Lista startowa

X Wroniecka Dycha

Wronki, 16.06.2024
Dystans: Bieg 10 km | Bieg 5 km | Nordic Walking 5 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 403


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamaszek Anna 1975 Szamotuły Marsz Nordic Walking 5 km
2. Andrzejak Szymo 1978 TELEMOND Bieg 10 km
3. Augustyn Aleksander 1969 Sportowy Kaźmierz Bieg 10 km
4. Augustyn Renata 1967 Sportowy Kaźmierz Marsz Nordic Walking 5 km
5. Badyna Adam 1983 Bukowski Klub Biegacza Bieg 10 km
6. Balcerkiewicz Weronika 1996 Plewiska Bieg 5 km
7. Balcerowiak Beata 1981 Szamotuły Bieg 10 km
8. Banaszak Marcin 1979 DęboGóra Bieg 10 km
9. Bandura Karol 1983 Wroniecki Klub Biegacza Bieg 5 km
10. Baranowski Oskar 2009 SKS Poznańska 13 Bieg 10 km
11. Baranowski Szymon 1981 420 Runners Bieg 10 km
12. Bartela Janusz 1957 Wroniecki Klub Biegacza Bieg 10 km
13. Bartkowiak Anna 1980 Piaskowo/ Ostroróg Bieg 10 km
14. Batura - Niewińska Patrycja 1986 - Marsz Nordic Walking 5 km
15. Białek Mirosław 1984 Wroniecki Klub Biegacza Bieg 10 km
16. Błoch Arleta 1972 Wroniecki Klub Biegacza Bieg 5 km
17. Bock Grzegorz 1965 Aktywni KRZYŻ Bieg 10 km
18. Boguszewska-Kaźmierczak Agnieszka 1981 Zasapani HYDRO Bieg 5 km
19. Bombała Zbigniew 1972 WKB Bieg 10 km
20. Bombelczyk Artur 1974 KAMA RUN CZARNKÓW Bieg 10 km
21. Borucka Dorota 1980 Wroniecki Klub Biegacza Bieg 10 km
22. Borwiński Hubert 1997 Los Winogrados Bieg 10 km
23. Bosiacki Tomasz 1981 Szamotuły Bieg 10 km
24. Brożek Sławomir 1985 Oborniki Bieg 10 km
25. Brzóska Aldona 1987 Wronki Bieg 10 km
26. Budych Roman 1982 Wroniecki Klub Biegacza Bieg 10 km
27. Buras Radosław 1989 KM PSP Szczecin Bieg 10 km
28. Cebulski Krzysztof 1984 Szamotuly Bieg 10 km
29. Ceglarek Przemysław 1993 Aktywnie w Pniewach Bieg 5 km
30. Charowski Marcin 1980 Stargard Bieg 10 km
31. Chiżyk Krzysztof 1976 Nowe Warpno TRI Bieg 5 km
32. Chwarścianek Bolesław 1955 Kb gmina Czarnków Bieg 10 km
33. Cichała Joanna 1989 Cichy Szelest Bieg 10 km
34. Cichała Piotr 1987 Cichy Szelest Bieg 10 km
35. Citkowski Krzysztof 1964 Wronki Bieg 10 km
36. Dassuj-Mrowińska Ania 1986 Lubasz Bieg 10 km
37. Dąbrowski Jakub 1986 Poznański Klub Curlingowy Bieg 10 km
38. Dąbrowski Sylwester 1977 Gniezno Bieg 10 km
39. Dąbrowski Wiktor 1985 Amica Bieg 10 km
40. Derkowski Dawid 1999 Wronki Bieg 10 km
41. Domań Joanna 1976 Fehlau Run Team Bieg 10 km
42. Domań Leszek 1975 Fehlau Run Team Bieg 10 km
43. Drożyńska Anita 1978 Wronki Marsz Nordic Walking 5 km
44. Drzymała Krzysztof 1960 Wiktorowo Marsz Nordic Walking 5 km
45. Dworzyński Sebastian 1979 Dworki Team Bieg 10 km
46. Dwóżnik Robert 1968 DAM RADĘ Bieg 10 km
47. Dybizbanski Dariusz 1967 Szamotuy Bieg 10 km
48. Dziadek Bartosz 1978 adidas Runners Poznań Bieg 10 km
49. Erenc Szymon 1995 Wroniecka Strefa Sportu Bieg 5 km
50. Fabiański Andrzej 1996 KB Szamotuły Bieg 5 km
51. Ferfet Katarzyna 1975 Wronki Marsz Nordic Walking 5 km
52. Ferfet Robert 1973 Wronki Marsz Nordic Walking 5 km
53. Ferfet Wiesław 1970 WRONIECKI KLUB BIEGACZA Bieg 5 km
54. Fiedler Leszek 1981 Wronki Bieg 10 km
55. Figiel Dawid 1988 Ostroróg Marsz Nordic Walking 5 km
56. Figiel Żaneta 1988 Kluczewo Huby Marsz Nordic Walking 5 km
57. Frankowska Elwira 1984 Wronki Bieg 5 km
58. Frankowska Natalia 1990 Wronki Bieg 5 km
59. Frankowski Mariusz 1977 Popowo Bieg 5 km
60. Frąckowiak Roman 1968 NORDIC SPORT 2021 Marsz Nordic Walking 5 km
61. Gaczyńska Katarzyna 1976 Wronki Marsz Nordic Walking 5 km
62. Galeńska Dorota 1995 Metrożercy Bieg 10 km
63. Gałecki Mikołaj 2001 Wronki Bieg 10 km
64. Garstka Zbigniew 1977 Wronki Bieg 10 km
65. Gendera Dariusz 1996 WRONKI Bieg 5 km
66. Giełda Aleksandra 2003 Wroniecki Klub Biegacza Bieg 10 km
67. Gierczyński Sebastian 1988 Wronki Bieg 10 km
68. Gnabasik Dorota 1979 Wroniecki Klub Biegacza Bieg 5 km
69. Golon Paweł 1979 Wroniecki Klub Biegaczy Bieg 10 km
70. Gondek Rafał 1986 ZK Potulice Bieg 10 km
71. Gorajska Anna 1983 WARIATKI Marsz Nordic Walking 5 km
72. Gos Piotr 1976 #Biegiemwlas Bieg 5 km
73. Goździerski Adrian 2004 Wronki Bieg 10 km
74. Góra Krzysztof 1983 Wroniecki Klub Biegacza Marsz Nordic Walking 5 km
75. Górniaczyk Karolina 1985 Ostroróg Bieg 5 km
76. Górny Dawid 1984 Wronki Bieg 10 km
77. Górski Grzegorz 1976 gregory team Bieg 10 km
78. Górski Patryk 1996 Goodfather Team Bieg 10 km
79. Graczyk Alicja 1997 Wronki Bieg 5 km
80. Graj Damian 1982 KAMA Run Czarnków Bieg 10 km
81. Grewling Krzysztof 1988 Rogoźno Bieg 10 km
82. Gruszczyńska Dorota 1990 Wronki Marsz Nordic Walking 5 km
83. Grynhoff Katarzyna 1984 Wronki Bieg 5 km
84. Grzemski Marcin 1989 Wroniecki Klub Biegacza Bieg 10 km
85. Grzewka Beata 1983 Trol InterMedia Marsz Nordic Walking 5 km
86. Grzewka Tomasz 1986 Wronki Bieg 10 km
87. Grzyl Edmund 1963 Chrystowo Bieg 10 km
88. Guzek Jacek 1976 NOWY TOMYŚL Marsz Nordic Walking 5 km
89. Gzyl Krzysztof 1975 Wentworth Runners Bieg 10 km
90. Gzylkowiak Magdalena 1978 Wroniecki Klub Biegacza Marsz Nordic Walking 5 km
91. Hahn Arkadiusz 2000 Miłkowo Bieg 10 km
92. Haufa-Dworzyńska Weronika 1981 Miały Marsz Nordic Walking 5 km
93. Helwich Gilbert 1999 Wronki Bieg 10 km
94. Hibner-Koza Marlena 1985 Wronki Bieg 5 km
95. Hoffmann Mariusz 1968 Wroniecki Klub Biegacza Bieg 10 km
96. Hukisz Martyna 1986 Wariatki Marsz Nordic Walking 5 km
97. Janicki Jakub 1999 Wronki Bieg 10 km
98. Janicki Oskar 1999 Wronki Bieg 10 km
99. Jankowiak Marta 1994 Amica Marsz Nordic Walking 5 km
100. Jankowiak Sebastian 1995 KoW Bieg 10 km
101. Janowicz Robert 1969 Nowa Wieś Bieg 10 km
102. Janowicz Violetta 1969 Nowa Wieś Bieg 10 km
103. Jaśkowski Patryk 1984 Kościan Marsz Nordic Walking 5 km
104. Jedut Justyna 1984 Poznań Bieg 5 km
105. Jessa Łukasz 1988 KAMA RUN Czarnków Bieg 10 km
106. Jezierska Zuzanna 2004 wronki Bieg 10 km
107. Jęczkowiak Natalia 1978 Wronki Bieg 5 km
108. Jędrzejczak Mirosława 1974 Chrzypsko Wielkie Marsz Nordic Walking 5 km
109. Juracki Szymon 2004 Wronki Bieg 10 km
110. Kabaciński Tomasz 1983 Wronki Bieg 10 km
111. Kaczmarek Aniela 1953 Chodziarz Marsz Nordic Walking 5 km
112. Kaczmarek Michał 1994 Ferrum Poland Bieg 10 km
113. Kaczmarek Przemysław 1980 No Name Bieg 10 km
114. Kaczmarek Przemysław Michał 1980 No Name Bieg 10 km
115. Kalota Radosław 1980 Sieraków Bieg 10 km
116. Kaniewska Angelika 1973 Amica Marsz Nordic Walking 5 km
117. Karkowski Krzysztof 1999 Oborniki Bieg 5 km
118. Kasprzak Sławek 1982 Zakład Karny we Wronkach Bieg 10 km
119. Kaszkowiak Marta 1995 Cross Wronki Marsz Nordic Walking 5 km
120. Kaszkowiak Piotr 1969 Cross wronki Marsz Nordic Walking 5 km
121. Kaźmierczak Piotr 1972 Włocławek Marsz Nordic Walking 5 km
122. Kęsa Grażyna 1963 Chodziarz Marsz Nordic Walking 5 km
123. Kląskała Artur 1993 Wronki Bieg 10 km
124. Kłosowski Bartosz 1986 Czarnków Bieg 10 km
125. Kmieciak Bartosz 1993 Dobieżyn Bieg 10 km
126. Kołacz-Pudłow Anna 1994 Plewiska Bieg 5 km
127. Kołotusza Andrzej 1973 Zasapani Hydro Bieg 10 km
128. Kołotusza Małgorzata 1979 Albatros Team Bieg 10 km
129. Konieczna Małgorzata 1978 Amica Marsz Nordic Walking 5 km
130. Konieczny Bartosz 1985 Warta Obrzycko Bieg 5 km
131. Konieczny Rafał 1983 Wronki Bieg 10 km
132. Konke Jolanta 1975 Duszniki Biegają Bieg 10 km
133. Kordy Tomasz 1975 Klub Wesołych Tetryków Bieg 10 km
134. Kornek Iza 1972 Plewiska Bieg 5 km
135. Kornek Szymon 2008 Plewiska Bieg 10 km
136. Kornek Tomasz 1974 Plewiska Bieg 10 km
137. Korniewicz Roman 1980 Wronki Bieg 5 km
138. Kowalak Robert 1984 Walka Kostrzyn Marsz Nordic Walking 5 km
139. Kowalczyk Sebastian 1984 Wataha Północy Bieg 10 km
140. Kowalski Michał 1991 Wronki Bieg 5 km
141. Kramer Kinga 1998 Szamotuły Bieg 10 km
142. Kramer Krystian 2000 Szamotuły Bieg 10 km
143. Kramer-Dwóżnik Ewa 1968 Wronki Bieg 5 km
144. Krawczyk Zofia 1991 Rokietnica Bieg 5 km
145. Krawczyński Przemysław 1993 Krzyż Wielkopolski Bieg 10 km
146. Kremer Łukasz 2001 Nic mnie nie złamie Bieg 5 km
147. Kremer Paweł 1982 Wronki Marsz Nordic Walking 5 km
148. Krupka Maciej 1979 Wronki Bieg 10 km
149. Krzyżaniak Mariusz 1979 KKS Wiara Lecha Bieg 5 km
150. Kubiak Dominika 2009 Lipnica Bieg 5 km
151. Kubiak Marcin 1990 Wronki Bieg 10 km
152. Kubiak Marta 1991 Wronki Bieg 5 km
153. Kubiak Paulina 1981 Rezerwat Żubrów Bieg 10 km
154. Kucharczyk Katarzyna 1997 Ferrum Poland Bieg 10 km
155. Kucharczyk Norbert 1998 Ferrum Poland Bieg 5 km
156. Kucharski Marcin 1988 Kwilcz Bieg 10 km
157. Kuczyński Mateusz 1994 Szamotuły Bieg 10 km
158. Kujawska Alicja 1980 Nowa Wieś Bieg 10 km
159. Kujawska Joanna 1993 LAZY PEOPLE Bieg 10 km
160. Kulczewska Daria 1985 DlaSiebie Bieg 10 km
161. Kurasz Małgorzata 1983 Wronki Marsz Nordic Walking 5 km
162. Kurczyk Marta 1993 Wronki Bieg 5 km
163. Kurczyk Rafał 1992 Wronki Bieg 5 km
164. Kurowska Ewa 1977 Wronki Bieg 5 km
165. Kurowski Jacek 1972 Wronki Bieg 10 km
166. Kusz Alicja 1974 Poznań Bieg 5 km
167. Kusz Mikołaj 2004 Poznań Bieg 5 km
168. Kusz Wiktor 2008 Poznań Bieg 5 km
169. Kwapisz Julia 2003 Szamotuły Bieg 5 km
170. Kwiatkowska Julia 1991 Wronki Bieg 10 km
171. Labacki Wojciech 1984 Ferrum Poland Bieg 5 km
172. LebiedziŃska Wioletta 1977 Amica Marsz Nordic Walking 5 km
173. Leśniak Arkadiusz 1979 Zielona Góra Bieg 10 km
174. Leśniak Mateusz 1991 Areszt Śledczy Szczecin Bieg 10 km
175. Lis Piotr 1982 Nationale-Nederlanden Bieg 10 km
176. Lis Wojciech 1989 2XJPFOX Bieg 10 km
177. Liszkowski Wojciech 1996 Ferrum Poland Bieg 10 km
178. López Alexis 1996 Obrzycko Bieg 5 km
179. Ludwiczak Paweł 1983 Wronki Marsz Nordic Walking 5 km
180. Lum Jakub 2000 Wronki Bieg 10 km
181. Łabojewska Katarzyna 1976 Wroniecki Klub Biegacza Bieg 5 km
182. Łapa Iwona 1977 Międzychód Bieg 10 km
183. Łąckowski Piotr 1984 Binino Bieg 10 km
184. Łęcka Justyna 1978 Lipnica Bieg 5 km
185. Łotyszonek Iwona 1992 Zasapani Hydro Bieg 5 km
186. Łuczak Daniel Łukasz 1981 Wroniecki Klub Biegacza Bieg 10 km
187. Łukaszyk Agata 1991 Team Animaniacy Bieg 5 km
188. Łyczykowska Alicja 1980 Warszawa Bieg 10 km
189. Łyczykowski Igor 2006 Warszawa Bieg 10 km
190. Magrian Maciej 1996 Areszt Śledczy w Gdańsku Bieg 10 km
191. Majchrzak Łukasz 1984 Wronki Bieg 5 km
192. Majorek Przemysław 1994 Międzychód Bieg 5 km
193. Makowska Joanna 1976 Areszt Śledczy Szczecin Bieg 10 km
194. Małecka Agnieszka 1984 Ferrum Poland Bieg 10 km
195. Marciniak Maciej 1991 Wronki Bieg 5 km
196. Maślanka Iwona 1971 NORDIC SPORT 2021 Marsz Nordic Walking 5 km
197. Maślona Danuta 1966 Chodziarz Marsz Nordic Walking 5 km
198. Maślona Waldemar 1963 Krąg Spadochron Wronki Marsz Nordic Walking 5 km
199. Mataj Maciej 1997 Ferrum Poland Bieg 5 km
200. Matkowski Marek 1972 Krzyż Wlkp Bieg 5 km
201. Matusiak Tomasz 1972 Slupski Gryf Bieg 10 km
202. Matuszak Jarosław 1982 wronki Bieg 10 km
203. Matuszczak Paweł 1988 Dobrojewo Bieg 10 km
204. Matysiewicz Ewa 1982 Wronki Marsz Nordic Walking 5 km
205. Melon Jacek 1976 Run Goku Team Bieg 5 km
206. Messina Claudio 1995 PLUSPORT POZNAN Bieg 10 km
207. Michalak Monika 1983 Wariatki Marsz Nordic Walking 5 km
208. Michalak Violetta 1974 Leśne Szeptuchy Bieg 10 km
209. Michalaka Joanna 1980 Wronki Marsz Nordic Walking 5 km
210. Michalski Tomasz 2009 WRONKI Bieg 5 km
211. Mielcarek Marian 1959 Marianowo Bieg 5 km
212. Mielecka Agnieszka 1969 Polipack Team GWE Marsz Nordic Walking 5 km
213. Mikołajczak Barbara 2005 Wronki Bieg 10 km
214. Mikulski Tomasz 2002 Komorniki Bieg 10 km
215. Milińska Agata 1980 Kostrzyn Marsz Nordic Walking 5 km
216. Mirek Paulina 1988 Sama dla Siebie Bieg 5 km
217. Mirek Rafał 1977 Sam dla Siebie Bieg 5 km
218. Miśkowski Patryk 1998 Rożanie Bieg 5 km
219. Mrowiński Igor 2000 Trol InterMedia Bieg 5 km
220. Mrowiński Sławomir 1974 Wronki Bieg 10 km
221. Musiałowski Mateusz 1994 Skórzewo Bieg 10 km
222. Muszyńska Anna 1984 Wronki Bieg 10 km
223. Muszyński Krystian 1981 Wronki Bieg 10 km
224. Myszkowski Jakub 1994 Wronki Bieg 5 km
225. Napierała Małgorzata 1985 Wronki Marsz Nordic Walking 5 km
226. Nawrot Paweł 1991 Wronki Bieg 5 km
227. Niezborała Tomasz 1987 Krzyż Wielkopolski Bieg 10 km
228. Nosek Amadeusz 1994 Ferrum Poland Bieg 10 km
229. Nowak Józef 1955 BBC Skórzewo Bieg 10 km
230. Nowak Sylweriusz 1972 Wronki Bieg 10 km
231. Nowicka Justyna 1989 Ostroróg Bieg 5 km
232. Nowierski Jan 1964 Wronki Bieg 5 km
233. Obara Marcin 1985 Ananass Bieg 10 km
234. Obara Mateusz 1999 Wronki Bieg 5 km
235. Ogrodnik Tomasz 1988 STRZESZYN BIEGA Bieg 10 km
236. Okrzesik-Frąckowiak Izabela 1968 NORDIC SPORT 2021 Marsz Nordic Walking 5 km
237. Olejniczak Kamil 1998 Wronki Bieg 10 km
238. Oleksy Radek 1987 Wroniecki klub biegacza Bieg 10 km
239. Oleksy Teresa 1976 KB Szamotuły Bieg 10 km
240. Orywoll Aurelia 1991 Czarnków Bieg 10 km
241. Owczarzak Borys 1985 remaxexperts.pl Bieg 10 km
242. Palacz Kamil 1998 Wronki Bieg 10 km
243. Palinkiewicz Justyna 1982 Oborniki Bieg 10 km
244. Pawlak Pawel 1998 Wronki Bieg 5 km
245. Pawlicki Piotr 1998 Chrzypsko Wielkie Bieg 10 km
246. Perz Arkadiusz 1990 Team Animaniacy Bieg 5 km
247. Perz Emilia 1990 Wronki Bieg 10 km
248. Perz Julita 1979 Wielonek Marsz Nordic Walking 5 km
249. Perz Tobiasz 1992 Ferrum Bieg 10 km
250. Perzanowski Sebastian 1991 Drezdenko Bieg 10 km
251. Piechocki Robert 1971 #OneTeam Bieg 10 km
252. Pietras Mariusz 1977 Wronki Bieg 10 km
253. Pilarczyk Agnieszka 1979 Poznań Bieg 5 km
254. Pioch Alicja 1977 Wroniecki klub biegacza Bieg 10 km
255. Piotr Agnieszka 1975 Wronki Marsz Nordic Walking 5 km
256. Piotr Marcin 1976 Wronki Marsz Nordic Walking 5 km
257. Piwowarczyk Artur 1980 Oborniki Bieg 5 km
258. Piwowarczyk Grzegorz 1979 Napachanie Bieg 5 km
259. Podgórski Filip 1996 Wronki Bieg 10 km
260. Podgórski Jan 1967 Wronki Bieg 10 km
261. Podgórski Mariusz 1966 Wroniecki Klub Biegacza Bieg 10 km
262. Pogorzelczyk Kinga 2000 Wronki Marsz Nordic Walking 5 km
263. Ponicka-Kąkol Brygida 1983 Trol InterMedia Marsz Nordic Walking 5 km
264. Porzuckowiak Beata 1981 Lubasz Bieg 10 km
265. Prentki Robert 1992 Berlin Bieg 10 km
266. Prętki Marek 1977 Wronki Bieg 10 km
267. Proch Anita 1976 Szamotuły Marsz Nordic Walking 5 km
268. Proch Maciej 1982 Szamotuły Marsz Nordic Walking 5 km
269. Prusak Emilia 1975 Niechanowo Bieg 5 km
270. Przybyl Martin 1993 Wronki Bieg 5 km
271. Przybył Lidia 1981 Wroniecki Klub Biegacza Bieg 5 km
272. Przybył Sebastian 1989 Wronki Bieg 10 km
273. Raczek Dawid 1977 Zasapani Hydro Bieg 10 km
274. Radzi Zbigniew 1975 OSP Orle Wielkie Bieg 5 km
275. Rakowska Adrianna 1998 Duszniki Biegają Bieg 5 km
276. Rakowski Patryk 1997 Duszniki Biegają Bieg 10 km
277. Ramos Fernando 1991 LAZY PEOPLE Bieg 10 km
278. Raszewski Grzegorz 1991 Biezdrowo Bieg 10 km
279. Raś Alicja 1977 Wronki Marsz Nordic Walking 5 km
280. Raś Robert 1977 Ippon Jarocin Bieg 5 km
281. Ratajczak Adam 1973 Lubasz Bieg 10 km
282. Ratajczak Kamil 1999 Wronki Bieg 10 km
283. Ratajczak Mateusz 1993 Wronki Marsz Nordic Walking 5 km
284. Rębarz Aleksandra 2004 Wronki Marsz Nordic Walking 5 km
285. Rodewald Mateusz 1993 Amica Bieg 10 km
286. Rogalski Paweł 1992 DSV Bieg 5 km
287. Rosada Ewelina 1984 Lubasz Bieg 10 km
288. Rostkowski Zygmunt 1949 Pniewy Bieg 10 km
289. Roszak Artur 1995 Cross Wronki Bieg 10 km
290. Roszak Bartosz 1983 Wroniecki Klub Biegacza Bieg 5 km
291. Roszak Monika 1990 Trol InterMedia Marsz Nordic Walking 5 km
292. Rudawski Maciej 1983 NORDIC SPORT 2021 Marsz Nordic Walking 5 km
293. Rusin Natalia 2005 Wronki Bieg 5 km
294. Ruszczyk Bartosz 1998 KK Dziewiątka-Amica Wronki Bieg 10 km
295. Ruszczyk Krzysztof 1968 AMICA Bieg 10 km
296. Rybacka Katarzyna 1975 Kłodawa Marsz Nordic Walking 5 km
297. Rybarczyk Maria 1980 Ić i nie maruć Marsz Nordic Walking 5 km
298. Rysmanowski Damian 1988 Szczuczyn Bieg 5 km
299. Rzepa Karol 1986 Wroniecki Klub Biegacza Bieg 10 km
300. Sadowski Bartosz 1999 PsychoTri Stolec Bieg 10 km
301. Salski Jarosław 1986 Wronki Bieg 10 km
302. Sawala Maciej 2004 Wronki Bieg 5 km
303. Sawala Rafał 1974 Wronki Bieg 10 km
304. Sikora Robert 1972 Wroniecki Klub Biegacza Bieg 10 km
305. Sikorska Andżelika 2003 wronki Bieg 10 km
306. Sitek Dariusz 1973 Puszczykowo Bieg 10 km
307. Sitek Wiesława 1978 Puszczykowo Bieg 10 km
308. Siwek-Prętka Sylwia 1982 Wronki Bieg 5 km
309. Siwiński Wiesław 1941 Wronki Marsz Nordic Walking 5 km
310. Skowron Artur 1978 Wronki Bieg 5 km
311. Skrzypkowiak Wiktoria 2001 Wronki Bieg 5 km
312. Słupińska Magdalena 1982 Ostroróg Bieg 10 km
313. Smirnova Yuliia 1996 - Bieg 10 km
314. Smolarek Paweł 1990 Wronki Bieg 5 km
315. Smolarkiewicz Nikodem 2005 Wronki Bieg 5 km
316. Sobański Bartosz 1979 Nowa Wies Bieg 10 km
317. Sobczyk Patryk 1995 MANUFAKTURA MIESZKAŃ Bieg 5 km
318. Sobkowiak SŁawomir 1973 WRONIECKI KLUB BIEGACZA Bieg 10 km
319. Sokół Martyna 1990 Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego Bieg 10 km
320. Sommerfeld Marcin 1994 sqoora training Bieg 5 km
321. Sośnicka Kamila 1988 Agentki Bieg 5 km
322. Sośnicki Marek 1985 Sam dla siebie Bieg 5 km
323. Sowińska Alicja 1986 Zakład Karny we Wronkach Marsz Nordic Walking 5 km
324. Spychała Alicja 1961 Wronki Bieg 5 km
325. Spychała Julia 1988 WARIATKI Marsz Nordic Walking 5 km
326. Spychała Maciej 1974 Wroniecki Klub Biegacza Bieg 10 km
327. Spychała Marta 1974 Wroniecki Klub Biegacza Bieg 5 km
328. Spychała Monika 1999 Wroniecki Klub Biegacza Bieg 10 km
329. Spychała Piotr 1985 Chrzypsko Wielkie Marsz Nordic Walking 5 km
330. Spychała Stanisław 1954 Wroniecki Klub Biegacza Bieg 10 km
331. Sroczyńska Dorota 1969 Triton Konin Marsz Nordic Walking 5 km
332. Stachowiak Malwina 1989 WRONKI Bieg 5 km
333. Stanek Bartosz 1988 Plewiska Biegają Bieg 10 km
334. Starosta Hubert 1997 Cross Wronki Bieg 10 km
335. Starosta Sławomir 1973 Ostroróg Bieg 10 km
336. Stefaniak Mateusz 1991 Jasionna Bieg 10 km
337. Stefaniak Monika 1980 Wronki Marsz Nordic Walking 5 km
338. Stołowski Robert 1976 Wieleń Bieg 10 km
339. Stopa Alicja 1979 Otorowo Marsz Nordic Walking 5 km
340. Stratutsa Oleksii 1993 Wronki Bieg 10 km
341. Substyk Aleksandra 1998 Wronki Bieg 5 km
342. Sychel Lidia 1987 Ciszkowo Bieg 10 km
343. Szafran Anna 1982 Wronki Nowa Wieś Bieg 5 km
344. Szafran Jarosław 1983 Wronki Bieg 10 km
345. Szafran Sara 1995 Zakład Karny we Wronkach Marsz Nordic Walking 5 km
346. Szelągowicz Jolanta 1982 Poznan Bieg 10 km
347. Szelągowicz Marcin 1982 Poznan Bieg 10 km
348. Szymankiewicz Kuba 1990 Wronki Bieg 10 km
349. Szymanowicz Bartosz 1997 Kama Run Czarnków Bieg 5 km
350. Szymczak Andrzej 1982 Poznań Bieg 10 km
351. Szymkowiak Mariusz 1969 Wronki Bieg 10 km
352. Szymot Violetta 1971 PKO Biegajmy razem Bieg 10 km
353. Szymszon Łukasz 1994 Mechaniczna ręka zombie Bieg 10 km
354. Śmiałkowska-Gieremek Agnieszka 1982 Klub Honorowych Dawców Krwi Krwawi Wojownicy Czarnków Marsz Nordic Walking 5 km
355. Śniadecka-Rusinek Anna 1985 Wronki Bieg 5 km
356. Śniegowska Monika 1974 wroniecki klub biegacza Bieg 5 km
357. Śpiączka Mateusz 1995 adidas Runners Poznań Bieg 5 km
358. Śrama Grzegorz 1971 Wronki Marsz Nordic Walking 5 km
359. Świtała Jakub 1996 Koksownia Bieg 10 km
360. Tafelska Kinga 1997 brak Bieg 5 km
361. Tobółka Magda 1985 Sieraków Marsz Nordic Walking 5 km
362. Tomczak Jacek 1976 Stary Lubosz Marsz Nordic Walking 5 km
363. Tomkowiak Paulina 1987 Wronki Marsz Nordic Walking 5 km
364. Tórz Anna 1979 Poznań Bieg 5 km
365. Tuński Adam 1980 Trzcianka Bieg 10 km
366. Turkowski Bartosz 1992 Wronki Bieg 5 km
367. Twardowska Aneta 1980 Wronki Bieg 5 km
368. Tymczewski Maciej 1971 Gniezno Bieg 10 km
369. Urban Marcin 1985 Wroniecki Klub Biegacza Bieg 5 km
370. Urbanowski Piotr 1985 KB GMINA CZARNKÓW Bieg 10 km
371. Wachowiak Piotr 1982 wronki Bieg 10 km
372. Walczak Agnieszka 1970 Klub Szalonego Morsa Sieraków Bieg 5 km
373. Walkowiak Jolanta 1994 Sieraków Marsz Nordic Walking 5 km
374. Waroś Sławomir 1984 Wartosław Bieg 10 km
375. Waśko Adam 1977 Lubasz Bieg 10 km
376. Wawrzyniak Mateusz 1997 Mg RUNNING TEAM Bieg 5 km
377. Weber-Faust Joanna 1993 Chrzypsko Wielkie Marsz Nordic Walking 5 km
378. Weinzettel Zofia 1952 Chodziarz Marsz Nordic Walking 5 km
379. Wesołowska Kinga 1998 Wronki Bieg 5 km
380. Wieczorek Sławomir 1974 Wronki Bieg 10 km
381. Wieliński Mariusz 1983 Stobnicko Biega Bieg 10 km
382. Wika Jacek 1979 Wronki Bieg 10 km
383. Wildaczyk Cezary 1982 Wronki Bieg 5 km
384. Wildaczyk Monika 1987 Wronki Bieg 5 km
385. Wilde Gracjan 2005 Ferrum Bieg 5 km
386. Wilk Tobiasz 2003 Wronki Bieg 10 km
387. Wilkosz Wiktor 2007 Chrzypsko Wielkie Bieg 10 km
388. Wilski Tomasz 1981 Szamotuły Bieg 10 km
389. Winiecki Tomasz 1982 Lulinek Bieg 5 km
390. Witucki Jacek 1971 K.S. Victoria Potęgowo Marsz Nordic Walking 5 km
391. Wlodarek Marcel 1998 Rożanie Bieg 5 km
392. Wojciechowska Agata 1975 Wroniecki Klub Biegacza Bieg 10 km
393. Wojczyński Jarosław 1978 Piaskowo Bieg 10 km
394. Wolniewicz Justyna 1988 adidas runners Poznań Bieg 10 km
395. Woźniak Maciej 1971 Koszanowo Bieg 10 km
396. Woźniak Urszula 1971 Koszanowo Bieg 10 km
397. Woźny Łukasz 1992 Wronki Bieg 5 km
398. Wrembel Przemysław 1979 Nowa Wieś Bieg 10 km
399. Zabielski Józef 1973 Szczecin Bieg 10 km
400. Ziętek Sławomir 1961 Szamotuły Bieg 10 km
401. Züsli Philipp 1993 Küttigen Bieg 10 km
402. Zys Krystian 1994 Stare Miasto Bieg 10 km
403. Żółkiewska Jolanta 1994 Obrzycko Bieg 5 km