Lista startowa

V Zimowy Półmaraton
V Zimowy Ćwierćmaraton

Łękno 07.03.2021
Dystans: 10,55 km | 21,097 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 213


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adam Anna 1976 The Adams 21,097km
2. Albrecht Katarzyna 1982 Smashing Pąpkins 21,097km
3. Altewęgier Jarosław 1978 Kraków 10,55km
4. Bacik Marcin 1978 Aplanet team 21,097km
5. Banaszak Grzegorz 1978 Walka Kostrzyn 21,097km
6. Baranowski Marcin 1979 Cytrynówka Team 10,55km
7. Barłóg Piotr 1989 Komorniki 10,55km
8. Bartosik Daniel 1981 DRUŻYNA SZPIKU 21,097km
9. Bartoszak Piotr 1989 Zaniemyśl 10,55km
10. Basiński Tomasz 1984 Wilda Biega 21,097km
11. Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz 10,55km
12. Błażutycz Paweł 1973 KS KROTOSZ KROTOSZYN 21,097km
13. Brzezina Józef 1959 Hukaj Noga Sochaczew 10,55km
14. Buszkowskki Filip 1974 Gaj jest Wieki 21,097km
15. Chlebowski Krzysztof 1984 BEST TEAM ŚREM 21,097km
16. Chołuj Małgorzata 1964 Szczodre 21,097km
17. Cichocki Robert 1974 Bosch Serwis Olszewski 21,097km
18. Cichowlas Marcin 1978 Polonia Środa 21,097km
19. Cichowlas Sylwester 1975 CBN Jeżyce 21,097km
20. Czajka Anna 1984 Lusówko 21,097km
21. Czajka Marcelina 1995 CzajkaRunner- biegaczka bez manier 21,097km
22. Czech Dorota 1976 AFR Poland 21,097km
23. Czekalski Jakub 1997 Wloclawek 21,097km
24. Dekiert Artur 1969 CoffeeToGo!! 10,55km
25. Dębowski Wiktor 1987 ChampionMan Team 10,55km
26. Domagała Krzysztof 1987 Psarus 87' 21,097km
27. Dreger Roman 1956 LZS Wiatrowo 10,55km
28. Drzazga Jakub 1990 KLITKA 21,097km
29. Dyląg Mikołaj 1992 Komorniki 10,55km
30. Dysarz Przemysław 1981 Poznań 21,097km
31. Fabiański Łukasz 1995 RehaBalance Team 21,097km
32. Falkiewicz Dorota 1984 Fordon Bronx 10,55km
33. Federowicz Grzegorz 1977 Wataha Grupa Treningowa 10,55km
34. Gabryelewicz Kasiula 1983 Śnieciska 10,55km
35. Gapski Piotr 1981 Silna Grupa Biegowa 21,097km
36. Gaworski Filip 1988 Eurocash Running Team 10,55km
37. Gliszczyńska Kinga 1978 Luboń 21,097km
38. Gmur Kinga 1979 Dąbrówka 10,55km
39. Golczewski Tomasz 1978 Poznań 21,097km
40. Golińska Barbara 1987 Eurocash Running Team 10,55km
41. Goliński Przemysław 1983 Eurocash Running Team 10,55km
42. Gościniak Bartłomiej 1994 Książ Wielkopolski 10,55km
43. Grec Michal 1980 Luboń 21,097km
44. Greser Artur 1974 GS Team 21,097km
45. Greser Beata 1972 GS Team 10,55km
46. Gruszczyńska Elżbieta 1983 Jarocin 10,55km
47. Gruszka Anna 1974 Plewiska 10,55km
48. Grzempowski Piotr 1988 KS KROTOSZ KROTOSZYN 21,097km
49. Grzywna Sebastian 1976 Czarnotki 10,55km
50. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team 10,55km
51. Hawryliszyn Jan 1983 Łozina 21,097km
52. Hernik Klaudia 1990 Poznań 10,55km
53. Hernik Piotr 1987 Poznań 10,55km
54. Idkowiak Andrzej 1977 AUTOLEGENDS Andrzej Idkowiak 10,55km
55. Iliv Andrzej 1987 SHYPSHYNA RUN CLUB 10,55km
56. Iwanek Przemysław 1988 Biskupice 21,097km
57. Izdebski Tomasz 1978 NBS Team 21,097km
58. Jakubik Piotr 1971 Poznań 21,097km
59. Janas Dobrochna 1976 Poznań 21,097km
60. Janka Krzysztof 1978 Eurocash Running Team 21,097km
61. Jańczak Aleksandra 1997 CbN Jeżyce 21,097km
62. Jańczak Filip 1989 Środa Wielkopolska 21,097km
63. Jaroniec Małgorzata 1985 Zakrzewo 21,097km
64. Jaruzel Jan 1971 KS Krotosz Krotoszyn 10,55km
65. Jaśniewski Artur 1975 Pleszew 10,55km
66. Jerzyński Damian 1973 Polonia środa 21,097km
67. Jędra Andrzej 1973 Złotniki 21,097km
68. Józefowski Marcin 1982 Plewiska 10,55km
69. K Hubert 1973 CZARNE WIEWIÓRY 10,55km
70. Kachniarz Tomasz 1986 NBS Team 21,097km
71. Kaczmarek Sylwia 1976 Zielona Góra 21,097km
72. Kaczor Marcin 1975 ADJ 21,097km
73. Kałużny Adam 1982 Nagel Komorniki 10,55km
74. Kamińska Dagmara 1982 Szczecin 10,55km
75. Kamińska Iwona 1985 Szczecin 10,55km
76. Karwik Patryk 1992 Ks Krotosz Krotoszyn 21,097km
77. Kasałka Marek 1976 BBL Pleszew 10,55km
78. Kasprzak Krzysztof 1968 KS Krotosz Krotoszyn 21,097km
79. Kaszuba Andrzej 1978 Triton Konin 21,097km
80. Kaźmierczak Łukasz 1993 Aktywne Kalafy LUKASINSTAL 21,097km
81. Kijak Agnieszka 1987 FRASZKA I SINTRA 10,55km
82. Kiwertz Anna 1979 Saula Team 10,55km
83. Kliks Dariusz 1970 Zmęczeni już przed biegiem 21,097km
84. Kliks Iwona 1973 Zmęczeni już przed biegiem 10,55km
85. Kliks Jakub 1998 Zmęczeni już przed biegiem 21,097km
86. Kłopocki Wojciech 1967 brak 10,55km
87. Knapik Tomasz 1984 KS Krotosz Krotoszyn 21,097km
88. Kołodziej Norbert 1982 Krzemieniewo 21,097km
89. KoŁodziejczak Artur 1974 Night Runners Września 10,55km
90. Kołodziejczak Łukasz 1979 Golina 21,097km
91. Kondratenko Vladyslav 1996 Straight EDGE 10,55km
92. Konstańczak Łukasz 1982 Nagel Komorniki 21,097km
93. Kosiorek Darek 1967 Poznań 21,097km
94. Kostusiak Patyryk 1983 Kijanki żółwikersi BBKAS 21,097km
95. Kowalczyk Mariusz 1974 UKS TIGER TEAM 10,55km
96. Kowalczyk Mikołaj 2004 UKS TIGER TEAM 10,55km
97. Kowalewicz Marek 1977 Kamionki 21,097km
98. Kozłowska Katarzyna 1981 Poznań 10,55km
99. Kozłowski Sebastian 1983 UKS TIGER TEAM 10,55km
100. Krejacic Jan 2001 Zakrzewo 21,097km
101. Kroma Krzysztof 1980 Opalenica 21,097km
102. Krysiński Witold 1978 Gniezno 10,55km
103. Kubiak Mirosław 1965 GB Wielkopolscy Biegacze 21,097km
104. Kujawa Tomasz 1993 Koszalin 21,097km
105. Lange Maciej 1978 Poznań 21,097km
106. Lewandowski Rafał 1976 cytrynówka team 10,55km
107. Lijewski Tomasz 1978 AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJ 10,55km
108. Lipiecki Leszek 1978 Polonia Środa Wielkopolska 21,097km
109. Ławniczak Damian 1998 Lasocice 10,55km
110. Maciejewski Andrzej 1959 KS KROTOSZ KROTOSZYN 10,55km
111. MaĆkowiak Valery 1954 KS KROTOSZ KROTOSZYN 10,55km
112. Majda Przemysław 1978 Baszta Wyszyna 10,55km
113. Makowski Paweł 1988 Środa Wielkopolska 10,55km
114. Malinowski Marcin 1978 MY LIFE MY WAY 21,097km
115. Manel Mariusz 1973 DRUŻYNA SZPIKU 21,097km
116. Mantas Tomasz 1973 Drużyna Szpiku 10,55km
117. Marciniak Joanna 1989 Poznań 21,097km
118. Marek Artur 1973 KS KROTOSZ KROTOSZYN 21,097km
119. Mendel Patryk 1994 SLA Polonia Bydgoszcz 21,097km
120. Michalak Mateusz 1993 Aktywne Kalafy LUKASINSTAL 21,097km
121. Michałowski Krzysztof 1980 śrem 10,55km
122. Michta Igor 1989 Poznań 10,55km
123. Mikołajczak Łukasz 1994 Środa Wlkp. 10,55km
124. Młodzieniak Paweł 1964 Baszta Wyszyna 10,55km
125. Możuch Klaudia 1988 MUAY RUNNING TEAM 10,55km
126. Mroczkowska Marika 1987 Ks Krotosz Krotoszyn 10,55km
127. Mroczkowski Karol 1985 Ks Krotosz Krotoszyn 21,097km
128. Musiał Anna 1991 DBL 21,097km
129. Musiał Marcin 1978 Czekadz 21,097km
130. Muszyński Robert 1978 Poznań 21,097km
131. Naglak Hubert 1995 Hell's Gym Ocr Pepowo 10,55km
132. Nowak Grzegorz Paweł 1989 Cytadela by Night 21,097km
133. Nowak Łukasz 1981 Pawko Runner Team http://pawkorunner.pl 21,097km
134. Nowak Marcin 1971 KB MIŚ BOREK WLKP. 21,097km
135. Nowicki Łukasz 1982 Środa Wlkp. 10,55km
136. Olejniczak Joanna 1972 KS Krotosz Krotoszyn 10,55km
137. Olejniczak Karol 1970 KS Krotosz Krotoszyn 21,097km
138. Ostrowicki Piotr 1971 KĘSY TEAM 21,097km
139. Paszko Hubert 1974 Cytrynówka Team < 54 10,55km
140. Piątek Kamila 1989 Dąbrówka 10,55km
141. Pięta Tomek 1977 Topfarm 21,097km
142. Pisarczyk Grzegorz 1989 Poznań 21,097km
143. Plebański Jarosław 1985 Śrem 21,097km
144. Podgórski Fabian 2004 Stajnia Kokoszki 10,55km
145. Polański Adam 1978 DM Nowy Tomyśl 21,097km
146. Posiła Joanna 1979 Eurocash Running Team 10,55km
147. Prokopczuk Adam 1984 Krotoszyńska Grupa Biegowa 21,097km
148. Promny Mariusz 1978 Pleszew 10,55km
149. Przybylski Wojciech 1971 QUAY POZNAŃ 10,55km
150. Ratajczak Tomasz 1980 Rataj Killaz Boss 21,097km
151. Ratajski Jacek 1967 ks krotosz krotoszyn 21,097km
152. Rudzińska Martyna 1984 Kostrzyn 21,097km
153. Rudziński Ernest 1974 Kostrzyn 21,097km
154. Rupieta Maksym 1978 WUEF Tri Team poMOCNI 21,097km
155. Rybarczyk Roman 1979 Puszczykowo 21,097km
156. Rybicki Tomasz 1982 Wiem Kim Jestem 21,097km
157. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO 10,55km
158. Sasin Dawid 1998 Milejowice 21,097km
159. Semik Łukasz 1991 Jednorożec Team 10,55km
160. Skalski Mateusz 1990 Rehabalance Team 10,55km
161. Sosnowska Kinga 1982 Krzywa Góra 21,097km
162. Sójka Kamil 1989 Gądki 10,55km
163. Sójka Rafał 1974 KS KROTOSZ KROTOSZ 21,097km
164. Sójka Sergiusz 2000 KS KROTOSZ KROTOSZYN 21,097km
165. Stanek Jakub 2000 Poznań 10,55km
166. Stefaniak Maciej 1988 gRUNwald Team Poznań 21,097km
167. Stepak Wlodzimierz 1969 KB Aktywni Konin 21,097km
168. Sternal Piotr 1984 Drużyna 21,097km
169. Stryszyk Izabela 1990 Nowe Oborzyska 10,55km
170. Szafrański Maciej 1987 Poznań 10,55km
171. Szczepaniak Maciej 1972 TOPFARM 21,097km
172. Szmania Natalia 1988 śrem 10,55km
173. Szymańska Anna 1977 Kostrzyn 21,097km
174. Szymański Karol 1976 Topfarm 10,55km
175. Szymański Michał 1985 Luboń 21,097km
176. Szymański Roman 1966 Bukowski Klub Biegacza 10,55km
177. Szyrner Szymon 1974 KS KROTOSZ KROTOSZYN 21,097km
178. Świerkowski Krzysztof 1996 Oddani 21,097km
179. Taciak Magdalena 1994 Zaniemyśl 10,55km
180. Tadus Marcin 1980 pleszew 21,097km
181. Tanaś BogumiŁa 1983 Ks Krotosz Krotoszyn 21,097km
182. Tauchert Przemysław 1982 Witaszyce 21,097km
183. Tomaszewski Bartosz 1984 Pan 21,097km
184. Tomaszewski Dawid 1976 WLKP Mountains Ultra 21,097km
185. Tomczyk Agata 1989 SLA Polonia Bydgoszcz 21,097km
186. TyczyŃski Piotr 1965 KS KROTOSZ KROTOSZYN 10,55km
187. Tyl Maciej 1969 QUAY POZNAŃ 10,55km
188. Uciechowska Monika 1991 Dobrzyca 21,097km
189. Urban Łukasz 1980 Spodenki Nisko Opuszczone 21,097km
190. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night 21,097km
191. Walkowiak Sebastian 1977 Łękno 10,55km
192. Wasiakowski Norbert 1974 KB Orange Polska 21,097km
193. Wegner Adrian 1991 Poznan 21,097km
194. Węclewski Robert 1977 BEST TEAM ŚREM 21,097km
195. Wiatr Dariusz 1972 NR Września 21,097km
196. Wielgosz Kamil 1993 Krzykosy 10,55km
197. Wielińska-Shamandy Barbara 1966 Zaniemyśl 10,55km
198. Wilczek Robert 1980 WOLF 21,097km
199. Winiarski Krzysztof 1989 Komorniki 10,55km
200. Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP. 21,097km
201. Włochal Łukasz 1987 Topfarm 21,097km
202. Wolff Dominik 1983 widziszewo 10,55km
203. Woźniak Jerzy 1984 #zaliniametyteam 10,55km
204. Wroniak Maciej 1981 Pogorzela 21,097km
205. Zagórski Piotr 1992 Śrem 21,097km
206. Zając Konrad 1987 Zając Run 21,097km
207. Zając Łukasz 1980 KS KROTOSZ KROTOSZYN 21,097km
208. Zawadzki Waldek 1977 Poznań 21,097km
209. Zbyszewska Izabela 1975 Biegnę dla Oli/Zmęczeni Już Przed Biegiem 10,55km
210. Zduńczyk Szymon 1994 Kostrzyn Wlkp 10,55km
211. Zgoliński Marcin 1980 NR Września 21,097km
212. Zwoliński Marcin 1973 Stajnia Kokoszki 21,097km
213. Żuk Mateusz 1983 Remat 21,097km