Lista startowa

XXIV Zawody Pływackie na Jeziorze Wonieść

Nowy Dębiec 29.07.2018



Liczba zgłoszonych zawodników: 81


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Andrzejewski Piotr 1983 STRZELCZANIN 1900m
2. Bartkowiak Łukasz 1987 Kościańskie Towarzystwo Pływackie 1900m
3. Bartkowiak Piotr 1972 Kościan 3800m
4. Baworowski Mariusz 1975 Leszno 1900m
5. Brukwińska Marta 1990 Choryń 1900m
6. Brygier Anna 1979 Kościan 3800m
7. Czajka Michał 1987 Poznań 3800m
8. Czuma Miłosz 1988 Rawicz 1900m
9. Dembiński Marek 1974 Wójtowicz TRI Team / Atimex 3800m
10. Fleiszar Tymoteusz 1974 Atimex.BY /WOJTOWICZ TRI TEAM 3800m
11. Gajb Maria 2008 OPZ Zawarcie Aquathlon 70m + 400m
12. Gluza Radosław 1991 #SZTAFLONY / BE3 CITYZEN_ 1900m
13. Górska Anna 1989 Triathlonista.com 1900m
14. Grząślewicz Maciej 1988 Kościan 1900m
15. Grzelczak Tomasz 1985 Leszno 1900m
16. Grzybowska Aneta 1975 Poznań 1900m
17. Grzybowski Piotr 1974 Poznań 1900m
18. Hamrol Jakub 2007 Nowe Borówko Aquathlon 100m + 800m
19. Hamrol Paweł 1975 Nowe Borówko 1900m
20. Hozakowski Artur 1993 KS Boxing Przeźmierowo 1900m
21. Kaźmierski Nikodem 2003 Racot Aquathlon 100m + 800m
22. Kaźmierski Wiktor 2003 Racot Aquathlon 100m + 800m
23. Klupczyński Piotr 1992 Be3 Cityzen 3800m
24. Kobus Mikołaj 2016 Kościan Aquathlon 50m + 200m
25. Kościański Adam 1980 TGV Club Soleus 3800m
26. Kotas Adam 2014 GREATMAN Aquathlon 50m + 200m
27. Kotas Józef 2016 GREATMAN Aquathlon 50m + 200m
28. Kotas Paweł 1988 GREATMAN 1900m
29. Kotlińska Hanna 2013 Obiady Po zawodach Aquathlon 50m + 200m
30. Kotlińska Zofia 2008 Obiady Po zawodach Aquathlon 70m + 400m
31. Król Krzysztof 1975 MTM 3800m
32. Kuipers Mies 1958 Sportieve groeten Mies Kuipers 1900m
33. Liberacki Adam 1976 Poznań 1900m
34. Linke Szymon 2013 Kościan Aquathlon 50m + 200m
35. Lubarski Marcin 1984 #sztaflony 3800m
36. Łukaszewicz Zbigniew 1955 niezrzeszony 1900m
37. Majchrzak Michał 1985 Nowy Lubosz 1900m
38. Marcinkowski Piotr 1972 OSW TRI TEAM 3800m
39. Marszałek Andrzej 1954 Wrocław 1900m
40. Marszewski Franciszek 2011 Racot Aquathlon 70m + 400m
41. Marszewski Jan 2009 Racot Aquathlon 70m + 400m
42. Masłowiec Bartosz 1980 GT RAT / MASŁOWIEC TEAM / KS NONAJRON 3800m
43. Michałowicz Bartosz 1993 Krzywiń 1900m
44. Naglik Tomasz 1968 Kościan 1900m
45. Napiecek Jonasz 2002 MKP Astromal Leszno 1900m
46. Napiecek Samuel 2007 MKP Astromal Leszno 1900m
47. Napierkowski Ksawery 1948 Kościan 1900m
48. Nawrot Marcin 1988 Kościan 1900m
49. Nogaj Jacek 1969 Lusowo 3800m
50. Nogaj Jan 2006 Lusowo Aquathlon 100m + 800m
51. Oliwier Oleksy 2012 Kościan Aquathlon 50m + 200m
52. Orchowska Zuzanna 1992 Poznań 1900m
53. Piasek Kacper 2011 TURBOSOCIAL Aquathlon 70m + 400m
54. Piasek Oliwia 2014 TURBOSOCIAL Aquathlon 50m + 200m
55. Pilc Maciej 1979 Dres i Laczki 1900m
56. Pilc Wojciech 2007 Dres i Laczki 1900m
57. Popiel Iwona 1974 Kościan 1900m
58. Porada Marek 1963 Wójtowicz TRI Team 3800m
59. Prentki Jarosław 1968 CityZen BE3 1900m
60. Przybyła Andrzej 1960 Nielęgowo 1900m
61. Ratajczak Paweł 2007 Szkoła Podstawowa nr 4 Kościan Aquathlon 100m + 800m
62. Regen StanisŁaw 1948 Poznań 1900m
63. Rotter Zuzanna 1997 UKS Jedynka Kórnik 3800m
64. Rybacka Małgorzata 2008 RybaTeam Aquathlon 70m + 400m
65. Rybacki Maksymilian 2002 RybaTeam 1900m
66. Staniszewski Piotr 1977 Garzyn 1900m
67. Stasiak Grzegorz 1973 Nowy Lubosz 1900m
68. Stasiak Joanna 2003 Nowy Lubosz 1900m
69. Szubert Karina 2000 Śrem 1900m
70. Szydło Agata 1969 GT RAT 3800m
71. Szymański Tomasz 1981 Kościan 1900m
72. Szymczak Jarosław 1957 Poznan 1900m
73. Tomaszewski Mikołaj 1983 Kościańskie Towarzystwo Pływackie 1900m
74. Tycner Magdalena 1981 KOŚCIAN 1900m
75. Tycner Rayan 2010 KOŚCIAN Aquathlon 70m + 400m
76. Wesołowski Jakub 2003 Kościan 1900m
77. Wesołowski Mariusz 1981 Kościan 1900m
78. Wiatrowski Rafał 1975 Krzywiń 1900m
79. Wieczorek Katarzyna 1989 i-Sport 3800m
80. Włodarczak Sławomir 1983 Dąbcze 3800m
81. Ziemniak Wojciech 1956 Kościan 1900m