280. Urbanowski Piotr 1985 KB GMINA CZARNKÓW Bieg_10km
281. Wala Jan 1958 Nordic Walking Lubasz NW_6km
282. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night Bieg_10km
283. Wald Lucyna 1976 Ostroróg NW_6km
284. Walkowiak Tomasz 1984 GB Wielkopolscy Biegacze Bieg_10km
285. Wargin Dawid 1994 Niezrzeszony Bieg_10km
286. Waśko Adam 1977 Lubasz Bieg_10km
287. Wąchalski Marian 1939 Wronki NW_6km
288. Weinzettel Zofia 1952 Chodziarz NW_6km
289. Wicenty Joanna 1994 ZK Wronki Bieg_10km
290. Wieczorek Krzysztof 1972 Nordic Walking Lubasz NW_6km
291. Wikierski Łukasz 1979 GB Wielkopolscy Biegacze Bieg_10km
292. Witucki Jacek 1971 Ks Idmar Racing Team NW_6km
293. Wiza Ewa 1996 Pniewy Bieg_10km
294. Wiza Marta 1999 Pniewy Bieg_10km
295. Włodarczyk Marta 1983 Szamotuły Bieg_10km
296. Wojciechowska Agata 1975 Wronki NW_6km
297. Wojczyński Jarosław 1978 Piaskowo Bieg_10km
298. Wolniewicz Ryszard 1961 Pniewy Bieg_10km
299. Woźniak Maciej 1971 Koszanowo Bieg_10km
300. Woźniak Urszula 1971 Koszanowo Bieg_10km
301. Woźnica Rafał 1980 Biegacze Józefa Noji NW_6km
302. Wróblewski Krzysztof 1964 BIEGACZE PMI Bieg_10km
303. Wujciów Aleksandra 1994 gego.world NW_6km
304. Wujciów Grzegorz 1987 gego.world Bieg_10km
305. Zabielski Józef 1973 Szczecin Bieg_10km
306. Zagrodzka Estera 1973 Wronki NW_6km
307. Zalizko Nadiia 1979 Wronki Bieg_10km
308. Zalizko Viacheslav 1978 Wronki Bieg_10km
309. Zandecki Maciej 1971 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Bieg_10km
310. Zieliński Grzegorz 1980 Tuczno Bieg_10km
311. Zieliński Krzysztof 1963 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
312. Ziętek Sławomir 1961 Szamotuły Bieg_10km
313. Zimny Rafał 1969 WKB Wronki Bieg_10km
314. Zmysłowski Zygmunt 1959 Nordic Walking Lubasz Bieg_10km
315. Zys Grażyna 1996 Wronki Bieg_10km
316. Zys Krystian 1994 Wronki Bieg_10km
317. Żabierek Danuta 1978 Sitatunga Team Bieg_10km
318. Żywicki Czesław 1969 Rzepin Bieg_10km