Lista startowa

Zimowy Forest Run 2018

Mosina 03.02.2018
Dystans: 22 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 459

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 459


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Opłacono ->
1. Aid Patryk 1991 OBOZYGÓRSKIE.PL tak
2. Andrzejczak Ela 1967 Akcja Motywacja Debno tak
3. Anioła Jakub 1977 Luboń tak
4. Anioła Piotr 1973 Siili tak
5. Antkiewicz Kamil 1987 Koziegłowy tak
6. Antoniuk Rafał 1977 Czarna Horda tak
7. Babica Paulina 1985 Kobiety Biegają tak
8. Banaszak Grzegorz 1978 Walka Kostrzyn tak
9. Bartkowiak Bartosz 1975 KS HADES tak
10. Bartkowiak Michal 1987 City trail team tak
11. Bartoszewicz Przemysław 1967 Mosina tak
12. Baryza Robert 1972 1972 tak
13. Batóg Iwona 1981 Biegowe Świry tak
14. Batura Adrian 1990 Hicron Hardcore Team tak
15. Bąkowska Anna 1980 Klub Ślimaka Torpedy tak
16. Bekier Maciej 1979 SCIM/Wójtowicz TRI Team tak
17. Belter Matylda 1988 Poznań tak
18. Betlej Marcin 1971 Kościan tak
19. Białkowski Albert 1969 TRIpower tak
20. Bieleń Agnieszka 1986 MUAY RUNNIG TEAM tak
21. Biernacka Edyta 1979 Gostyń tak
22. Biernacki Witold 1977 TKKF Tęcza tak
23. Bigus Piotr 1989 ŁAP FORMĘ tak
24. Binek Katarzyna 1989 Night Runners tak
25. Błajet Michał 1980 KIBOLSKI KS tak
26. Błasińska Żaneta 1972 SPC tak
27. Błaszak "robin" Robert 1973 BEZ SPINY tak
28. Błaszyk Mateusz 1987 PocoLoco AT tak
29. Błażków Anna 1978 netto grupa biegowa 42,195 dębno tak
30. Błażków Stanisław 1971 1971 tak
31. Bocheński Maciej 1980 endoholics tak
32. Boguś Tomasz 1977 Morski Zwierzak tak
33. Borowczyk Alicja 1984 Poznań tak
34. Borucki Rafał 1973 Wilków Osiedle tak
35. Borzystowski Patryk 1984 WIDZIALNI.PL tak
36. Braun Tomasz 1975 Adrenalina Fitness Team tak
37. Brychcy Piotr 1986 Poznań tak
38. Brychczyński Krystian 1980 WATAHA TEAM tak
39. Bryła Anna 1988 Poznań tak
40. Budna Izabela 1973 Lucky LUZers tak
41. Bugajewski Maciej 1967 Poznań tak
42. Bujny Jędrzej 1975 Suchy Las tak
43. Buk Sławomir 1981 Lesz No Limits Runners tak
44. Burda Maciej 1976 Poznań tak
45. Centkowska Ewelina 1979 Ciechocinek tak
46. Ceranek Piotr 1994 Poznań tak
47. Chmielewska Marta 1976 Wiry tak
48. Chmielewski Aleksander 2000 BROWAR FORTUNA tak
49. Chmielewski Mariusz 1978 Czarna Horda tak
50. Chmielewski Stanisław 1974 Wiry tak
51. Cimoszko Katarzyna 1980 #zawszewpałę tak
52. Cwojdziński Michał 1978 GB Wielkopolscy Biegacze tak
53. Czarnecka Kamila 1983 endoholics tak
54. Czarnowska Katarzyna 1982 Kobiety biegaja tak
55. Czecholiński Piotr 1968 Leszno limits runners tak
56. Czerski Krzysztof 1981 Poznań tak
57. Czerwiński Łukasz 1981 Tarnowo Podgórne tak
58. Czerwiński Maciej 1983 Zardzewialy.pl tak
59. Czeska Karolina 1990 Mosina biega tak
60. Czeski Wojciech 1987 Mosina biega tak
61. Dachtera-Walędziak Izabela 1975 WUEF CLUB TARNOWO PODGÓRNE tak
62. Dąbrowski Bartosz 1982 Wałcz tak
63. Dąbrowski Rafał 1984 Poznań tak
64. Dembski Paweł 1982 Sklepbiegaczapl tak
65. Dębska Klaudyna 1986 Poznań tak
66. Diering Tomasz 1987 Rowery Małgośka tak
67. Dolata Michał 1984 Zalasewo tak
68. Dolata Wojciech 1982 "Piotr i Paweł" Marka Formy tak
69. Dołęga-Kozierowski Maciej 1972 Night Runners tak
70. Domański Łukasz 1981 Mosina tak
71. Donaj Adam 1974 niezrzeszony tak
72. Drewniak Mariusz 1978 Jelenia Góra tak
73. Drgas Roman 1982 PKO Bank Polski tak
74. Duda Marcin 1980 Ofix.pl Team tak
75. Dudziak Grzegorz 1987 Night Runners tak
76. Duks Jacek 1969 Szamotuły tak
77. Durkiewicz Tomasz 1971 DOM KULTURY JOGI tak
78. Duź Aleksandra 1985 Berlin tak
79. Dysarz Jan 2000 BROWAR FORTUNA tak
80. Eitner Tomek 1977 Fakro Team tak
81. Facer Jonathan 1966 Oborniki tak
82. Fiksa Katarzyna 1979 ADRENALINA FITNESS TEAM tak
83. Filipiak Damian 1992 KB Maratończyk Jarocin tak
84. Filipiak Krzysztof 1986 Hicron Hardcore Team tak
85. Fligier Katarzyna 1972 Stowarzyszenie Nowe Granice tak
86. Fornalik Łukasz 1978 Poznań Race Team tak
87. Frąckowiak Jacek 1984 endoholics tak
88. Fudali Bartosz 1987 WRD KMP Poznań tak
89. Gauden Piotr 1973 SPC tak
90. Gerowska Aleksandra 1974 Gostyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt NOE / MS-FIT tak
91. Gerowski Maciej 1975 Netbox biega / Gostyń Easy Trail / Lesz No Limits Runners tak
92. Gieniusz Marek 1984 Naramowice Biegają tak
93. Głowacki Paweł 1966 Poznań tak
94. Gocyla Darek 1966 DARZYBóRUNNER-ska tak
95. Goguł Joanna 1979 Poznań tak
96. Gołąb Mateusz 1986 Poznań tak
97. Gołąb Michał 1969 żeglarz morski tak
98. Gorączniak Anna 1990 KobietyBiegaja.pl tak
99. Gorączniak Maciej 1978 Pener z Jeżyc tak
100. Gorwa Sławomir 1973 / tak
101. Gostomska Małgorzata 1980 Rebellion of free runners tak
102. Gostomski Michał 1982 unknown tak
103. Gozdur Michał 1982 1982 tak
104. Górski Bartosz 1989 Kalisz tak
105. Graniczny Krzysztof 1980 WRD KMP Poznań tak
106. Granops Maciej 1981 Mosina tak
107. Greberska Weronika 1978 Struś Kardio tak
108. Grelak Adam 1983 WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA tak
109. Gryczka Mateusz 1983 NBR TEAM tak
110. Grygiel Przemysław 1984 Czarna Horda tak
111. Grzelka Małgorzata 1988 Poznań tak
112. Grzelka Tomasz 1978 Runner\'s Power tak
113. Grzempa Damian 1980 Luboń tak
114. Grzesik Łukasz 1981 Mosina tak
115. Grzęda Krzysztof 1966 KS Pegaz tak
116. Hancyk Łukasz 2000 BROWAR FORTUNA tak
117. Hancyk Szymon 2000 BROWAR FORTUNA tak
118. Hanczewski Jan 1985 Komorniki tak
119. Haremza Joanna 1982 WKTJ tak
120. Hejza Michał 1992 Nakło nad Notecią tak
121. Henschke Adam 1983 ParkKomorniki tak
122. Hetka Magdalena 1991 Niagara Fitness Klub tak
123. Hnatyszyn Mateusz 1984 Jeppesen tak
124. Hoffmann Grzegorz 1977 1977 tak
125. Hojan Łukasz 1985 Motiv Home tak
126. Holak Jakub 1987 Rehabalance Team tak
127. Hrab Wojciech 1982 Night Runners tak
128. Hulewicz Agnieszka 1985 kobietybiegaja.pl tak
129. Jabłońska Maja 1977 Puszczykowo tak
130. Jabłoński Piotr 1977 Grudziądz tak
131. Jachimowicz Bartosz 1984 Gdańsk tak
132. Jakub Styperek 1982 Vege Runners tak
133. Jakubczyk Rafał 1981 Triboys tak
134. Jakubowski Tomasz 2000 BROWAR FORTUNA tak
135. Jankowiak Krzysztof 1978 Marco tak
136. Januć Wojciech 1990 Arka Leśna tak
137. Jarczyński Piotr 1989 Night Runners tak
138. Jaworski Bartłomiej 1992 SPC tak
139. Jazy Szymon 1984 Luboń tak
140. Jeż Jolanta 1975 Gostyń tak
141. Jędruszczak Marcin 1977 Luboń tak
142. Jędzierowska Katarzyna 1983 Posnania tak
143. Józefowicz Michał 1960 Puszczykowo tak
144. Jóźwiak Michał 1972 Środa Wlkp. tak
145. Juśkiewicz Mikołaj 1988 Pleszew tak
146. Kaczmarek Aleksandra 1987 BODYWORK tak
147. Kaczmarek Daniel 1974 Lucky LUZers tak
148. Kaczmarek Michał 1982 Tattooś tak
149. Kaczor Marcin 1975 Święciechowa tak
150. Kalinowski Michał 1985 Poznań tak
151. Kalmus Grażyna 1961 BBL Toruń tak
152. Kałek Krzysztof 1960 Koło Biega tak
153. Kaniewski Kamil 1980 Dąbrowa tak
154. Kańduła Grzegorz 1981 nest.poznan.pl tak
155. Kańduła Klaudia 1980 Nest Team tak
156. Kapusta Tomasz 1980 Runner\'s Power tak
157. Karczewska Marta 1977 Puszczykowo tak
158. Karczewski Tomasz 1977 Puszczykowo tak
159. Karczmarska Joanna 1992 Vege Runners tak
160. Karpiński Grzegorz 1983 Mesondżi lajf stajl tak
161. Kaysiewicz Maciej 1971 Natural Born Runners Team tak
162. Kazimierczak Adam 1984 AC Sparta Nienawiszcz tak
163. Kąkolewski Przemysław 1983 Poznań tak
164. Kempa Piotr 1974 Kalisz tak
165. Kiedrowski Bartosz 1987 Kamil Leśniak fanpage tak
166. Kieliszewska-Bujna Maria 1978 Suchy Las tak
167. Klepacz Piotr 1969 Szczecin tak
168. Kłoda Dariusz 1975 Honey Stingers Runners tak
169. Kłosowski Krzysztof 1981 Biegam Bo Nie Lubie tak
170. Knapp Janusz 1982 NETBOX BIEGA / Gostyń Easy Trail tak
171. Koch Antoni 1961 Śrem tak
172. Koch Przemek 1986 ARKOCH tak
173. Koczorowski Mieczysław 2000 BROWAR FORTUNA tak
174. Kokocińska Marta 1989 Presto Travel tak
175. Kokociński Jan 1960 Presto Travel tak
176. Konieczny Andrzej 1970 brak tak
177. Konopka-Lulek Agnieszka 1980 Zwyciężyć znaczy przeżyć tak
178. Kopras Dominik 1981 KOPER TEAM tak
179. Kordus Grzegorz 1989 Brzezie tak
180. Kostrzewski Dariusz 1977 PAZOŁA S.C. TEAM tak
181. Koszarek Andrzej 1972 Zabiegane ŚrePoLe tak
182. Koszarek Maciej 1967 Poznań tak
183. Kotecki Paweł 1992 Night Runners tak
184. Kowalski Tomasz 1988 Komorniki tak
185. Kozicki Bartosz 1976 KS Rapid Śrem tak
186. Kozielewski Marek 2000 BROWAR FORTUNA tak
187. Kozłowski Tomasz 1970 Lesz No Limits Runners tak
188. Kóska Sławomir 1978 ChampionMan Team tak
189. Kózka Przemysław 1973 RS Architektura Team tak
190. Krajewska-Kłoda Katarzyna 1974 Adrenalina Fitness Team tak
191. Krakowiak Rafał 1989 AdrenalinaFitnessTeam/KrakowiakTeam tak
192. Kramm Grażyna 1972 Zabiegane ŚrePoLe tak
193. Krawczyk Anna 1980 Night Runners Ostrów Wielkopolski tak
194. Krawiec Dominik 1988 Krosno/Mosina tak
195. Krokosz Paweł 1991 KenyanRunners tak
196. Krupa Piotr 1973 PCH_RUN tak
197. Książek Szymon 1986 Inowrocław tak
198. Kubiak Dawid 1982 ASICS POLSKA tak
199. Kubica Anna 1983 Poznań tak
200. Kucharska Agata 1984 Siedlce tak
201. Kucharska Anna 1982 Akcja motywacja tak
202. Kuciak Bartosz 1987 Krosno tak
203. Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ tak
204. Kurkiewicz-Para Katarzyna 1980 Leszno NO Limits Runners tak
205. Kuzera Przemysław 1978 Jankowo tak
206. Labus Tomasz 1989 Presto Travel tak
207. Lewandowska Maria 1982 BIEGAM BO NIE LUBIE tak
208. Lewandowski Łukasz 1975 Budchem tak
209. Lewandowski Piotr 1991 Jelenia Gora tak
210. Lewandowski Rafał 1982 BIEGAM BO NIE LUBIE tak
211. Lewczuk Jan 1974 Czarna Horda tak
212. Libelt Mariusz 1973 Czarna Horda tak
213. Lipko Anna 1982 WKTJ tak
214. Lirsz Justyna 1976 Biedrusko tak
215. Lubik Adam 1986 KSE ON-SIGHT/Spuchlaki Team tak
216. Łazarowicz Katarzyna 1973 Velocity warsztat treningu tak
217. Łaźniak Agata 1986 CardioRunners tak
218. Łopata Witold 1978 Wolsztyński Klub Biegowy tak
219. Łożyński Radek 1973 4RUN TEAM PIŁA tak
220. Łuczak Tomasz 1970 Struś Kardio tak
221. Maciaszek Agnieszka 1981 Poznań tak
222. Maciejewski Marcel 1987 Poznań tak
223. Macioszek Natalia 1984 wkurw team tak
224. Maćkowiak Wojtek 1980 Poznań tak
225. Madej Andrzej 1975 RUN for FUN tak
226. Majchrzak Bartosz 1985 PKO Bank Polski tak
227. Majchrzak Marcin 1978 Deloitte Adventure Team tak
228. Majewicz Damian 1986 Stęszew tak
229. Malak Damian 1991 Myszki Miki :) tak
230. Małecki Marek 2000 BROWAR FORTUNA tak
231. Małkowski Piotr 1952 Kościan tak
232. Manel Mariusz 1973 Netbox Biega/Lesz No Limits Runners tak
233. Mantyk Katarzyna 1982 1982 tak
234. Marciniak Katarzyna 1980 Poznań tak
235. Marek Mateusz 1985 Mr tak
236. Masłowski Artur 1974 Czarna Horda tak
237. Matuszczak-Szulc Iwona 1970 Kamionki tak
238. Matyskiewicz Rafal 1971 Dzika Kuna tak
239. Mazur Marek 1979 Poznań tak
240. Meliński Mateusz 1973 BTL Group tak
241. Mendyka Katarzyna 1978 Gostyń tak
242. Michalak Izabela 1979 Komorniki tak
243. Michalak Tomasz 1978 Komorniki tak
244. Michalewska Katarzyna 1981 Poznań tak
245. Michalska Edyta 1982 Zabiegane ŚrePoLe tak
246. Miedziarek Mirosław 1983 Night Runners Poznań tak
247. Mikołajczak Damian 1991 Gądki tak
248. Milejczak Dariusz 1985 Poznań tak
249. Misiun Joanna 1987 biegaj.my tak
250. Moczadło Maria 1973 SPC tak
251. Moliński Wojciech 1968 Klub biegacza KP tak
252. Moltzan Zbigniew 1976 Krok za Grosz tak
253. Moltzan-Małkowska Magdalena 1975 Krok za Grosz tak
254. Monczyńska Małgorzata 1983 Poznań tak
255. Monczyński Bartłomiej 1979 Smashing Pąpkins / #OwocBiega tak
256. Montalva Enrique 1974 MyTeam tak
257. Morawski Filip 1974 MarcinSwiercTeam tak
258. Moskwa Magdalena 1980 RUN FOR FUN tak
259. Mossakowski Rafał 1993 Runguru tak
260. Mroczkiewicz Krzysztof 1979 rootsrunner tak
261. Mroczkowski Piotr 1990 Poznań tak
262. Mroszyński Wojciech 1989 Night Runners tak
263. Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna 1976 KS Aktywni Węgrów tak
264. Niedziela Krzysztof 1977 GOSTYŃ tak
265. Niwińska Aleksandra 1986 X-Bionic Obozy Górskie tak
266. Niżewski Paweł 1980 ADRENALINA FITNESS TEAM tak
267. Nowacka Marlena 1976 JAN-MAR.PL tak
268. Nowacki Michał 1979 MORSY POZNAŃ tak
269. Nowak Bartosz 1983 Pomioty Szatana tak
270. Nowak Łukasz 1983 Bydgoszcz tak
271. Nowak Maciej 1992 MaĆko tak
272. Nowicka-Błaszczyk Izabela 1980 ADRENALINA FITNESS TEAM tak
273. Nowicki Andrzej 1991 Pomioty Szatana tak
274. Nowicki Damian 1976 Rokietnica Biega tak
275. Nowicki Paweł 1976 Kostrzyn tak
276. Nowosielska Marta 1984 kobietybiegaja.pl tak
277. Obidowski Łukasz 1983 Naramowice Biegają tak
278. Odija Leszek 1977 Wiry tak
279. Ohla Krzysztof 1976 CITYZEN_ tak
280. Olejnik Tomasz 1975 Wiry tak
281. Oleszak Jacek 1981 Środa Wlkp. tak
282. Oleśkowicz-Popiel Piotr 1981 Poznań tak
283. Olszewski Jarosław 1969 Night Runners tak
284. Olszyna Jakub 1993 Poznań tak
285. Opaczyk Martin 1989 Presto Travel tak
286. Opaczyk Paweł 1957 Presto Travel tak
287. Ostrowski Radek 1980 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team tak
288. Ostrówka Jarosław 1987 Czarna Horda tak
289. Paczkowski Rafał 1982 Kuźnia Triathlonu..Czerwonak biega tak
290. Palczarski Marcin 1998 DZIKIE DZIKI GORZÓW tak
291. Palicki Krzysztof 1975 Stęszew tak
292. Paluta Jakub 1984 1984 tak
293. Panek Krzysztof 2000 BROWAR FORTUNA tak
294. Para Przemyslaw 1980 LeszNo limits runners tak
295. Pauszek-Substyk Lucyna 1977 Wągrowiec tak
296. Pawelec Mariusz 1972 KB Forrest Gump tak
297. Pawlaczyk Tomasz 1975 Kalisz tak
298. Pawłowski Robert 1977 Vege Runners tak
299. Pazoła Jarosław 1973 Runner's Power tak
300. Piasecka Karolina 1982 Mosina tak
301. Piechota Bartek 1993 Rakonieeice tak
302. Piesik Jarosław 1964 Wolsztyński Klub Biegowy tak
303. Pietrasz Dagmara 1981 Poznań tak
304. Pietraszewski Witold 1985 Netbox Biega / LeszNo Limits Runners tak
305. Pietruczanis Paweł 1976 KS Aktywni Węgrów tak
306. Pietrzak Piotr 1978 Trenejro tak
307. Pietrzak Tomasz 1989 Arka Leśna tak
308. Piętka Kamil 1982 Luboń tak
309. Pioszyk Krzysztof 1978 Grodziski Klub Biegacza tak
310. Piotrowski Paweł 1975 PROTON tak
311. Piwanski Piotr 1958 Leczyca tak
312. Piwowarczyk Dariusz 1981 Siedlce tak
313. Plackowski Mikołaj 1979 Poznań tak
314. Pluciński Grzegorz 1973 Luboński Klub Biegacza tak
315. Płóciennik Renata 1963 Ostrów Wielkopolski tak
316. Pociejewski Wojciech 1986 Middleton, Manchester tak
317. Pohl Tomasz 1990 Przemęt tak
318. Pokrywiecki Łukasz 1988 Vest-Fiber Dębno tak
319. Polaczyk Bartosz 1977 Komorniki tak
320. Poprawski Paweł 1984 Poznań tak
321. Poterski Jakub 1980 MJP Drukarnia tak
322. Poterski Mateusz 1978 MJP Drukarnia tak
323. Poturalska Magda 1986 Dopiewiec tak
324. Proskórnicki Jarosław 1977 Hicron Hardcore Team tak
325. Przybylski Bartłomiej 1977 MISTA tak
326. Przybylski Łukasz 1979 KS Idmar tak
327. Przybylski Marcin 1975 Czapury tak
328. Przybylski Wojciech 1997 Miłosław tak
329. Przywarty Łukasz 1989 Wrocław tak
330. Przywarty Marek 1964 krotoszyn tak
331. Ptak Jarosław 1973 Luboń tak
332. Putowska Beata 1986 Night Runners/ kobiety biegają tak
333. Putowski Maciej 1988 Night Runners tak
334. Pytel Mateusz 1987 NETBOX Biega tak
335. Raczkiewicz Jarosław 1971 CityZen Poznań tak
336. Radoła Błażej 1982 Machtronic tak
337. Radzińska-Kamyszek Ewa 1964 SPC tak
338. Raszewski Grzegorz 1966 AdaghGroup Gostyń (Huta Szkła) tak
339. Ratajczak Łukasz 1981 Night Runners tak
340. Robakowska Joanna 1983 Night Runners Ostrów Wielkopolski tak
341. Rogasch Łukasz 1988 Czarna Horda tak
342. Rogowski Rafał 1976 Daszewice tak
343. Romanowicz Karolina 1989 Night Runner / Pilnujemy tyłów tak
344. Rosa Bartosz 1980 Smashing Pąpkins tak
345. Rosolski Dawid 1987 Kościan tak
346. Roszyk Kamil 1997 Luboń tak
347. Rozmus Mateusz 1994 WS Delegatura Głogów tak
348. Rozynek Małgorzata 1978 Night Runners tak
349. Rudzik Rafał 1973 Latający Krokodyl tak
350. Rutkiewicz Piotr 1977 Poznań Race Team tak
351. Rutkowska Anna 1969 Wataha Wałcz tak
352. Rutkowski Tomasz 1977 KAMITRANS tak
353. Rybak Paweł 1981 Velocity tak
354. Ryniewicz Bartłomiej 1988 Grupa Biegowa Wielkopolscy Biegacze tak
355. Rzyha Hubert 1984 Runner's Power tak
356. Sanchez Vincent 1967 BYDGOSZCZ tak
357. Sarron Jeremie 1981 Bydgoszcz tak
358. Sempruch Witold 1997 Poznań tak
359. Senftleben Mirosława 1990 Leszno tak
360. Sieczkowski Artur 1975 Natural Born Runners tak
361. Silska Sylwia 1972 Potasze tak
362. Sitko Marta 1983 Pyzdrzanie w biegu tak
363. Skiba Tomasz 1977 Zbrojownia Sulechów tak
364. Skorupiński Kamil 1984 Poznań tak
365. Skotnicki Dariusz 1970 Golęczewo tak
366. Skrudlik Wojciech 1976 Night Runners tak
367. Smoliński Jakub 1988 Chyże Dziadki tak
368. Smorawinski Adam 1984 Przebiegli tak
369. Smug Marcin 1989 Honey Stinger Runners tak
370. Sobik Paulina 1983 PRO366 tak
371. Sobisiak Agnieszka 1971 Bez Spiny tak
372. Socha Marcin 1978 Krosno tak
373. Sokołowska Adriana 1987 Vege Runners tak
374. Sokólski Michał 1974 Krosinko tak
375. Sołtys Michał 1992 żory tak
376. Stanislawski Jacek 1985 Dookolaswiata.co tak
377. Stanisławska Agnieszka 1985 Dookolaswiata.co tak
378. Stasiewicz Pawel 1968 Poznań tak
379. Stec Arkadiusz 1975 KGB GRZMOT KOMORNIKI tak
380. Stepak Włodzimierz 1969 KB Aktywni Konin tak
381. Stróżniak Mikołaj 1986 For Run Team tak
382. Strzelczyk Piotr 1976 RTCK WIKTOR ARROW tak
383. Stube Tomasz 1972 Mosina tak
384. Surmacz Rafał 1976 CardioRunners tak
385. Suszczewski Marcin 1996 Gorzów Wlkp. tak
386. Swat Sylwester 1993 SWAT Team tak
387. Szalska Elżbieta 1987 Muchy na Zębach tak
388. Szczepański Piotr 1969 Jeszcze W Zielone Gramy tak
389. Szkudło Oskar 1977 Bez Balastu tak
390. Sznajder Marcin 1983 Mesondżi lajf stajl tak
391. Szparagowski Bartosz 1987 Husaria Race Team tak
392. Szpryngiel Izabela 1969 RUN FOR FUN tak
393. Szukalski Bartłomiej 1991 K.B. Szerszeń Oleśnica tak
394. Szymańska-Obidzińska Renata 1976 RS Architektura Team tak
395. Szymański Jędrzej 1981 Poznań tak
396. Szymkowiak Błażej 1974 Środa Wlkp. tak
397. Szymyślik Jacek 1977 Leszno tak
398. Szyszka Agnieszka 1975 NIGHT RUNNERS OSTRÓW WLKP tak
399. Śliwkiewicz Bartłomiej 1995 Husaria Race Team tak
400. Śmigielska Agnieszka 1981 night runners tak
401. Świstek Lucjan 1972 NETBOX BIEGA tak
402. Talarczyk Mikołaj 1978 Łopuchowo tak
403. Tatarynowicz Marian 1948 NIEZRZESZONY tak
404. Tobis Marek 1961 Markowe Bieganie tak
405. Tokarczuk Tomasz 1986 Poznań tak
406. Tomczak Mariusz 1972 Neopunkt Mosina tak
407. Tomkowiak Ola 1975 Klub Ślimaka Torpedy tak
408. Tracz Jacek 1976 Karłowice tak
409. Trzcińska Marta 1974 Runners Power tak
410. Turek Paulina 1987 ProRunning Promotion tak
411. Turkowiak Łukasz 1983 Studio FUEGO tak
412. Urbaniak Marian 1962 NETBOX BIEGA tak
413. Urbaniak Piotr 1975 FC PSARSKIE tak
414. Wacko Marcin 1985 OLX GROUP TEAM tak
415. Walczak Maciej 1978 QUAY POZNAŃ tak
416. Waleński Maciej 1984 PROTON tak
417. Waligórski Łukasz 1983 Wolsztyński Klub Biegowy tak
418. Waligórski Maciek 1974 night runners tak
419. Waligórski Ryszard 1957 Wolsztyński klub biegowy tak
420. Wartecka Małgorzata 1975 2 tak
421. Waszak Łukasz 1988 Poznań tak
422. Wawreczko Agnieszka 1994 Żory tak
423. Wawrzyniak Zofia 1986 Kobiety biegają tak
424. Wesołek Piotr 1968 pakość tak
425. Węgrzynowski Mikołaj 1983 Poznań tak
426. Wichłacz Paweł 1983 KB Maniac Poznań tak
427. Wiecek Agnieszka 1980 Wrzesnia tak
428. Winckiewicz Marek 1976 Poznań tak
429. Winter Piotr 1987 eSesja.pl / Night Runners tak
430. Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP. tak
431. Witkowska Paulina 1987 Szamotuły tak
432. Włodarczyk Paweł 1985 BUDOPOL-POZNAŃ tak
433. Woelke Joanna 1975 Robakowo tak
434. Wojciechowska Svetlana 1990 Poznan tak
435. Wojciechowski Aleksander 1988 Rowery Małgośka tak
436. Wojtaszek Marcin 1982 Muchy na Zębach tak
437. Wojtkowiak Elżbieta 1974 Poznań tak
438. Wojtkowiak Patryk 1998 KB MIŚ BOREK WLKP. tak
439. Wolny Robert 1979 Poznań tak
440. Woś Paweł 1969 Marka Formy Piotr i Paweł tak
441. Woźniak Łukasz 1980 1980 tak
442. Wróbel Łukasz 1978 Pozytywnie Zakręceni/ Maraton Leszno tak
443. Wróblewska Joanna 1985 Poznań tak
444. Wrzesiński Grzegorz 1971 Skoki tak
445. Wujda Mirosław 1975 Erni Rulez tak
446. Wujek Marcin 1976 Akant-reh tak
447. Wygnański Igor 1987 Czarna Horda tak
448. Wyka Angelika 1986 1986 tak
449. Wylegała Izabela 1980 PCH_RUN tak
450. Wylegała Michał 1978 PCH_RUN tak
451. Zaborowski Kamil 1990 Night Runners tak
452. Zadrożny Szymon 1978 Wataha Wałcz tak
453. Zając Krzysztof 1977 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAM/BezUltraDziki tak
454. Zielenda Andrzej 1961 Wolsztyński Klub Biegowy tak
455. Zimniewicz Jacek 1978 Klub Biegacza Kompania Piwowarska tak
456. Ziółkowska-Strzelczyk Monika 1976 RS Architektura tak
457. Żebrowska Kasia 1985 Września tak
458. Żuchowski Karol 1985 Poznań tak
459. Żukiewicz Maciej 1991 X-Bionic Obozy Górskie tak