Lista startowa

Zimowy Forest Run 2018

Mosina 03.02.2018
Dystans: 22 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 450

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 284


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Opłacono ->
1. Andrzejczak Ela 1967 Akcja Motywacja Debno tak
2. Anioła Jakub 1977 Luboń tak
3. Antkiewicz Kamil 1987 Koziegłowy tak
4. Antoniuk Rafał 1977 Czarna Horda tak
5. Babica Paulina 1985 Kobiety Biegają tak
6. Bartkowiak Michal 1987 City trail team tak
7. Batóg Iwona 1981 Biegowe Świry tak
8. Bąk Andrzej 1972 SPC tak
9. Bąkowska Anna 1980 Klub Ślimaka Torpedy tak
10. Bekier Maciej 1979 SCIM/Wójtowicz TRI Team tak
11. Belter Matylda 1988 Poznań tak
12. Betlej Marcin 1971 Kościan tak
13. Białkowski Albert 1969 TRIpower tak
14. Biernacka Edyta 1979 Gostyń tak
15. Biernacki Witold 1977 TKKF Tęcza tak
16. Bigus Piotr 1989 ŁAP FORMĘ tak
17. Błajet Michał 1980 KIBOLSKI KS tak
18. Błażków Anna 1978 netto grupa biegowa 42,195 dębno tak
19. Błażków Stanisław 1971 1971 tak
20. Bocheński Maciej 1980 endoholics tak
21. Boguś Tomasz 1977 Morski Zwierzak tak
22. Borowczyk Alicja 1984 Poznań tak
23. Borucki Rafał 1973 Wilków Osiedle tak
24. Borzystowski Patryk 1984 WIDZIALNI.PL tak
25. Brychcy Piotr 1986 Poznań tak
26. Brychczyński Krystian 1980 WATAHA TEAM tak
27. Budna Izabela 1973 Lucky LUZers tak
28. Buk Sławomir 1981 Lesz No Limits Runners tak
29. Burda Maciej 1976 Poznań tak
30. Ceranek Piotr 1994 Poznań tak
31. Chmielewska Marta 1976 Wiry tak
32. Chmielewski Mariusz 1978 Czarna Horda tak
33. Chmielewski Stanisław 1974 Wiry tak
34. Chudzicki Adam 1987 Ronin Running tak
35. Cimoszko Katarzyna 1980 #zawszewpałę tak
36. Cwojdziński Michał 1978 GB Wielkopolscy Biegacze tak
37. Czarnecka Kamila 1983 endoholics tak
38. Czarnowska Katarzyna 1982 Kobiety biegaja tak
39. Czerwiński Maciej 1983 Zardzewialy.pl tak
40. Czeska Karolina 1990 Mosina biega tak
41. Czeski Wojciech 1987 Mosina biega tak
42. Dachtera-Walędziak Izabela 1975 WUEF CLUB TARNOWO PODGÓRNE tak
43. Dębska Klaudyna 1986 Poznań tak
44. Diering Tomasz 1987 Rowery Małgośka tak
45. Dobrzyńska Małgorzata 1963 SPC tak
46. Dolata Wojciech 1982 "Piotr i Paweł" Marka Formy tak
47. Dołęga-Kozierowski Maciej 1972 Night Runners tak
48. Domański Łukasz 1981 Mosina tak
49. Drewniak Mariusz 1978 Jelenia Góra tak
50. Drgas Roman 1982 PKO Bank Polski tak
51. Duda Marcin 1980 Ofix.pl Team tak
52. Durkiewicz Tomasz 1971 DOM KULTURY JOGI tak
53. Duź Aleksandra 1985 Berlin tak
54. Facer Jonathan 1966 Oborniki tak
55. Fligier Katarzyna 1972 Stowarzyszenie Nowe Granice tak
56. Fornalik Łukasz 1978 Poznań Race Team tak
57. Frąckowiak Jacek 1984 endoholics tak
58. Fudali Bartosz 1987 WRD KMP Poznań tak
59. Gauden Piotr 1973 SPC tak
60. Gerowska Aleksandra 1974 Gostyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt NOE / MS-FIT tak
61. Gerowski Maciej 1975 Netbox biega / Gostyń Easy Trail / Lesz No Limits Runners tak
62. Gocyla Darek 1966 DARZYBóRUNNER-ska tak
63. Goguł Joanna 1979 Poznań tak
64. Gołąb Mateusz 1986 Poznań tak
65. Gołąb Michał 1969 żeglarz morski tak
66. Gorączniak Anna 1990 KobietyBiegaja.pl tak
67. Gorączniak Maciej 1978 Pener z Jeżyc tak
68. Gostomska Małgorzata 1980 Rebellion of free runners tak
69. Gozdur Michał 1982 1982 tak
70. Graniczny Krzysztof 1980 WRD KMP Poznań tak
71. Granops Maciej 1981 Mosina tak
72. Grygiel Przemysław 1984 Czarna Horda tak
73. Grzelka Małgorzata 1988 Poznań tak
74. Grzelka Tomasz 1978 Runner\'s Power tak
75. Grzempa Damian 1980 Luboń tak
76. Grzęda Krzysztof 1966 KS Pegaz tak
77. Hanczewski Jan 1985 Komorniki tak
78. Haremza Joanna 1982 WKTJ tak
79. Henschke Adam 1983 ParkKomorniki tak
80. Hnatyszyn Mateusz 1984 Jeppesen tak
81. Hoffmann Grzegorz 1977 1977 tak
82. Hojan Łukasz 1985 Motiv Home tak
83. Holak Jakub 1987 Rehabalance Team tak
84. Hrab Wojciech 1982 Night Runners tak
85. Jabłońska Maja 1977 Puszczykowo tak
86. Jakub Styperek 1982 Vege Runners tak
87. Jakubczyk Rafał 1981 Triboys tak
88. Jankowiak Krzysztof 1978 Marco tak
89. Januć Wojciech 1990 Arka Leśna tak
90. Jazy Szymon 1984 Luboń tak
91. Jeż Jolanta 1975 Gostyń tak
92. Józefowicz Michał 1960 Puszczykowo tak
93. Kaczmarek Michał 1982 Tattooś tak
94. Kalinowski Michał 1985 Poznań tak
95. Kałek Krzysztof 1960 Koło Biega tak
96. Kańduła Grzegorz 1981 nest.poznan.pl tak
97. Kańduła Klaudia 1980 Poznań tak
98. Kapusta Tomasz 1980 Runner\'s Power tak
99. Karczmarska Joanna 1992 Vege Runners tak
100. Karpiński Grzegorz 1983 Mesondżi lajf stajl tak
101. Kaysiewicz Maciej 1971 Natural Born Runners Team tak
102. Kazimierczak Adam 1984 AC Sparta Nienawiszcz tak
103. Kąkolewski Przemysław 1983 Poznań tak
104. Kiedrowski Bartosz 1987 Kamil Leśniak fanpage tak
105. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM tak
106. Klepacz Piotr 1969 Szczecin tak
107. Kłoda Dariusz 1975 Honey Stingers Runners tak
108. Kłosowski Krzysztof 1981 Biegam Bo Nie Lubie tak
109. Knapp Janusz 1982 NETBOX BIEGA / Gostyń Easy Trail tak
110. Kobiałka Michał 1977 Leszno tak
111. Kokocińska Marta 1989 Presto Travel tak
112. Kokociński Jan 1960 Presto Travel tak
113. Konieczny Andrzej 1970 brak tak
114. Konopka-Lulek Agnieszka 1980 Zwyciężyć znaczy przeżyć tak
115. Kopras Dominik 1981 KOPER TEAM tak
116. Kordus Grzegorz 1989 Brzezie tak
117. Kostrzewski Dariusz 1977 PAZOŁA S.C. TEAM tak
118. Koszarek Andrzej 1972 Zabiegane ŚrePoLe tak
119. Kotecki Paweł 1992 Night Runners tak
120. Kowalski Tomasz 1988 Komorniki tak
121. Kozicki Bartosz 1976 KS Rapid Śrem tak
122. Kozłowski Tomasz 1970 Lesz No Limits Runners tak
123. Krajewska-Kłoda Katarzyna 1974 Adrenalina Fitness Team tak
124. Krakowiak Rafał 1989 AdrenalinaFitnessTeam/KrakowiakTeam tak
125. Kramm Grażyna 1972 Zabiegane ŚrePoLe tak
126. Krawiec Dominik 1988 Krosno/Mosina tak
127. Kubica Anna 1983 Poznań tak
128. Kucharska Agata 1984 Siedlce tak
129. Kucharska Anna 1982 Akcja motywacja tak
130. Kuciak Bartosz 1987 Krosno tak
131. Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ tak
132. Labus Tomasz 1989 Presto Travel tak
133. Lewandowska Maria 1982 BIEGAM BO NIE LUBIE tak
134. Lewandowski Piotr 1991 Jelenia Gora tak
135. Lewandowski Rafał 1982 BIEGAM BO NIE LUBIE tak
136. Lewczuk Jan 1974 Czarna Horda tak
137. Libelt Mariusz 1973 Czarna Horda tak
138. Lirsz Justyna 1976 Biedrusko tak
139. Łazarowicz Katarzyna 1973 Velocity warsztat treningu tak
140. Łaźniak Agata 1986 CardioRunners tak
141. Maciaszek Agnieszka 1981 Poznań tak
142. Maciejewski Marcel 1987 Poznań tak
143. Maćkowiak Wojtek 1980 Poznań tak
144. Madej Andrzej 1975 RUN for FUN tak
145. Majchrzak Marcin 1978 Deloitte Adventure Team tak
146. Majewicz Damian 1986 Stęszew tak
147. Malak Damian 1991 Myszki Miki :) tak
148. Manel Mariusz 1973 Netbox Biega/Lesz No Limits Runners tak
149. Mantyk Katarzyna 1982 1982 tak
150. Marciniak Katarzyna 1980 Poznań tak
151. Marek Mateusz 1985 Mr tak
152. Masłowski Artur 1974 Czarna Horda tak
153. Matyskiewicz Rafal 1971 Dzika Kuna tak
154. Michalewska Katarzyna 1981 Poznań tak
155. Michalska Edyta 1982 Zabiegane ŚrePoLe tak
156. Miedziarek Mirosław 1983 Night Runners Poznań tak
157. Mikołajczak Damian 1991 Gądki tak
158. Milejczak Dariusz 1985 Poznań tak
159. Misiun Joanna 1987 biegaj.my tak
160. Moczadło Maria 1973 SPC tak
161. Monczyńska Małgorzata 1983 Poznań tak
162. Monczyński Bartłomiej 1979 Smashing Pąpkins / #OwocBiega tak
163. Moskwa Magdalena 1980 RUN FOR FUN tak
164. Mossakowski Rafał 1993 Runguru tak
165. Mroczkiewicz Krzysztof 1979 rootsrunner tak
166. Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna 1976 KS Aktywni Węgrów tak
167. Niedziela Krzysztof 1977 GOSTYŃ tak
168. Nowacki Michał 1979 MORSY POZNAŃ tak
169. Nowak Bartosz 1983 Pomioty Szatana tak
170. Nowak Jarosław 1968 spc tak
171. Nowak Łukasz 1983 Bydgoszcz tak
172. Nowicki Andrzej 1991 Pomioty Szatana tak
173. Nowosielska Marta 1984 kobietybiegaja.pl tak
174. Ohla Krzysztof 1976 CITYZEN_ tak
175. Olejnik Tomasz 1975 Wiry tak
176. Oleśkowicz-Popiel Piotr 1981 Poznań tak
177. Olszewski Jarosław 1969 Night Runners tak
178. Opaczyk Martin 1989 Presto Travel tak
179. Opaczyk Paweł 1957 Presto Travel tak
180. Ostrowski Radek 1980 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team tak
181. Ostrówka Jarosław 1987 Czarna Horda tak
182. Paczkowski Rafał 1982 Kuźnia Triathlonu..Czerwonak biega tak
183. Paluta Jakub 1984 1984 tak
184. Pawłowski Robert 1977 Vege Runners tak
185. Pazoła Jarosław 1973 Runner's Power tak
186. Piasecka Karolina 1982 Mosina tak
187. Pietrasz Dagmara 1981 Poznań tak
188. Pietraszewski Witold 1985 Netbox Biega / LeszNo Limits Runners tak
189. Pietruczanis Paweł 1976 KS Aktywni Węgrów tak
190. Piotrowski Paweł 1975 PROTON tak
191. Piwanski Piotr 1958 Leczyca tak
192. Piwowarczyk Dariusz 1981 Siedlce tak
193. Plackowski Mikołaj 1979 Poznań tak
194. Płóciennik Renata 1963 Ostrów Wielkopolski tak
195. Pociejewski Wojciech 1986 Middleton, Manchester tak
196. Pohl Tomasz 1990 Przemęt tak
197. Pokrywiecki Łukasz 1988 Vest-Fiber Dębno tak
198. Poturalska Magda 1986 Dopiewiec tak
199. Przybylski Bartłomiej 1977 MISTA tak
200. Przybylski Łukasz 1979 KS Idmar tak
201. Przybylski Wojciech 1997 Miłosław tak
202. Przywarty Łukasz 1989 Wrocław tak
203. Przywarty Marek 1964 krotoszyn tak
204. Ptak Jarosław 1973 Luboń tak
205. Putowska Beata 1986 Night Runners/ kobiety biegają tak
206. Putowski Maciej 1988 Night Runners tak
207. Raczkiewicz Jarosław 1971 CityZen Poznań tak
208. Radzińska-Kamyszek Ewa 1964 SPC tak
209. Raszewski Grzegorz 1966 AdaghGroup Gostyń (Huta Szkła) tak
210. Robakowska Joanna 1983 Night Runners Ostrów Wielkopolski tak
211. Rogasch Łukasz 1988 Czarna Horda tak
212. Rogowski Rafał 1976 Daszewice tak
213. Romanowicz Karolina 1989 Night Runner / Pilnujemy tyłów tak
214. Rosa Bartosz 1980 Smashing Pąpkins tak
215. Rosolski Dawid 1987 Kościan tak
216. Rozmus Mateusz 1994 WS Delegatura Głogów tak
217. Rozynek Małgorzata 1978 Night Runners tak
218. Rudzik Rafał 1973 Latający Krokodyl tak
219. Rutkiewicz Piotr 1977 Poznań Race Team tak
220. Rutkowska Anna 1969 Wataha Wałcz tak
221. Rybak Paweł 1981 Velocity tak
222. Ryniewicz Bartłomiej 1988 Grupa Biegowa Wielkopolscy Biegacze tak
223. Rzyha Hubert 1984 Runner's Power tak
224. Sanchez Vincent 1967 BYDGOSZCZ tak
225. Sempruch Witold 1997 Poznań tak
226. Sieczkowski Artur 1975 Natural Born Runners tak
227. Skorupiński Kamil 1984 Poznań tak
228. Smorawinski Adam 1984 Przebiegli tak
229. Smug Marcin 1989 Honey Stinger Runners tak
230. Sobik Paulina 1983 PRO366 tak
231. Sobisiak Agnieszka 1971 Bez Spiny tak
232. Socha Marcin 1978 Krosno tak
233. Sokołowska Adriana 1987 Vege Runners tak
234. Stachowiak Magdalena 1980 Leszno tak
235. Stanislawski Jacek 1985 Dookolaswiata.co tak
236. Stanisławska Agnieszka 1985 Dookolaswiata.co tak
237. Stec Arkadiusz 1975 KGB GRZMOT KOMORNIKI tak
238. Stróżniak Mikołaj 1986 For Run Team tak
239. Strzelczyk Piotr 1976 RTCK WIKTOR ARROW tak
240. Stube Tomasz 1972 Mosina tak
241. Szalska Elżbieta 1987 Muchy na Zębach tak
242. Sznajder Marcin 1983 Mesondżi lajf stajl tak
243. Szpryngiel Izabela 1969 RUN FOR FUN tak
244. Szymkowiak Błażej 1974 Środa Wlkp. tak
245. Śmigielska Agnieszka 1981 night runners tak
246. Świstek Lucjan 1972 NETBOX BIEGA tak
247. Talarczyk Mikołaj 1978 Łopuchowo tak
248. Tomkowiak Ola 1975 Klub Ślimaka Torpedy tak
249. Urbaniak Piotr 1975 FC PSARSKIE tak
250. Wacko Marcin 1985 OLX GROUP TEAM tak
251. Walczak Maciej 1978 QUAY POZNAŃ tak
252. Waleński Maciej 1984 PROTON tak
253. Waligórski Maciek 1974 night runners tak
254. Waszak Łukasz 1988 Poznań tak
255. Wawrzyniak Zofia 1986 Kobiety biegają tak
256. Węgrzynowski Mikołaj 1983 Poznań tak
257. Wichłacz Paweł 1983 KB Maniac Poznań tak
258. Wiecek Agnieszka 1980 Wrzesnia tak
259. Winckiewicz Marek 1976 Poznań tak
260. Winter Piotr 1987 eSesja.pl / Night Runners tak
261. Wiśniewski Włodzimierz 1961 SPC tak
262. Witkowska Paulina 1987 Szamotuły tak
263. Włodarczyk Paweł 1985 BUDOPOL-POZNAŃ tak
264. Włodarczyk Teresa 1967 SPC tak
265. Woelke Joanna 1975 Robakowo tak
266. Wojciechowska Svetlana 1990 Poznan tak
267. Wojciechowski Aleksander 1988 Rowery Małgośka tak
268. Wojtaszek Marcin 1982 Muchy na Zębach tak
269. Wojtkowiak Elżbieta 1974 Poznań tak
270. Wolny Robert 1979 Poznań tak
271. Woźniak Łukasz 1980 1980 tak
272. Wróblewska Joanna 1985 Poznań tak
273. Wrzesiński Grzegorz 1971 Skoki tak
274. Wujda Mirosław 1975 Erni Rulez tak
275. Wujek Marcin 1976 Akant-reh tak
276. Wygnański Igor 1987 Czarna Horda tak
277. Wyka Angelika 1986 1986 tak
278. Wylegała Izabela 1980 PCH_RUN tak
279. Wylegała Michał 1978 PCH_RUN tak
280. Zaborowski Kamil 1990 Night Runners tak
281. Zadrożny Szymon 1978 Wataha Wałcz tak
282. Zając Krzysztof 1977 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAM/BezUltraDziki tak
283. Zimniewicz Jacek 1978 Klub Biegacza Kompania Piwowarska tak
284. Żuchowski Karol 1985 Poznań tak